Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PierreLuc87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2018
Posty: 13
Rejestracja: 05 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 16:52

gregor_g4 pisze:https://twitter.com/Lux9r?ref_src=twsrc ... p%3A%2F%2F

video które pojawiło się na chińskim twitterze i chwile później zniknęło.
Tutaj lepsza jakość video:


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 16:57

Szczególnie ten Pepe w zestawieniu z hipotetycznym Ronaldo jako siódmą z kolei "siódemką" to absurdalny widok. Rzeczywiście nasuwa to skojarzenia z sagą Pogby, i dobrze jest być po stronie trollującej tym razem. :prochno:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 16:58

notquitemytempo pisze:Zaznaczyłem przecież, że to w ramach ciekawostki. To mimo wszystko jeden z najlepiej zorientowanych w realiach Serie A polskich dziennikarzy, zajmuje się tym na co dzień i chyba tej rozmowy z bratem Dybali sobie nie wymyślił. Linka nie podałem, bo wspomina o tym w każdym tweecie dotyczącym ew. transferu Ronaldo. Chociażby tutaj.

Ale to na pewno link do dobrego tłita? Bo tutaj nic takiego nie ma.

Na moje, to jest done dealio jesli chodzi o Ronaldo. Oficjalka i prezentacja to kwestia czasu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:00

Lypsky pisze: W jaki sposób kalkulujemy i szukamy pieniędzy?
W taki że już jest gadanie czy sprzedamy Dybale, czy moze Pjanica, czy może Higuaina, czy też Sandro.

Tak jakby nie mogli tych 100 mln wyłożyć... Lata oszczędzają, raz się szarpnęli na chłopa z Napoli przez kilka lat...

Chodzi mi głównie o to że kluby bez sukcesów bez problemu wykładają hajs na grajków i ich pensje, a u nas mimo że osiągamy dużo więcej w rozgrywkach europejskich wieczna kalkulacja i liczenie co do grosza. Jak Real nagle krzyknie 101 mln za Ronaldo to Marotta tego miliona więcej nie da.


Tak nawiasem, podobno już Perez podniósł cenę do 150 mln. Czyli po transferze.

No ale akcje wzrosły, nadzieje były i fajnie ze taki zawodnik jak Ronaldo był z nami łączony i to prawie go mieliśmy.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:04

PierreLuc87 pisze:
gregor_g4 pisze:https://twitter.com/Lux9r?ref_src=twsrc ... p%3A%2F%2F

video które pojawiło się na chińskim twitterze i chwile później zniknęło.
Tutaj lepsza jakość video:
Pojawiaja sie glosy, ze to video zwiazane jest z numerologia poniewaz dzisiaj jest 7.7. Ok, w takim razie jak byl 10.10 to prezentowalismy nasze dychy? Jakos nie pamietam.


PierreLuc87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2018
Posty: 13
Rejestracja: 05 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:08

stf pisze:
PierreLuc87 pisze:
gregor_g4 pisze:https://twitter.com/Lux9r?ref_src=twsrc ... p%3A%2F%2F

video które pojawiło się na chińskim twitterze i chwile później zniknęło.
Tutaj lepsza jakość video:
Pojawiaja sie glosy, ze to video zwiazane jest z numerologia poniewaz dzisiaj jest 7.7. Ok, w takim razie jak byl 10.10 to prezentowalismy nasze dychy? Jakos nie pamietam.
No właśnie to video opublikowali na oficjalnym chińskim profilu Juve. Zapytali tam kto jest twoim ulubionym graczem z numerem 7. Post opublikowali o 7:07. Nie było wcześniej takich postów z innymi numerami, także dziwne, że teraz i start od siódemki.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:12

PierreLuc87 pisze:
No właśnie to video opublikowali na oficjalnym chińskim profilu Juve. Zapytali tam kto jest twoim ulubionym graczem z numerem 7. Post opublikowali o 7:07. Nie było wcześniej takich postów z innymi numerami, także dziwne, że teraz i start od siódemki.
A jak plotki mówiły, za pomocą wizerunku Ronaldo grupa FIAT chce uderzyć głównie w rynki Azjatyckie ;)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:22

Mily pisze:
Tak nawiasem, podobno już Perez podniósł cenę do 150 mln. Czyli po transferze.

No ale akcje wzrosły, nadzieje były i fajnie ze taki zawodnik jak Ronaldo był z nami łączony i to prawie go mieliśmy.
Weź go ktoś zbanuj.

Costa Ronaldo Dybala

Top 3 ja świecie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:25

Jest 7.07
Będzie coś wielkiego o 7 pm?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:29

Mily pisze:Tak jakby nie mogli tych 100 mln wyłożyć... Lata oszczędzają, raz się szarpnęli na chłopa z Napoli przez kilka lat...

Chodzi mi głównie o to że kluby bez sukcesów bez problemu wykładają hajs na grajków i ich pensje, a u nas mimo że osiągamy dużo więcej w rozgrywkach europejskich wieczna kalkulacja i liczenie co do grosza.

