Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 10:37

Tak czytając ostatnie doniesienia pismaków o sprzedaży pipity i zastąpieniu go... Moratą zastanawiam się, czy oni coś wciągają? Albo prowokują. Przecież to byłby strzał w głowę dla nas. Nic do Moraty nie mam, ale jeśli miałby zastąpić nam Higuaina, który przy słabym sezonie i tak strzela więcej niż 15 bramek, to sorry, ale cofnęlibyśmy się w tył... Zresztą nic mnie już nie zdziwi, praktycznie co roku wymieniamy zawodników na "gorszy sort". Pewnie będzie tak i w tym roku.

Tak też się troszkę rozkojarzyłem i sobie pomyślałem, że śmiesznie by było strollować znów naszych oponentów z ligi i "ukraść" im zawodników ( Icardi, Romagnoli, SMS ) :lol: :prochno:


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 10:47

@up

Sprzedaż Higuaina i zarobione (odzyskanie) z tego pieniądze i reinwestycja w Moratę i Milinkovicia Savicia i jesteśmy o niebo konkurencyjni w Europie. I na dodatek młodsi.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 11:10

Ivory pisze:@up

Sprzedaż Higuaina i zarobione (odzyskanie) z tego pieniądze i reinwestycja w Moratę i Milinkovicia Savicia i jesteśmy o niebo konkurencyjni w Europie. I na dodatek młodsi.
Chyba nie zdajesz sobie sprawy o jakich kwotach rozmawiamy.
Jasne, gdyby to było tak, że sprzedajemy Pipitę i za ten hajs kupujemy Moratę, dorzucamy parę baniek i bierzemy Milinkovicia, ok.
Ale plan zakłada coś w rodzaju wymiany Moraty za Higuaina. Czyli w ogóle nie można tego wiązać z Saviciem. Moratę nie będzie kosztował 30-40mln, tylko raczej 60. Za Higuaina więcej nie dostaniemy.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 11:23

naprawde? kolejny raz trzeba tlumaczyc kolejnym ignorantom o wyzszosci o 10 poziomow wyzej Higuaina nad wyzelowanym drewnem z hiszpanii? co pare stron jest poruszany ten niezwylke glupi pomysl. Na poziomie Moraty jest Petagna ktory jest 10 razy tanszy. Morata to najabardziej przereklamowany obecnie pilkarz. ktory nigdzie i nigdy sie nie sprawdzil te 15 bramek ktore strzelil ten snajper przez 2 lata... to co najmniej 7 dobicie na pusta jak mi zagrywal Tevez. Pilkarz na poziomie Matriego. Zal ze ktos takie tzeczy pisze, to jakby Barcelona chciala wymienic Messiego na Papu Gomeza.... chociaz miedzy mini i tak przepasc mniejsza niz Higuaina z Morata. Bardzo prosze przestancie pisc takie bzdury bo chyba oranzada z okazji dnia dziecka Wam zle robi.

Juz bym wolal zeby Mandzur zostal ktory przynajmnien ma charakter niz bezplciony hiszpan. Hiszpan tyle ze szybki ale juz takiego mielismy blond serba ktory jak narazie jest odsuniety od zespolu z Gdanska...
Ostatnio zmieniony 31 maja 2018, 11:51 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 11:23

Ivory pisze:@up

Sprzedaż Higuaina i zarobione (odzyskanie) z tego pieniądze i reinwestycja w Moratę i Milinkovicia Savicia i jesteśmy o niebo konkurencyjni w Europie. I na dodatek młodsi.
Tylko, że pieniądze ze sprzedaży Higuaina wystarczyłyby prawdopodobnie jedynie na zakupienie Moraty, a na SMSa i tak musielibyśmy zaangażować osobne środki. W takim przypadku równie dobrze moglibyśmy zostawić Gonzalo i dokupić Serba do pomocy. Problem w tym, że my nie mamy szans na żadnego SMS w tym okienku, gdyż:
1) Lazio będzie chciało za niego ponad 100 mln € i nic nie działa na naszą korzyść przy zbiciu ceny, bo zawodnik ma ważny kontrakt i gdyby myślał poważnie o innym klubie, to przy przedłużaniu obecnej umowy nalegałby na klauzulę 70-80 mln €,
2) mamy mnóstwo innych potrzeb transferowych, a w sumie to nie wiadomo kto z nami zostaje a kto odchodzi (oczywiście oprócz Lichego, Asy i Buffona)
3) przychody z LM w tym roku będą zapewne znacząco niższe niż w ubiegłym sezonie, bo raz, że odpadliśmy na dużo wcześniejszym etapie, a dwa, to niespodziewanie Roma dotarła aż do półfinału i zabrała tym sposobem dużą część kasy.
Podpiszmy wreszcie umowę z Canem, ściągnijmy Darmiana, Perina i Pellegriniego/Rabiota i przy dobrych wiatrach jakiegoś kozaka na prawą obronę (Sidibe) oraz pozbądźmy się Sturaro i zamieńmy Mandżu na Pjacę (jeśli starszy z Chorwatów chce odejść) i wliczając przyjście Caldary i Spinazzoli kończmy okienko.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 11:28

