Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:10

jakku1 pisze: @RICTOR[/b]
J_mercato to chyba tylko funkcjonuje u nas i ewentualnie czasami na juventuz.com. Osobiscie, mam o nich bardzo zle zdanie.
Pamiętam, że rok temu, chyba przy tym zamieszaniu z Douglasem Costą, ktoś na VS wrzucił info od JMercato z pytaniem czy jest to wiarygodne źródło a na to chyba jeden z modów mu odpisał, że za linki do nich może dostać bana :smile:

I generalnie ja bym się skłaniał ku temu żeby i u nas za zamieszczanie newsów z jakichś szemranych źródeł typu angielskie pudelki czy anonimowe konta twitterowe nagradzać przerwą. Nie żeby karać kogoś za to co uznaje za wiarygodne, ale dlatego, że później takie bzdury potrafią wywołać gównoburzę w temacie i trzeba tłumaczyć, że nie, Juventus nie chce sprzedać Dybali itp.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:12

Wg La Stampy Perez chce 150mln za CR7

Edit: Only the formalities of the release of #CR7 from Real are missing. [Di Marzio]

Ronaldo is in Costa Navarino in Greece. The plane for him is ready to go. [Sky]

Tłumaczyć chyba nie trzeba
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2018, 23:14 przez zakiii, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:13

A wg DiMarzio zostały tylko formalności do puszczenia CR do Juve ;) Wg Sky samolot dla niego czeka gotowy - ofc na lotnisku w Grecji, gdzie piłkarz aktualnie przebywa.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:16

Zgadza się. Di Marzio zapodał w programie, że Juve ma zapewnienie od Mendesa, że wszystkie ustalenia co do tych 100 mln. są aktualne i tylko czekamy aż wszystko to na papierze dostarczy do nas. Jedyną wątpliwością jest charakter Pereza, który z dnia na dzień może się rozmyślić.

Edit: W międzyczasie info z Rai od Ciro Venerato (rozpiska ich nie uwzględnia, ale ja bym ich umiejscowił gdzieś koło Mediasetu):
- Dybala nie jest na sprzedaż;
- spotkanie z PSG w sprawie Sandro było kilka tygodni temu, na stole mamy ofertę 50 mln., ale chcemy z Brazylijczykiem przedłużyć kontrakt;
- chcemy przedłużyć kontrakt Benatii.
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2018, 23:28 przez RICTOR, łącznie zmieniany 2 razy.


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:27

Szkoda. 150 milionów lepiej wygląda, bo jeśli chodzi o 100, to lewy wyceniany jest na 90.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:28

Ancelotti dzwonił do Krystyny, żeby ten przeszedł do Napoli - Bonan on SKY Calciomercato.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:28

Moze sie jeszcze wyrobią na jutro :prochno: :prochno:
Poprostu pisze:Ancelotti dzwonił do Krystyny, żeby ten przeszedł do Napoli - Bonan on SKY Calciomercato.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Czaisz oficjalke Napoli z Ronaldo w tej graciarni De Laurentiisa? :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2018, 23:32 przez D-Rose, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Kcprlx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 47
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:28

Nie byl bym zaskoczony gdyby w ostatnim momencie zażądał Dybale :/


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:28

Pogońmy Medhiego, niech zostanie z nami Daniele, bo będzie mi smutno, w innym wypadku.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:37

Skoro Di Marzio pisze Cristiano blisko... ;) Tutaj jeden telefon i prezentacja jeszcze odbyć się może, zobaczymy.

Wielu ma tu sentyment do Ruganiego, ale widocznie Max nie dostrzega w nim tego potencjału, obserwuje go przecież na treningach. Zauważcie, że obrońca zazwyczaj nie wykorzystywał dawanych mu szans, by na stałe przekonać do siebie szkoleniowca. Coś w tym być musi. Będzie dużo pewniejszy Caldara.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:38

Tyle, że status wychowanka w Serie A, który ma Rugani, trochę tą sprawę komplikuje, przynajmniej dla mnie. Przy naszej liczbie kontuzji lepiej mieć tą pełną 25 w kadrze żeby później nie kombinować.

Jakiś dziennikarz Marca na Sky twierdzi, że transfer jest już przyklepany, ale teraz Perez i Ronaldo zastanawiają się jak ogłosić jego odejście.

Ostatnia edyta: Z tego co teraz krąży to transfer jest już właściwie przesądzony. Perez się poddał i nie będzie robił trudności, ale nie chce całej odpowiedzialności za odejście CR7 wziąć na siebie także teraz dyskusje są na temat tego jak to wszystko ogłosić żeby wyjść z twarzą. Toteż, w ten weekend żadnych oficjalek nie będzie, ale już w przyszłym tygodniu można się czegoś spodziewać.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2018, 23:59

Claudia Garcia

Mendes obiecał Juve wytransferować Ronaldo za gruby hajs do Chiny, także nie stracimy na nim.