Tak nawiasem, podobno już Perez podniósł cenę do 150 mln. Czyli po transferze.
To, jak daleko zachodziny w LM nie ma aż takiego znaczenia. Porównaj sobie raporty finansowe Juventusu do United (obecny i z 2005r. ), może zrozumiesz. Obecnie istnieje coś takiego jak Finansowe Fair Play, poczytaj jakie są założenia i jakie wymogi trzeba spełnić, żeby UEFA w ogóle dopuściła zespół do gry w Pucharach. I przestań płakać, okres masz? Perez podobno zrobił też dzisiaj kupę, czyli po papierze.

Przeczytał chłop na Onecie, że Ronaldo do Juventusu i po 10 latach przypomniał sobie, że interesuje się piłką nożną, a kiedyś miał konto na JP. Jak pisałem, eksperci od stanu naszych finansów i każdej innej dziedziny życia wyszli z ukrycia jak poseł Grodzka.

Jeszcze bardziej dziwię się aktywnym użytkownikom, którym chyba słońce za mocno przygrzało, dostali udaru i nagle popuszczają w gacie, że sprzedamy pół podstawowego składu, byle móc utrzymać jednego zawodnika. Serio? :facepalm: Nie wierzę, że to ja muszę bronić Marotty, który najwyraźniej dla niektórych dostał cegłą od Mendesa i stracił 100 IQ, a cały Zarząd jest skłonny ryzykować więzienie, byle przeprowadzić malwersacje giełdowe za kulisami transferu Ronaldo.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 17:48 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:48

I jak tam poziom Ronaldo? Zmalal, urus? :smile:


Make friends for life or make hardcore enemies!
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 17:58

Adrian27th pisze:[

Weź go ktoś zbanuj.

Costa Ronaldo Dybala

Top 3 ja świecie.
Sam się człowieku zbanuj.

Pierwszy raz śledzisz transfery w wykonaniu Juve? Ile już było takich mocnych newsów i potem wszystko upadało (np. Witsel, który już w Turynie siedział).


Wierzę, ale co raz mniej.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:01

Mily pisze:
Adrian27th pisze:[

Weź go ktoś zbanuj.

Costa Ronaldo Dybala

Top 3 ja świecie.
Sam się człowieku zbanuj.

Pierwszy raz śledzisz transfery w wykonaniu Juve? Ile już było takich mocnych newsów i potem wszystko upadało (np. Witsel, który już w Turynie siedział).


Wierzę, ale co raz mniej.

Hmm
Gonzalo
Pjanić
Can
Berna
Costa

nie wiem jaki masz z tym problem,
Witsel - plotek itp masz co mercato mnóstwo i nie dotyczy to tylko nas.

Lewandowski to już w ilu klubach gra?


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:02

jackop pisze:To, jak daleko zachodziny w LM nie ma aż takiego znaczenia. Porównaj sobie raporty finansowe Juventusu do United (obecny i z 2005r. ), może zrozumiesz. Obecnie istnieje coś takiego jak Finansowe Fair Play, poczytaj jakie są założenia i jakie wymogi trzeba spełnić, żeby UEFA w ogóle dopuściła zespół do gry w Pucharach. I przestań płakać, okres masz? Perez podobno zrobił też dzisiaj kupę, czyli po papierze.

Przeczytał chłop na Onecie, że Ronaldo do Juventusu i po 10 latach przypomniał sobie, że interesuje się piłką nożną, a kiedyś miał konto na JP. Jak pisałem, eksperci od stanu naszych finansów i każdej innej dziedziny życia wyszli z ukrycia jak poseł Grodzka.

Jeszcze bardziej dziwię się aktywnym użytkownikom, którym chyba słońce za mocno przygrzało, dostali udaru i nagle popuszczają w gacie, że sprzedamy pół podstawowego składu, byle móc utrzymać jednego zawodnika. Serio? :facepalm: Nie wierzę, że to ja muszę bronić Marotty, który najwyraźniej dla niektórych dostał cegłą od Mendesa i stracił 100 IQ, a cały Zarząd jest skłonny ryzykować więzienie, byle przeprowadzić malwersacje giełdowe za kulisami transferu Ronaldo.
FPP dotyczy chyba tylko nas i ogólnie Serie A.

Nie czytam newsów z Onetu, newsy czytam wszędzie gdzie się da, tym bardziej w takich sytuacjach. Nie wypowiadam się zbyt często na temat transferów, bo jak czytam te wszystkie plotki to nie wiem czy się śmiać czy płakać. W tym oknie już 2 składy byśmy złożyli z samych piłkarzy łączonych z nami.

Ja nie twierdzę że sprzedamy wszystkich dobrych zawodników. Jednak samo gadanie o "poszukiwaniu pieniędzy na Ronaldo" jest śmieszne.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:13

stf pisze:Pojawiaja sie glosy, ze to video zwiazane jest z numerologia poniewaz dzisiaj jest 7.7. Ok, w takim razie jak byl 10.10 to prezentowalismy nasze dychy? Jakos nie pamietam.
No co do samego faktu 7 i 10 - 7 to jest lipiec, miesiąc letniego mercato i tak się składa że można tą datę wykorzystać w taki sposób marketingowy. Natomiast 10 to październik, runda jesienna w toku i okna brak, a więc nie da rady. Odnoszę się tylko do tych dat, bo raz że niezbyt w ogóle wierzę w przyjście CR7, a jeśli nawet dogadują, niech będzie, to nie było szans, by ta bomba z prezentacją nagle uderzyła dzisiaj, kiedy jeszcze nic oficjalnego nie było.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany