Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 19:55

szczypek pisze:Co myślicie o tym, żeby poczekać na to co powie Marotta i Bonucci?
Z choinki się urwałeś? Powiedzą to, co im napiszą spece od klubowego PRu.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 19:57

szczypek pisze:Co myślicie o tym, żeby poczekać na to co powie Marotta i Bonucci?
No cóż, Bonus opowie o tym jak to od dzieciaka marzył by grać u nas.

Swoją drogą zastanawiam się z jakim numerem będzie grać Leooooonardo? 19 zajęta przez Perina, czyżby jakieś przetasowania z numerami?

Każdego okienka zawsze Marotta musi spowodować że jestem na niego lekko cięty. Jak nie sprzedaże ważnych grajków, to teraz oddaje młodego zdolnego grajka i wchodzi w cztery litery Milanowi, któremu bardziej zależało na wywaleniu zgniłego jabłka.

No cóż, trzeba ufać klubowi.
albertcamus pisze:
Lypsky pisze:Wasz idol dziś Ok 22 wylatuje z USA i jutro będzie już w Turynie.
Ciekawe jaka delegacja pojawi się na powitaniu? :-)
Śledzimy loty? :prochno:

Boże, jak go uwielbiałem, gdy u nas grał, tak bardzo go znienawidziłem jak przeszedł do Milanu w tej całej otoczce.
Nie wiem co musi zrobić Leo, żeby kibice mu to wszystko wybaczyli.
No właśnie... mam podobne odczucia.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018, 20:01 przez Simi, łącznie zmieniany 3 razy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 19:58

Lypsky pisze:Wasz idol dziś Ok 22 wylatuje z USA i jutro będzie już w Turynie.
Ciekawe jaka delegacja pojawi się na powitaniu? :-)
Śledzimy loty? :prochno:

Boże, jak go uwielbiałem, gdy u nas grał, tak bardzo go znienawidziłem jak przeszedł do Milanu w tej całej otoczce.
Nie wiem co musi zrobić Leo, żeby kibice mu to wszystko wybaczyli.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:02

Przecież wczoraj mówili że Higuain zmądrzał i z dealu nici ;( Bonucci to chyba musi być w trakcie strajku głodowego. Z Tottenhamem nie grał wcale.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:03

albertcamus pisze:
Lypsky pisze:Wasz idol dziś Ok 22 wylatuje z USA i jutro będzie już w Turynie.
Ciekawe jaka delegacja pojawi się na powitaniu? :-)
Śledzimy loty? :prochno:

Boże, jak go uwielbiałem, gdy u nas grał, tak bardzo go znienawidziłem jak przeszedł do Milanu w tej całej otoczce.
Nie wiem co musi zrobić Leo, żeby kibice mu to wszystko wybaczyli.
A tak a propos kibiców - jakie nastroje panują w kwestii Bonuca i odrębnie całego trójkowego dealu na VS, czy innych forach (jeśli macie dostęp) kibiców Juve? Też są frakcje jak na JP wyzywające od zdrajców, płaczących i złorzeczących na Marottę i tych, którzy traktują to jako wzmocnienie, czy jest jakaś przewaga jednych nad drugimi?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:03

Bardzo jestem rozczarowany tym dealem. Powrót Bonucciego sam w sobie mnie nie rusza, natomiast fakt, że w zamian oddajemy Caldarę, na którego ponoć tak liczyliśmy od zeszłego sezonu jest bardzo irytujący. Najbardziej żal mi samego Caldary, wobec którego zarząd zachował się nie fair. Liczyliśmy na niego, zorganizowaliśmy mu wielki CaldaraDay po czym przy pierwszej okazji bez ceregieli opychamy za gościa, który sam przyczynił się do tego, że odchodził w smrodliwej atmosferze. A kiedy się okazało, że w Milanie jednak nie jest tak dobrze jak miało być to wraca na kolanach. Słabe to ze strony Marotty i spółki wobec Mattii, który dopiero co mówił o tym jaki jest dumny z bycia bianconero.

Byłoby zbyt fajnie, gdyby nasz zarząd nie odwalił po pozyskaniu Cristiano jakiegoś dziwnego dealu.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:14

Sytuacja Bonucciego po powrocie do Juventusu będzie porównywalna do pracy dziwki w burdelu - nie trzeba jej kochać aby wymagać by robiła swoje. A z pozytywnych efektów końcowych zawsze można być po prostu zadowolonym :D


Nie wiem co tutaj się stało, ale wymiana na tej zasadzie to absolutny krok w tył. Szkoda bo od Caldary biła pewność siebie i zasługiwał na szansę.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018, 20:16 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:15

Nie wierzę w to co się dzieje :facepalm: . To jest jakieś irracjonalne okienko z naszej strony :niewiem: . Sezon wszystko zweryfikuje, ale nie wiem jak Bonucci wyobraża sobie przyjęcie na Allianz Stadium. Na własne życzenie zagwarantowaliśmy też sobie pewne szukanie środkowego obrońcy w przyszłości.

Mam tylko jedno pytanie, tak jak to już ktoś pisał, czy to jest ten transfer o którym się mówiło, że Marotta tak długo nad nim pracował, a Ronaldo był okazją? :prochno:

To okienko utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że Marotta nigdy nie będzie w stanie wykonać okienka 10/10.

Marotta tłumaczący tą decyzję transferową: "Ten transfer miał za zadanie ochłodzić trochę zapędy kibiców, którzy po przyjściu Ronaldo zaczęli uważać nas za pewniaka do wygrania LM. Podkreślam, LM jest pięknym marzenie, ale jest wiele klubów od nas mocniejszych. Serie A jest naszym celem. Mam nadzieję, że kibice dzięki tej transakcji rozumieją, że musimy poświęcać jakiś zawodników, aby ściągnąć innych. Nie jesteśmy Realem." :laugh:

Sorki za offtop, ale nie pozostaje chyba nic innego jak się z tego ośmiać, bo ręce czasami opadają, jak się widzi w jakie interesy się nasi ubierają. :sciana:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:15

Dziwi mnie trochę, że nasz zarząd to takie miękkie kluchy. Ktoś chce odejść? Puszczamy, droga wolna nie będziemy przecież trzymać na siłę. Ktoś chce wrócić chociaż napluł w twarz wszystkim kibicom Juventusu, zapraszamy. Bonuc przy Kielonie zapewne wróci do dawnej formy i będzie z niego pożytek na boisku ale niesmak pozostanie przy tym straszny. Mam nadzieję, że kibice zgotują mu "miłe" przywitanie bo nie zasłużył żadne inne. I na boisku niech zapieprza i gryzie trawę i odkupuje swoje winny.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:32

Obrazek

Brakuje tylko jeszcze jednego kreatywnego pomocnika - Pogba albo SMS

Względem finału LM 2017 skład został znacząco wzmocniony :

Szczęsny i Perin za Buffona
Cancelo za Alvesa
Douglas Costa za Cuadrado
Ronaldo za Higuaina

Środek pola wzmocniony Matuidim i Canem

Na ławce do ataku zamiast Pjacy Leminy czy Sturaro - Berna Cuadrado Mandzukić

+ odchodzi niepotrzebny , sporo zarabiający Higuain a Pjanić i Sandro zostają
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018, 20:34 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:33

Szkoda, że zarząd daje piłkarzom tak jasny sygnał - chcecie możecie odejść, nie pykło dobra możesz wrócić.

Słabe przesłanie dla drużyny, tym bardziej że Bonucci rok temu miał w dupie kolegów, i sobie poszedł za hajsem. Sportowo pewnie ma to jakiś tam sens, bo mimo wszystko Caldara to ciągle niewiadoma.

Ciekawe jeszcze jaki kontrakt dostanie "w nagrode", w Milanie miał 7,5 bańki, 4 więcej niż ma Chiellini. Jeżeli on dostanie więcej niż 3,5 które dostaje Giorgio to to jest skandal :bad:

A no i jeszcze jedno, po raz kolejny Milan zdaje się nam dyktować warunki, śmieszne.


Dawniej Virus[Mauro].
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:34

dobrze, że już jest środkowy obrońca - więcej czasu na dogrywanie spraw w manchesterze


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:36

Jak byście zareagowali, gdyby trzy miesiące temu ktoś wam powiedział, że w mercato kupimy CRa i Bonucciego? :think: :prochno:


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:38

Ale nas elegancko Milan wydymał. Jak rok temu tylko jeszcze bardziej.

Oni mają jakies haki na nas czy o co chodzi?


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 20:41

No i co temu Milanowi to rok temu dało?
Nasi chyba chcą pomóc mediolańczykom w powrocie do elity, inaczej tego nie widzę, do tego fakty takie że nie możemy Igłe sprzedać.
Ten transfer aż za 90 mln euro był błędem.


Zablokowany