Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 10:53

Bentancur jest naszą nadzieją na przyszłość. Pokazuje dojrzałość, fajnie gra na MŚ, potrafi grać pod presją, przytrzymać piłkę, rozegrać. Popełnia błędy, ale na Boga, on ma 20 lat.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 11:00

towalski pisze:Bentancur jest naszą nadzieją na przyszłość. Pokazuje dojrzałość, fajnie gra na MŚ, potrafi grać pod presją, przytrzymać piłkę, rozegrać. Popełnia błędy, ale na Boga, on ma 20 lat.
25 czerwca skończył 21 lat, ale to nie zmienia faktu, że w przyszłości może osiągnąć poziom takiego Khediry z najlepszego okresu, czyli początków w Realu i reprezentacji Niemiec.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 11:04

Ja fanbohem CR7 nie jestem, a wręcz niejednokrotnie strasznie mnie irytował swoim zachowaniem, ale pod względem sportowym - i mimo wieku - to jest obecnie jeden z 3 najlepszych piłkarzy na świecie. Abstrahując od kwestii finansowych taki transfer to by był hit okienka.

Ciekawi mnie jeszcze jedno - jak ewentualny zakup CR7 mógłby się przełożyć na potencjalne zyski od sponsorów....np nowa umowa z Adisasem itp :whistle: bo pod tym względem wyglądamy mizerne na tle europejskiej czołówki


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 11:10

Klub, który Ronaldo sprowadzi spotka casus LeBrona Jamesa. Transfer Portugalczyka do Juve jest dla mnie mało prawdopodobny, bo samo jego odejscie z Realu już takim nie jest.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:05

wagner pisze:Klub, który Ronaldo sprowadzi spotka casus LeBrona Jamesa. Transfer Portugalczyka do Juve jest dla mnie mało prawdopodobny, bo samo jego odejscie z Realu już takim nie jest.
Dokładnie. Ronaldo i Lebron mimo wieku są maszynami. Dodatkowo obydwaj mają obsesje na punkcie wygrywania. Jeśli ciało Ronaldo da rade grać na takim poziomie jeszcze 3 lata, to jestem na tak. Mimo że go nie lubię, to może zmienić nasze DNA frajerów na DNA zwycięzców.

Finansowo jednak to nie jest chyba realne, to raz. Dwa to, że na Ronaldo trzeba grać, a widzimy jak Maksiu grał na napastnika za 90mln...


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:10

TAK Cris przychodzi i bedzie pełnił rolę Mandzukicia


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:11

A w tzw. miedzyczasie... Agnelli i Mendes graja dzis w golfa w Turynie. :rotfl: :prochno:


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:13

pic or didn't happen


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:22

D-Rose pisze:A w tzw. miedzyczasie... Agnelli i Mendes graja dzis w golfa w Turynie. :rotfl: :prochno:
a to przypadkiem nie jest info wrzucone dla jaj? ;)
Jeżeli mówisz o tym https://twitter.com/AroundJFans/status/ ... 7708369920.


zyx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:25

Ronaldo w Juve? 3x tak

To była by prawdziwa bomba nie tylko okienka, ale myśle, że transfer XXI wieku. Ronaldo wprowadził by Juventus na zupełnie inny poziom, zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym. Juve z nim składzie mogło by w końcu sięgnać po upragnioną LM, bo kto jak nie Ronaldo, najlepszy zawodnik w historii tych rozgrywek, miałby nas poprowadzić do triumfu. Inni zawodnicy przy nim, mogli by wskoczyć na nowy poziom, widząc jego etos pracy.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 12:50

W 2019 roku kończą umowy:
- Martial
- Courtois
- Rabiot
- Di Maria
- Alderweireld
- Godin
- Vidal
- Florenzi
- Dembele
- Arias
- Muniain

Pogrubieni gracze, którymi interesujemy się już w trakcie tego okienka. Jeśli nie teraz, to pewnie któregoś z nich ściągniemy za rok za darmo ;)


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 13:52

https://www.juventibus.com/cr7-100-milioni/

Ktoś może w skrócie przybliżyć co tu jest napisane?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 14:17

W ramach ciekawostki postuję, iż nasz własny krisztianiu Davide Lanzafame rolandu został zakontraktowany przez Ferencváros.
Beppe, gamoniu jak mogłeś do tego dopuścić, że straciliśmy taką gwiazdę?!


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 14:18

Jak czytam komentarze "fachowców" JP to myślałem, że przez tyle lat widziałem wszystko ale newsy z transferem Ronaldo odblokowały głęboko ukryte pokłady głupoty w niektórych userach :D

"Płaczek, beksa, chłopiec, Juve to klub dla mężczyzn, nie potrzebujemy go, zawieszam kibicowanie Juve" - normalnie komedia :D :D

Nie wiem czy to sci-fi czy jest coś na rzeczy, ale to jest top Topów który mógłby dać nam tak upragnione zwycięstwo w LM. Też go nie lubię, ale gdyby do nas przyszedł to od razu zamawiam koszulkę z jego nazwiskiem na pamiątkę, że udało się ściągnąć takiego kozaka do mojego ukochanego klubu :) jego ambicja, ciągły głód sukcesu i chęć wygrywania z każdym wzniosłaby Juve na wyższy level. Chłopiec ? Ten chłopiec w piłce klubowej wygrał wszystko co jest możliwe i przejdzie na zawsze do historii, ale lepsi są nasi Juventusowi mężczyźni :D Jeżeli to prawda że zezowaty rozmawia z młodym o finansach to może jest coś na rzeczy i rodzina chce wyłożyć kasę na to szaleństwo. Myślę że marketingowo zwróciłby się w pierwszym sezonie, a liga włoska potrzebuje takiego zastrzyku hype i pr w tej chwili. Daje na ten transfer 5% szans ale kto wie :C


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2018, 14:33

Osgiliath pisze:W ramach ciekawostki postuję, iż nasz własny krisztianiu Davide Lanzafame rolandu został zakontraktowany przez Ferencváros.
Beppe, gamoniu jak mogłeś do tego dopuścić, że straciliśmy taką gwiazdę?!
Przy okazji przeglądania jego profilu trafiłem na Giuseppe Rossiego, który swojego czasu był mocno z nami łączony: https://www.transfermarkt.pl/giuseppe-r ... eler/19104
Ciekawe czy znajdzie sobie jakiś klub, szkoda człowieka, liczne kontuzje kompletnie zniszczyły mu karierę.
Paulo pisze:Jak czytam komentarze "fachowców" JP to myślałem, że przez tyle lat widziałem wszystko ale newsy z transferem Ronaldo odblokowały głęboko ukryte pokłady głupoty w niektórych userach :D

"Płaczek, beksa, chłopiec, Juve to klub dla mężczyzn, nie potrzebujemy go, zawieszam kibicowanie Juve" - normalnie komedia :D :D

Nie wiem czy to sci-fi czy jest coś na rzeczy, ale to jest top Topów który mógłby dać nam tak upragnione zwycięstwo w LM. Też go nie lubię, ale gdyby do nas przyszedł to od razu zamawiam koszulkę z jego nazwiskiem na pamiątkę, że udało się ściągnąć takiego kozaka do mojego ukochanego klubu :) jego ambicja, ciągły głód sukcesu i chęć wygrywania z każdym wzniosłaby Juve na wyższy level. Chłopiec ? Ten chłopiec w piłce klubowej wygrał wszystko co jest możliwe i przejdzie na zawsze do historii, ale lepsi są nasi Juventusowi mężczyźni :D Jeżeli to prawda że zezowaty rozmawia z młodym o finansach to może jest coś na rzeczy i rodzina chce wyłożyć kasę na to szaleństwo. Myślę że marketingowo zwróciłby się w pierwszym sezonie, a liga włoska potrzebuje takiego zastrzyku hype i pr w tej chwili. Daje na ten transfer 5% szans ale kto wie :C
:ok: Komentowałem to już wielokrotnie, dla kibiców lepszym graczem jest Mandżukić, ponieważ biega, walczy i stara się. Idąc tym tokiem rozumowania to pomoc powinniśmy opierać na Padoinie, bo też bardzo walczył i tym maskował inne braki.


Zablokowany