Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 16:20

albertcamus pisze:Jeśli już (nie daj Panie Boże) dojdzie do powrotu Leo, to niech zajmie miejsce Benatii. W żadnym wypadku Ruganiego albo Caldary.
Pewnie jakby oficjalnie potwierdzono powrót Bonucciego i sprzedaż Benatii, to Rugani sam poprosiłby o zgodę na odejście, bo i tak podstawową parę stoperów stanowiliby Leo i Chiellini. O ile przy Medhim (ze względu na jego kontuzje/urazy) Daniele mógł liczyć na sporą liczbę minut na boisku, to przy Bonu grałby chyba tylko w Coppa Italia i przy zawieszeniach Leo za kartki (a trzeba pamiętać, że jakieś minuty muszą też wpaść na konto Caldary).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 16:42

D-Rose pisze:Milan chciałby jeszcze Caldare ale nie widze tego w związku z nieuchronna sprzedażą Ruganiego do Chelsea.
Tu nawet nie chodzi o sprzedaż Ruganiego. Nikt im tak uzdolnionego młodego obrońcy nie odda. Nie po to go do siebie sprowadzaliśmy i czekaliśmy rok. Caldara był bardzo pewnym punktem Atalanty i Milan może sobie co najwyżej pomarzyć. Ale marzenia nic przecież nie kosztują.
szczypek pisze:Taki Bonucci, pełen pokory i skupienia wyłącznie na pracy, to mogłoby sportowo wyjść całkiem nieźle.
To prawda. Jeśli ostatecznie się u nas pojawi (nie wierzę, że to piszę), będzie na cenzurowanym, więc będzie się musiał starać. Szczerze to nie wiem jednak, w jaki niby sposób chciałby się wkupić w łaski kibiców. Publicznych przeprosin jakoś się po nim nie spodziewam. Gość latał po trybunie, wyznawał nam otwarcie przywiązanie, grał u nas ładnych kilka lat, miał wsparcie ze strony klubu (zwalnianie z treningów; sprawa syna), uwielbienie fanów, słowem miał wszystko. W pewnym momencie zaczął jednak mocno gwiazdorzyć i coś w nim pękło. Musiałby chyba pracować najciężej w całym zespole, by po jakimś czasie zyskać przychylność tifosich.
Robaku pisze:Szczerze to on przy zeszłorocznej prezentacji MIlanu wyglądał jakby został wypchnięty na siłę (...)
Pełna zgoda. Do dziś pamiętam też ton jego wypowiedzi, które by na to wskazywały.

Swoją drogą nie bądźcie naiwni - tu nie chodziło ani o kasę, ani o projekt Milanu. Swego czasu śledziłem wszystko, co pojawiło się na ten temat we włoskich mediach i i te poważniejsze głosy opowiadały się za wersją ze sprzedaniem lepy Dybali, brataniem się w szatni z bananem Alvesem i generalnie konfliktem z Allegrim. Powtórzę to, co pisałem już w innym temacie - Allegri "tak o" by nikogo na trybuny nie słał, zdaniem mediów problemy pojawiły się zresztą na długo przed Porto. Widziałem też foty z "chłodnego" pożegnania Bonucciego, pisało się w dodatku o tym, że część graczy mu nawet ręki nie chciała podać.

Skoro Pjanić i Sandro mają zostać, to z innej strony muszą nas zaatakować. :laugh:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 16:48

Pomysły z Bonucci to alternatywa dla pomysłu z Godinem. Co oznacza, że ewentualnie dojdzie do tego po odejściu Benatii bądź Ruganiego. Osobiście to czuję niesmak na myśl o powrocie Bonucci. Transferem do Milanu pozostawił za sobą smród. Nie będzie już miał takiego statusu wśród kibiców jak i w drużynie jak przed odejściem.

Chyba najlepiej dla wszystkich byłoby gdyby jednak odszedł za granicę. Chociaż możliwe, że z uwagi na syna nadal preferuje Włochy. Co może oznaczać, że ucieka z tonącego statku do jedynego klubu we Włoszech, który jest w stanie sobie na niego pozwolić. Dlatego byłbym ostrożny z tą pokorą.


Juve per sempre sara...!!!!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:28

Bonucci? <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. :bye:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:37

Od stycznia rodzina Bonucciego znów mieszka w Turynie.
Latem Bonu był na wakacjach razem z Chiellinim.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:40

Przecież Leo nie wszamał Snickersa po którym nagle przestał gwiazdorzyć. Te jego akcję z piwnicami pamiętam jak dzisiaj. Chłop od zawsze miał coś z głową, doszła do tego megalomania i pożegnał się z nami. Przypomnę, że po finale z Realem (nieodżałowanym) wymieniało się go jako największego pieniacza.

W tym momencie kieruje nim tylko czysty cynizm i wyrachowanie. Wie, że w Milanie przez najbliższe lata nie ma szans na jakąkolwiek sensowną grę w LM. Dla mnie w ogóle akcja z przenosinami do Juve to zagrywka marketingowa - wysyłanie sygnału do innych klubów, pewnie też z poza Italii, że "możecie mnie stąd zabrać". Jak dla mnie niech ta szuja trzyma się jak najdalej od Juve.


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:45

Obrazek


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:46

Dobrze go nazwałem Nowym Cannavaro gdy odchodził do Mediolanu.
Zarząd w ogóle nie powinien brać pod uwagę sprowadzenia go z powrotem.
Zwykła chorągiewka.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:54

Mamy dwóch najlepszych młodych obrońców włoskich , a jak nie pogonimy skrzata Benatii to ja tego nie kumam.
Oprócz Romagnoliego nie ma innego, który mógłby z nimi konkurować... co tam w głowie naszych siedzi oprócz tego, że Medhi to najbliższy kompan Pjanicia i chyba, że to ten powód.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:55

Niebawem Antek w Milanie i Bonucci nigdzie nie pójdzie.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:57

Wszystkim wkurzonym/obrażonym/nieprzokonanym radzę jak najszybciej pogodzić się z myślą o tym, ze Bonucci wróci. Mam tylko nadzieje, ze nasi nie pójdą na wymianę za Caldare (w ostatnich godzinach coraz więcej takich głosów). Milan zapewne chciałby Higuaina, ale ten chyba preferuje Chelsea. Oprócz tego sytuacja w Milanie to na chwile obecna duży chaos i chyba sami do końca nie wiedza kogo chcą i na kogo mogą sobie pozwolić.

Jak będzie po powrocie Leo? Przeprosi, powie, ze pomylił się, a Juventus to jego dom. Zagra kilka dobrych spotkań i umyje zeby. Kibice mu wybacza, Allegri okaże się zwycięzca, a Bonucci będzie musiał harować za dwoch


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 17:57

Sorek21 pisze:Niebawem Antek w Milanie i Bonucci nigdzie nie pójdzie.
I dobrze by było Juventus musi wygrywać w konkurencyjnej lidze.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 18:01

A w jakiej lidze do tej pory Juventus wygrywa? Bo w takiej Premier League to Guardiola miał z 50 pkt przewagi nad drugim zespołem :whistle:

Bonucci - syn marnotrawny. Jak dla mnie, może wrócić, ale kieszonkowe, to mu trzeba solidnie uszczuplić za karę :ahsisi:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 18:10

Robaku pisze:Mamy dwóch najlepszych młodych obrońców włoskich , a jak nie pogonimy skrzata Benatii to ja tego nie kumam.
Oprócz Romagnoliego nie ma innego, który mógłby z nimi konkurować... co tam w głowie naszych siedzi oprócz tego, że Medhi to najbliższy kompan Pjanicia i chyba, że to ten powód.
Allegri nie lubi Ruganiego. Był dla niego ostatnim do wejścia. Wszystko w temacie.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 18:18

Cobra pisze:A w jakiej lidze do tej pory Juventus wygrywa? Bo w takiej Premier League to Guardiola miał z 50 pkt przewagi nad drugim zespołem :whistle:

Bonucci - syn marnotrawny. Jak dla mnie, może wrócić, ale kieszonkowe, to mu trzeba solidnie uszczuplić za karę :ahsisi:

100 od razu :P

Juventus od kilku lat nie ma poważnej konkurencji w lidze. Przyszły sezon może to zmienić.


Obrazek
Zablokowany