Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:54

No dobra. Zrobił sobie chłopaczyna reklamę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:56

Dobrze że Marotta twardo negocjuje z Cska. Przecież wartość Golovina po mundialu...yyy zaraz, zaraz :prochno:

A tak poważnie, jeśli się nim rzeczywiście interesujemy, to niech Marotta przyśpieszy działania. Na kompilkach już wyglądał zacnie. Obstawia wszystkie pozycje w ofensywie, dużo walczy i biega.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 18:59

Niektórzy powinni zweryfikować swoje podejście i odejść od nie widziałem, ale się wypowiem . Nagle Ruski nie taki zły.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 19:00

Spokojnie, z Arabami to i Slawek Peszko wyglądałby na światowej klasy skrzydłowego.

Ruscy będą mieli ciężko by wyjść z grupy, zobaczymy co nasz noy Dybała pokaże w kolejnych spotkaniach z mocniejszy,i przeciwnikami


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 19:05

Co prawda to tylko ogórki z Arabii, ale widać było polot w grze Golovina. Bardzo precyzyjne wrzutki te obie asysty, dobre uderzenie z rzutu wolnego, fajnie się go oglądało, wszędzie go pełno, ale no jeszcze raz powiem - trzeba brać poprawkę, że to tylko Arabia.

Po dłuższych filmikach jednak widać, że ma wiele atutów, które naprawdę mogłyby dobrze sprawdzić się w Juventusie. Szybka piłka, balans ciałem, drybling, uderzenie, podanie. Uważam, że można zaryzykować i wziąć go. Tylko pewnie Allegri obarczyłby go większą ilością zadań defensywnych, więc ciekawe jak wtedy by się spisywał, ale Costę umiał ustawić w tym zakresie, przy czym Brazylijczyk nie stracił walorów ofensywnych. Zobaczymy.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 19:05

Brać tego Golovina, póki nie ma innych chętnych i kosztuje tylko 20 mln ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 19:07

mam nadzieje że Marotta dopiął już transfer przed mundialem, bo jak po Golovina wkroczy $ity, Chel$ea czy P$G to nie bedziemy mieli szans


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 19:08

Obrazek[/img]


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 20:11

jurson09 pisze:
Poprostu pisze:
jurson09 pisze:
Odnośnie tej deklaracji Dybali to czy mógłbym poprosić o bezpośrednie link z CDS. Bo artykule z wczoraj nie ma o czymś takim słowa.

Jak dla mnie to śmierdzi lipą bo nawet jeśli Dybala tak powiedział to Allegri nie jest na tyle głupi żeby takie rzeczy zdradzać dziennikarzom.

Też mi się śmierdzi. Ja to wziąłem z FI. klik
Właśnie też tam to znalazłem, ale oni się powołują na CDS. U samego źródła (CDS) takiego czegoś nie odnalazłem. Może to jakiś babol w tłumaczeniu bo nie sądzę, że CDS nie pokusiłoby się o wspomnienie o tym w swoim artykule z wczoraj. Dziwna sprawa, ale raczej takie coś nie padło z ust Allegriego. Taki już urok sezonu ogórkowego.
To było w oryginale
SU DYBALA - "Gli ha fatto male il paragone con Messi, sono due giocatori diversi. Dybala e aerobico, Messi e esplosivo. Paulo segna a rimorchio, segue l'azione e la conclude, non può giocare come Messi quando non ha spazio va in difficolta, per il nuovo Messi ci vuole calma. Magari mi avra anche odiato ma glielo ripetevo sempre. Nel finale, quando e tornato a fare il Dybala e stato bravissimo. Aspettare il Mondiale per il futuro? No, non e come Higuain. Ci ho parlato prima delle vacanze e il suo obiettivo e fare altre grandi stagioni con noi per poi andare in una grande squadra per migliorare. Se giochi nella Juve dopo hai tre possibilita per migliorare: Real, Barça o Bayern"
Edit: Widać później to pozmieniali a na VS jest komunikat od redakcji, że Allegri takich słów nie powiedział.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 21:04

Jak Beppe nie zaklepał Gołowina przed mundialem to czeka na miesiąc licytowania się o każdy mln.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 22:48

Prawda jest taka ze SMS albo jest już dogadany albo nie. Plotki o negocjacjach itp można między bajki włożyć. Wszyscy strzelają ślepakami. Moggi coś wie, ja natomiast myśle ze dostaną 70 milionów plus kogoś od nas.

@ric - Nie życzeniowe, bardziej bazuje na dosw. Z Beppe. On Praktycznie zAwsze główne transfery robił na początku. Dybała, Igła etc. Byli dogadani szybko, a reszta to takie mixy udanych z nieudanymi.

Stad uważam ze Max odrzucił Real i innych bo dostanie mega pomocnika, prawego obrońcę oraz coś extra. Mówiłem to już - wątpię ze został u nas mając „może SMS, może Badejl”
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2018, 23:18 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 22:55

Odważna teza, ale to raczej tylko myślenie życzeniowe bo w ciągu ostatnich kilku lat Moggi ma sprawdzalność swoich rewelacji na poziomie 0%.

Edit: Ja tam uważam, że Max został u nas bo nigdzie mu lepiej nie będzie a nie ciągną go żadne nowe wyzwania. W tamtym roku też miał niby mieć obiecane grube transfery a przyszli piłkarze owszem, bardzo dobrzy albo obiecujący, ale nie żadne mega gwiazdy. Imo, nie ma co się nastawiać na wielkie transfery co by się potem nie rozczarować.

A za Di Marzio: mamy zgodę z Golovinem ale nic z CSKA, mamy zgodę na transfer od Cancelo ale nie dogadaliśmy się jeszcze z Valencią, w następnym tygodniu mamy spotkanie w sprawie Darmiana, Higuain jest wystawiony na listę transferową ale póki co brak chętnych.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 01:12

Wedlug mnie, jesli nie jest to fantamercato - trojka w pomocy: Can, SMS, Pjanic wygląda w bardzo solidny i zbilansowany sposob. Moglibysmy w koncu postraszyc srodkiem, takze w LM. W takim zestawieniu mamy buldozera do walki w powietrzu i na trawie z potezna bomba z dystansu (Can), wszechstronnego goscia ktory potrafi podac/odebrac/kiwnac/strzelic zaleznie od sytuacji (SMS), trojke w pomocy dopelnia rezyser z przegladem pola, dobrze bijacy stale fragmenty (Pjanic).
Byc moze taki zestaw to tylko marzenie scietej glowy, niemniej jednak gdzies niedawno juz widzialem pomoc zbudowana na pilkarzach o analogicznych charakterystykach...

Vidal -Pogba - Pirlo?
Casemiro - Kroos - Modric?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 01:38

RICTOR pisze:Odważna teza, ale to raczej tylko myślenie życzeniowe bo w ciągu ostatnich kilku lat Moggi ma sprawdzalność swoich rewelacji na poziomie 0%.
Dokładnie. Nie napalajmy się jak kiedyś na Lamparda. Trio Can - SMS - Pjanic było by kozackie, ale raczej do tego nie dojdzie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 07:33

Lypsky pisze:Spokojnie, z Arabami to i Slawek Peszko wyglądałby na światowej klasy skrzydłowego.

Ruscy będą mieli ciężko by wyjść z grupy, zobaczymy co nasz noy Dybała pokaże w kolejnych spotkaniach z mocniejszy,i przeciwnikami
To dlaczego nigdy na tle jakiejkolwiek druzyny reprezentacyjnej tak nie wygladal ? O ile nie mozna sie zbytnio podniecac po jednym meczu, to deprecjonowanie jego umiejetnosci i popadanie ze skrajnosci w skrajnosc tez jest glupota.

Jeali rzeczywiscie Lotito chce 140 za SMSa, to niwch sie puknie w leb. Za mniejsze pieniadze poszedl Coutinho. Powinnismy sobie w takim razie dac spokoj.


Zablokowany