Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 07:41

Jacky pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:nie kupiliśmy nikogo konkretnego na środek pomocy
Mysle, ze ostro dzialamy w sprawie Milana Badelja :ok:
Pewnie tak..

Obrazek


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 08:03

Tony Montana pisze:
Podsumowując wiara w ten transfer za rok to czysta fatamorgana, jeśli tak bardzo zależało nam na środkowym obrońcy to trzeba było brać de Vrij-a za darmo. Kontraktu na poziomie 5,5 melona jak Bonu z pewnością by nie zaśpiewał.
Ogólnie rzecz biorąc, to w tym okienku ruchy transferowe Interu dotyczące obrony podobają mi się bardziej niż nasze. Ekipa z Mediolanu zapewniła sobie za darmo usługi de Vrija, czyli jednego z najlepszych stoperów ligi (szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czemu Marotta po niego nie uderzył, chyba tylko żeby nie rozgniewać Lotito i mieć choć cień szansy na dogadanie SMSa). Nawet jeśli Holender zażyczyłby sobie 5 mln € za sezon, to i tak by się opłacało ze względu na brak kosztów zakupu, a dodatkowo moglibyśmy wtedy częściowo sfinansować sobie okienko sprzedażą Benatii lub Ruganiego. My z kolei pchamy się w 31 letniego Bonucciego, który w tamtym roku plunął w twarz całemu środowisku związanemu ze Starą Damą, a co gorsza oddajemy za niego najbardziej perspektywicznego włoskiego obrońcę. Teraz Mediolańczycy dogadali wypożyczenie Vrsaljko będącego podstawowym graczem drugiej drużyny na MŚ za 6,5 mln € i opcją wykupu za 17,5 mln € podczas gdy my dajemy za zawodnika nie łapiącego się do kadry Portugalii ponad 40 baniek Valencii, z którą ponoć mamy świetne stosunki. Ostatnia perełka, to zamiana sprawdzonego Asamoaha na połamanego Spinazzolę, który zanim wróci do jakiejkolwiek formy może być już połowa sezonu, a jak jeszcze w ostatnim momencie sprzedamy Alexa Sandro i w jego miejsce przyjdzie Darmian, to chyba się pochlastam.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 08:32

Czekałem tylko aż ktoś wysmaruje ze transfery De Vrija, Politano, Asamoah i Vrsajko są lepsze niż Cristiano Ronaldo, Emre Can, Jao Cancelo i nawet Leo Bonucci.

Tylko fan Interu może coś takiego napisać jak go tyłek piecze.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 08:40

Adrian27th pisze:Czekałem tylko aż ktoś wysmaruje ze transfery De Vrija, Politano, Asamoah i Vrsajko są lepsze niż Cristiano Ronaldo, Emre Can, Jao Cancelo i nawet Leo Bonucci.

Tylko fan Interu może coś takiego napisać jak go tyłek piecze.
Jak nie masz nic mądrego do napisania, to lepiej zamilcz, bo tylko się kompromitujesz nazywając fanem Interu kogoś, kto ponad 20 lat kibicuje Juve. Dodatkowo przeczytaj ze zrozumieniem pierwsze zdanie mojego poprzedniego posta, bo odniosłem się tam jedynie do ruchów transferowych Interu i Juve w formacji obronnej, a Ty mi wyjeżdżasz z Ronaldo i Canem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 08:45

Adrian27th pisze:Czekałem tylko aż ktoś wysmaruje ze transfery De Vrija, Politano, Asamoah i Vrsajko są lepsze niż Cristiano Ronaldo, Emre Can, Jao Cancelo i nawet Leo Bonucci.

Tylko fan Interu może coś takiego napisać jak go tyłek piecze.
Lepsze pewnie nie są ale też nie można umniejszac Interowi bo fajnie sobie poczynają na rynku i przy transferze Vidala w końcu będą mogli powalczyć w SA.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 09:28

Ale mnie cieszy to, że Higuain nie zgadza się na wypożyczenie I chce więcej hajsu niż w Juve. Ma rację, bo musi mieć jakąś rekompensatę za degradację sportową, brawo Gonzalo! Po cichu jednak liczę, że Sarri jeszcze włączy się do walki o Igłe.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 09:31

Tutaj tekst prezentujący wyjaśnienie transferu Bonucciego: https://www.blackwhitereadallover.com/2 ... -transfers

W wielkim skrócie, według autora Juve potrzebuje rozgrywającego w linii obrony, jakim jest właśnie Bonucci, który odciąży Pjanicia, dając przy okazji więcej swobody linii pomocy.

Ogólnie, ciężko mi przełknąć stratę Caldary.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 10:17

Obyśmy Higuaina sprzedali do Chelsea.

Po 1. Gość poszedłby do rywala z innej ligi
po 2. Nie dalibyśmy się po raz kolejny wydymać Milanowi
po 3. Na pewno Chelsea zapłaci nam więcej
po 4. Sarri to jedyny człowiek ze środowiska Napoli, który jakoś bardzo źle nie wypowiadał się na temat Juventusu i samego Higuaina po jego odejściu z klubu, więc życzę mu żeby po prostu ten wrócił do niego jeśli sam Sarri tego chce.
po 5. Fajnie będzie zobaczyć jak sobie radzi Higuain w Anglii :)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 10:18

Byłoby słodko, gdyby Chelsea wyskoczyła nagle z ofertą ~100mln za duet Higuain - Caldara, o której gdzieś tam się już przewinęło.

Wtedy ochłapy dla Milanu za syna marnotrawnego i kij im w oko :StarePróchno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 10:33

Już dawno powinniśmy rzucić im ochłapy za niego tak jak oni rzucili nam rok temu. Gość zagrał bardzo średni sezon (a odchodził jako TOP 3 ŚO), do tego bardzo chce odejść, więc powinniśmy im zaproponować jakieś grosze i jak chcą to niech sprzedają, a jak nie to niech się męczą z gościem, który ma ich gdzieś i prosi o odejście.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 10:59

wojczech7 pisze:Byłoby słodko, gdyby Chelsea wyskoczyła nagle z ofertą ~100mln za duet Higuain - Caldara
W kontekście Chelsea mówiło się chyba raczej o Ruganim?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 11:03

Jest plotka, ze Higuain specjalnie blokuje rozmowy z Milanem, bo wcale nie chce tam isc i Sarri chce go w Chelsea. Ale póki Chelsea nie sprzeda napastnika, póty nie ma szans, że ktoś do nich nowy dolaczy.

Dlatego Higuain przedluza te negocjacje. Czeka po prostu na oferte z Chelsea. Oby się udało. Wypozyczenie Igły do Milanu za 18-20m i wymiana Caldara-Bonucci to jakieś koszmarne nieporozumienie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 11:10

Mily pisze: po 4. Sarri to jedyny człowiek ze środowiska Napoli, który jakoś bardzo źle nie wypowiadał się na temat Juventusu
Sarri w Turynie pozdrawia kibiców Juve.

Obrazek

:D
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018, 12:15 przez zagroo, łącznie zmieniany 1 raz.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 11:11

Trzymam kciuki za Chelsea. A tak na poważnie, to angielskie drużyny w tym roku nie szarżują, nie licząc L'pool. Chelsea kupiła kogokolwiek? Co oni tam myślą? Chcą zostawić Sarriemu zeszłoroczny zespół?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 11:21

towalski pisze: Chelsea kupiła kogokolwiek? Co oni tam myślą? Chcą zostawić Sarriemu zeszłoroczny zespół?
Jorginho


Obrazek
Zablokowany