Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:26

Dajcie już Krysię bo cholery idzie dostać. W nowym sezonie CR7 będzie wkręcał Skriniara w ziemię aż miło :dance:


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:27

pan Zambrotta pisze:równo sto stron temu na pierwsze plotki o CR7 ludzie reagowali tak ===> :rotfl:

mała łyżka dziegciu - wcale nie tak dawno temu przyszedł do nas jeden gwiazdor Barcelony i po roku jak spostrzegł jaki panuje u nas #festiwalPrzegrywu, to uciekł rozwiązując kontrakt :prochno: Mam nadzieje, że CR7 utrzyma się w Juve i na swoim poziomie 3 sezony.
warto zauważyć, ze ten gwiazdor Barcelony ma mózg wielkości orzeszka, a kluczowe dla niego było otwieranie browara z kopa i puszczanie brazylijskiego disco polo w szatni.

Edit: teraz Di Marzio pisze, ze do zamknięcia operacji mogą być potrzebne 2/3 dni wiec chowajcie te szampany :prochno:
Mam nadzieje, ze pójdzie szybciej.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:34

Lypsky pisze:
pan Zambrotta pisze:równo sto stron temu na pierwsze plotki o CR7 ludzie reagowali tak ===> :rotfl:

mała łyżka dziegciu - wcale nie tak dawno temu przyszedł do nas jeden gwiazdor Barcelony i po roku jak spostrzegł jaki panuje u nas #festiwalPrzegrywu, to uciekł rozwiązując kontrakt :prochno: Mam nadzieje, że CR7 utrzyma się w Juve i na swoim poziomie 3 sezony.
warto zauważyć, ze ten gwiazdor Barcelony ma mózg wielkości orzeszka, a kluczowe dla niego było otwieranie browara z kopa i puszczanie brazylijskiego disco polo w szatni.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

o tym samym pomyślałem
ballack13 pisze:nowy cel transferowy?
Przedstawiciele Juventusu czynią starania o sprowadzenie do Turyny utalentowanego Norwegia Erlinga Brauta Halanda z zespołu Molde. Włoski klub miał zaoferować za niego pięć milionów euro.
https://www.seriea.pl/369549-juventus-o ... alent.html
kurde, nie wrzucajcie takich postów, bo się człowiek napala na info o Krystynie a tu jakiś Erling Brautabutata.

Antek666 pisze:Ogólnie to którzy kontrolerzy lotów mają dziś zmianę popołudniową? :snackgy:
:prochno:
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 16:40 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:36

Lypsky pisze:
pan Zambrotta pisze:równo sto stron temu na pierwsze plotki o CR7 ludzie reagowali tak ===> :rotfl:

mała łyżka dziegciu - wcale nie tak dawno temu przyszedł do nas jeden gwiazdor Barcelony i po roku jak spostrzegł jaki panuje u nas #festiwalPrzegrywu, to uciekł rozwiązując kontrakt :prochno: Mam nadzieje, że CR7 utrzyma się w Juve i na swoim poziomie 3 sezony.
warto zauważyć, ze ten gwiazdor Barcelony ma mózg wielkości orzeszka, a kluczowe dla niego było otwieranie browara z kopa i puszczanie brazylijskiego disco polo w szatni.
Miałem już mu coś w ten deseń pisać, wyręczyłeś mnie.
D.Alvesa obok CR7 stawiać :facepalm2:
DonPatch pisze:Kurde, gwałcenie f5 będzie ciekawsze niż mecz :prochno:
Chyba, że się wyrobią przed.
Jaki mecz? :| :think: :smile:
mibor pisze:
Poprostu pisze:Beppe i Fabio czekają już na Mediolanie. Done dealio.
A nie w Madrycie ?
Widzialem ich fotke ale z Madrytu
No właśnie, na podpisach z Twittera teź jest mowa o Madrycie.

Ogólnie to którzy kontrolerzy lotów mają dziś zmianę popołudniową? :snackgy:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:37

Agresti pisze, ze przedstawiliśmy oficjalna ofertę w wysokości 100mln. Zaakceptowanie tego przez Real jest kwestia czasu.

