Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 11:54

Robaku pisze:a dlatego:

https://www.google.com/search?q=golovki ... refox-b-ab


:)
nie widziałem, ale w wynalazki z Rosji nie wierze na dłuższą metę. No chyba, że Carrera rzeczywiście by za niego poręczył.
Według CIES gość jest najbardziej wartościowym zawodnikiem reprezentacji.

Nie będę udawał eksperta w lidze rosyjskiej, bo zapewne nigdy w życiu jej nawet nie oglądałem, nawet tabela nie za bardzo mnie obchodziła. Jednak rzadko zdarza się, by któryś Rosjanin wzbudzał tak spore zainteresowanie czołowego klubu europejskiego, więc może faktycznie coś w nim jest :think:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 12:18

Strasznie duża dezinformacja w to okienko, nie wiadomo kompletnie co się wydarzy w następnych tygodniach. Duże znaczenie będą też miały oczywiście MŚ.

Wg mnie SMS powinien być priorytetem, pomoc potrzebuje wzmocnienia i to zawodnikiem na konkretnym poziomie. Ale jeśli nie uda się ściągnąć Serba, uderzyłbym znowu po Verattiego. PSG ma problemy z FFP, więc jest opcja. Może nie grzeszy wzrostem, a nam trochę tych centymetrów brakuje i na pierwszy rzut oka za bardzo przypomina Pjanicia, ale czy na pewno? Włoch jednak gra zdecydowanie niżej, bliżej obrońców - typowy regista. Miralem mógłby wtedy pójść nieco wyżej, dzięki czemu wykorzystałby w końcu swoje walory ofensywne. Gdyby zgrali się, wymiany piłek między nimi mogłyby być widowiskowe. Jakiś silny zawodnik do kompletu np Matuidi, który pobiega i powalczy i byłoby nieźle.

Wiadomo, że to pewnie marzenia ściętej głowy, ale mamy mercato, więc kto mi zabroni :P


Grande Juve, Vinci Per Noi
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 12:27

@Poulinho
Trochę było tych graczy z Rosji wzbudzających zainteresowanie dość silnych ekip (Arszawin, Dżagojew, Żirkow), tylko problem w tym, że ich kariery z różnych powodów nie potoczyły się tak dobrze jak się zapowiadało. Szczególnie żałuję Żirkowa, bo gość przed transferem do Chelsea był kozakiem i chciałem go w Juve, ale chyba kontuzje go zniszczyły. Natomiast te newsy odnośnie Gołowina przypominają mi właśnie historię Dżagojewa, który w młodym wieku robił furorę w CSKA, zadebiutował w LM i mieli się o niego bić giganci z Premier Leaguea.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 12:28

Myślę, że sporo zamieszania wprowadza też sam mundial, bo jak czytacie deklaracje graczy, to każdy mówi, że swoją przyszłość wyjaśni po MŚ. Nie sądzę, by choćby w trakcie nie rozmawiali ze swoimi agentami, ale pewnie każdy będzie chciał dopiero po MŚ załatwić przenosiny do nowych klubów, tym bardziej, że ewentualna ich wartość może wzrosnąć, tym bardziej "naszego" SMSa np.

Nie mniej Marotta raczej powinien wiedzieć, że jak teraz będą sobie życzyć 100 mln, to raczej po mundialu nie będą chcieli mniej, więc oby nie było tak, że po niepowodzeniu z Sergejem zaczniemy w panice szukać opcji c czy d a skończyć z Cirstante już nie możemy.

Dembele wydaje się niezłym wzmocnieniem, tylko jego minus to wiek i podatność na kontuzje, a jeśli już mamy odmładzać skład, to zaryzykowałbym z Golovinem, choć i tak niby jeszcze z miesiąc temu mówiono, że Pellegrini faktycznie jest klepnięty etc a jest cisza i dezinformacja.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 16:21

Osgiliath pisze:Wynagrodzenie Sturaro jest poza zasięgiem dla klubu :prochno:
Trzymajcie mnie. Żeby zapchajdziury nie dało się opchnąć?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 17:53

Poprostu pisze:Medicale Cana w piątek.
Wiadomo chociaż który? :prochno:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 18:43

albertcamus pisze:
Poprostu pisze:Medicale Cana w piątek.
Wiadomo chociaż który? :prochno:
W ten :prochno:

Tuhel powiedział Verratiemu, że przed startem sezonu ma zgubić parę kilo :D Mino próbuje wyciągnąć Włocha z PSG. My, Utd i Rel jesteśmy zainteresowani. Calciomercato.


Real ma już nowego trenera. Hiszpan ma stawiać na swoich rodaków więc niby jest małe światełko w tunelu jeśli chodzi o Kove.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 18:44

albertcamus pisze:
Poprostu pisze:Medicale Cana w piątek.
Wiadomo chociaż który? :prochno:
Czy tylko mi się tak zdaje że z niego u nas nic nie będzie?

Dembele z Tottenhamu to jest powalony pomysł, gość ma już 31 lat.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 19:09

Raczej brednia więc wrzucam tu.
Jakiś pismak z Hiszpanii podaję, że Golovina done dealio za 20baniek i transfer zostanie ogłoszony w przeciągu godzin.


Podobno Pjanic w nowym sezonie ma nie grać jako regista. :pray:


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 19:44

Poprostu pisze:Raczej brednia więc wrzucam tu.
Jakiś pismak z Hiszpanii podaję, że Golovina done dealio za 20baniek i transfer zostanie ogłoszony w przeciągu godzin.


Podobno Pjanic w nowym sezonie ma nie grać jako regista. :pray:
No nareszcie. W takim wypadku pewnie Can powędruje na jego miejsce a Pjanic wyżej.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 20:33

Po pierwsze to ten Can najpierw musi przyjsc XD a mozliwe ze tu nigdy nie dojdzie XD


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 20:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
albertcamus pisze:
Poprostu pisze:Medicale Cana w piątek.
Wiadomo chociaż który? :prochno:
Czy tylko mi się tak zdaje że z niego u nas nic nie będzie?
.
podobno w piatek 13 tylko niewiadomo w ktory i niewiadomo czy sie wtedy nie polamie :prochno:

Czy ktoś ma poczucie, ze wiekszosc ruchow wstrzymuja MŚ. Chyba zawodnicy mocno czekaja ( zwłaszcza Ci co tam grają) ze wystrzelą i będzie gruuuby hajs


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 20:56

Push3k pisze:
Osgiliath pisze:Wynagrodzenie Sturaro jest poza zasięgiem dla klubu :prochno:
Trzymajcie mnie. Żeby zapchajdziury nie dało się opchnąć?
Pewnie się skończy na tym że będziemy mu coś płacić sami kontraktu albo spylimy za 1mln tylko żeby się go pozbyć.

Klivert już w Rzymie, to drugi zakup Romy, nie wierzę że nie sprzedadzą kogoś przez FFP, nawet licząc ile zarobili na LM.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 21:14

Robaku pisze:Czy ktoś ma poczucie, ze wiekszosc ruchow wstrzymuja MŚ. Chyba zawodnicy mocno czekaja ( zwłaszcza Ci co tam grają) ze wystrzelą i będzie gruuuby hajs
A to akurat normalka. Zawodnicy, agenci, kluby. Wszyscy czekają bo mogą sporo na tym zyskać.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 22:49

Torreira z Sampy w Arsenalu. Wspominam o tym bo coś tam chyba w zimie się o nim pisało w naszym kontekście.


Zablokowany