Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 21:57

Wrzucam tu bo info nie z mediów. Wiadomość od Franco Ordine, przyjaciel Maxa który miał dzisiaj z nim spotkanie.
Allegri ma w przyszłym sezonie chce polegać bardzo na Coscie i Bentancurze.

Max nie ma w planach Igły.

Allegri nie ma nic przeciwko trenowaniu Moraty.

@forza

Tak pisze się o tym, że Igła chce grać bardziej ofensywie.
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2018, 22:03 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 22:02

Poprostu pisze: Allegri ma w przyszłym sezonie chce polegać bardzo na Coscie i Bentancurze.
No i to będzie nasz SMS. :D W sumie może być jak z Pogba w przypadku Rodrigo - pierwszy sezon przebłyski, drugi sezon top? ;)
Poprostu pisze:Max nie ma w planach Igły. .
Tak sobie myślę, może jakiś konflikt na linii Max - Igła? Może Pipita ma dość, defensywnego grania, kto wie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 22:34

Nowy Nedved z CSKA? Już raz to przerabialiśmy i teraz ten nowy Nedved lata po polskich boiskach :smile:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 22:42

Wojtek pisze:Nowy Nedved z CSKA? Już raz to przerabialiśmy i teraz ten nowy Nedved lata po polskich boiskach :smile:
Dobra, ale nie można mierzyć wszystkich jedną miarą - każdemu można znaleźć "Super odpowiednika." Golovin i Krasic to nie są zsynchronizowane organizmy przecież. Jasne, wolałbym SMS czy Pogbe, ale skoro on przyjdzie, trzeba liczyć że nie okaże się zawodnik klasy powiedzmy Pereyry, tylko klasy jakiegoś Pjanica. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 22:48

Allegri: Perin to świetny bramkarz, ale Szczęsny będzie nr 1.

A co do tego, że piłkarzom niby odpowiada jeśli wygrywamy i nie interesuje ich mocno styl. To właśnie widać, że nie do końca. Higuainowi się to widać nie podoba, Sandro prawdopodobnie też itd. :whistle:

Ahaa, do tego Max wypowiadał się bezpośrednio o Golovinie, Cancelo i Icardim więc może być coś w ich przypadku na rzeczy.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 07:22

Jeśli ktoś daje więcej niż 10mln € za Sturaro, to powinniśmy od razu go pakować, a nie marudzić. Ten gość w przekroju całego sezonu, mimo szumnych zapowiedzi jaki to może być świetny prawy obrońca, nie pokazał absolutnie nic. Jedyne co można mu przyznać, to że biega, walczy i się stara. Ale czy to jest warte choćby 10 mln?

Sprawa z Cancelo? Nie znam zbytnio gościa, opieram się na Waszych opiniach, ale mam nadzieję, że nie będzie z nim jak z Canem. Ta saga trwa już trochę zbyt długo.
Brać Krychowiaka, Szczęsny będzie mieć kumpla, bo Lewy niestety poza zasięgiem.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 09:01

Oczywiście nie wiem na ile te plotki są prawdziwe bądź nie, ale jeśli serio nie chcemy go oddać Sturaro za te 13mln euro jednocześnie pracując nad rozwiązaniem kontraktu Claudio, to chyba czegoś nie rozumiem.


Dawniej Virus[Mauro].
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 09:37

Ostatnie newsy nie napawają mnie zbytnio wielkim optymizmem:

1. Golovin - fajnie, że interesujemy się nowymi potencjalnymi talentami, ale... jeśliby przyszedł, to już raczej nie spodziewałbym się jeszcze jakiegoś większego nazwiska do pomocy, którego bardzo potrzebujemy. Po drugie, z podejściem Maxa do wprowadzania młodych, nowych piłkarzy do zespołu, boję się, że zanim by zaczął grać, to byśmy go zmarnowali siedzeniem na ławie.

2. Cancelo - patrząc na inne przewijające się nazwiska, to chyba lepszy on niż Darmian, ale kwota bardzo duża (jak dla mnie o te 10 mln Valencia chce za dużo), jeśli jednak stać nas na ten wydatek, to może warto.

3. Can - mam coraz większe obawy, że nic z tego nie będzie. Ciągłe przeciąganie testów medycznych i potwierdzenia transferu. Będziemy tak czekać do sierpnia, aż w końcu Can stwierdzi, że trafiła mu się lepsza oferta i po raz kolejny zostaniemy z ręką w nocniku, obym się mylił.

4. Napastnik - póki co media błądzą po omacku, widać, że bierzemy pod uwagę ewentualną sprzedać Higuaina przy dobrej ofercie, ale na kogo, to na razie ciężko powiedzieć.

Podsumowując, na razie nasi dość opieszale działają (przynajmniej robią takie wrażenie), po mundialu może być różnie, jeśli ktoś się bardziej pokaże to cena zdecydowanie podskoczy, z drugiej strony może pokaże się ktoś nowy, kogo do tej pory nie bierzemy pod uwagę.

P.S. Jeśli prawdą jest, że ktoś daje za Sturaro 13 mln, to nie wiem nad czym się zastanawiać, brać z pocałowaniem ręki :prochno: . Nikt o zdrowych zmysłach nie da nam 20 mln. Co do Marchisio, to mam nadzieję, że sprawa się jeszcze jakoś dobrze wyjaśni, bo przykro się na to patrzy. Wolałbym, żeby nie było kolejnego pożegnania, tym razem dość nieoczekiwanego.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 09:45

Czy nie jest przypadkiem tak, że Juventus jako spółka notowana na giełdzie, zawsze ogłasza transfery po jakiejś radzie czy coś podobnego? Nie było tak w zeszłym roku i dwa lata wstecz?


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 12:56

Poprostu pisze:Tuttojuve

Wymiana Igła - Icar dojdzie do skutku.

Il Secolo XIX

Na wczorajszym spotkaniu w sprawie Cancelo Valencia stwierdziła, że nie chcą Pjacy.
To wydaje się być abstrakcją na miarę Ronaldo i Messi w Juve.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 13:46

wojczech7 pisze:Moggi na Twitterze napisał, że rozmowy z Lazio ws. SMS są już "ustawione" i Serb dołączy do Juventusu.
Trelemorele. On najczęściej pisze życzeniowo.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 14:17

Poprostu pisze:Tuttojuve

Wymiana Igła - Icar dojdzie do skutku.

Il Secolo XIX

Na wczorajszym spotkaniu w sprawie Cancelo Valencia stwierdziła, że nie chcą Pjacy.

Allegri dla CDS

Mam nadzieję, że Igła zostanie w przeciwnym razie Mario będzie nasza 9.
rozmawiałem z Dybala przed wakacjami. Paolo chce zagrać z nami jeszcze jeden sezon a później odejść do większego klubj.
Odnośnie tej deklaracji Dybali to czy mógłbym poprosić o bezpośrednie link z CDS. Bo artykule z wczoraj nie ma o czymś takim słowa.

Jak dla mnie to śmierdzi lipą bo nawet jeśli Dybala tak powiedział to Allegri nie jest na tyle głupi żeby takie rzeczy zdradzać dziennikarzom.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 14:48

jurson09 pisze:
Poprostu pisze:Tuttojuve

Wymiana Igła - Icar dojdzie do skutku.

Il Secolo XIX

Na wczorajszym spotkaniu w sprawie Cancelo Valencia stwierdziła, że nie chcą Pjacy.

Allegri dla CDS

Mam nadzieję, że Igła zostanie w przeciwnym razie Mario będzie nasza 9.
rozmawiałem z Dybala przed wakacjami. Paolo chce zagrać z nami jeszcze jeden sezon a później odejść do większego klubj.
Odnośnie tej deklaracji Dybali to czy mógłbym poprosić o bezpośrednie link z CDS. Bo artykule z wczoraj nie ma o czymś takim słowa.

Jak dla mnie to śmierdzi lipą bo nawet jeśli Dybala tak powiedział to Allegri nie jest na tyle głupi żeby takie rzeczy zdradzać dziennikarzom.

Też mi się śmierdzi. Ja to wziąłem z FI. klik


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 14:54

Poprostu pisze:
jurson09 pisze:
Poprostu pisze:Tuttojuve

Wymiana Igła - Icar dojdzie do skutku.

Il Secolo XIX

Na wczorajszym spotkaniu w sprawie Cancelo Valencia stwierdziła, że nie chcą Pjacy.

Allegri dla CDS

Mam nadzieję, że Igła zostanie w przeciwnym razie Mario będzie nasza 9.
rozmawiałem z Dybala przed wakacjami. Paolo chce zagrać z nami jeszcze jeden sezon a później odejść do większego klubj.

Odnośnie tej deklaracji Dybali to czy mógłbym poprosić o bezpośrednie link z CDS. Bo artykule z wczoraj nie ma o czymś takim słowa.

Jak dla mnie to śmierdzi lipą bo nawet jeśli Dybala tak powiedział to Allegri nie jest na tyle głupi żeby takie rzeczy zdradzać dziennikarzom.

Też mi się śmierdzi. Ja to wziąłem z FI. klik

No to jeśli mówimy o tym fragmencie:
“His future? He’s not like Higuain. I spoke to him before he went on holiday and his objective is to have more great seasons with us and then go to a great team to improve."

to more great seasons to więcej niz jeden sezon :)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 15:16

Możliwe, że mój błąd. Przepraszam.

Dzisiaj podczas radia VS mamy usłyszeć jakąś bombę. Mówi się, że Can SMS i Cancelo są już nasi.


Zablokowany