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:04

To tym bardziej niech płacą 150. Za 100 to powoli zaczynają średniacy chodzić. Skoro potem odzyskają od Chin, to nie ma się co martwić, a wysoka cena podwyższa prestiż klubu i zawodnika.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:06

Ja mam pomysł. Zapłaćmy 400, a co tam :smile:

Żeby było w temacie. Sam Ronaldo naciska na jak najszybsze rozstrzygnięcie tej sprawy.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:06

jackop pisze:Dajcie sobie ludzie siana, bo pierwszy raz od lat zrobił się tu niesamowity gnój. Te same ploty, te same linki wklejane po 50 razy :eusa
Popieram, sporo powtórek.
Nie wiem, ja pisałem raczej świeższe i/lub nieznane rzeczy ale albo mało było to interesujące, albo sporo osob ma mnie od 2 lat zablokowanego, lub mi nie ufają. Wszystko naraz też jest możliwe, hmmm :think:
Lypsky pisze:
kdzr pisze:Wczoraj siedziałem w pracy z uczuciami między podnieceniem, a niepewnością. Z jednej strony coś kapitalnego, jasny sygnał dla świata, że Juventus wraca na dobre, zyskujemy marketingowo, plus...no o klasie Ronaldo długo by pisać. Z drugiej strony wątpliwości, wpływ na szatnię, kosmiczny kontrakt...aktualnie, jakoś dziwnie z tyłu głowy myślę, że Cristiano finalnie do nas...nie trafi. Nie wiem skąd się to wzięło, ale pojawiło się dziś i wyjść z głowy nie chce.
powiem Ci skąd. Napaliles się na transfer jak małe dziecko, czytając doniesienia wbiles sobie do głowy, ze dziś będzie potwierdzenie, a sprawa się przedłuża (nie wiemy dlaczego). Teraz czujesz się jak laska czekająca na telefon od chłopca, on nie dzwoni, ty wbijasz sobie do głowy same złe myśli.
Ha, dobre to i zarazem sensownie :D :think:

Ej w ogóle jak Lipski mówi ''Keep Calm, zachowajcie spokój Panowie'' to brzmi to tak przekonująco. Podobnie bylo zawsze z wzywaniem do zachowania spokoju pzrez Siłę_Spokoju. Nick robi swoje :wink: :D
Raffikki87 pisze:Tak myślałem o transferze Cristiano do Juve. Moze to wszystko wymyślona gra. Juve zyskuje na gieldzie, podbija swoją wartość. Dodatkowo moze w spokoju dogrywac inny transfer. Dla Cristiano sposób na nacisk na lepszy kontrakt od Realu Madryt, dodatkowo glosno o nim. Sytuacja win-win. Nie bede zdziwiony jak to tylko gra i zadnego transferu nie będzie.
Sporo faktów oraz trochę plotek przemawia jednak za tym, że zasilenie Juventusu ciągle genialnym C.Ronaldo jest możliwe :wink:
RICTOR pisze: I generalnie ja bym się skłaniał ku temu żeby i u nas za zamieszczanie newsów z jakichś szemranych źródeł typu angielskie pudelki czy anonimowe konta twitterowe nagradzać przerwą. Nie żeby karać kogoś za to co uznaje za wiarygodne, ale dlatego, że później takie bzdury potrafią wywołać gównoburzę w temacie i trzeba tłumaczyć, że nie, Juventus nie chce sprzedać Dybali itp.
W sumie popieram, choć i w różnych twitterowskich fotach cyz tekstach może być sporo prawdy, banowanie za takie linki itp to naturalnie przesada :wink:
Jesteś dalej tu gdzie byłeś 2015? Jak CR7 przyjdzie to pijem? :wink:

Za inny problem uważam pochopne, natychmiastowe zaprzeczanie newsom napływającym ponoć z Hiszpanii. Sporo osób poddaję w wątpliwość wiarygodność newsa, a nawet i jego pochodzenie(że niby Hiszpanie to wymyslają itp.

Podobnie jest z wiadomością o niezadowoleniu w jednej z fabryk Fiata. Info śmigało w Italii już w czwartek wieczorem.
Od lokalnego wydania Corriere, corrieredelmezzogiorno, to że po prostu jakiś fan Napoli próbuję robić syf wookoło transferu uznaję, za mniej prawdopodobne niż po prostu to, ze sporo z cytowanego wywiadu itp jest prawdą.
http://www.itasportpress.it/gazzanet/ju ... ergognoso/
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 00:07 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany