Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:09

Bierzemy Igłę, a sprzedajemy Mandzu :whistle:

Prawda jest taka, że szkoda wydawać pieniądze na nowych zawodników, jak Max i tak wpoi im swoją genialną myśl szkoleniową. Każdego nowego zawodnika pozbawi swoich atutów. K!@#$ że Zarząd jest taki ślepy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:20

Poprostu pisze:najnowsze info jets takie, że CFC odsyła nam Igłe. :facepalm:
A dziwi Cię to ? On tam nawet jak gra i Chelsea wygrywa 4 bramkami to Igły na darmo szukać na liście strzelców. Przyjdzie i oddamy go dalej, chętny się znajdzie zawsze na niego a na marginesie to wolałbym aby grał zamiast Mandżura obok CR7.


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:23

ale lipa z tym pipita wyszła straszna teraz wróci i gdzie pójdzie , na dodatek juve powinien stawiać na Kean .
max musi polecieć czy tak czy siak chyba ze ciągle chcemy pozorować gre piłka . najważniejszy transferem musi byc odejście maxa a resztę sie ułoży.gorzej sie w piłke nie da grac raczej 3-5 strzałów z empoli w meczu takiego juve nie chce juz .


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 16:34

Meraviglioso pisze:
Poulinho pisze: To nie Dybala poszedł w dół a cała drużyna.
Sprawa jest bardziej skomplikowana. Nie wiem czy w naszej drużynie, przy ustawieniu 4-3-3 jest miejsce dla niego. Świetnie się sprawdzał w duecie z Higuainem, ale wiadomo, że ten nie wróci.. Obecnie optymalne ustawienie linii ataku to Ronaldo - Kean/Mandzukic - Bernardeschi i nie sądzę, żeby coś w tej kwestii się zmieniło na przyszły sezon. Jak dla mnie zarówno Costa jak i Dybala są do sprzedania, póki można jeszcze na nich zarobić. A jak powszechnie wiadomo, potrzebujemy pieniędzy na wzmocnienie środka pola i obrony.
Dokładnie, sprzedajmy napastników i kupmy obrońców i pomocników by mieć dziurę w ataku. Może w końcu zacznijmy sezon z optymalnym skladem? Pytanie tylko do Allegriego jak chce grać. To co proponujesz zwiastuje znowu Juventus jak za poczatju Maxa czyli mocny środek, ale brak skrzydeł. Allegri do końca sezonu ma czas by znaleźć miejsce dla Dybali, on jest zbyt cenny na ławkę.

Widać jednak, że Allegri preferuje grę skrzydłami więc Ronaldo powinien grać z jakąś wieżą pokroju Mandzukica - ja bym kupił Icardiego choć go nie bardzo lubię. Kean jak gra głową? Wygląda mi na takiego Higuaina niestety.

Chyba, że granie skrzydłami wynika że słabego środka i Allegri chciałby to zmienić przez lato. Trzeba wybrac jak chce grac, bo nieskończonego budżetu nie mamy na jego różne schematy. Lepiej mieć top grajków do jednej formacji niż lepić ze średniaków pierdyliard formacji jak to robi dotychczas z mizernym skutkiem, bo w tym wszystkim piłkarze się gubią.

Szczęsny
Cancelo - Bonucci - Chiellini - Spinnazolla
Can - Pjanic - Ramsey
Bernardeschi - Icardi - Ronaldo

Szczesny
Cancelo - Bonucci - Chiellini - Spinnazolla
Can - Ramsey/Bentancur
Bernardeschi - Dybala/Pjanic - Costa
Ronaldo

Nie pasuje mi tu jedynie Bernardeschi w pierwszym składzie. Nie wiem, ten gość jest mało konkretny. Na jesieni jeszcze miał formę i coś tam grał, choć też szału nie było, ale po kontuzji beznadzieja. Zawsze można spróbować Costę na prawym napastniku lub kogoś kupić.

Cuadrado i Alexa Sandro bym się pozbył i nie stać nas by Dybala lub Pjanic siedzieli na ławce. Za nich można wziąć jeszcze dobry hajs.

Mimo wszystko zacząłbym to mercato od zmiany trenera


FORZA JUVE!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 18:11

Rai

Kean podpisze nowy kontrakt z Juve do 2023 roku. 3mln na rękę. Raiola dostanie OGROMNĄ prowizję.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 19:46

A ja się wcale nie zdziwię jak Ronaldo będzie chciał odejść i wtedy będziemy mieli ogromny problem. Ale co się dziwić jak mamy w kadrze dwóch graczy, którzy potrafią coś wykreować jeden dryblingiem czyli Costa a drugi podaniem, czyli Pjanić, pierwszy ciągle się leczy a drugi gra zbyt daleko od bramki rywala. Toteż Cristiano ma wsparcie głównie od Matuidiego dla którego podanie dokładnie na ponad 5m do przodu to wręcz niewykonalne zadanie oraz Berny, który częściej potyka się o własne nogi niż potrafi dobrze dograć.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:02

Akurat sportowo to by się nic nie zmieniło po odejściu Ronaldo, raczej drużyna gorzej by nie grała.

Natomiast prestiżowo i marketingowo to by była totalna porażka i plaskacz w ryj dla każdego sympatyka Juventusu + tona "heheszków" i beka innych klubów.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2019, 20:46

Ronaldo po meczu.
Czy zostaje w Juve?

Mil per Cento. 1000%.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 14:13

Tak sobie teraz pomyslalem... Mandzukic i Rugani kontrakty przedluzyli. Zostal tylko Allegri. To jest kwintesencja Juventusu. Jak juz tak leca, to moze Dybali tez...
To siedzi chyba glebiej, niz tylko w Allegrim :/


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 15:41

Alexinhio-10 pisze:Tak sobie teraz pomyslalem... Mandzukic i Rugani kontrakty przedluzyli. Zostal tylko Allegri. To jest kwintesencja Juventusu. Jak juz tak leca, to moze Dybali tez...
To siedzi chyba glebiej, niz tylko w Allegrim :/
No to mam dobre info. Wczoraj po meczu Fabs udzielił wywiadu włoskiej TV i powiedział, że Dybala zostaje z nami.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 10:27

Czyli Max odchodzi :) dziś czytałem, że zostanie jeden z dwóch. Max lub Dybala.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 11:59

Wojtek pisze:Czyli Max odchodzi :) dziś czytałem, że zostanie jeden z dwóch. Max lub Dybala.
Niech idzie psuć inny klub o ile taki znajdzie.

Pjanic do PSG za 75? Jestem na tak! Dokładamy i kupujemy Eriksena.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 12:22

Ehem pisze:
Wojtek pisze:Czyli Max odchodzi :) dziś czytałem, że zostanie jeden z dwóch. Max lub Dybala.
Niech idzie psuć inny klub o ile taki znajdzie.

Pjanic do PSG za 75? Jestem na tak! Dokładamy i kupujemy Eriksena.
Mamy obecnie jednego Pjanicia i czterech drwali. Zamieńmy go na Eriksena i dalej będziemy mieć jednego kreatywnego pomocnika i czterech drwali.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 12:37

Sorek21 pisze:
Ehem pisze:
Wojtek pisze:Czyli Max odchodzi :) dziś czytałem, że zostanie jeden z dwóch. Max lub Dybala.
Niech idzie psuć inny klub o ile taki znajdzie.

Pjanic do PSG za 75? Jestem na tak! Dokładamy i kupujemy Eriksena.
Mamy obecnie jednego Pjanicia i czterech drwali. Zamieńmy go na Eriksena i dalej będziemy mieć jednego kreatywnego pomocnika i czterech drwali.
Dwóch drwali można sprzedać i w to miejsce kupić dwóch nie drwali. A dwóch drwali mieć na ławce.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 13:34

Chyba nikt nie pamięta, że przychodzi Ramsey. A zamiana Pjanic- Isco/ Eriksen tylko na plus.


Zablokowany