Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 16:49

Może trochę. Ale w 4-2-3-1 Dybala operuje w środku. W 4-4-2 siłą rzeczy zbiega do prawego skrzydła i - z Berną jako bocznym pomocnikiem - mamy w tej strefie dwóch lewonożnych, ścinających do środka, dublujących się piłkarzy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 16:59

Beppe wchodząc do hotelu w Mediolanie powiedział dziennikarzom, że przyjechał tu w celach biznesowych o których powie później.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:02

Ale rozmowny to on nie był. Żadnej deklaracji, że koniec mercato.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:10

Nie no musi być jakiś pomocnik jeszcze, bo biednie to wygląda. 5 typa w pomocy i 6 w ataku. Chyba nie bardzo :D.

Obrazek


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:19

Podziwiam waszą wiarę w to, że w ostatnich godzinach okienka zastąpimy piłkarza, któremu już w maju zakomunikowano, że nie ma go w planach klubu na kolejny sezon.

Wiedziałem, że jeżeli zostanie, to jego rola i tak będzie marginalna. Niemniej jednak chyba umarła ostatnia cząstka mnie jeżeli chodzi o jakikolwiek romantyzm w tym klubie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:22

Lottito jak widać nie interesują dzisiaj transfery.
klik


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:27

Przy obecnym układzie bardziej prawdopodobne przejście na grę 2 pomocnikami i przeniesienie ciężaru do przodu. Może o to im chodziło.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:27

Dunio333 pisze:Nie no musi być jakiś pomocnik jeszcze, bo biednie to wygląda. 5 typa w pomocy i 6 w ataku. Chyba nie bardzo :D.

Obrazek
hmm nie koniecznie
4231 to jest ideał do tego Pjanić z Dybalą mogą grać za CR7 a z tyłu dwóch bardziej defensywnych
Sami także mogę grać wyżej


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:34

Dunio333 pisze:Nie no musi być jakiś pomocnik jeszcze, bo biednie to wygląda. 5 typa w pomocy i 6 w ataku. Chyba nie bardzo :D.

Obrazek
Ja bym zaryzykował stwierdzenie 6 w pomocy i 6 w ataku. Berna pomoc, Kean atak.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 17:47

No dobrze może i tak, ale to nie maszyny żeby tak grać cały sezon bez kontuzji i bez przerw :).


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 18:04

Cieszy mnie że nasi zostawiają Keana w pierwszym zespole. Widocznie uznano, że chłopak ma na tyle duży potencjał piłkarski że może wejść do kadry, ale głowa nie nadążą. A gdzie będzie miał lepszych mentorów niż u nas? Ronaldo, Chiellini, Mandzukic może wezmą młodego za morde i nie podąży drogą Balotellego a Mbappe który w identycznym wieku wchodził na salony i dzięki swojej pracowitości i skromności nie roztrwonił ogromnego talentu. Do tego gramy na 3 frontach, dojdą kontuzje a i sam Ronaldo nie będzie ciągnął całego sezonu, więc okazje do gry będzie miał.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 18:22

Vincitore pisze:Podziwiam waszą wiarę w to, że w ostatnich godzinach okienka zastąpimy piłkarza, któremu już w maju zakomunikowano, że nie ma go w planach klubu na kolejny sezon.
Zapomniałeś przed "już" dodać "wg mnie". Poza tym Twoją teorię można też odwrócić - skoro już w maju (wg Ciebie) mu to zakomunikowano, to dlaczego do tej pory nikogo nie pozyskaliśmy w jego miejsce?

Żeby była jasność, pojęcie "nie ma go w planach" rozumiem jednoznacznie - musisz odejść, bo nie będziesz grał w ogóle/ nie będziesz w kadrze.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 18:39

Chyba niczego temu składowi nie brakuje. W lipcu czekałem, zastanawialem się jaki będzie finał tego mercato. Nie wiem skąd posmak goryczy. Wszystko jest na 5. Im bliżej ataku tym skład mocniejszy. Dawno tego nie było. Wywrocona hierarchia. Może faktycznie brakuje topa w pomocy, tylko po co. Będzie Pjanic plus rygiel. Ronaldo na pewno dostał jakieś zapewnienie od Maksa że ta gra będzie nieco inna niż podczas zeszłego sezonu. Skrzydła może bardziej w ofensywie. Może. Sezon będzie fajny. Ciekawy.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 19:02

kd pisze:Chyba niczego temu składowi nie brakuje. W lipcu czekałem, zastanawialem się jaki będzie finał tego mercato. Nie wiem skąd posmak goryczy. Wszystko jest na 5. Im bliżej ataku tym skład mocniejszy. Dawno tego nie było. Wywrocona hierarchia. Może faktycznie brakuje topa w pomocy, tylko po co. Będzie Pjanic plus rygiel. Ronaldo na pewno dostał jakieś zapewnienie od Maksa że ta gra będzie nieco inna niż podczas zeszłego sezonu. Skrzydła może bardziej w ofensywie. Może. Sezon będzie fajny. Ciekawy.
Nikt już nie przyjdzie. To zestawienie kadry wygląda bardzo dobrze i wcale pomocników nie brakuje. Berna, Costa, Cuadrado mogą grać w pomocy. Nie wspominając o Mandzu :-)
Tak, to będzie rzeczywiście ciekawy sezon, inny niż poprzednie. Obyśmy się tylko nie przeliczyli, bo da się wyczuć, że dla wielu tutaj Ronaldo = triumf w LM :facepalm:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 19:32

Pamiętam, że jak odszedł Nedved, który był prawdziwym liderem w szatni, to wpadliśmy w kryzys. Teraz odchodzi Buffon, a przychodzi C.Ronaldo, który ma niespotykaną wolę zwycięstwa i z miejsca autorytet.

Ciekaw jestem, kto będzie rządził wszatni. Według mnie kandydatów jest 4:
- Chiellini - kapitan, najdłużej w klubie spośród wszyskich kandydatów,
- Bonucci - on ma duże ambicje, żeby rządzić, ale ma też nas*ane w papierach,
- Mandzukic - charakter lidera,
- C.Ronaldo - tak jak pisałem wyżej: niespotykana wola zwycięstwa i z miejsca autorytet.

Zawsze można mieć paru liderów w szatni. Do czasu, gdy nie zaczną się kłócić.


Zablokowany