Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 20:46

Pozostanie Sturaro to strzał w ryj Bentancura i Marchisio. To, że ten beton w ogóle jest w naszej kadrze to skandal. Juventus jest jak Ferrari z ptasim gównem na przedniej szybie.
Jak ten koleś kiedyś napisze książkę o tym jak został piłkarzem i jak dostał się do Juve to będzie to światowy bestseller.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 20:52

No tak. Maksiu zatrzyma Barzagliego i Sturaro a odstrzeli Marchisio i Ruganiego a później się będzie dziwił czemu w Serie A ma do dyspozycji jedynie 23 piłkarzy plus primavera :facepalm: Chyba, że ta kancelaria adwokacka co to rzekomo była przez naszych zatrudniona w celu przestudiowania kontraktu Icardiego w rzeczywistości miała wymyślić jak z De Sciglio i Sturaro zrobić naszych wychowanków.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 21:01

LGDS wypuściło dzisiaj chyba najgłupszą plotę tego okienka. Podobno za Chiesę mamy zaoferować Mandragorę i uwaga... Pjanicia!! Nie dawałem tego w temacie informacyjnym, bo nie można tego nawet nazwać fantamercato.
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2018, 22:21 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 21:20

ewerthon pisze:LGDS wypuściło dzisiaj chyba najgłupszą plotę tego okienka. Podobno za Chiesę mamy zaoferować Mandragorę i uwaga... Pjanicia!! Nie dawałem tego w temacie informacyjnym, bo to nie można tego nawet nazwać fantamercato.
Moźe chodziło im o Pjacę i przekręcili nazwisko?

Perin za 12+3 to bardzo dobre warunki :ok:


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 22:20

Shadow Marshall pisze:Pozostanie Sturaro to strzał w ryj Bentancura i Marchisio. To, że ten beton w ogóle jest w naszej kadrze to skandal. Juventus jest jak Ferrari z ptasim gównem na przedniej szybie.
Jak ten koleś kiedyś napisze książkę o tym jak został piłkarzem i jak dostał się do Juve to będzie to światowy bestseller.
Rozwalił mnie ostatnio ten wywiad:
Agent Stefano pisze:„Każda oferta za Sturaro w ostatnich latach zostawała odrzucana przez Juventus oraz Allegriego. Stefano jest uwzględniany w planach drużyny. Jest przez nią doceniany, również ze względu na swój charakter. Zależy im, by mieć w grupie prawdziwych mężczyzn. Myślę, że po odejściu kapitana Buffona zarząd chce stworzyć nowy, solidny rdzeń drużyny, który popchnie ją do przodu”.
Że niby Sturaro ma być tym zawodnikiem, który stanowi trzon Juventusu? :prochno:
Arbuzini pisze:Pewnie, że odleciałem... a dla jackopa to słabe mercato ;-), dlatego postanowiłem to rozpisać.
Nie napisałem słabe, tyko wyśmiałem zwrot 'idealne', bo 100 mln na duet Cancelo-Chiesa to marnowanie budżetu. Generalnie wolałbym już tego Ariasa zamist Cancelo, bo gościa nie znam i jest szansa na miłe zaskoczenie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 22:27

ewerthon pisze:LGDS wypuściło dzisiaj chyba najgłupszą plotę tego okienka. Podobno za Chiesę mamy zaoferować Mandragorę i uwaga... Pjanicia!! Nie dawałem tego w temacie informacyjnym, bo nie można tego nawet nazwać fantamercato.
Nie no, wszędzie dzisiaj była informacja o 50 mln za Chiese + Mandragora i Pjaca, albo oni się walnęli i popełnili błąd, albo Ty źle przeczytałeś. Na pewno chodziło o Pjacę, tak jak w całych włoskich internetach.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 22:33

Il Fenomeno pisze:
ewerthon pisze:LGDS wypuściło dzisiaj chyba najgłupszą plotę tego okienka. Podobno za Chiesę mamy zaoferować Mandragorę i uwaga... Pjanicia!! Nie dawałem tego w temacie informacyjnym, bo nie można tego nawet nazwać fantamercato.
Nie no, wszędzie dzisiaj była informacja o 50 mln za Chiese + Mandragora i Pjaca, albo oni się walnęli i popełnili błąd, albo Ty źle przeczytałeś. Na pewno chodziło o Pjacę, tak jak w całych włoskich internetach.
Calciomercato to jednak nie jest dobre źródło.
Gazzetta dello Sport understand that Juventus will offer Miralem Pjanic and Rolando Mandragora to Fiorentina in an attempt to sign Federico Chiesa.
https://www.calciomercato.com/en/news/j ... rget-13457


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 23:17

ewerthon pisze: Gazzetta dello Sport understand that Juventus will offer Miralem Pjanic and Rolando Mandragora to Fiorentina in an attempt to sign Federico Chiesa.
https://www.calciomercato.com/en/news/j ... rget-13457[/quote]


hhh
już widzę, jak Pjanic z zespołu aspirującego do walki o LM przenosi się do zespołu aspirującego do LE... prędzej zrozumiałbym własnie kombinację Mandragory + Pjacy, o którym z resztą była mowa wcześniej w kontekście jego przenosin do Violi...

Swoją drogą, to też uważam, że na ten moment Chiesa jest nam kompletnie zbędny i mamy inne pozycje pilniej do obsadzenia. Nie mniej, gdyby przyszedł, to chyba kosztem Martiala/Moraty i wliczając sprzedaż Kwadrata, bo na bokach zrobiłoby się nam za ciasno. Costa/Chiesa - Dybala/Berna fajnie wygląda, ale tylko przy ww. warunkach.

Poza tym nie wiem, czy to dobry pomysł pozbywania się permanentnie Mandragory. O ile Pjaca nie grał przez kontuzję i potem na wypożyczeniu, to Rolando prezentował się całkiem solidnie w Crotone i jedyne co moglibyśmy zrobić to dać wypożyczenie, albo z prawem odkupu jak przy Moracie.

Istotnie zastanawia mnie sytuacja Sturaro :prochno: wszak on powinien być naturalnym dopychaczem ofert za innych graczy. Choć łączono go z Genoą przy okazji dealu z Perinem to raczej nic z tego, a jakoś wątpię, by poszedł jako dodatek do oferty za SMS. Oby tylko nasi faktycznie nie stracili rozumu i nie szaleli z Ruganim jako dodatkiem do oferty za SMS...

Niech Beppe powoli ogarnia tego Cana, a na jakieś większe bum będę liczył po mundialu.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 23:31

Ostatnimi dni transfermarket apdejtuje wyceny pilkarzy. I taki Douglas Costa wyceniany jest na 55mln. a my damy za niego lacznie 47(?). Dobry dil.
Ciekawostka: niejaki Sturaro Stefano urodzony w San Remo, rok temu wyceniany byl na 10mln. A dzis... 7,5mln. Taki oto "pozytek" mamy z tego naszego ancymonka.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 09:46

Ciekawosta dla zwolenników transferu SMSa.

Serb polubił post użytkownika, który wyraził nadzieję na jego przybycie do Juve ;)

Obrazek


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 09:48

Perin na medicalach


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 10:10

Czy rzeczywiście Cancelo idzie do nas ? Byłoby spoko, wtedy niech zostaje Sandro i nareszcie to wygląda poważnie ta obrona po bokach.

Co z Canem ?

SMS, Can, Cancelo + ewentualnie ktoś za Mandżu i możemy kończyć okienko.
Oczywiście uwzględniając odjeścia/wolne transfery - czyli wpadłby Spina, Caldara.

Spakować Sturaro z Pjacą w pakiecie z 60-70mln za SMS-a i jedziem. Chociaż dla mnie to nadal fantamercato

Wtedy jak ktoś by odszedł to w jego miejsce dopiero kupilibyśmy kogoś (mam nadzieję że Benatia odejdzie:P )


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 11:55

Odnośnie Savicia :smile:
Obrazek


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 12:00

Osgiliath pisze:Agresti
RadioVS (niccolo ceccarini)

Nie jest wykluczone, że Can będzie naszym jedynym wzmocnieniem w pomocy
Oby kurde jednak nie. Pomoc najbardziej wymaga wzmocnień.
Yaro417 pisze:Perin już oficjalnie w JMedical na badaniach :hellyes: http://www.juventus.com/it/news/news/20 ... -perin.php
No i petarda. Chyba żadna inna ekipa nie ma tak obstawionej bramki jak my.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 14:55

Antichrist pisze:
Yaro417 pisze:Perin już oficjalnie w JMedical na badaniach :hellyes: http://www.juventus.com/it/news/news/20 ... -perin.php
No i petarda. Chyba żadna inna ekipa nie ma tak obstawionej bramki jak my.
No wlasnie...cos to musi znaczyc.


Zablokowany