Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:39

Ale się tutaj obora zrobiła przez ostatnie kilka stron. A taki użytkownik jak jackop jest skuteczną antyreklamą tego forum dla osób, które się zarejestrują w nadchodzącej przyszłości albo może chciałyby się zarejestrować.

Co do samego mercatto - dawno nie trafił to nas ktoś na tak wysokim poziomie jak Ronaldo i bez sprzedaży nie widzę za bardzo możliwości na jakieś kolejne wzmocnienia. Byłoby idealnie jakby Marotta i spółka pomyślał jeszcze o jakimś dobrym zawodniku do środka pola (chyba, że uznają, iż Can jest tym transferem). Na wylocie zdaje się być Higuain, który ostatecznie jednak trochę zawiódł, bo przychodził jako ten, który miał dać nam LM. Ruganiego byłoby szkoda, ale chyba też będziemy musieli się z nim pożegnać. Dawno nie byłem tak ciekawy okienka transferowego. Przez ostatnie lata raczej zawsze przy wzmocnieniu którejś formacji, osłabialiśmy inną. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:52

Świecicki i Kapica piszą/mówią/ na instagramie, ze Dybala i PJanic niezadowoleni w Turynie z uwagi na nasze defensywne podejscie.
Mówią - smieją się, że skąd mogą to wiedzieć - czyli pewnie Mariano Dybala
wiec albo zostaną z nami przez sezon przez magię CR7 albo Juve zmieni podejscie.
Dybale i Pjanicia bym wymienił na Pogbę/SMS/Verattiego/Kante, ale jeśli chodzi o 10 to nie mam pomysłu.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:52

no jeden guru na VS upiera sie, ze przy Pogbie mamy klauzule


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:56

Robaku pisze:Świecicki i Kapica piszą/mówią/ na instagramie, ze Dybala i PJanic niezadowoleni w Turynie z uwagi na nasze defensywne podejscie.
Mówią - smieją się, że skąd mogą to wiedzieć - czyli pewnie Mariano Dybala
wiec albo zostaną z nami przez sezon przez magię CR7 albo Juve zmieni podejscie.
Dybale i Pjanicia bym wymienił na Pogbę/SMS/Verattiego/Kante, ale jeśli chodzi o 10 to nie mam pomysłu.
Kup jednego z najbardziej ofensywnych piłkarzy na świecie i wypuszczaj informację że piłkarze są niezadowoleni z defensywnego podejścia :prochno: Gdzie tu logika?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:57

Bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądał ten sezon z drewnianym podejściem Maxa..
paku pisze:
Robaku pisze:Świecicki i Kapica piszą/mówią/ na instagramie, ze Dybala i PJanic niezadowoleni w Turynie z uwagi na nasze defensywne podejscie.
Mówią - smieją się, że skąd mogą to wiedzieć - czyli pewnie Mariano Dybala
wiec albo zostaną z nami przez sezon przez magię CR7 albo Juve zmieni podejscie.
Dybale i Pjanicia bym wymienił na Pogbę/SMS/Verattiego/Kante, ale jeśli chodzi o 10 to nie mam pomysłu.
Kup jednego z najbardziej ofensywnych piłkarzy na świecie i wypuszczaj informację że piłkarze są niezadowoleni z defensywnego podejścia :prochno: Gdzie tu logika?
Jeśli wyrażają swoje niezadowolenie to bazują na poprzednim sezonie, który ewidentnie był drewniany, brzydki i defensywny.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 17:59 przez LukaszG / DLuGi, łącznie zmieniany 1 raz.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:58

Robaku pisze:Świecicki i Kapica piszą/mówią/ na instagramie, ze Dybala i PJanic niezadowoleni w Turynie z uwagi na nasze defensywne podejscie.
Robaku, można prosić o link?
Nie wiem, co myśleć o tych wiadomościach i o jakości źródeł tych komentatorów. Parę dni temu wrzucałem info Święcickiego o odejściu Dybali w razie transferu Ronaldo. To nie ma sensu. Kto odchodziłby po czymś takim? Mam wrażenie, że na siłę udają dobrze poinformowanych.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 17:58

paku pisze:
Robaku pisze:Świecicki i Kapica piszą/mówią/ na instagramie, ze Dybala i PJanic niezadowoleni w Turynie z uwagi na nasze defensywne podejscie.
Mówią - smieją się, że skąd mogą to wiedzieć - czyli pewnie Mariano Dybala
wiec albo zostaną z nami przez sezon przez magię CR7 albo Juve zmieni podejscie.
Dybale i Pjanicia bym wymienił na Pogbę/SMS/Verattiego/Kante, ale jeśli chodzi o 10 to nie mam pomysłu.
Kup jednego z najbardziej ofensywnych piłkarzy na świecie i wypuszczaj informację że piłkarze są niezadowoleni z defensywnego podejścia :prochno: Gdzie tu logika?
To Swiecicki i Kapica, którzy poznali brata Dybali i łykają wszystkie bzdury, które im sprzedaje, dajcie sobie z nimi spokój. Wiarygodność i źródła na podobnym poziomie co Jmercato.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 18:03

notquitemytempo
Musicie wklepac instagram Świetego lub Kapicy. Według mojej ogrniaczonej wiedzy instagramowej te live są przez jakis czas dostępny/ kilka/kilanascie godzin.
Cala wypowiedz byla o trasnferze CR7 - trwala okolo 25 minut.
paku
CO do tego drewnianego stylu to z insta wynika ze z początkiem czerwca spotkali sie cz Mariano w Wawie i pewnie wtedy te informacje poszly. Może taki ruch - Juve - też oprócz wymiaru marketingowego i globalno-sportowego ma wymiar chęci zmiany podejscie zespolu - choć oni uważaja i pewnie jak wiekszosc kibicow - ze zmiany sie nie uzyska pod wodzą Maxa.
Moim zdaniem na pewno CR7 będzie magnesem dla niektorych zawodnikow jak i aloesem na ich skołatane serce, zawiedzione oczekiwania co do stylu.

Przecież oni wspominali, w trakcie sezonu, że Dybali nie pasuje granie glęboko , wolałby bliżej bramki przeciwnika.

Na pewno są zawodnicy ktorym ta nasza taktyka odpowiada - niektorzy sa wjuz w Juve - Matuidi, Sami, Can, a inni jeszcze nie - jak Kante/ SMS/ - Marco V. chyba też.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 18:38

Co byście powiedzieli na wymianę 1:1 Sandro za Marcelo?
Jakościowo na dzień dzisiejszy na pewno Marcelo > Sandro. Pytanie zasadnicze, czy Sandro kiedykolwiek wskoczy na poziom Marcelo?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:00

Osobiście wolał bym aby został z nami Sandro i osiągnął poziom Sandro z pierwszego sezonu.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:11

Też wole Sandro. Alex z pierwszego sezonu to zawodnik wcale nie gorszy od swojego starszego rodaka. Poza tym w obronie ważna jest stabilizacja, narzekaliśmy rok temu że wymieniliśmy połowe obrony (Alves, Bonuc), a w tym roku mielibyśmy wymienić 3/4 (Lichtsteiner, Sandro, Rugani/Benatia)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:11

Tego by sobie każdy życzył, ale Marcelo to jakość w ataku, jakiej nam Sandro nigdy nie da. Trzymam kciuki, żeby wrócił do formy, ale info jest o wymianie Marcelo na Sandro, stąd moje pytanie.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:14

Principino pisze:ale w Pogbe to juz watpie XD
Skonstruuje sie jakies wypo z obligiem za rok i gra muzyka. A tak powazniej, to wydaje mi sie, ze jedynymi pomocnikami ktorych na chwile obecna moglibysmy sciagnac sa: Max Meyer i Milan Badelj, bo za free.
towalski pisze:Co byście powiedzieli na wymianę 1:1 Sandro za Marcelo?
Nope :stop:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:23

towalski pisze:Co byście powiedzieli na wymianę 1:1 Sandro za Marcelo?
Jakościowo na dzień dzisiejszy na pewno Marcelo > Sandro. Pytanie zasadnicze, czy Sandro kiedykolwiek wskoczy na poziom Marcelo?
Oczywiście,że wolałbym Marcelo,bo to najlepszy lewy obrońca na świecie,ale co z tego? Przecież Real nie jest aż tak głupi.


Osobiście łudzę się,że po wszystkich planowanych sprzedażach ruszymy jeszcze po jakieś fajne nazwisko bo środka pola,ale i tak na razie mercato na plus.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 19:28 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 19:24

Ale gdyby A.Sandro sam chciał odejść, to opcja z Marcelo wydaje się super (dużo lepsza niż 3 lata starszy F.Luis). Moglibyśmy do czasu powrotu Spinazzoli zostawić na pół roku tego młodego Rogerio, żeby się czegoś poduczył od starszego rodaka ;)


Zablokowany