Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 08:47

Sandro zostanie sprzedany oczywiście z dwóch prostych powodów. Po pierwsze: Alex sam tego chce, a nam potrzebna jest kasa. Po drugie: w pakiecie z Ronaldo w Turynie zawita również Marcelo. Nie od dziś wiadomo, że Brazylijczyk i CR7 to dobre kolegi. Dziura załatana i Ronaldo nie będzie się czuł osamotniony w szatni Juve :prochno: :hellyes:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 08:54

Oddanie Sandro to taki kryminał.

Zostaniemy bez żadnego lewego obrońcy,z budżetem zerowym po zakupie CR.

Piękna sprawa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 08:59

Wg. Di Marzio dziś ma się odbyć spotkanie Mendesa z przedstawicielami Realu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Juventus złoży oficjalna ofertę i sprawa zamnkjie się do końca tego tygodnia.

https://gianlucadimarzio.com/it/cristia ... a-decisiva

Czyli potwierdza się że to nie chodzi o jakieś zebranie zarządu. Tak czy inaczej cierpliwie czekamy na rozwój wypadków.


Juve per sempre sara...!!!!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:16

Coś jest na rzeczy. W nocy kurs oscylował w okolicach 0,83, dziś strzał w 0,86. Inwestorzy wiedzą więcej.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:19

@Osgiliath
Ogólnie jakiekolwiek grzebanie w naszej obronie (nie uwzględniając oczywiście zamiany Spina-Asa i Cancelo-Lichy oraz przyjścia Caldary i ewentualnego zakupu jakiegoś uniwersalnego rezerwowego na oba boki typu Darmian) nie powinno mieć miejsca w tym okienku. Przecież pozbywając się kogoś z dwójki Benatia/Rugani oraz sprzedając Alexa Sandro (za którego i tak większość kasy będzie musiała pójść na następcę - mówi się że może nim być Alex Telles) oraz pamiętając o odejściu Gigiego w zbliżającym się sezonie zostaniemy z całkiem nową defensywą, bez jakiegokolwiek zgrania, co może przysporzyć jedynie kłopoty.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:20

Sprzedaż Igły i Ruganiego mnie nie grzeje.....za pierwszego przyjdzie CR7, a drugi jest wiecznym rezerwowym. Prawdę mówiąc od 3 lat Rugani nie poczynił żadnych widocznych postępów, a w zeszłym sezonie gdy odszedł Bonu i Daniele miał realną szansę zaistnieć w Juve to przegrał rywalizację z Benatią. Kasy ze sprzedaży potrzebujemy w tym roku i za tą dwójkę mamy CR7.

Co do Sandro, to chcę żeby został, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Jak przyjdzie solidny LO to jestem w stanie to zaakceptować, zwłaszcza po ostatnim sezonie w wykonaniu Sandro i z uwagi na fakt, że za rok sprzedamy go taniej niż obecnie.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 09:22 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:21

Osgiliath pisze: Sprzedaż Ruganiego, kiedy faktycznie dwóch kontuzjogennych graczy (Kielona i Benatię) miałby zastąpić Caldara i dziadek Barza uważam za zbrodnię w kontekście całego sezonu i walki na tylu frontach. Z drugiej strony jeśli sprzedaż Ruganiego miałaby zaowocować De Ligtem w następnym roku to ok, ale to już trzeba by pracować nad tą operacją, bo przyjdzie takie $ity, które rzuci bez zawahania 50 mln i mamy po zawodniku a wątpię, byśmy musieli dać mniej Ajaxowi za tego zawodnika.
Pierwszym do sprzedaży, jeśli już, powinien być Benatia, ale jemu mamy przedłużyć kontrakt (jak mówią plotki) a biorąc pod uwagę, że Barza jest tylko rok a Kielon 2 to w następnym sezonie/nach to środek obrony będzie tematem transferowym i za 2/3 sezony mielibyśmy nie tylko wymianę pokoleniową, ale i jakości, bo póki co Rugani niby aspiruje do topa a jednak zawsze jest jakieś ale, a Caldara póki co musi się sprawdzić w Juve.
Mnie się wydaje, że Caldara na ten moment przewyższa Ruganiego, może nawet nie samymi umiejętnościami, ale mentalnie. Caldarze ktoś zaufał, postawił na niego i chłopak już wie jak to jest być filarem drużyny walczącej o coś więcej niż utrzymanie. Rugani... Sam nie wiem jak go oceniać. Gdy przychodził w 2015 roku, chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że po trzech latach będziemy mieć gotowego obrońcę. Postęp zaliczył, ale raczej mniejszy niż oczekiwaliśmy. Co dalej? Ja wolałbym, żeby został, choć nie jest u mnie nietykalny. Tylko że jeżeli teraz go sprzedamy, to z miejsca będziemy potrzebować zastępstwa, na dodatek za rok odchodzi Barzagli (mam nadzieję), a i Kielon najmłodszy już nie jest. Godin to utopia, a jeżeli pieniądze z Ruganiego miałyby pokryć transfer Ronaldo, to można zapomnieć o droższych opcjach jak de Ligt.

Swoją drogą, jeżeli faktycznie sprzedalibyśmy Ruganiego, to tym bardziej szkoda, że de Vrij poszedł do Interu.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:51

Zaczyna się gadka o sprzedaży Sandro w celu sfinansowania Ronaldo.

Bez jaj...


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:18

dimebag11 pisze:@Osgiliath
Ogólnie jakiekolwiek grzebanie w naszej obronie (nie uwzględniając oczywiście zamiany Spina-Asa i Cancelo-Lichy oraz przyjścia Caldary i ewentualnego zakupu jakiegoś uniwersalnego rezerwowego na oba boki typu Darmian) nie powinno mieć miejsca w tym okienku. Przecież pozbywając się kogoś z dwójki Benatia/Rugani oraz sprzedając Alexa Sandro (za którego i tak większość kasy będzie musiała pójść na następcę - mówi się że może nim być Alex Telles) oraz pamiętając o odejściu Gigiego w zbliżającym się sezonie zostaniemy z całkiem nową defensywą, bez jakiegokolwiek zgrania, co może przysporzyć jedynie kłopoty.
Również tak uważam. Możemy sobie na spokojnie kwestię środka obrony zostawić na kolejny sezon, kiedy nie będzie Barzy, a Kielon siłą rzeczy będzie musiał ustępować młodszym. Z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił, gdyby istotnie za rok został jeno Kielon i Caldara o.O.

Mundial się kończy, mam nadzieję, że kwestię CR dopniemy jeszcze przed finałem a potem mercato się zacznie, bo sprzedaże etc


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:19

Mily pisze:Zaczyna się gadka o sprzedaży Sandro w celu sfinansowania Ronaldo.

Bez jaj...
Argumentowanie sprzedaży Sandro celem sfinansowania Ronaldo to przecież wierutne bzdury, bo i tak większość pieniędzy z transferu Brazylijczyka będziemy musieli przeznaczyć na zakup jego następcy, więc w jaki sposób przykładowo pozostałe 15 mln € realnie pomogą w opłaceniu Cristiano. Niech Marotta się wreszcie zajmie opchnięciem Sturaro, bo jest nam całkowicie zbędny.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:21

Mily pisze:Zaczyna się gadka o sprzedaży Sandro w celu sfinansowania Ronaldo.

Bez jaj...
mówisz o forum?
o plotkach?
nie widze tyle newsow o sprzedaniu Sandro co o CR7, nawet w 10% tyle nie ma wiec narazie nie ma co dzielic skóry

druga sprawa
- kupujemy CR7 nie po to by sprzedac innych a po to zeby byc jeszcze lepszym
jesli CR7 bedzie grał po tej stronie co Sandro to chyba sam Sandro nie chciałby odchodzić?
a plotka o tym że CR7 chce sciągnąć do nas Marcelo to raczej 1% szans.

narazie poczekajmy aż ten Ronaldo wyląduje a potem będzie kwestia sprzedania kogoś :)

nie panikujmy :)


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:25

Ja jeszcze zauważę, że kwestie z FFP trzeba załatwić do 30 czerwca przyszłego roku, więc nawet jak coś teraz się nie uda (np planowane sprzedaże) to jest jeszcze szansa na sprzedaże zimą i ewentualnie po zakończeniu sezonu (vide sprawa z Valencią i zakupem Cancelo). A trochę tego szortu do sprzedania jest.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:29

Yaro417 pisze:Ja jeszcze zauważę, że kwestie z FFP trzeba załatwić do 30 czerwca przyszłego roku, więc nawet jak coś teraz się nie uda (np planowane sprzedaże) to jest jeszcze szansa na sprzedaże zimą i ewentualnie po zakończeniu sezonu (vide sprawa z Valencią i zakupem Cancelo). A trochę tego szortu do sprzedania jest.
masz racje
dodajmy do tego tylko że np. taki Cancelo jest płatny w 3 latach obrotowych (komunikat)
nie sądzę że na nagle 100 baniek za CR7 zapłacimy od razu
do tego liczy się finalny przychód który może być większy w tym roku znacznie (wyższe ceny biletów, większa sprzedaż różnych rzeczy typu gadżety itp) premie za wyniki


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 10:46

- 2, 3 wzmianki o możliwej sprzedaży Sandro
olaboga Sandro odchodzi, Marotta co ty robisz?!?!

- kilkadziesiąt stron o przyjściu Ronaldo, poparte wypowiedziami guru transferowych i setkami uznanych źródeł
ehhh to za długo trwa, nic z tego nie będzie :placze: :placze: :placze:

JP w pigułce


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 11:27

wg VS > Agnelli podobno leci do Grecji, Kalamaty , mial przesiadkę tylko w Pisie.
https://www.flightradar24.com/CL35/1d128c5f


fotki >>
https://www.facebook.com/stefano.franch ... -E&fref=nf


Zablokowany