Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 11:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
ballack13 pisze:Wtedy za sprzedanie Zidana wystarczyło na zakup 3 graczy.
dimebag11 pisze:(Coś na kształt sprzedaży Zizu do Realu i sprowadzeniu Nedveda, Thurama i Buffona).
Możecie przestać powtarzać te bzdury, że sprzedaż Zidane starczyła na 3 graczy? Sprzedaliśmy jeszcze INZAGHIEGO! za ponad 40 mln. Dlaczego tego nie wliczycie tylko powtarzacie nieprawdę? :co?:

Tak więc panowie, nawet wtedy sprzedaż 1 zawodnika nie wystarczyła na 3 topów. :whistle:

Nie napisałem nigdzie, że za kasę z Zizu kupiliśmy trzech graczy. Chodziło mi o analogię, że odszedł top, ale potrafiliśmy załatać po nim lukę innymi zawodnikami i podobnie może się stać po sprzedaży Dybali i przykładowo sprowadzeniu SMSa oraz dołożeniu z budżetu jakieś kwoty na prawego obrońcę. Również chciałem poprawić użytkownika @ballack13, ale mnie ubiegłeś.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 12:47

Poprostu pisze:Mundo deportivo podaję, że chcemy Fabinho jako następcę wozu z węglem.
To akurat bardzo dobra decyzja. Przy tym szalonym rynku transferowym po cichu mam nadzieje, że 50 mln wystarczy by przeprowadzić ten transfer.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 13:37

Z tego co kiedyś czytałem, Fabinho jest dogadany z Atletico.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 11:26

Marchisio has seriously started to think about leaving Juventus. A move to the MLS is possible in the summer. (GdS)

Sądząc po tym, że i żona Markiza zrobiła mały pun na insta względem Maxa i fakt, że sam Markiz nie gra kosztem sturaro, wcale mu się nie dziwię, ale jeśli w lecie miałby odejść razem ze stefkiem i samim to ja jestem za, z resztą jak od dawna.

Wiem, że legenda klubu etc, ale od dawnej kontuzji nie daje tyle Juve ile powinien i ile powinno się od niego wymagać. Jeśli miałby przyjść SMS/Fabinho + Can to ja jestem za, mając Matuidiego, Pjanicia i młodego Bentę.


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 11:39

Jeżeli taki stan bedzie sie utrzymywał do końca sezonu to jest to bardzo prawdopodobne ze Markiz odejdzie. Nasze spore zainteresowanie pomocnikami oprócz Cana, który mam nadzieje ze jest klepnięty może wskazywać ze bedzie miała miejsce duża rewolucja w przyszłym roku. Trochę to niepokoi zważywszy na to ze może odejść Sandro i Dybala.


prze c... ninja

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 26 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 12:57

http://futbol.pl/news/558610_Ronaldo_ni ... napastnika

skąd oni wymyślili tam Juve :rotfl:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:09

Z Daily Mirror bodajże, bo takie info rzucili przed pierwszym meczem z Totkami ;)

Zresztą tak samo jak o Eriksenie było info, choć akurat Duńczyk od trzech okienek jest z nami delikatnie łączony i nie zdziwię się jeśli sprzedamy Dybale to faktycznie do nas zawita.


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:30

Sprzedaż Dybali to powinien być zakup Savica. Eriksen moim zdaniem jest nieosiągalny i zbędny w 4-3-3.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:41

Pytanie czy zamierzamy grać 433, bo mam wrażenie, że "moda" na ten system już minęła i zaczyna się gra na dwóch napastników lub jednego wysuniętego i jednego cofniętego, a do tego systemu Eriksen się nadaje. Gdyby ten system miał wyglądać tak, że w pomocy grają Pjanic i SMS, a przed nimi Eriksen, wyglądało by to ciekawie. Choć niewątpliwie wymagałoby to wyłożenie minimum 150 mln. Czy jesteśmy na to gotowi? Finansowo zapewne tak, ale trzeba też pamiętać, że za rok-dwa czeka nas spory wydatek na napastnika (chyba, że Kean nagle wystrzeli z niewyobrażalną formą).

Niewątpliwie SMS+Eriksen zapewni spokój w środku pola na sporo sezonów, jednak to mocne fantamercato.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:46

A po co sprzedawać Dybalę skoro można dokupić mu lepszych kolegów do gry? Przecież podobno mamy się wzmacniać a nie osłabiać.

Darmowy Can za Khedirę i już jest jakiś postęp,ale żeby o coś ważnego się starać też trzeba "trochę" dołożyć (rozbić bank na SMS).


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:50

Piotr Juvefan pisze:A po co sprzedawać Dybalę skoro można dokupić mu lepszych kolegów do gry? Przecież podobno mamy się wzmacniać a nie osłabiać.
Ale ja wcale nie jestem za sprzedażą Dybali ;) ja tylko wplatam jego ewentualną sprzedaż w swoje wymyślone rozważania na temat okienka ;)


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:56

4-3-3 regularnie grała i gra Barcelona. 4-2-3-1 przy Allegrim nie ma sensu. Gdyby ta formacja była tak ofensywna jak w założeniu wygląda to byłoby okej, tyle ze Dybala zbyt mocno sie cofa a i pjanic gra cofnięty co kastruje go z ofensywnego potencjału. Na dobrą sprawę gdyby sprzedać Dybale to Pjanic mógłby grać jako treq a w pomocy z tylu hasalby sobie np Savic i Can. 4-3-2-1 to tez jest jakas myśl, ale miejsca dla Dybiego teoretycznie tu nie ma. To wszystko to liczby ale maja przełożenie na grę naszych zawodników.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 13:58

Ja je rozważam w oparciu o pozostawienie kluczowych graczy.
Can za darmo,SMS 80mln? Sidibe 30-40mln? Odjąć sprzedaż(Khediry,Sturaro) To mamy jakieś 100mln wydatków na mercato. Czyli normalne wydatki dla drużyny z topu. Do tego ruchy nie priorytetowe.


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 14:03

Sms to bedzie co najmniej 120-150 milionów przy obecnych cenach. Trzeba być naiwnym zeby myślec ze Lotito sprzeda swoją gwiazdę za 80 milionów. Sidibe myśle ze spokojnie 40 mln wzwyż. Sturaro i Khedira jeśli zostaną sprzedani to bedzie to podejrzewam max 40 milionów przy dobrych wiatrach choć nie sadze. Albo Juve zaskoczy jakimś "secret" budżetem albo sprzeda kogoś z dwójki Dybala i Sandro. Nie ma co liczyć na inny przebieg zdarzeń choć chciałbym sie miło zaskoczyć.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2018, 14:06

zuravski pisze:Sms to bedzie co najmniej 120-150 milionów
No to już widzę,że ktoś za niego tyle da. Powodzenia.


Obrazek
Zablokowany