Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 23:06

Z Sandro sprawa jest taka, że jeśli nawet nie myśli o odejściu to kontraktu nadal nie przedłużył. Także póki tego nie zrobi cały czas będzie się pisało o potencjalnym transferze out.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 23:15

Sandro na filmikach z treningów na nowy sezon wygląda na dość szczęśliwego. Wiadomo, że to żaden wyznacznik ale mam nadzieję, że chłop zostanie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 23:27

Wiadomo, kliknięcia się muszą zgadzać. Czepili się w mediach, że jeszcze nie podpisał, a do cholery żaden z tych, co podpisać mają, jeszcze tego nie zrobił (poza Chiellinim i Barzaglim, ale to z automatu).

Ale fakt. Sandro mało kiedy zdradza jakiekolwiek emocje, a na treningach faktycznie wygląda na wyluzowanego (czego na przykład nie możemy napisać o Ruganim).

Nie wiem co oni sobie myślą wysyłając nam oferty za Caldarę. :ahsisi:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 01:21

CavAllano pisze:Sky - Ramadani ma w rękach oferty za Pjanicia od Barcelony, Chelsea i City.
Ofertę The Blues jestem sobie w stanie racjonalnie wytłumaczyć, ale Blaugrana i The Citizens? Kupy się to nie trzyma. Gdzie i za kogo, no bo przecież nie na ławkę :think:
Współpracujący z Talksport dziennikarz Pilib De Brun jest przekonany, że Manchester United zdoła sprowadzić do siebie Alexa Sandro w trakcie letniego okna transferowego.

- Po tym, jak Daley Blind odszedł z klubu, spodziewam się, że transfer Alexa Sandro do Manchesteru United zostanie sfinalizowany - powiedział dziennikarz.

- Obecnie Juventus ma na stole ofertę w wysokości 30 milionów funtów plus Matteo Darmian. Jeśli Juve zaakceptuje taką propozycję, to transakcja się powiedzie - stwierdził De Brún.
:niewiem:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 01:31

@jackop

Z całym szacunkiem ale 'bitch plis'. Tych angielskich pismaków to sobie można wsadzić tu i tam. :punish:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 03:20

Z tego co wiem to Sandro ma jeszcze 2 lata kontraktu. Nie jest to zatem na tyle pilna kwestia aby miała jakikolwiek wpływ na ewentualny transfer. Nie wiadomo czy i na jakim etapie są rozmowy z Sandro odnośnie przedłużenia kontraktu. Jeśli jest faktycznie tak że chce zostać to zapewne nie tylko z powodu efektu Ronaldo, ale i podwyżki.


Juve per sempre sara...!!!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 07:50

W Barcelonie Pjanicia chcieliby za Iniestę.

Angielskich szmatławców czy dziennikarzy nie ma co śledzić, bo to poziom mułu. United jest tak atrakcyjnym kierunkiem, że hej. Chyba, że jedynie łasy na kasę, ale póki co z tych bardziej wiarygodnych źródeł mamy info, że Sandro raczej skłania się ku pozostaniu.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 07:50

jackop pisze:
CavAllano pisze:Sky - Ramadani ma w rękach oferty za Pjanicia od Barcelony, Chelsea i City.
Ofertę The Blues jestem sobie w stanie racjonalnie wytłumaczyć, ale Blaugrana i The Citizens? Kupy się to nie trzyma. Gdzie i za kogo, no bo przecież nie na ławkę :think:
Z Barcy odszedł Iniesta i Paulinho. Przyszedł Arthur. Serio nie widzisz tam miejsca?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 08:03

Szikit pisze:
jackop pisze:
CavAllano pisze:Sky - Ramadani ma w rękach oferty za Pjanicia od Barcelony, Chelsea i City.
Ofertę The Blues jestem sobie w stanie racjonalnie wytłumaczyć, ale Blaugrana i The Citizens? Kupy się to nie trzyma. Gdzie i za kogo, no bo przecież nie na ławkę :think:
Z Barcy odszedł Iniesta i Paulinho. Przyszedł Arthur. Serio nie widzisz tam miejsca?
Paulinho w drugiej części sezonu był raczej rezerwowym już


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 08:57

Ja tam się już nie napalam na jakiś większy transfer, mimo że do pomocy by się jeszcze przydało. Będę w pełni usatysfakcjonowany tym okienkiem jak tylko nie pozbędziemy się nikogo ważnego. Cieszy mnie, że pojawiają się w końcu głosy, że Sandro skłania się ku pozostaniu, myślę że Pjanić również się nigdzie nie wybiera. W obliczu tego, że dalej nasza pomoc jest niekompletna, to jego strata byłaby już wielkim strzałem w stopę. Niemniej jakoś patrzę na to wszystko optymistycznie i wierzę, że jednak nikt z naszego trzonu drużyny poza Igłą nie odejdzie :ok:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 09:31

Szikit pisze:Z Barcy odszedł Iniesta i Paulinho. Przyszedł Arthur. Serio nie widzisz tam miejsca?
Coutinho, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Dembele. Kogo na ławce posadziłby Pjanić? Chorwata, czy Francuza za którego dali ponad 100 mln? Z resztą priorytetowe cele Barcelony to de Jong z Ajaxu, Rabiot i Willian. W City jest takie obłożenie graczy ofensywnych, że jeśli złożyli ofertę, to chyba tylko dlatego że ich stać.

Także o Miralema jestem raczej spokojny, martwi sytuacja Sandro.

Według angielskich pismaków Rugani dzisiaj lub jutro powinien przechodzić medicale. Właśnie czytam na calciomercato o ofercie BvB za Caldarę. Z kolei o Pipitę pytają Tottenham i Bayern.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2018, 09:38 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 09:37

jackop pisze:
Szikit pisze:Z Barcy odszedł Iniesta i Paulinho. Przyszedł Arthur. Serio nie widzisz tam miejsca?
Coutinho, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Dembele. Kogo na ławce posadziłby Pjanić? Chorwata, czy Francuza za którego dali ponad 100 mln? Z resztą priorytetowe cele Barcelony to de Jong z Ajaxu, Rabiot i Willian. W City jest takie obłożenie graczy ofensywnych, że jeśli złożyli ofertę, to chyba tylko dlatego że ich stać.

Także o Miralema jestem raczej spokojny, martwi sytuacja Sandro.

Według angielskich pismaków Rugani dzisiaj lub jutro powinien przechodzić medicale. Właśnie czytam na calciomercato o ofercie BvB za Caldarę :think:
A ja od rana widzę informację, że Caldara i Rugani są nie do ruszenia. Informacje podaje DiMarzio.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 09:46

zakiii pisze:
jackop pisze:
Szikit pisze:Z Barcy odszedł Iniesta i Paulinho. Przyszedł Arthur. Serio nie widzisz tam miejsca?
Coutinho, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Dembele. Kogo na ławce posadziłby Pjanić? Chorwata, czy Francuza za którego dali ponad 100 mln? Z resztą priorytetowe cele Barcelony to de Jong z Ajaxu, Rabiot i Willian. W City jest takie obłożenie graczy ofensywnych, że jeśli złożyli ofertę, to chyba tylko dlatego że ich stać.

Także o Miralema jestem raczej spokojny, martwi sytuacja Sandro.

Według angielskich pismaków Rugani dzisiaj lub jutro powinien przechodzić medicale. Właśnie czytam na calciomercato o ofercie BvB za Caldarę :think:
A ja od rana widzę informację, że Caldara i Rugani są nie do ruszenia. Informacje podaje DiMarzio.
Pewnikiem Caldara jest pewniejszy do pozostania niż Rugani, do którego sprzedaży może nas skłonić oferta, ale faktycznie GDM/Sky mówili, że Juve nie chce się rozstawać z Daniele. Szmatławce angielskie bym olał, o ile agresti/gdm nie zaczną twierdzić, że z ruganim możemy się pożegnać.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 12:13

Osgiliath pisze:Corsera
Deal z Ruganim może być klepnięty dzisiaj za 50 mln. :think:

Tg5
Darmian może do nas trafić na wypożyczenie z opcją wykupu za 20 mln. United ma być gotowe na taką formę, o ile Włoch podpisze nowy kontrakt.

...
Darmian ma rok kontraktu, wiec wypożyczenie odpada. Do kilku mln na rezerwę może byc i mam nadzieje, ze tylko taka rola dla niego jest planowana.

edit. robienie kilku rzeczy naraz:/

Nam to sie zupełnie nie opłaca - koszt wypożyczenia + 20mln, gdzie teraz chcielibyśmy go kupić pewnie za polowe tej kwoty.
Jemu tez lepiej byłoby poczekać rok i odejść z wolnego transferu (lepszy kontrakt)
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2018, 12:23 przez Filippo911, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 12:17

Filippo911 pisze:
Osgiliath pisze:Tg5
Darmian może do nas trafić na wypożyczenie z opcją wykupu za 20 mln. United ma być gotowe na taką formę, o ile Włoch podpisze nowy kontrakt.
Darmian ma rok kontraktu, wiec wypożyczenie odpada.
"United ma być gotowe na taką formę, o ile Włoch podpisze nowy kontrakt." Także ten...

Co te pismaki mają w głowach, żeby produkować plotki o Caldarze?


Zablokowany