Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:32

Święta świętami, ale co tu się odjaniepawliło z tym Manolasem? Ok, nie jest to De Ligt, ale jeśli za ~35 mln mielibyśmy mieć gracza, który jest gotowy na ligę, a co więcej pozwoli mi nie widzieć Bonuca, czy Ruganiego w pierwszym składzie, to ja jestem za.

Jak widzę, to deal mieliśmy praktycznie klepnięty, więc ciekawe, co nas zatrzymało? Czyżby rzeczywiście nowy trener? Imo chyba nie, bo Manolas jednak jest dobrym zawodnikiem i nikt (za taki hajs) raczej nie przepuściłby okazji, więc może... lepsza okazja? Jakiś przełom w sprawie Holendra, albo Diasa? :pray:

Anyway, jeśli faktycznie miałoby przyjść choć 2/3 zawodników, o których napisał @Poprostu, to ja z miła chęcią pożegnam Costę, człapaka Pjanicia, a tym bardziej Dybalę, jeśli mamy mieć z tego tytułu spory hajs do zainwestowania.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:37

Dybala mentalnie nie dojeżdża do wielkiego klubu. Tu czy gdzie indziej mental mu nie pozwoli rozwinąć skrzydeł. Sprzedać.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:42

wagner pisze:Dybala mentalnie nie dojeżdża do wielkiego klubu. Tu czy gdzie indziej mental mu nie pozwoli rozwinąć skrzydeł. Sprzedać.
Ale imo jego sprzedaż powinna być dla nas obowiązkiem, jeśli jest szansa zdobyć cokolwiek z hajsu za niego.
Częściowo rozumiem tych, którzy chcieliby, aby został, nie mniej on może grać tylko jako SS i tylko, kiedy z jego głową jest ok, a jeśli on ma burdel w życiu prywatnym (już chyba mniejszy), a mało kto mógłby w Juve go wykorzystywać jako SS, to nie ma co zwlekać, chyba że chcemy kolejny rok kisić się z graczem, który nic nie wniesie do drużyny.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 09:05

Wstrzymanie może być wynikiem zainteresowania choćby Varanem. Manolas wygląda na to jest postrzegany jako opcja B/C i trzymamy go w rezerwie w razie niepowodzenia przy próbie pozyskania kogoś innego.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 09:13

Osgiliath pisze:
wagner pisze:Dybala mentalnie nie dojeżdża do wielkiego klubu. Tu czy gdzie indziej mental mu nie pozwoli rozwinąć skrzydeł. Sprzedać.
Ale imo jego sprzedaż powinna być dla nas obowiązkiem, jeśli jest szansa zdobyć cokolwiek z hajsu za niego.
Częściowo rozumiem tych, którzy chcieliby, aby został, nie mniej on może grać tylko jako SS i tylko, kiedy z jego głową jest ok, a jeśli on ma burdel w życiu prywatnym (już chyba mniejszy), a mało kto mógłby w Juve go wykorzystywać jako SS, to nie ma co zwlekać, chyba że chcemy kolejny rok kisić się z graczem, który nic nie wniesie do drużyny.
Ja tam mimo wielkiej sympati do Dybali może i nie upieram się przy tym, że musi zostać tak wydaje mi się że jeśli on trafi do klubu pokroju Bayernu czy Realu odpali i jeszcze będą się tu toczyć dyskusje za parę sezonów jak zarząd dopuścił do jego sprzedaży.

Choć bez dwóch zdań jeśli dalej mamy grać to co gramy to dla Pawełka nie ma miejsca. Ale chciałbym zauważyć, że pewnie dostaniemy za niego po kiepskim sezonie około 80 mln za co przy dzisiejszym rynku nie poszalejemy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 09:15

Po co poruszać temat Dybali, skoro Fabs zapewnia o jego pozostaniu? No chyba, że kłamią i chcą, by się skupił na końcówce sezonu.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 10:15

mrozzi pisze:Po co poruszać temat Dybali, skoro Fabs zapewnia o jego pozostaniu? No chyba, że kłamią i chcą, by się skupił na końcówce sezonu.
Do momentu, jak skończy się letnie okno transferowe uważam, że temat sprzedaży Dybali powinien być otwarty, tym bardziej, kiedy facet od dwóch sezonów niczego nie pokazuje, a nasze (przynajmniej teoretyczne) cele zakupowe wymagają sporych nakładów finansowych. Do tego trzeba dołożyć plotki o wymianie na Icara, kwestię nowego trenera, czy go będzie chciał, czy nie itd., więc na zapewnienia Fabsa przymknąłbym oko.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 11:06

Jeśli nie uderzamy po De Ligta, który będzie pewnie kosztował około 80 mln € lub nawet więcej, to nie powinniśmy nawet zwlekać z Manolasem, bo to świetna okazja jak za stopera gotowego na Serie A i ogranego w LM. Ponadto nie ma co zostawiać Greka na opcję rezerwową, bo zainteresowanych jego osobą będzie z pewnością więcej klubów, a w gruncie rzeczy, to my potrzebujemy dwóch środkowych obrońców, a nie jednego. Nie bawiąc się w przetasowania na bokach obrony i pozbywając się zbędnych graczy nasze okienko w wersji najbardziej minimalistycznej mogłoby wyglądać tak:
IN:
- ŚO Manolas i Ruben Dias/Milenković/Romero,
- Pomoc: Ramsey i Ndombele,
- Chiesa.
OUT:
- Cuadrado, Khedira, Caceres, Barzagli i pewnie ktoś z dwójki Dybala/Costa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 11:49

AdiZ pisze:
jakku1 pisze:Co do Manolasa to kompletnie strzelam w tym momencie, ale moze... nowy trener go nie chce :prochno:.

Albo otworzyla nam sie opcja na obronce, ktory podoba sie nam troche bardziej :). Kacik guru na vs otworza jutro albo pojutrze :).
jakku1 jako że siedzisz głęboko w temacie przedstaw koncept naszego okienna i czy w ogolę jest sens interesować się tym czy czekać na lipiec 2020 i pożegnanie taktyka z Toskanii.
Generalnie to napisalem jakis czas temu w temacie "informacje" jak to wszystko moze wygladac. Wpis byl oparty o plotki z VS.

Wydaje mi sie rowniez, ze mimo wszelkich oficjalnych zapewnien o tym, ze kontynuujemy przygode z Maxem, to jednak w przyszlym sezonie bedzie nas trenowal nowy trener. Nos mi podpowiada powrot Conte, ale wiadomo jak to jest.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 14:07

Dużo krzyku ale tak naprawdę nie ma co robić sobie nadziei zarówno w kwestii trenera jak i transferów.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 14:12

Dla mnie poświęcenie Dybali powinno być priorytetem. Chłopak nie ma psychiki na wielki klub, a czekają nas spore wydatki i gdzieś trzeba tej kasy szukać, zwłaszcza że na LM nie zarobiliśmy ile chcieliśmy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 14:17

mrozzi pisze:Dla mnie poświęcenie Dybali powinno być priorytetem. Chłopak nie ma psychiki na wielki klub, a czekają nas spore wydatki i gdzieś trzeba tej kasy szukać, zwłaszcza że na LM nie zarobiliśmy ile chcieliśmy.
94banki z LM to nie mało.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 18:33

- Manolas za 35 + Neves za 45 = i za 80 mamy odremontowana obrone
- do tego N'dombele + Kross i jedziemy z koksem


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 19:10

Jacky pisze:- Manolas za 35 + Neves za 45 = i za 80 mamy odremontowana obrone
- do tego N'dombele + Kross i jedziemy z koksem
Jaki Neves??


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 19:28

Pewnie chodzi mu o tego Portugalczyka - Rubena Nevesa ale ilu tych Portugalczyków ? Jao Felix i wystarczy tej kolonii.


Obrazek
Zablokowany