Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:11

Wstyd mi za zarząd klubu, któremu kibicuję. Przyjąć ponownie po roku takiego zawodnika jak Bonucci...
Porównania do Cannavaro są tu nie na miejscu. Sytuacja z Bonucem śmierdzi znacznie bardziej.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:28

Ten deal jest tak absurdalnie głupi że ciężko coś dobrego napisać. Dziwne że kibice nie zrobili żadnych protestów przeciwko Bonucciemu. Milan nas wydymał bo zapewne powiedzieli ze bez wymiany nie wezmą Higuaina a Marotta miał duże ciśnienie na opchniecie go. Ogólnie dramat nawet jeśli Cadara będzie grał mega słabo to przyjmowanie zdrajcy jest nieporozumieniem.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:30

Kompromitacja. To była ta bomba którą miał odpalić Łysy niezależnie od trasnferu Ronaldo?
Przygarniamy śmierdzącego zgnilizną parcha a oddajemy najzdolnieszego włoskiego stopera i świetnego napastnika za śmieszną cene. Mam nadzieje że Max będzie pamiętliwy i nie da temu cwelowi z urzędu miejsca w składzie. Jest nowy, niech sie wdraża pół roku na ławce lub na trybunach. Chociaż tam lepiej nie, bo by musiał siedzieć za pancerną szybą w obawie przed kibicami.
Shadow Marshall pisze:Oni pokazali już wielokrotnie, że wiedzą co robią i koniec końców wychodziło na ich.
Nie zawsze, nikt nie jest nieomylny. Mimo sympatii, szacunku i podziwu dla naszego zarządu zdarzały im się wpadki mniejsze bądź większe.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018, 17:35 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:32

Mi też się to nie podoba, ale nauczony doświadczeniem z ostatnich 7 lat gdzie sam również psioczyłem na zarząd i wszystkich dookoła związanych z klubem teraz jestem jakoś spokojny. Oni pokazali już wielokrotnie, że wiedzą co robią i koniec końców wychodziło na ich.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:37

Strasznie to przeżywacie :-)

Już nie mogę doczekać się jak będziecie rzucać popcornem i pustymi puszkami w odbiorniki TV, po bramkach i dobrych interwencjach Bonucciego :snack:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:39

Czy zarząd wie co robi ? To się okaże. Nie rozumiem jak mogli tak wypchnąć Igłe i młodego Caldare.. Ja rozumiem, że trzeba trochę finanse wyrównać po przyjściu Ronaldo ale nie w taki sposób... Jedyne sensowne wyjaśnienie jakie mi przychodzi do głowy to jakiś mocny grajek do pomocy dla którego trzeba było zrobić miejsce w pensjach.. Inaczej ten deal to śmiech na sali.. Skoro tak bardzo chcemy Bonuca to po kiego grzyba go wywalaliśmy rok temu ?


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:40

Najgłupszy transfer naszych od wielu lat :facepalm: Milan drugi raz zrobił z naszych wała.

Na temat babola większość tutaj już swoje powiedziała, brak słów. Ciekawe przy okazji czy nasze okienko już jest zamknięte, bo pomoc domaga się jeszcze jednego klasowego gracza, no ale co tam :whistle:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:43

Zarząd pluje w twarz swoim kibicom tylko po to, żeby się zgadzało w księgach. :sciana:


NIE dla Babola.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:49

heh rowniez ta wymiana mi nie pasuje! ale kurczaki chyba ten hype na Caldare jest (przynajmniej) troszke przesadzony... z trojki zawodnikow Włoskiego pochodzenia w podobnym wieku tj. Romagnoli, Rugani, Caldara to ten ostatni ma najmniej wystepow w serie A czy w reprezentacji... nie wiem skad az takie uwielbienie?!

nadmienie ze wolabaym poswiecic Ruganiego w wymienie (o ile musialoby do niej dosc) ale tylko dlatego ze Daniele juz swoje szanse mial.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:52

Zobaczycie mocnego grajka do pomocy jak świnia niebo :-)
Jest Sturaro i Matuidi, którzy są siebie warci a ta bomba transferowa o której się mówiło to Babol w Juve :)


Obrazek
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:52

Wymiana rezerwowego na podstawowego obrońcę, nie ma nad czym płakać


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:52

Wyjaśnienie jest takie, że chodzi nam o zatrzymanie trójki Pjanic, Dybala, Sandro.

Aby to osiągnąć Juve musiało sprzedać Gonzalo, Milan go kupił w zamian za wymianę Caldara<>Bonucci. Dlatego te transakcje były połączone. Gdybyśmy nie wykonali takiego ruchu jeden z wymienionych wcześniej piłkarzy musiałby odejść. Ten deal generuje nam 41,5 mln przychodu w obecnym roku finansowym. I nie mamy już problemu z FFP po transferze CR7.

Przestańcie płakać i się ogarnijcie.


Juve per sempre sara...!!!!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:52

Ta operacja warto było przeprowadzić chociażby dla pękających pleców większości tutejszych ekspercików :dance: :dance: :dance:

Szkoda, że nie wycisnelismy wiecej szmalu od milanu i że wykup Igly nie jest obowiazkowy, bo jest spore prawdopodobieństwo że te biedaki nie wykupią Pipity.


Szczerze nie rozumiem tych płaczow o Caldare. Chlopak ma idealna szanse zeby sie rozwinac, u nas bylby pewnie ostatni do wejscia, a tak to sie sprawdzi albo i nie. Jak bedzie dobry to przeciez go na luzie odkupimy od Milanu. Jak bedzie cienki to sobie zostanie w Mediolanie i tyle


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 17:59

hehe co lament, rozumie że macie żal/ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na Bonusa za to, że odszedł w tamtym sezonie lub nasz zarząd go sprzedał i on nie miał wyboru, bo tego do końca nie wiemy, ale nie piszcie że to zła dla nas wymiana.
Pozbywamy się Higuaina którego nikt nie chciał kupić za dobry hajs i wymieniamy solidnego utalentowanego obrońcę na czołowego obrońcę na świecie, który potrafi rozgrywać piłkę, sorry Panowie trochę luzu i chłodnej głowy


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 18:01

Mandzu musi teraz z nami zostać

YT


Zablokowany