Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:15

Z tym Marcelo to na serio? :prochno: Niezłe by były jaja, ale gdyby mial odchodzić Sandro, to czemu nie. :D


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:19

Gdzie są teraz wszyscy Ci, co twierdzili że to już za długo trwa? :P

swoją drogą polecam poczytac komentarze pod pewnym newsem z pewnej strony, tylko nie zapomnijcie wziąć popcornu ze sobą:
Obrazek

nie wiem skąd taki łamany polski, może po prostu to jakiś Kubuś2008 (te 2008 wiadomo co oznacza w nicku)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:24

Ja mam jeszcze pytanie w kwestii Ruganiego, bo wiele osob pisze tutaj, ze sie nie rozwinal, nie spelnij oczekiwan i cos tam jeszcze. Ale po jakim wzgledem? Ile nam zawalil bramek, podczas pobytu u nas? Chiellini, czy Benatia zadnej nie zawalili? Tak nawiasem: Giorgio ma w tym momencie 34lata (tak wiem, wloscy obroncy, jak wino, bla bla bla). Podejrzewam, ze w nadchodzacym sezonie bedzie jeszcze dawal rade, ale w kolejnym... no wieku nie oszuka (to tylko Cristiano potrafi), bedziemy na nie kląć tak, jak na niedomagajacego Barze.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:32



Agnelli pił już z Ronaldo - tak chłopaki świętowali transfer.
Wychodzi na to, ze nie tylko my jesteśmy pijaki.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:36 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:36

Atak Costa--Ronaldo--Dybala :jaw: Coś pięknego. Sprzedaż Higuaina wydaje mi się oczywista. Zastanawiam się tylko czy uderzymy jeszcze po jakieś grubsze nazwisko do środka pola? Po naszych wszystkich sprzedażach. Np po takiego Kovacicia. :think: Warto by było jeszcze :lol:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:37

Antek666 pisze:Podpisuję się pod tym, jestem pewny, że zarząd wie co robi, po tylu latach sukcesów jak ostatnie i po dniu dzisiejszym zaufajcie sternikom Juve :P
Mnie Marotta wciąż utwierdza w przekonaniu, że jego siła polega głównie na przykryciu wtopy (Marko 20 mln Pjaca, Matuidi, De Sciglio) bardzo dobrym transferem (Costa, Higuain). Każde okienko to przynajmniej jeden duży błąd. W tym roku być może padło na Ruganiego.


Niektórzy mają krótką pamięć, więc przypominam że w zeszłym sezonie prawą obronę (DC, Licht) łatali nam Barzagli, Cuadrado i Howedes. Winnych brak?

Pożegnanie Sandro, który od dwóch lat przygląda się jak Dybala co 6 miesięcy otrzymuje podwyżkę, to będzie dramat lewej obrony. Brazylijczyk od tamtego czasu powinien biegać wesoło po boisku inkacując 5 baniek, które na starcie otrzyma Can.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:40 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:37

Lypsky pisze:

Agnelli pił już z Ronaldo - tak chłopaki świętowali transfer
Pięknie... ja tez już opijam od dłuższego czasu i takie fotki cieszą na maksa.
10 lipca 2018 zapisze się na długo w mojej pamięci...

Nie pamiętam, który kolega zapodał tą kompilacje, ale leci u mnie dziś cały wieczór.. dzięki za to i Forza Juve!



FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:38

jackop pisze:
Antek666 pisze:Podpisuję się pod tym, jestem pewny, że zarząd wie co robi, po tylu latach sukcesów jak ostatnie i po dniu dzisiejszym zaufajcie sternikom Juve :P
Mnie Marotta wciąż utwierdza w przekonaniu, że jego siła polega głównie na przykryciu wtopy (Marko 20 mln Pjaca, Matuidi, De Sciglio) bardzo dobrym transferem (Costa, Higuain). Każde okienko to przynajmniej jeden duży błąd. W tym roku być może padło na Ruganiego.


Niektórzy mają krótką pamięć, więc przypominam że w zeszłym sezonie prawą obronę (DC, Licht) łatali nam Barzagli, Cuadrado i Howedes. Winnych brak?

Pożegnanie Sandro, który od dwóch lat przygląda się jak Dybala co 6 miesięcy otrzymuje podwyżkę, to będzie dramat lewej obrony.
Matuidi? Zobacz jaki mecz dziś rozegral :) Serio wątpisz w Marotte? ktory dyrektor nie mial wtop?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:41

FelekJUVE pisze:Matuidi? Zobacz jaki mecz dziś rozegral :) Serio wątpisz w Marotte? ktory dyrektor nie mial wtop?
Tak jest. Przykryjmy cały sezon mizerii paroma dobrymi występami w reprezentacji. A... i koniecznie Bentancur w podstawowym składzie od sierpnia :facepalm:

Moją opinię o Marotcie masz powyżej. Molte grazie za wszystkich 'cracków', ale niektóre ruchy zakrawają o sabotaż, jak prawa obrona rok temu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:43

towalski pisze:Bonucci w szoku, tak jak my. Gdyby ktoś mi miesiąc temu powiedział, że 10.07 Ronaldo będzie w Juventusie, grzecznie bym się uśmiechnął. Myślę, że nikt się tego nie spodziewał.
Poniżej ilość fanów na social mediach. Cristiano VS Juventus
https://pbs.twimg.com/media/DhxGgbbXcAAHuXI.jpg
Ta grafika to najlepsze podsumowanie tego transferu.
Można trochę postękać nad pensją, nad tym że w tym sezonie ligowym mocno się zaciął, że w finale LM nie był pierwszoplanową postacią ale te liczby to jest prze-paść i największa wartość tego ruchu.
Przeglądając raporty Deloitte można było się niepokoić, że czołówka nam odjeżdża i martwić czy nie utkniemy na dobre w tej filozofii bezpiecznego i umiarkowanego rozwoju. Można było najwyżej liczyć, że zaszalejemy z jakimś Balotellim czy maksimum powrotem Pogby. A tymczasem mistrzowskie zagranie największego kalibru. Prawdopodobnie ten transfer spłacił się zanim sprzedano jakąkolwiek koszulkę. A jeśli CR7, ciągnąc za sobą ten wózek z setkami milionów fanów poprowadzi nas do wyczekiwanej LM to można będzie odetchnąć i stwierdzić, że wróciliśmy na swoje miejsce, tam gdzie byliśmy na chwilę przed calciopoli.


calma calma
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:44

jackop pisze:
Antek666 pisze:Podpisuję się pod tym, jestem pewny, że zarząd wie co robi, po tylu latach sukcesów jak ostatnie i po dniu dzisiejszym zaufajcie sternikom Juve :P
Mnie Marotta wciąż utwierdza w przekonaniu, że jego siła polega głównie na przykryciu wtopy (Marko 20 mln Pjaca, Matuidi, De Sciglio) bardzo dobrym transferem (Costa, Higuain). Każde okienko to przynajmniej jeden duży błąd. W tym roku być może padło na Ruganiego.


Niektórzy mają krótką pamięć, więc przypominam że w zeszłym sezonie prawą obronę (DC, Licht) łatali nam Barzagli, Cuadrado i Howedes. Winnych brak?

Pożegnanie Sandro, który od dwóch lat przygląda się jak Dybala co 6 miesięcy otrzymuje podwyżkę, to będzie dramat lewej obrony. Brazylijczyk od tamtego czasu powinien biegać wesoło po boisku inkacując 5 baniek, które na starcie otrzyma Can.
Nie wiem czemu piszesz ze Pjaca to wtopa. Gdybysmy chcieli go teraz sprzedac, mysle ze spokojnie bysmy dostali ok 30 mln euro. Wiec +10.

De Sciglio, solidny obronca za 12 mln. Wszystkich transferow za darmo nie mozna przeprowadzic.

Matuidi nawet w tej chwili wart jest ok 30 baniek wiec kolejne +10 w stosunku do kwoty za ktora do nas przeszedl.

Wydaje mi sie ze czepiasz sie tak dla zasady.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:45

Przestańcie robić gownoburze, wrócicie sobie do tego na koniec okienka. Jednego dnia nie wytrzymacie?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:46

jackop pisze:
FelekJUVE pisze:Matuidi? Zobacz jaki mecz dziś rozegral :) Serio wątpisz w Marotte? ktory dyrektor nie mial wtop?
Tak jest. Przykryjmy cały sezon mizerii paroma dobrymi występami w reprezentacji. A... i koniecznie Bentancur w podstawowym składzie od sierpnia :facepalm:

Moją opinię o Marotcie masz powyżej. Molto Grazie za wszystkich 'cracków', ale niektóre ruchy to zakrawają o sabotaż, jak prawa obrona rok temu.
Może nie grał wybitnie. Ale swoje zrobił. Podajesz nazwiska ktore mogły wypalić a za które możemy odzyskać większość pieniędzy. Wiec jak dla Ciebie strata paru milionow na naziwskach ktore mogły się sprawdzić a sie nie sprawdziły przyćmiewa ogrom udanych transferów po Mega hiper promocji no to stwierdzam, że jesteś mega wymagającym klientem i nie chciałbym być Twoim opiekunem biznesowym ;)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:48

Il_Bianconero pisze:Nie wiem czemu piszesz ze Pjaca to wtopa. Gdybysmy chcieli go teraz sprzedac, mysle ze spokojnie bysmy dostali ok 30 mln euro. Wiec +10.

De Sciglio, solidny obronca za 12 mln. Wszystkich transferow za darmo nie mozna przeprowadzic.

Matuidi nawet w tej chwili wart jest ok 30 baniek wiec kolejne +10 w stosunku do kwoty za ktora do nas przeszedl.

Wydaje mi sie ze czepiasz sie tak dla zasady.
Ale mnie nie obchodzi za ile przyszli, czy za ile możemy ich teraz sprzedać, tylko to co przez ten rok pokazali na boisku i czy były wymierne korzyści z ich gry w barwach Juve - a tych było niewiele. De Sciglio solidny obrońca, dlatego przepłaciliśmy w tym okienku za Cancelo :rotfl:
Lypsky pisze:Przestańcie robić gownoburze, wrócicie sobie do tego na koniec okienka. Jednego dnia nie wytrzymacie?
Wolę się merytorycznie pokłócić niż czytać cały syf z ostatnich 20 stron.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 22:50 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:49

jackop pisze:
Antek666 pisze:Podpisuję się pod tym, jestem pewny, że zarząd wie co robi, po tylu latach sukcesów jak ostatnie i po dniu dzisiejszym zaufajcie sternikom Juve :P
Mnie Marotta wciąż utwierdza w przekonaniu, że jego siła polega głównie na przykryciu wtopy (Marko 20 mln Pjaca, Matuidi, De Sciglio) bardzo dobrym transferem (Costa, Higuain). Każde okienko to przynajmniej jeden duży błąd. W tym roku być może padło na Ruganiego.


Niektórzy mają krótką pamięć, więc przypominam że w zeszłym sezonie prawą obronę (DC, Licht) łatali nam Barzagli, Cuadrado i Howedes. Winnych brak?

Pożegnanie Sandro, który od dwóch lat przygląda się jak Dybala co 6 miesięcy otrzymuje podwyżkę, to będzie dramat lewej obrony. Brazylijczyk od tamtego czasu powinien biegać wesoło po boisku inkacując 5 baniek, które na starcie otrzyma Can.
ciężko nawet skomentować te trociny :facepalm2:
Matuidi to niewypał?
Pjaca poważna kontuzja i wychodzi na to że uda się go z niewielką stratą sprzedać z prawem odkupu
De Sciglio od początku krojony na uzupełnienie składu

Fakt doprowadzenia zespołu od cherlaka środka ligi do hegemona to szczegół
:whistle:
Idąc Twoją logiką każdy transfer to powinien być Top sprowadzony za paczkę gruszek żeby w razie kontuzji za dużo na nim nie stracić :facepalm:


Zablokowany