Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 21:14

Mnie natomiast ciekawi jak wpłyną mistrzostwa na Pjacę i Mandziukicia.
Mandziukić póki co MoM z Nigerią.
Pjaca wszedł na parę minut bo Kalinić odmówił wejścia i trener go właśnie odesłał do domu więc na pewno złapie jeszcze więcej minut.

Jakby sprzedaż jednego z nich sfinansowało Gołowina? Tak wiem, zobaczymy co pokaże dalej, ale nasi obserwowali go od dawna więc już swoją opinię mieli przed turniejem. Jak nie to chyba Pellegrini wydaje się najrozsądniejszą opcją.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 06:22

Profesor pisze:Mnie natomiast ciekawi jak wpłyną mistrzostwa na Pjacę i Mandziukicia.
Mandziukić póki co MoM z Nigerią.
Pjaca wszedł na parę minut bo Kalinić odmówił wejścia i trener go właśnie odesłał do domu więc na pewno złapie jeszcze więcej minut.

Jakby sprzedaż jednego z nich sfinansowało Gołowina? Tak wiem, zobaczymy co pokaże dalej, ale nasi obserwowali go od dawna więc już swoją opinię mieli przed turniejem. Jak nie to chyba Pellegrini wydaje się najrozsądniejszą opcją.
Golovin przyszedłby pewnie w miejsce Mandzukica/Pjacy i byl zmiennikiem Costy, a nie na srodek pomocy.

Na SMSa nie ma szans. Lotito upadl na glowe. Can, Pellegrini i wiecej minut dla Bentancoura, choc pasowaloby sciagnac jakiegos kozaka do srodka.

Gdyby rzeczywiscie Igla mial odejsc, to nie wyobrazam sobie w jego miejsce Moraty. W takim wypadku potrzebujemy topa, a nie cienkiego jak sik pajaka Alvaro.

Poki co to wala czasami takimi slepakami i wypisuja takie glupoty, ze sie smiac chce.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 11:25

Alexinhio-10 pisze:
Profesor pisze:Mnie natomiast ciekawi jak wpłyną mistrzostwa na Pjacę i Mandziukicia.
Mandziukić póki co MoM z Nigerią.
Pjaca wszedł na parę minut bo Kalinić odmówił wejścia i trener go właśnie odesłał do domu więc na pewno złapie jeszcze więcej minut.

Jakby sprzedaż jednego z nich sfinansowało Gołowina? Tak wiem, zobaczymy co pokaże dalej, ale nasi obserwowali go od dawna więc już swoją opinię mieli przed turniejem. Jak nie to chyba Pellegrini wydaje się najrozsądniejszą opcją.
Golovin przyszedłby pewnie w miejsce Mandzukica/Pjacy i byl zmiennikiem Costy, a nie na srodek pomocy.

Na SMSa nie ma szans. Lotito upadl na glowe. Can, Pellegrini i wiecej minut dla Bentancoura, choc pasowaloby sciagnac jakiegos kozaka do srodka.

Gdyby rzeczywiscie Igla mial odejsc, to nie wyobrazam sobie w jego miejsce Moraty. W takim wypadku potrzebujemy topa, a nie cienkiego jak sik pajaka Alvaro.

Poki co to wala czasami takimi slepakami i wypisuja takie glupoty, ze sie smiac chce.
hmm ja wiem że to manager wiem tez ze każdy trener i manager ma swoją koncepcje

ale kurcze jak będzie tak jak w tamtym roku że ściągamy piłkarza z CSKA a w tym samym oknie za podobne pieniądze np. idzie Pastore to nie jestem zadowolony.

Może i nasz Manago ma nosa i czasami wyciągnie coś z tego rynku ale czasami to gdzieś pomijamy niektóre transfery.

W tamtym roku James który no ta bene poszedł za pieniądze na które by nas było stać.

Wolałbym finalnie kogoś kto od razu tu będzie grał, każdy z nas wie że wejście młodego piłkarza do Juve to raz na X
a ostatnio mieliśmy i Pogbe, teraz Bentancur wydaje mi się że czasami za bardzo idziemy na ilość.

Odejście Mandzu? czy to problem nawet jak kogoś nie kupimy? według mnie nie, Costa i tak nie był podstawowym piłkarzem jak np. Pjanić więc grająć więcej sądzę że to wyjdzie nam na plus, Berna także nie grał dużo - tu akurat kontuzja ale poki co jest zdrowy


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 11:49

Kupilismy rok temu Douglasa Coste a Jamesa odpuscilismy.
Douglas nas szanuje i zagral swietny sezon a Bayern nie kwapi sie z wykupem Kolumbijczyka a ty piszes ze mielismy brac Jamesa. Gdzie tu logika?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 13:17

sebatiaen pisze:Kupilismy rok temu Douglasa Coste a Jamesa odpuscilismy.
Douglas nas szanuje i zagral swietny sezon a Bayern nie kwapi sie z wykupem Kolumbijczyka a ty piszes ze mielismy brac Jamesa. Gdzie tu logika?
bardziej chodzi mi o to że James poszedł za pieniądze za jakie poszedł

czy się nie kwapi? oni mają dwuletnie wypożyczenie z tego co pamiętam a w dobie ff to jest to istotne.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 14:38

ballack13 pisze:
ale kurcze jak będzie tak jak w tamtym roku że ściągamy piłkarza z CSKA a w tym samym oknie za podobne pieniądze np. idzie Pastore to nie jestem zadowolony.
Pastore :rotfl: :doh:

Koleś od paru lat jest żelazny rezerwowym za gruby hajs. W tym sezonie tylko 1300 minut w lidze. On już jest po drugiej stronie kariery. Z drugiej strony mamy ruska który dopiero zaczyna swoja przygodę z poważna piłką, pełnego ambicji i chęci. Wiadomo, że może nie wypalić bo im trudno się przystosować do życia po za krajem ale Boże kochany gdzie Pastore.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 15:15

Poprostu pisze:
ballack13 pisze:
ale kurcze jak będzie tak jak w tamtym roku że ściągamy piłkarza z CSKA a w tym samym oknie za podobne pieniądze np. idzie Pastore to nie jestem zadowolony.
Pastore :rotfl: :doh:

Koleś od paru lat jest żelazny rezerwowym za gruby hajs. W tym sezonie tylko 1300 minut w lidze. On już jest po drugiej stronie kariery. Z drugiej strony mamy ruska który dopiero zaczyna swoja przygodę z poważna piłką, pełnego ambicji i chęci. Wiadomo, że może nie wypalić bo im trudno się przystosować do życia po za krajem ale Boże kochany gdzie Pastore.
Zgadzam się. Sto razy bardziej wolałbym rokującego Golovina niż zgasłego Pastore, bo to że ani jeden ani drugi może nie wypalić, to wiemy, ale przynajmniej Golovin rokuje poprawę, kiedy Pastore już raczej nie. Swoją drogą, to czy on kiedykolwiek w tym psg odgrywał cokolwiek ważniejszą rolę niż właśnie żelaznego rezerwowego?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 17:00

Osgiliath pisze:
Poprostu pisze:
ballack13 pisze:
ale kurcze jak będzie tak jak w tamtym roku że ściągamy piłkarza z CSKA a w tym samym oknie za podobne pieniądze np. idzie Pastore to nie jestem zadowolony.
Pastore :rotfl: :doh:

Koleś od paru lat jest żelazny rezerwowym za gruby hajs. W tym sezonie tylko 1300 minut w lidze. On już jest po drugiej stronie kariery. Z drugiej strony mamy ruska który dopiero zaczyna swoja przygodę z poważna piłką, pełnego ambicji i chęci. Wiadomo, że może nie wypalić bo im trudno się przystosować do życia po za krajem ale Boże kochany gdzie Pastore.
Zgadzam się. Sto razy bardziej wolałbym rokującego Golovina niż zgasłego Pastore, bo to że ani jeden ani drugi może nie wypalić, to wiemy, ale przynajmniej Golovin rokuje poprawę, kiedy Pastore już raczej nie. Swoją drogą, to czy on kiedykolwiek w tym psg odgrywał cokolwiek ważniejszą rolę niż właśnie żelaznego rezerwowego?
no no racja
- 29 lat to już jest emeryt
- 4 bramki 6 asyst grając te 1350 minut w lidze
- zawodnik który grał w Serie A i się sprawdził

jestem ciekawe Czy obaj w ogóle słyszeliście o takim zawodniku CSKA zanim pojawiła się jakakolwiek plotka na ten temat ...


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 18:15

Poprostu pisze:Allegro był widziany jak wychodzi z hotelu w Milanie. Media donoszą, że odbyło się tam spotkanie z naszym zarządem. Rozmawiali o mercato.
Czyli nici z Milinokovia...więc trzeba spytać Maxa o alternatywy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 18:16

Bonaventura lubi to :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 18:31

jackop pisze:Bonaventura lubi to :prochno:
jak nie kolo z CSKA to ten znowu z Milanu ehh
Sarii ponoc blisko Chelsea i chce ściągnąć Igłe


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 19:51

Poprostu pisze:Allegro był widziany jak wychodzi z hotelu w Milanie. Media donoszą, że odbyło się tam spotkanie z naszym zarządem. Rozmawiali o mercato.
Nie wiem dlaczego, bo takiego newsa można interpretować na różne, skrajne wręcz sposoby, ale mam przeczucie, że Marotta zakomunikował Allegriemu kogo nie uda się kupić, niż to kogo domkniemy. Jutro się pewnie po rzygam od czytania info gazet kogo sobie Max to nie zażyczył, a rzeczywistość jednak pokazuje, że on na to ma niewielki wpływ.

PS: @Poprostu: Ten Allegro, pojawiający się już nie w jednym Twoim poście, to czysta złośliwość czy literówki?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 07:44

@wagner
:spiteful:



Wilshere odchodzi z Arsenalu. Boże broń. :pray:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 12:02

Dziś pewnie znów pojawią się newsy o poważnym zainteresowaniu Juve Kovaciciem, bo ukazały się plotki o rzekomej chęci odejścia Chorwata z Realu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 13:01

Nie wiem czy było ale z Atletico Griezmann i Gimenez przedłużyli umowy, Francuz 23mln kontrakt.


Zablokowany