Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 15:37

Milan dlatego robi podchody bo zdaje sobie sprawę z tego, że albo teraz uda im się go w jakiś sposób pozyskać albo już w następnym letnim mercato go nie zdobędą bo pójdzie do Juve/Realu/Barcy.
Zdziwiłbym się gdyby SMS poszedł do Milanu wiedząc, że ucieka z niego taki Bonucci. Jeżeli nie teraz to uważam, że za rok trzeba go zaatakować bo ten Rabiot mnie jakoś nie kręci chyba, że faktycznie przyszedłby za free.


Obrazek
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 17:15

Lotito to niezły baran jest wołając 120 mln za SMS-a.

Gośc gra w Lazio, które nawet nie zakwalifikowało się do LM, niczego wielkiego nie osiągnął, na MŚ zagrał przeciętnie, jeśli nie słabo, a ten baran woła 120 mln..

Oby za rok ten jego SMS nie był wart nawet 30 baniek.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 17:42

TM wycenia SMSa na 90 milionów. Gość ma 23 lata. Takie są fakty. To, że Lotito chce za niego 120, według dzisiejszych realiów nie jest abstrakcyjną kwotą. Taki jest rynek.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 18:32

To na ile powinniśmy w takim razie wycenić Dybale?

Dużo większe osiągnięcia, rok starszy, dużo większe doświadczenie, sukcesy na arenie Europejskiej.

300 mln?


Pjanic? 28 lat, ok 5 lat starszy, ale to już w ogóle człowiek ograny w Europie, doświadczenie w lidze, sprawdzona Marka. A dostajemy oferty rzędu 60 mln.


Lotito jest po prostu chory, ma jakiś kompleks i tyle. Nikt normalny o zdrowych zmysłach nie da mu za SMS-a 120 mln. Nikt normalny nie dałby nawet tych 90.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 19:19

Mily pisze:To na ile powinniśmy w takim razie wycenić Dybale?

Dużo większe osiągnięcia, rok starszy, dużo większe doświadczenie, sukcesy na arenie Europejskiej.

300 mln?


Pjanic? 28 lat, ok 5 lat starszy, ale to już w ogóle człowiek ograny w Europie, doświadczenie w lidze, sprawdzona Marka. A dostajemy oferty rzędu 60 mln.


Lotito jest po prostu chory, ma jakiś kompleks i tyle. Nikt normalny o zdrowych zmysłach nie da mu za SMS-a 120 mln. Nikt normalny nie dałby nawet tych 90.
nie zebym stawal w jego obronie ale Kepa bramkarz "amator" poszedl za 80 mln takze tego.... taki jest teraz rynek

jak dla mnie to Savic nie jest wart nawet tych 80 mln a niektorzy uzytkownicy przyklasneliby takiemu transferowi :)


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 19:28

A no ja wiem że Kepa poszedł za 80 mln, ale to już problem Chelsea.

Nie ma co wszystkich mierzyć tą samą miarą, to że Chelsea odwaliło takie jaja (nie napiszę że błąd, bo kto wie może ten Kepa nagle okaże się kozakiem), nie znaczy że wszyscy mają teraz świrować.

Oby się Lotito przejechał.

Keita Balde Diao w Interze. Ehhh :(


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 19:33

Lotito się przejedzie z tym SMS jak Cairo z Belottim, rok temu chciał 100 mln, a dziś już nikt nie chce za niego dać nawet połowy.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 19:38

Mily pisze: Nie ma co wszystkich mierzyć tą samą miarą, to że Chelsea odwaliło takie jaja (nie napiszę że błąd, bo kto wie może ten Kepa nagle okaże się kozakiem), nie znaczy że wszyscy mają teraz świrować.
w ten post mozna wstawic nazwisko Savic i klub np. Juve i rezultat bedzie taki sam:)

znajdzie sie jakis swir co da te 100 baniek za Savica bo pewnie za tyle mozna go wyjac i jest 50 % szans ze bedzie kozakiem i 50 % ze bedzie dzbanem :dance:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 20:49

Okienko zamyka się 18 tak? Czyli wygląda na to, że nikt już nie przyjdzie ani nie odejdzie :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 21:04

niby mamy jeszcze uderzyć po Rabiota


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 21:12

fivapoPL pisze:niby mamy jeszcze uderzyć po Rabiota
Jak damy nie wiecej niz 25-30 baniek za Rabiota to bylbym za tym transferem. Inaczej sprobowac szczescia w styczniu i probowac go za darmo.

Tak w kontekscie ostatnich wystepow Bernardeschiego jako mezzala. Warunki ma dobre na ta pozycje, tym bardziej ze ostatnio jakby poprawil muskulature.
Chcialbym aby Max dal mu szanse na tej pozycji w kilku poczatkowych meczach nadchodzacego sezonu.

Dla mnie SMS ma szanse stac sie wielkim pilkarzem, ale nie pokazal jeszcze nic by go wyceniac na 120 milionow. Przeciez on dopiero niedawno przebil sie do pierwszego skladu swojej reprezentacji. W Lidze Mistrzow rowniez brak mu doswiadczenia. Wiecej niz 50 milionow bym za niego nie zaplacil. Ale dzisiejsze ceny sa zawrotne...


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 21:57

Il_Bianconero pisze:
fivapoPL pisze:niby mamy jeszcze uderzyć po Rabiota
Jak damy nie wiecej niz 25-30 baniek za Rabiota to bylbym za tym transferem. Inaczej sprobowac szczescia w styczniu i probowac go za darmo.

Tak w kontekscie ostatnich wystepow Bernardeschiego jako mezzala. Warunki ma dobre na ta pozycje, tym bardziej ze ostatnio jakby poprawil muskulature.
Chcialbym aby Max dal mu szanse na tej pozycji w kilku poczatkowych meczach nadchodzacego sezonu.

Dla mnie SMS ma szanse stac sie wielkim pilkarzem, ale nie pokazal jeszcze nic by go wyceniac na 120 milionow. Przeciez on dopiero niedawno przebil sie do pierwszego skladu swojej reprezentacji. W Lidze Mistrzow rowniez brak mu doswiadczenia. Wiecej niz 50 milionow bym za niego nie zaplacil. Ale dzisiejsze ceny sa zawrotne...
Rabiot? A czy my przypadkiem nie mamy już maksymalnego składu pod rejestrację? Czy następny zakup nie wymaga pozbycia się kogoś? Chyba nie starczyłoby czasu na to do końca okienka.

Berna Mezzala? Sam nie wiem, jakoś brakuje mi w nim waleczności, odbioru piłki, czy też zbyt zależności tylko od jednej, lewej nogi.
Spróbować oczywiście można ale czemu po prostu nie postawić więcej na Bentancura?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 22:01

Lotito znacznie zawyża cenę SMSa, ale ma do tego prawo. Mam nadzieję, że Marotta nie zaryzykuje 120 mln w gracza, który może być dobry, ale nie musi i równie dobrze za rok na 100 mln będziemy mogli wyceniać Benrancura a za SMSa nikt nie zechce dać 50.

Co do Rabiota to podobnie jak SMS - nie przekonuje mnie. Kiedyś też chciałem w Juve Verrattiego, ale po jego ostatnich sezonach w PSG nie wydaje mi się, żeby był dla nas wzmocnieniem.

Jeśli już mielibyśmy kogoś brać do pomocy to Pogba albo Modric. Pierwszy na lata, drugi na już, na wygranie LM. Chociaż wydaje mi się, że spokojnie możemy zostać z tymi zawodnikami, których mamy i wierzę w Rodrigo Benrancura.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 22:32

Profesor pisze:
Il_Bianconero pisze:
fivapoPL pisze:niby mamy jeszcze uderzyć po Rabiota
Jak damy nie wiecej niz 25-30 baniek za Rabiota to bylbym za tym transferem. Inaczej sprobowac szczescia w styczniu i probowac go za darmo.

Tak w kontekscie ostatnich wystepow Bernardeschiego jako mezzala. Warunki ma dobre na ta pozycje, tym bardziej ze ostatnio jakby poprawil muskulature.
Chcialbym aby Max dal mu szanse na tej pozycji w kilku poczatkowych meczach nadchodzacego sezonu.

Dla mnie SMS ma szanse stac sie wielkim pilkarzem, ale nie pokazal jeszcze nic by go wyceniac na 120 milionow. Przeciez on dopiero niedawno przebil sie do pierwszego skladu swojej reprezentacji. W Lidze Mistrzow rowniez brak mu doswiadczenia. Wiecej niz 50 milionow bym za niego nie zaplacil. Ale dzisiejsze ceny sa zawrotne...
Rabiot? A czy my przypadkiem nie mamy już maksymalnego składu pod rejestrację? Czy następny zakup nie wymaga pozbycia się kogoś? Chyba nie starczyłoby czasu na to do końca okienka.

Berna Mezzala? Sam nie wiem, jakoś brakuje mi w nim waleczności, odbioru piłki, czy też zbyt zależności tylko od jednej, lewej nogi.
Spróbować oczywiście można ale czemu po prostu nie postawić więcej na Bentancura?
Dla mnie Bentancur to wlasnie taki typowy regista, naturalny zmiennik Pjanicia. Czesto jak gra cofa sie po pilke gleboko na wlasna polowe i nie podlacza sie do akcji ofensywnych tylko operuje maksymalnie w srodkowej strefie boiska. Za to Marchisio lubi grac troche wyzej i gdyby przypomnial sobie ze w pilke grac potrafi bylby bardzo ciekawym uzupelnieniem 3 osobowej linii pomocy. Regista, przecinak i Markiz jako ten trzeci majacy troche wiecej swobody taktycznej podlaczajacy sie do akcji ofensywnych.
W tej roli widze tez Bernardeschiego. Ma dobry przeglad pola i technike. Wiadomo ze ma jeszcze sporo brakow by byc kompletnym zawodnikiem na tej pozycji jak chocby czeste glupie straty pilki czy tak jak wspominales odbior ale jako ten z trojki z najwieksza swoboda taktyczna moglby sie tam sprawdzic.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2018, 23:04

Bentancur wygląda jak regista bo trener go tam wystawia. Ma natomiast cechy których nam brakuje w bloku 3 osobowym.
Mamy Pjanic-ia który gra jako regista cały czas, chociaż lepiej wygląda wyżej, popełnia głupie faule.
Can - świetny w obronie, silny, chociaż potrafi podać lepiej niż Sturaro ;)
Khedira/Matuidi - ani świetni w obronie ani świetni w akcjach ofensywnych, czasami nie widać ich cały mecz.

Pjanić powinien mieć więcej miejsca na rozegranie, zwłaszcza wyżej, nie jest dobry w obronie to niech się skupia na tym na czym jest świetny.

Bentancur - jest świetny w obronie chociaż przydarzają mu się głupie faule, duże przyspieszenie z którego korzysta odbierając piłkę. Wysoki, walczy o górne piłki.
Technicznie bardzo dobry, potrafi chronić, przytrzymać piłkę bez straty, ze spokojem. Ma dobre podanie ale nie takie dobre jak Pjanic. Niestety nie umie uderzyć z dystansu.
Dla mnie świetny zawodnik do środka, pamiętajmy że się jeszcze rozwinie im będzie więcej grać. Bardziej defensywny niż Berna ale też nie popełnia głupich strat, gra dojrzale, spokojnie.


Zablokowany