Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 12:43

Skoro praktycznie wymiana stała się faktem napiszę coś od siebie.

Absolutnie nie odpowiada mi ta wymiana, wiązałem z Caldarą wielkie nadzieje na lata ale niestety życie to życie. Pewnych spraw się nie da uniknąć.

Leo może wbić się ponownie na szczyt ale nie musi. Nie zawsze powroty się udają. Nie odbieram mu umiejętności ale być może będzie ciężko się wpasowywał w zespół, nie wiem. Pomijam pozasportowe opinie i wypowiedzi jego czy na jego temat. Tu zawsze emocje czasem pokierują i coś się spiętrzy. Wolałbym Caldarę, będzie Leo, sportowo chyba na plus ale przekonania nie mam.

Szkoda mi też Gonzalo bo facet dawał wiele zespołow i strzelał ważne gole. Niestety ale też coraz częściej zdarzało mu się grać słabo, nie nadawał się do kontr, czasem tracił łatwo piłkę przy próbie dryblingu co akurat jest bardzo ważne gdy wysunięty napastnik dostaje piłkę i może zrobić akcję z kolegami. Tak jakby trochę nie pasował do naszej taktyki, szczególnie z mocniejszymi rywalami gdy się cofaliśmy. Mimo to i tak był jednym z najważniejszych autorów naszych sukcesów ostatnich dwóch lat.

A teraz z innej beczki. Nasz zarząd ma głowę na karku, nie mam co do tego wątpliwości. Oceniając spokojnie bez emocji zrobili dobry krok na najbliższe lata ale zapewne zostali do tego zmuszeni. Nie chce mi się wierzyć, że gdyby nie FFP i problemy w przyszłości zdecydowaliby się na taką wymianę. Muszą dobrze mieć wszystko przeliczone, że tak naciskali na wymianę. Może o czymś nie wiemy, może mamy wielkie plany na przyszłe mercato i nie możemy teraz wykazać minusa za ten sezon. Transfer Ronaldo wszystko pokrzyżował ale chyba wychodzimy obronną ręką pomimo kontrowersji. Zarządowi ufam, mama nadzieję, że będą mieli też nosa do Leo i wszystko się poukłada.


Obrazek
kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 12:48

A Bonuc to taki mesjasz obrony, niezbędny element układanki do zdobycia tego pucharu? Mi go w ogóle nie brakowało w poprzednim sezonie, powiem więcej Mehdi był chyba nawet konkretniejszy i pewniejszy w decyzjach. Bonuc sprawi tylko że Daniele będzie na dalszym miejscu w kolejce do wejścia. Nikomu się to nie opłaci. Ale jestem zły. To nie tam były braki.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:01



ostrzegam ten tweet zawiera drastyczne sceny. Otwierasz na własne ryzyko!
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2018, 13:21 przez jurson09, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve per sempre sara...!!!!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:04

Patola! Bonuc parówo gotowana czekam co powiesz na pierwszej konferencji! Na kolana i błagaj :uklon:


:allegri: na śmietnik
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:05

jurson09 pisze:

ostrzegam ten tweet zawiera drastyczne sceny. Otwierasz na własne ryzyko!
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Z kolei Higuain niezbyt zadowolony - nie był zachwycony tą przeprowadzką. Co z tego, że finansowo lepiej, jak sportowo jednak gorzej?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:15




Przywitanie Pipity vs przywitanie Bonucciego. Idealnie oddaje nastroje kibiców.


Juve per sempre sara...!!!!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:18

towalski pisze:
jurson09 pisze:

ostrzegam ten tweet zawiera drastyczne sceny. Otwierasz na własne ryzyko!
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Z kolei Higuain niezbyt zadowolony - nie był zachwycony tą przeprowadzką. Co z tego, że finansowo lepiej, jak sportowo jednak gorzej?
A dziwisz mu się? Niby coś tam więcej kasy dostanie, ale i tak zarabiał masę szmalu, a szanse na wygranie LM stracił praktycznie definitywnie, na sukces krajowy też nie ma co liczyć. W sumie po 2 latach wrócił na niższy poziom niż miał w Napoli.
Mi go jak wielu szkoda, no ale miejsca dla niego nie było za bardzo.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:19

Sportmediaset poinformowało, że jegomość otrzyma na powrót numer 19. :facepalm: Będę rzygał. Plunęli nie tylko nam, ale i Perinowi w twarz.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:20

Niech Bonuc wyda jakieś oświadczenie na kanale oficjalnym Juventus na Youtubie, że przeprasza i w ogóle.
Zresztą dla mnie poza boiskiem mogą się nie lubić, a na boisku mają jeden za drugiego walczyć i dążyć do zwycięstwa.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:25

Mnie tam bardziej interesuje co powie Higuain. Wydaje mi się, że to on powie nam najwięcej odnośnie kulisów tego dealu.


Juve per sempre sara...!!!!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:37

mrozzi pisze:Sportmediaset poinformowało, że jegomość otrzyma na powrót numer 19. :facepalm: Będę rzygał. Plunęli nie tylko nam, ale i Perinowi w twarz.
Ale Perin był jakoś przywiązany do tego numeru? Grał z nim wcześniej?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:37

mrozzi pisze:Sportmediaset poinformowało, że jegomość otrzyma na powrót numer 19. :facepalm: Będę rzygał. Plunęli nie tylko nam, ale i Perinowi w twarz.
Zastopujcie tą fale nienawiści, bo i tak się ośmieszacie. Nie wiem nic o jego formie, a to ona mnie najbardziej interesuje i oczywiście kolejne puchary w gablocie.

Z Perinem znają się lata i podobno to Perin oddał numer, tak jak zrobił to Cuadrado dla Ronaldo, odbyło się bez nerwów. Nie sugerowałbym że odbyło się to siłowo jak z Kessie. Pogba też oddał 6 dla Khediry, który przychodząc wybrał 24 i po miesiącu miał już 6. Perin pewno weźmie 13, to numer bliższy 1 który pewnie niedługo będzie nosił.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:39

Nie musiał być przywiązany, ale go sobie wybrał i tyle.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:48

mrozzi pisze:Nie musiał być przywiązany, ale go sobie wybrał i tyle.
Myślę, że teraz poprosi o transfer, nie będzie mógł znieść upokorzenia.

mrozzi, ogranij się.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 13:49

mrozzi pisze:Nie musiał być przywiązany, ale go sobie wybrał i tyle.


Jakbyś zauważył to wybrał pierwszy lepszy co oznacza że miał tak naprawdę gdzieś jaki numer będzie nosił, jeśli 1 została zajęta przez Wojtasa.

https://www.transfermarkt.pl/mattia-per ... ler/110923


Zablokowany