dimebag11 pisze: 3) przychody z LM w tym roku będą zapewne znacząco niższe niż w ubiegłym sezonie, bo raz, że odpadliśmy na dużo wcześniejszym etapie, a dwa, to niespodziewanie Roma dotarła aż do półfinału i zabrała tym sposobem dużą część kasy.
Z LM+ bilety w tym roku dostaliśmy 99mln.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 12:34

@Poprostu
Jest jakieś oficjalne zestawienie odnośnie przychodów z LM w tej i ubiegłej edycji?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 12:47

dimebag11 pisze:@Poprostu
Jest jakieś oficjalne zestawienie odnośnie przychodów z LM w tej i ubiegłej edycji?
Wrzucałem tu na forum kiedyś linka z FI. Nie mam czasu go teraz poszukać. Ale dzięki sprzedaży biletów zrobiliśmy więcej niż Roma, także tragedii nie ma nawet pomimo porażki z Realem.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 13:41

Andrea już dzisiaj powinien dzwonić do Zidana.

Serie A i tak byśmy wygrali a może udałoby się wygrać LM dzięki jego doświadczeniu na tym polu oraz braku minimalizmu.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 13:44

Sorek21 pisze:Andrea już dzisiaj powinien dzwonić do Zidana.

Serie A i tak byśmy wygrali a może udałoby się wygrać LM dzięki jego doświadczeniu na tym polu oraz braku minimalizmu.
Jeśli Real zgłosiłby się po Maxa to wtedy tak :P


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 13:55

A po co im Max ? Żeby go zwolnili za brak stylu jak Capello ? W Realu takie coś nie przejdzie,tam gra ma cieszyć kibiców.Oglądanie swojej ulubionej drużyny to ma być radość a nie męka jak u nas.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 14:14

Hahaha już widzę jak Max przyjeżdża / przylatuje do Madrytu w swoich lateksowych rękawiczkach i serwuje całej ekipie Królewskiech lewatywę i kastrację ofensywną :C :rotfl:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 14:24

Co do sprzedania Igły to mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest gwarancją ok 20 goli w sezonie, z drugiej w wielu ważnych meczach zawodzi (i gole z Totkami i złodziejami z Mediolanu tego nie zmieniają za bardzo).
Wiele zależy od tego kim byśmy go zastąpili. Mówi się o Moracie i Lewym. Hiszpan jest młodszy, ale nie ma nawet połowy talentu, umiejętności i zaangażowania jakie ma Gonzalo. Polak może i jest nieco lepszy niż Argentyńczyk (według mnie są na podobnym poziomie), wiek prawie ten sam, a ze sprzedaży Igły i tak kasy na niego braknie. Taka wymiana jest mocno ryzykowna dla nas, bo Lewy gra dobrze przy ofensywnie grającym Bayernie a w defensywnym Juve Maxa może być słabo.
Mówi się też o Icardim i chyba on byłby najlepszym kandydatem, gdybyśmy chcieli zastąpić Igłę, ale ten transfer wydaje mi się mało prawdopodobny...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 14:27

Dawać Zidane'a za każdą cenę. To jest właśnie ktoś kto potrafi zrobić różnicę. On może dać nam w końcu upragniony tytuł w Europie.

Szkoda tylko że naszym nawet do głowy to nie wpadnie, bo przecież trzeba zachowac się honorowo wobec Maxa :prochno:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 14:30

Oczywiście. Dzień bez obsrania Allegriego dniem straconym.

#Higuainstay.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany