Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 20:53

Nasi pewnie powiedzieli, że jak Milan chce Caldarę za Bonucciego, to my chcemy za Caldarę Romagnoliego i Bonucca :prochno:

P.S. oddawać stare dobre próchno.


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 20:54

mrozzi pisze:To nie tak, że Benatii coś nie pasowało. Powiedział, że nie wie, jakie plany wobec niego ma klub, jako że na pewno Juve zasilą mocni gracze. Temat o odejściu ucichł, bo pojawiły się konkretne informacje o przedłużeniu umowy.
Dzięki za sprostowanie. Faktycznie było tak jak mówisz. Mimo wszystko podtrzymuje to co wcześniej napisałem.
mrozzi pisze:Sky przytacza wywiad z Caldarą - sprawami mercato zajmuje się mój agent, ale chcę pozostać w Juve.

Di Stefano ze Sky poinformował, że nie chcemy im dać Caldary, ale określili to w Milanie za warunek konieczny. :laugh: Chyba się tym synkom coś pomieszało.
mają poczucie humoru w Mediolanie

Cieszy fakt, że nie jesteśmy zadowoleni z obecnego stanu rzeczy i jeszcze myślimy o wzmocnieniach. Bo na pewno takim mimo wszystko byłoby sprowadzenie Bonuca.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 20:56

Kruczenzo pisze:Btw.2 z tego co pamietam Can grywal w Liverpoolu na prawej obronie, moze ktos cos powiedziec na temat jak sie prezentowal?
Grywał to chyba za dużo powiedziane. Ostatnio (za tm) 4 spotkania 3 lata temu w LFC także wybacz, ale nawet kibice Liverpoolu pewnie tego nie pamiętają. Gość będzie naszym podstawowym środkowym, także nie ma takiej możliwości :stop:

Stare prochno musi wrócić :angry:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:06

Ludzie, błagam tylko nie Bonuc. Rugani, Caldara-diamenty włoskiej szkoły obrońców a my będziemy ich się pozbywać? Jak się tu nie martwić co Marotta&co wymyśla? Brakuje nam gwiazdy środka pola, która i tak na siłę będzie trzeba upchnac to my z defensywa kombinujemy. Litości.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:09

No nie, chyba nikt u nas nie popełni takiego błędu, żeby po roku sprowadzać Bonucciego... A oddawanie Caldary byłoby już skrajnym idiotyzmem...
Jeśli już mamy sprzedawać tego Ruganiego to niech idzie a w jego miejsce Godin. Chociaż wolałbym sprzedać Benatie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:18

Piotr Juvefan pisze:
Kruczenzo pisze:
Btw. Serio ktos tu jeszcze wierzy w mit, jakoby Bonucci byl slabszy w systemie z dwojka stoperow?
To sobie przypomnij finał z Realem albo ostatnie mecze Włochów. Lider,że hej.

Gdybym mial oceniac Wlochow za Ventury to stwierdzilbym ze jest to kadra na poziomie, nie wiem, Finlandii :ahsisi: a takiego Dybale po tym meczu bym bez mrugniecia oka wymienil na Flora Floresa :prochno: (ale ta emotka teraz beznadziejnie wyglada). Ja bardziej pamietam ze na Euro 2012 jak Wlosi przeszli na 4312 to Bonuc byl najlepszym wloskim defensorem,albo pamietam tez jak prezentowal sie w drodze do obu naszych ostatnich finalow LM

@jackop - dzieki za odp


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:44

Dokładnie, Bonucci potrafi odnaleźć się w grze z jednym partnerem tak samo jak z dwoma. To klasowy obrońca, któremu odwaliła sodówa. Rok temu pocieszałem się, że Rugani da radę go zastąpić, ale tak się nie stało. Zadaniu nie podołał też Benatia i w rezultacie choć obrona dalej prezentowała się dobrze to nie był to już ten poziom co z Leo.

Uważam, że pod względem sportowym zyskalibyśmy na takim ruchu. Może być też tak jak jakku pisze, czyli Bonucci ma być opcją dla innego stopera, o którego się staramy i wtedy chyba jakoś przełknąłbym jego poziom.

Lubię Ruganiego, ale nawet kibice Chelsea uważają, że ich zarząd oszalał oferując za niego takie pieniądze.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:47

Travaini podał, że to Bonus poprosił o kontakt z Juve, a nie odwrotnie.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:03

Kruczenzo pisze:
Piotr Juvefan pisze:
Kruczenzo pisze:
Btw. Serio ktos tu jeszcze wierzy w mit, jakoby Bonucci byl slabszy w systemie z dwojka stoperow?
To sobie przypomnij finał z Realem albo ostatnie mecze Włochów. Lider,że hej.

Gdybym mial oceniac Wlochow za Ventury to stwierdzilbym ze jest to kadra na poziomie, nie wiem, Finlandii :ahsisi: a takiego Dybale po tym meczu bym bez mrugniecia oka wymienil na Flora Floresa :prochno: (ale ta emotka teraz beznadziejnie wyglada). Ja bardziej pamietam ze na Euro 2012 jak Wlosi przeszli na 4312 to Bonuc byl najlepszym wloskim defensorem,albo pamietam tez jak prezentowal sie w drodze do obu naszych ostatnich finalow LM

@jackop - dzieki za odp
Chodziło mi konkretniej o ten ostatni mecz z Holandią, on w roli kapitana. Nie widziałem w nim żadnego lidera na tle odmłodzonych Włochów.To co czyni go jednym z lepszych to świetny przegląd pola i wyprowadzenie piłki,ale gdy chodzi o zwykłe defensywne rzemiosło w tych wielkich meczach to żaden z niego Ramos, Pique, Godin czy choćby teraz Varane na topie. Chciałbym się oczywiście mylić(jak już przyjdzie),ale nie widzę w nim gościa, z którym mamy zaraz wygrać Uszatka. W zwykłych meczach niech sobie błyszczy,ale w tych najważniejszych uważam,że nie podoła.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:03

Jak dla mnie to na kolanach powinien przepraszać.

A jak słysze że z całym szacunkiem - MILAN - stawia nam warunki to śmiech mnie ogarnia :D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:18

twitter polskiej strony Milanu
·
28 min
Dochodzą głosy, że wymiana na linii Milan - Juventus blisko finalizacji.

Do Turynu po rocznej przerwie wraca Leonardo Bonucci, a na San Siro wędruje Mattia Caldara. Ponadto Milan zapłaci Bianconerim 10 milionów euro.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:19

Sorek21 pisze:twitter polskiej strony Milanu
·
28 min
Dochodzą głosy, że wymiana na linii Milan - Juventus blisko finalizacji.

Do Turynu po rocznej przerwie wraca Leonardo Bonucci, a na San Siro wędruje Mattia Caldara. Ponadto Milan zapłaci Bianconerim 10 milionów euro.
Tak i dlatego Juve wrzucił twita, że Caldara jest podekscytowany jutrzejszym debiutem. :laugh:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:25

Arbuzini pisze:Lubię Ruganiego, ale nawet kibice Chelsea uważają, że ich zarząd oszalał oferując za niego takie pieniądze.
Tym akurat bym się nie sugerował, bo generalnie fani zespołów PL mają takie pojęcie o zawodnikach z innych lig (poza najbardziej medialnymi/topowymi) jak o fizyce kwantowej. Na polskiej stronie LFC Salah był określany (przez dość sporą grupę) jako przepłacone drewno, transfer który nic wielkiego nie wniesie. Na devilpage Alex Sandro jest nazywany leszczem, który nie wygryzie Younga, ale za Darmiana minimum 30 mln bo tak ciężko jest im się z nim rozstać.


Z resztą podobnie ma się sprawa z kibicami z La Liga. Wrzucałem wcześniej artykuł o Pjaniciu: "jeśli on kosztuje 100 mln to Rakitić 200". Za to bardzo dobrzy zawodnicy od konkurencji powinni przychodzić za 10 mln w 10 ratach. Z resztą jaki był płacz fanów RM po 100 mln za Ronaldo każdy chyba miał okazję przeczytać.
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2018, 22:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:25

Sorek21 pisze:twitter polskiej strony Milanu
·
28 min
Dochodzą głosy, że wymiana na linii Milan - Juventus blisko finalizacji.

Do Turynu po rocznej przerwie wraca Leonardo Bonucci, a na San Siro wędruje Mattia Caldara. Ponadto Milan zapłaci Bianconerim 10 milionów euro.
podali to za mediaset, wiec nie radziłbym im wierzyć. Żadne poważne źródło nie puściło podobnego info, co więcej sky twierdzi, ze nie zgadzamy się na włączenie Caldary w ta transakcje.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 22:26

Ciekawe, skąd te głosy dochodzą. :ahsisi: Nic takiego nie ma. Ale oni już się nakręcili, zestawiają go z Romagnolim. Dajmy się im nacieszyć, co im zostało.


Zablokowany