Jest to nieco inna wersja niż to co podawałem wyżej, ale zobaczymy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:41



PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:45

Do czego to doszło, że po zakontraktowaniu Cancelo trzeba sprowadzać Ronaldo, żeby ten pierwszy miał lepszą aklimatyzację. Juve to ma gest ;)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:49

PlanetJuve pisze:Do czego to doszło, że po zakontraktowaniu Cancelo trzeba sprowadzać Ronaldo, żeby ten pierwszy miał lepszą aklimatyzację. Juve to ma gest ;)
Wydaje się,że to Cancelo byl raczej przystawką dla Krisa :)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:52

Lypsky pisze:
pan Zambrotta pisze: mała łyżka dziegciu - wcale nie tak dawno temu przyszedł do nas jeden gwiazdor Barcelony i po roku jak spostrzegł jaki panuje u nas #festiwalPrzegrywu, to uciekł rozwiązując kontrakt :prochno: Mam nadzieje, że CR7 utrzyma się w Juve i na swoim poziomie 3 sezony.
warto zauważyć, ze ten gwiazdor Barcelony ma mózg wielkości orzeszka, a kluczowe dla niego było otwieranie browara z kopa i puszczanie brazylijskiego disco polo w szatni.
warto też dodać, że w/w ekscesy nie przeszkodziły mu w zdobywaniu trofeum za trofeum i zostaniu jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 16:53 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kcprlx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 47
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:53

EL MUNDO - Transfer wyniesie dokladnie 105 milinów. Na Bernabeu aktualnie szykują wszystkie niezbędne papiery


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:53

Nowy filmik od colosimo żeby móc się jeszcze bardziej jarać :smile:



mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 16:58

Lypsky pisze:Ciekawostka
Nie mogę teraz nigdzie znaleźć, ale oglądałem filmik z tą sytuacją. Ktoś od nas wydarł się portaci Ronaldo (sprowadź nam Ronaldo). Wtedy tylko lekko się uśmiechnąłem i pomyślałem, żeby nie robił przykrości Cancelo i nie pajacował. :smile: Kto by pomyślał. :whistle:

Na realmadryt.pl pojawiło się też info, że nowy szkoleniowiec Królewskich kontaktował się z graczem, by przekonać do pozostania, ponownie stawiając go w centrum projektu. Zawodnik zdecydowanie odmówił.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 17:03

Dziwię się, że nikt tego jeszcze nie napisał. Gdyby Inter wykupił Cancelo, to Ronaldo nigdy by nie trafił do Turynu, bo nie spotkalibyśmy się z Mendesem.

Wasze zdrowie loserzy, znowu to zrobiliście :*


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 17:04

SPROSTOWANIE OD Sportitalia: rzekomo Agnelli jest już po spotkaniu z Ronaldo, a wrzucone przeze mnie video ma ostatecznie dokumentować opuszczenie resortu przez prezydenta (włoscy dziennikarze się pomylili). Agnelli w drodze na lotnisku, by wrócić do Włoch.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 17:04

CavAllano pisze:Orzeł wylądował. ;)
Chyba kalkulatorem robione :smile:

Macie też mega dobry humor w TE DNI? :D Coś jakby święta były i Św.Mikołaj miał przyjść, coś jak stan ciągłego upojenia/spalenia, czujecie się jakbyście mieli orgazm co pół godziny? Na myśl o Cristiano Ronaldo coś wam rośnie?*

Nie lękajcie się, mimo, że to spowodowane przez CR7 to nie jest to SO GAY :prochno:
mibor pisze:Pozwole sobie zaryzykować stwierdzenie, że zaawansowane rozmowy z CR7 były jeszcze przed finalem CL.
To ja zaryzykuję, że Ty mało ryzykujesz :P

Ja mam tezę którą popieram kilkoma faktami, że już w okolicy dwumeczu Juve-Real takiemu Mendesowi czy CR7 jak i naszym bossom świtał pomysł tego transferu :wink:
Podawane przez zaufanych speców transferowych info mówiące, że dżentelmeńska umowa na klauzule ok 100mln została zawarta na początku roku również potwierdza to o czym pisałem już 05.07: Cristiano i Mendes mają dość Pereza najpóźniej od zimy.

*poziom dopaminy i endorfiny w mózgu

E:
Vincitore pisze:Dziwię się, że nikt tego jeszcze nie napisał. Gdyby Inter wykupił Cancelo, to Ronaldo nigdy by nie trafił do Turynu, bo nie spotkalibyśmy się z Mendesem.

Wasze zdrowie loserzy, znowu to zrobiliście :*
Ahahahahahahahahhaah :rotfl: To mi jeszcze do łba nie wpadło, ale coś w tym jest.
Wymiana Carini za Cannavaro #2
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 17:11 przez Antek666, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany