Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 18:06

cinek_uk pisze:Brat Ronaldo wrzucił fotkę a na niej Ronaldo w białym t-shirt i czarnych spodenkach. 😎

@museucr7funchal
No to nie ma bata. Ludzie dajcie na wstrzymanie bo to zajeżdża prowincjonalną żenadą w stylu czy przyjedzie cyrk do wsi :dance: :whistle: :dance:


:allegri: na śmietnik
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 18:29

Bobby X pisze:
cinek_uk pisze:Brat Ronaldo wrzucił fotkę a na niej Ronaldo w białym t-shirt i czarnych spodenkach. 😎

@museucr7funchal
No to nie ma bata. Ludzie dajcie na wstrzymanie bo to zajeżdża prowincjonalną żenadą w stylu czy przyjedzie cyrk do wsi :dance: :whistle: :dance:
Też bym się uśmiechnął na temat takich informacji, ale momentalnie przypomina mi się cała saga Pogby. Wówczas też wrzucał na instagrama dwuznaczne zdjęcia. Pamiętam, jak stał między czarnym i białym samochodem, a sam miał na sobie czerwoną czapkę, która była baaardzo wyeksponowana jakimś filtrem.

Ronaldo głupi nie jest, wie co się dzieje na świecie i w mediach. Doskonale sobie zdawał sprawę, że nosząc biało-czarne barwy wzbudzi kolejne spekulacje. Czy ma to coś wspólnego z transferem? Nie wiem, ale jestem niemalże pewien, że przypadkiem takiego wdzianka nie założył. ;)

Chciałbym tutaj wyrazić również niezadowolenie działem 'informacje'. Niesamowite bagno się tam zrobiło. Ostatnie 2-3 strony to tak naprawdę jedna i ta sama informacja, ale podana w innych słowach. Nie mówiąc już o plotkach pochodzących od szmatławców typu daily mail etc...


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 18:35

pablo1503 pisze:
Bobby X pisze:
cinek_uk pisze:Brat Ronaldo wrzucił fotkę a na niej Ronaldo w białym t-shirt i czarnych spodenkach. 😎

@museucr7funchal
No to nie ma bata. Ludzie dajcie na wstrzymanie bo to zajeżdża prowincjonalną żenadą w stylu czy przyjedzie cyrk do wsi :dance: :whistle: :dance:
Też bym się uśmiechnął na temat takich informacji, ale momentalnie przypomina mi się cała saga Pogby. Wówczas też wrzucał na instagrama dwuznaczne zdjęcia. Pamiętam, jak stał między czarnym i białym samochodem, a sam miał na sobie czerwoną czapkę, która była baaardzo wyeksponowana jakimś filtrem.

Ronaldo głupi nie jest, wie co się dzieje na świecie i w mediach. Doskonale sobie zdawał sprawę, że nosząc biało-czarne barwy wzbudzi kolejne spekulacje. Czy ma to coś wspólnego z transferem? Nie wiem, ale jestem niemalże pewien, że przypadkiem takiego wdzianka nie założył. ;)

Chciałbym tutaj wyrazić również niezadowolenie działem 'informacje'. Niesamowite bagno się tam zrobiło. Ostatnie 2-3 strony to tak naprawdę jedna i ta sama informacja, ale podana w innych słowach. Nie mówiąc już o plotkach pochodzących od szmatławców typu daily mail etc...
czy ja wiem?
08.2017


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 18:36

ALe co wam to przeszkadza? Od tego jest ten wątek. Oficjalne info jest w drugim temacie o mercato. Nikt chyba nie każe wam czytać tych postów?


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 19:53

https://www.dailystar.co.uk/sport/footb ... eal-latest

Chyba nikt tego nie podawał, już 2 dni temu wstrzymano zakłady na przenosiny Ronaldo do Juve.
Chybie nie muszę mówić co to oznacza ;) Jak dobrze pamiętam podobnie było z Pogbą.


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 19:53

podobno jest też brana pod uwagę oferta Sandacji, RC7 się zastanawia
mam nadzieję że nie sprzątną nam go z przed nosa
Obrazek


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 20:18

ballack13 pisze:
pablo1503 pisze:
Bobby X pisze:
No to nie ma bata. Ludzie dajcie na wstrzymanie bo to zajeżdża prowincjonalną żenadą w stylu czy przyjedzie cyrk do wsi :dance: :whistle: :dance:
Też bym się uśmiechnął na temat takich informacji, ale momentalnie przypomina mi się cała saga Pogby. Wówczas też wrzucał na instagrama dwuznaczne zdjęcia. Pamiętam, jak stał między czarnym i białym samochodem, a sam miał na sobie czerwoną czapkę, która była baaardzo wyeksponowana jakimś filtrem.

Ronaldo głupi nie jest, wie co się dzieje na świecie i w mediach. Doskonale sobie zdawał sprawę, że nosząc biało-czarne barwy wzbudzi kolejne spekulacje. Czy ma to coś wspólnego z transferem? Nie wiem, ale jestem niemalże pewien, że przypadkiem takiego wdzianka nie założył. ;)

Chciałbym tutaj wyrazić również niezadowolenie działem 'informacje'. Niesamowite bagno się tam zrobiło. Ostatnie 2-3 strony to tak naprawdę jedna i ta sama informacja, ale podana w innych słowach. Nie mówiąc już o plotkach pochodzących od szmatławców typu daily mail etc...
czy ja wiem?
08.2017
Dla mnie to jest zwykła fotka, ja nie wiem doszukujecie sie dziury tam gdzie jej nie ma, co innego gdyby zalozyl pasiak i podpisal Forza Juve to co innego,bardziej mi sie rzuciła w oczy koszulka Armaniego brata? Ronaldo niz jakas aluzja do transferu :D beka


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 20:47

Myślałem, że mówicie o innym zdjęciu.

Wierzę, nie wierzę - nie o to chodzi. Po prostu pamiętam, że Pogba też się bawił w jakieś niejednoznaczne zdjęcia, a każdy z nas sądził, że to był tylko zbieg okoliczności. Cóż, historia pokazała, że baaardzo się myliliśmy.

Trzeba też pamiętać, że Ronaldo jest maszyną marketingową, która wykorzysta każdą okazję, żeby o nim mówić.

Nikt z nas nie wie na jakim etapie są negocjacje transferowe, ale z pewnością cały świat tym żyje i sam Ronaldo, podejrzewam, że chce wykorzystać ten fakt i stąd taki ubiór. 'A, założę biały t-shirt i czarne spodenki, niech mówią jeszcze więcej'


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 02:51

Tak swoją drogą, mam ogromną nadzieje że nie przyjdzie Naszym do głowy - jak już CR7 trafi do nas - by dla zbilansowania budżetu sprzedać Douglasa Coste... Obaj lewoskrzydłowi (!)

Więc wychodziło by: C.Ronaldo - Higuain - Dybala.

......


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 05:41

Forza, odsyłam do podstawówki. Nauka pisania wielką literą.
Co do transferu, po latach wychodzi kto miał rację odchodząc z Juventusu - Vidal i Bonucci.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 07:35

Z Vidala śmiał się nie będę bo został wypchnięty ( słusznie zresztą )ale beki z Bonuca to nie pozbędę się :prochno:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 08:02

Sprzedawać Coste, który terroryzował przeciwników na rzecz Igły. Co ten człowiek ma w głowie o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 08:22

Costa wchodzi w najlepszy piłkarskie wiek dla skrzydłowego, a nasz forumowy kolega, który wie jak używać wielkiej litery by go sprzedał. Świadczy to dobitnie o jego poziomie. Costa gra, napędza akcje zespołu, zalicza sporo asyst. Prawda jest taka - że jak chcemy wejść na najwyższy poziom - obecny skład musiałby zostać.

Mój błąd, nie widziałem nie. Wymieniam soczewki na nowe.
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2018, 08:51 przez ice, łącznie zmieniany 1 raz.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 08:25

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak swoją drogą, mam ogromną nadzieje że nie przyjdzie Naszym do głowy - jak już CR7 trafi do nas - by dla zbilansowania budżetu sprzedać Douglasa Coste... Obaj lewoskrzydłowi (!)

Więc wychodziło by: C.Ronaldo - Higuain - Dybala.

......
Nie wiem czy wiesz ale Ronaldo od jakiegoś czasu gra typową 9'tke ...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Err0r404

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2014
Posty: 28
Rejestracja: 19 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 08:27

Nie kompromitujcie się. W którym miejscu on napisał że by go sprzedał?


Zablokowany