Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 10:40

Niech to mercato się już skoñczy albo niech Pjanić przedłuży kontrakt.

Wymiana na SMSa nie ma sensu bo żeby wygrać LM trzeba mieć w kadrze ich obu razem.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 10:46

jaccek24 pisze:Hołek, Mercato w anglii kończy się 9 sierpnia i Chelsea nikogo nie sprzedała - bo na ich napastników nie ma chętnych - są przepłaceni.
Podchody pod piłkarzy robi się wcześniej i wydaje mi sie że ze względu na wiek nikt się nim nie interesował.
Uczepiliście się tej Chelsea :) To był przykład , bo byli najbardziej zainteresowani. Myślę, że nie trzeba było tak desperacko działać nawet w kwestii Milanu i godzić się na warunki.. w sumie Bonuca. Sam napisałeś, że Milan potrzebował top napastnika, a i ja tak uważam i nie trzeba było mieszać w to Leo i Caldary. Argument, że musieliśmy wziąć Bonuca i jeszcze oddać im Caldare,żeby pozbyć się Igły jest słaby i stawia naszych speców transferowych w złym świetle i wystawia im opinię.
Zresztą jeżeli Ronaldo 10 lipca bodajże był oficjalnie nasz to już wtedy trzeba było przewidywać jak poradzimy sobie z "balastem".


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:23

To, że potrzebowali to nie znaczy, że musieli kupić akurat Higuaina za taką kasę, mają teraz do sprzedaży przynajmniej 2 napastników.
Napisz kto inny był zainteresowany Higuainem??
Pamiętaj, że na jego pensję stać nie wiele klubów, myślę, ze liczyli bardzo na Chelsea, ale oni nie chcieli kupić nikogo bez sprzedaży swoich przepłaconych zawodników

Spójrz jeszcze na tą transakcję z punktu widzenia FFP jesteśmy w tym roku do przodu o 42 mln EUR, nie musimy sprzedawać ani Sandro ani Pjanica
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2018, 11:26 przez jaccek24, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:23

Niech to okienko się w końcu skończy, bo widzę, że coraz ciekawsze pomysły, za chwilę człowiek szału dostanie. Jakie znowu odejście Pjanicia? Po co nam SMS, jak mamy nie mieć za chwilę żadnego rozgrywającego w środku pola? Pjanić jaki jest, taki jest, ale kiedy jest w formie to gwarantuje przyzwoity poziom. Mam nadzieję, że tym razem te plotki nie skończą się jak z Bonu :(


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:34

Osgiliath pisze:Z wykonywaniem wolnych bym się nie martwił, bo mamy CR na prawą nogę i Dybalę na lewą.
Broń nas Boże przed oddaniem wolnych Ronaldo :pray:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:41

Jedna z plotek - podawana często przez piłkarskie portale - głosiła, że Chelsea chciała kupić Ruganiego, ale już Higuaina pozyskać na zasadzie wymiany za Moratę. Na to - ponoć - nie chciało zgodzić się nasze szefostwo. Gdyby przyjąć, że tak było w rzeczywistości, to Marotta & Co. woleli Bonucciego zamiast Moraty. Na ile to prawda, nie wiadomo. Wydaje się jednak, że nie było wielkiego zainteresowania Higuainem.

No zobaczymy jak z tym wszystkim będzie. Z jednej strony Bonucci wielkim graczem w dwójce środkowych obrońców nie jest, z drugiej strony podnosi się, że chodzi przede wszystkim o jego umiejętności rozgrywania, które odciążyłyby Pjanicia. Czas pokaże.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:51

Karowiew pisze:podnosi się, że chodzi przede wszystkim o jego /Bonuca-przyp./ umiejętności rozgrywania, które odciążyłyby Pjanicia. Czas pokaże.
Albo nie o odciążenie, ale zastąpienie go w tej kwestii, skoro chodzą słuchy o tym, że "Pjanić jest już sprzedany, a za niego łykamy SMSa" (odnoszę się tu do posta z tematu z informacjami). Wtedy w jakąś kupę się to zbiera. Może trochę śmierdzącą, ale jednak :prochno:

Edit: tak, też uważam, że SMS za Miralema to chybiony pomysł, ponieważ playmaker w pomocy jest potrzebny tak czy siak, a rozsyłanie piłek przez Bonucciego powinno być tylko dodatkową opcją, a nie podstawowym pomysłem (jak to było za czasów Pirlo).
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2018, 12:08 przez mati888, łącznie zmieniany 1 raz.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:57

Jeśli wymienimy Pjanicia na SMSa to powodzenia, LM nie wygramy, bo tam potrzebujemy doświadczenia.

ZarZąd tego nie przemyślał, bo mogli najpierw kupić Bonuca, sprzedać Miralema, A na końcu kupić Ronaldo. Wlurzenie byłoby dużo mniejsze :D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:58

Wymiana naszego najlepszego Pomocnika na SMS to zerowy układ.

Nadal zostaje dziura w pomocy. Pjanic - Can - SMS o tak.

SMS CAN Matuidi - Co to przy Kroos Modric Casemiro czy innych?

Nie wydaje mi sie to prawda, skoro SMS kibicow Lazio zapewnił ze zostaje. Chyba nie plułby im w twarz w ten sposób.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:04

Osgiliath pisze:Cały czas mnie będzie też zastanawiać kwestia tego, czy pozbędziemy się Markiza[...], ale i tak albo on albo ewentualnie jeszcze Khedira mógłby być spieniężony w ostatnich dniach, choć i tak nie wydaje mi się.
Oczekiwanie jakichkolwiek pieniędzy za któregoś z nich to wariant dość optymistyczny :-)

Co Ligi Mistrzów to obstawiam, że odpadnie Barzagli - o ile nie zmieścimy się w limitach

SMS za Pjanicia to nieporozumienie. Tym bardziej w kontekście walki o Uszatka, na którego szansę podobno optymalizujemy takimi ruchami jak Ronaldo i Pan Zdrajca.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:28

Ochłonąłem już trochę po transferze Bonuca, no nic skoro już przyszedł to oczywiście będę mu kibicował.
jackop pisze:
Osgiliath pisze:Cały czas mnie będzie też zastanawiać kwestia tego, czy pozbędziemy się Markiza[...], ale i tak albo on albo ewentualnie jeszcze Khedira mógłby być spieniężony w ostatnich dniach, choć i tak nie wydaje mi się.
Oczekiwanie jakichkolwiek pieniędzy za któregoś z nich to wariant dość optymistyczny :-)
Również nie nastawiałbym się na jakiekolwiek pieniądze - odejdą za darmo z szacunku jakim dąży ich klub, aby w następnym mogli wynegocjować lepszy kontrakt. Warto też pamiętać, że Markiz i Khedira mało nie zarabiają bodajże 3,5 i 4,5 melona netto. Nie jest to mało, żeby zgłaszał się wianuszek chętnych.

Już chyba od 10 lat ludzie na forum tak liczą i jeszcze się nie nauczyli, schemat wygląda tak - za ten szrot będzie 5, za tamten 10, za tamten 15 - wypychamy ich wszystkich w jedno okienko i mam kasę na "wstaw dowolne nazwisko TOPA". A koniec końców kończy się tak, że połowę trzeba oddać za darmo ;)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:40

Caldara chyba też za bardzo kontent nie jest z transferu do Milanu...
http://www.premiumsporthd.it/serie-a/ne ... 8732.shtml


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:47

A może inter faktycznie pozyska tego Modrica i Real chce zastąpić go Pjanicem. :think:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:49

Poprostu pisze:Ważne


To samo źródło które informowalo mnie 10 lipca o powrocie Bonucciego do Juve twierdzi, że Pjanic jest już sprzedany i w jego miejsce przychodzi SMS.

- Ravezzani
Widze ze Marotta bardzo chce nam spieprzyc to okienko. LM z niedoswiadczonym SMS zamiast Pjanica :sciana:

Zamiast zwiekszac liczbe zawodnikow w srodku, ktorzy potrafia dograc dobra pilke, to ja zmniejszymy.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2018, 12:55 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 12:49

Tony Montana pisze: Już chyba od 10 lat ludzie na forum tak liczą i jeszcze się nie nauczyli, schemat wygląda tak - za ten szrot będzie 5, za tamten 10, za tamten 15 - wypychamy ich wszystkich w jedno okienko i mam kasę na "wstaw dowolne nazwisko TOPA". A koniec końców kończy się tak, że połowę trzeba oddać za darmo ;)
Gdyby chociaż problem sprowadzał się do tego, czy ktoś ma odejść za pieniądze czy za darmo... Zostały dwa tygodnie do końca mercato, a tymczasem taki Sturaro siedzi sobie cichutko w kącie, nikomu o sobie nie przypomina i ani się obejrzymy, a zaczniemy kolejny sezon ze Stefano w kadrze. Zaczynam się obawiać, że jeżeli Allegri potrenuje Juventus np. przez kolejne 10 lat, to tyle samo spędzi w nim Sturaro.

Markiza bez sensu się pozbywać. Stojąc przed wyborem pomiędzy Sturaro a Marchisio, nie ma ani jednego logicznego powodu, by poświęcić Księcia.


Zablokowany