Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 19:29

Vimes pisze:A na prącie nam z powrotem Pogba? Sprzedaliśmy przereklamowanego zawodnika za genialną cenę, nic nie straciliśmy na jego odejściu i teraz mamy go znowu przyjąć? Gdzie tu sens i gdzie logika. Dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Juve, ale nie chcę go ponownie oglądać w naszej koszulce.
Nie wierzę w Pogbę, ale Pogba-Pjanic-E.Can wygląda lepiej trochę niż Matuidi-Pjanic-E.Can.

Bardziej realny wydaje mi się scenariusz:
- MS idzie z Lazio do ManU
- Pogba idzie z ManU do PSG
- Rabiot/Verratii idzie z PSG do Juve


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 19:39

Nie jestem zwolennikiem ewentualnego transferu Pogby. Raz - przy pierwszej okazji odszedł do "domu", nie doceniając tego ile dostał od Juventusu. Dwa - piłkarsko stoi w miejscu i nie zrobił żadnego progresu. 3 - oczekuje zapewne statutu gwiazdy i może być foszasty.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 19:42

Vimes pisze:A na prącie nam z powrotem Pogba? Sprzedaliśmy przereklamowanego zawodnika za genialną cenę, nic nie straciliśmy na jego odejściu i teraz mamy go znowu przyjąć? Gdzie tu sens i gdzie logika. Dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Juve, ale nie chcę go ponownie oglądać w naszej koszulce.
Zgadzam się z większością tego co napisałeś. Sprzedaliśmy gościa, którego cena była zawyżona przez agenta i całą kiczowatą otoczkę. Sam Pogba pobawił się trochę kosztem kibiców Juve - poprzez reklamy Adidasa i inne głupawe deklaracje. Zyskaliśmy, bo sprzedaliśmy gościa za kupę kasy, ale pod względem marketingowym Pogba był dla nas magnesem.

Patrząc na względy czysto piłkarskie, kogoś takiego nam brakuje. Przydałoby się trochę mięśni i kreatywności w środku, głównie dlatego, by odciążyć Pjanica. Podczas finału z Barceloną mieliśmy najlepszą pomoc na świecie - Pogba, Pirlo, Vidal, Marchisio, z czego został tylko zajechany Principino. Nasi dyrektorzy nie zadbali niestety o to, by załatać te dziury. Matuidi trochę zawiódł, Khedira, poza tym, że potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie (patrz 9 goli ligowych) głównie człapie i robi mało pozytywnego. Pjanic natomiast zyskałby przy takim dziku, jakim jest Pogba.

Jeśli rzeczywiście istnieje domniemana klauzula odkupu, to dłużej bym się nie zastanawiał. Sergeja nie ściągniemy, bo Lotito nas nienawidzi. Największym znakiem zapytania są zarobki Francuza i jego nastawienie, bo jaką mamy pewność, że znowu nie poprzestawia mu się coś pod pofarbowaną czupryną i będzie chciał odejść do innego, prestiżowego :lol: klubu. Pewnie można mu także zarzucić zjazd formy, ale z gówna bata nie ukręcisz i grając u boku Fellainiego, Maticia czy też Herrery, ciężko wykazać się tym, co robiło się najlepiej. Tutaj, przy ewentualnym przyjściu Cana, tworzyliby z Pjanicem fajne trio ;)


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 19:43

Z jednej strony lepszy Pogba niż nic, choć z drugiej strony szkoda, bo to oznacza definitywniem, że nie przyjdzie SMS. Co do Pogby mam bardzo mieszane uczucia, pytanie bardzo ważne za ile, bo pytanie czy Paul jest w stanie nawiązać grą do najlepszych czasów w naszej koszulce? A tak w ogóle to czekam spokojnie na jakieś bardziej potwierdzone informacje.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 20:05

Icardi, Pogba, guru VS, no nareszcie, mercato w pełni. Juz się bałem, że przed mundialem nie będzie emocji. :spiteful:

To by było coś fantastycznego, jeszcze Balo bo jakiś cukiereczek z wyprzedaży być musi.

e: ziomek od United już wpadł, zawołajcie jeszcze Cabriniego i będzie Done Dealio :prochno:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2018, 20:25 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
zyx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 20:16

Nie wiem ludzie skąd wy bierzecie te informacje na temat Pogby, ale żadne rzetelne źródło o tym nie informuje. Mało tego. Di Marzio podawał, że Pogba jest dla MOURINHO nie na sprzedaż, a komu jak komu, ale jemu można wierzyć.
Do tego z United odchodzi Fellaini, kariere zakończył Carrick, więc nie puszczą kolejnego środkowego pomocnika z klubu. Bo im zostanie tylko Herrera i Matic.
Radze przestać wierzyć w te brednie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 20:23

zyx pisze:N Di Marzio podawał, że Pogba jest dla MOURINHO nie na sprzedaż, a komu jak komu, ale jemu można wierzyć.
Prosze cię... nikomu nie można wiedzieć. Każdy z tych guru czy dziennikarzy zaliczał dużo wpadek w poszczególnych sezonach.


zyx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 20:31

Marat87 pisze:
zyx pisze:N Di Marzio podawał, że Pogba jest dla MOURINHO nie na sprzedaż, a komu jak komu, ale jemu można wierzyć.
Prosze cię... nikomu nie można wiedzieć. Każdy z tych guru czy dziennikarzy zaliczał dużo wpadek w poszczególnych sezonach.

Wiadomo, że każdy ma wpadki ale ja osobiście śledze newsy Di Marzio i większość ma trafnych. Jak choćby z Pogba przy transferze do United, gdzie jako pierwszy o tym informował, a połowa forum sie wyklinała, że nie ma szans i gdzie on pójdzie do United. A na końcu oczywiście miał racje.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 21:02

Bardziej realny jest SMS niż Pogba. Na SMSa Juventus stać, na Pogbę już nie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 21:26

Luzna guma chlopaki, myslimy o Badelju :P Znaczy football-italia.net o nim mysli w kontekscie Juventusu.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 21:41

Pytanie do @jakku1 czy innych bardzo dobrze orientujących się w realiach VS: czy jest możliwe, by czterech podobno najmocniejszych guru solidarnie myliło się w sprawie Pogby?


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 21:53

notquitemytempo pisze:Pytanie do @jakku1 czy innych bardzo dobrze orientujących się w realiach VS: czy jest możliwe, by czterech podobno najmocniejszych guru solidarnie myliło się w sprawie Pogby?
Jasne, że możliwe. Możliwy jest także "kontrolowany" wyciek informacji w celu wywarcia presji na Lazio w sprawie SMSa. Zagrywka pod tytułem "my już mamy inne opcje, a Wy?".

Jeśli pewnie się przekonamy. W przypadku, gdy gazety podchwycą temat, ale będą się różnić w zakresie warunków to może być coś na rzeczy, jeśli będą jednoznaczne w swoich opiniach, to jest to czysta plotka.


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:10

Vimes pisze:A na prącie nam z powrotem Pogba? Sprzedaliśmy przereklamowanego zawodnika za genialną cenę, nic nie straciliśmy na jego odejściu i teraz mamy go znowu przyjąć? Gdzie tu sens i gdzie logika. Dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Juve, ale nie chcę go ponownie oglądać w naszej koszulce.
albo nie ogladales meczow Juve albo nie wiem co moge Ci powiedziec

nie bylo od x lat goscia, ktory robil taka roznice


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:11

Panowie i Panie po przyjściu Pogby i Cana nasza pomoc wygląda tak Pogba-Pjanic-Can na ławce Khedira,Marchisio i Matuidi.... kurde mol fajnie to wygląda i chciałbym jak cholera żeby tak było.

Zostawmy cały trzon, kupmy Pogbe i Cancelo i jedziemy z nowym sezonem.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:17

Hed pisze:Panowie i Panie po przyjściu Pogby i Cana nasza pomoc wygląda tak Pogba-Pjanic-Can na ławce Khedira,Marchisio i Matuidi.... kurde mol fajnie to wygląda i chciałbym jak cholera żeby tak było.

Zostawmy cały trzon, kupmy Pogbe i Cancelo i jedziemy z nowym sezonem.
Korekta.
Spieniężyć Khedirę po mam nadzieje dobrym przez niego Mundialu, w jego buty wchodzi Can i stawiamy na Bentancura.


Obrazek
Zablokowany