Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 18:24

Każdy chciałby transferu SMSa do Juve. Pytanie czy ma to sens za takie pieniądze? Czy Allegri wykorzysta jego potencjał? Śmiem w to wątpić. Pjanic gra nie tam gdzie powinien, Bentancur kisi ławkę.. SMS aklimatyzował by się pół sezonu, a potem pewnie był rzucony w dziwne miejsce pomocy..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 18:27

Bardzo jestem zdziwiony, że nic nie pisze się o transferze Dybali. W połowie sezonu, gdy Max sadzał go na ławie byłem pewien, że to jego ostatni sezon u nas. Cisza przed burzą czy jednak teksty typu "chcę kariery jak ADP" to nie było puste gadanie?


Grande Juve, Vinci Per Noi
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 18:27

LukaszG / DLuGi pisze:Każdy chciałby transferu SMSa do Juve. Pytanie czy ma to sens za takie pieniądze? Czy Allegri wykorzysta jego potencjał? Śmiem w to wątpić. Pjanic gra nie tam gdzie powinien, Bentancur kisi ławkę.. SMS aklimatyzował by się pół sezonu, a potem pewnie był rzucony w dziwne miejsce pomocy..
To już są naprawdę opary absurdu :P Pogódźcie się wreszcie z tym,że Allegri zostaje a klubowi potrzeba klasowego zawodnika do środka pola.


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 18:31

kubinho 10 pisze:Bardzo jestem zdziwiony, że nic nie pisze się o transferze Dybali. W połowie sezonu, gdy Max sadzał go na ławie byłem pewien, że to jego ostatni sezon u nas. Cisza przed burzą czy jednak teksty typu "chcę kariery jak ADP" to nie było puste gadanie?
Marotta niby mówił, że zostaje na pewno, ale to ściemniacz. Natomiast Nedved chyba już w dwóch wywiadach powiedział, że zostanie bo w niego wierzą i może być tylko lepszy. Zainwestowali i chyba jednak chcą żeby był ich twarzą, do tego ciągle może grac lapiej.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:16

Poprostu pisze:BOOM
Agresti i Momblano

Icardi czymś więcej niż plotką. Nasi prawnicy pracują nad obejściem klauzuli.
Ale po coooo, gad demyt??

Grubas z interu stwierdził, że icardi dla klubów z włoch jest warty 400 mln :facepalm: :rotfl:

za tyle hajsu to można ten klub kupić i wypisać z historii


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:40

Osgiliath pisze:
Poprostu pisze:BOOM
Agresti i Momblano

Icardi czymś więcej niż plotką. Nasi prawnicy pracują nad obejściem klauzuli.
Ale po coooo, gad demyt??

Grubas z interu stwierdził, że icardi dla klubów z włoch jest warty 400 mln :facepalm: :rotfl:

za tyle hajsu to można ten klub kupić i wypisać z historii
Ludzie nawet nie żartujcie :shock: My potrzebujemy PILNIE transferów do pomocy i boki obrony, a nie Icardiego :facepalm2: . Ja ciągle nie wierzę w to, że nasi mogliby tak zgłupieć i władować po raz drugi kupę kasy w napastnika. Z Higuainem można było to jeszcze próbować bronić, a teraz? Możemy ściągać Ronaldo i Messiego, ale bez pomocy i obrony, i tak nic z tego nie będzie. Na zawał można zejść jak się widzi cały dzień ploty takie jak z Icardim. Dzisiaj nie jest 1 kwietnia :mad2:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:46

Jeżeli faktycznie jest coś na rzeczy to Igła już jest spakowany.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:49

Zaznaczę że w to nie wierzę ale by mnie Icardi nie zdziwił :

- do pomocy Can za free i Pellegrini za 31 mln, zostaje Khedira /Marchisio, opychamy Sturaro
- do obrony Caldara, Damian(15mln) i Spina jako zapchajdziura, zostają Benatia i Sandro
- na bramkę Perrin za ok 12 mln
- do ataku Icardi za 110, opychamy Igłę za 50-60 mln do Chelsea Mandzu zostaje.

Czyli wydajemy łącznie w Mercato ok 100-110mln.

Odchodzą Lichy, Buffon, Sturaro, Khedira, Asamoah, Igła więc i w pensjach jest w miarę porządek.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:51

I zostajemy bez TOPa na ŚP, który jest priorytetem. Wolałbym zostawić Igłę, a do środka powitać Savicia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:52

Virgil pisze:Zaznaczę że w to nie wierzę ale by mnie Icardi nie zdziwił :

- do pomocy Can za free i Pellegrini za 31 mln, zostaje Khedira /Marchisio, opychamy Sturaro
- do obrony Caldara, Damian(15mln) i Spina jako zapchajdziura, zostają Benatia i Sandro
- na bramkę Perrin za ok 12 mln
- do ataku Icardi za 110, opychamy Igłę za 50-60 mln do Chelsea Mandzu zostaje.

Czyli wydajemy łącznie w Mercato ok 100-110mln.

Odchodzą Lichy, Buffon, Sturaro, Khedira, Asamoah, Igła więc i w pensjach jest w miarę porządek.
Icar wcale by nie miał mniejszej pensji od Igły.


shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:57

Kompletnie nie wierzę w transfer Icardiego..... Ale tak samo nie wierzyłem w Pipitę.... Gorsza część Mediolanu dostałaby ataku.... Ciekawe czy też paliliby jecgo koszulki.... :co?:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:59

Poprostu pisze:
Virgil pisze:Zaznaczę że w to nie wierzę ale by mnie Icardi nie zdziwił :

- do pomocy Can za free i Pellegrini za 31 mln, zostaje Khedira /Marchisio, opychamy Sturaro
- do obrony Caldara, Damian(15mln) i Spina jako zapchajdziura, zostają Benatia i Sandro
- na bramkę Perrin za ok 12 mln
- do ataku Icardi za 110, opychamy Igłę za 50-60 mln do Chelsea Mandzu zostaje.

Czyli wydajemy łącznie w Mercato ok 100-110mln.

Odchodzą Lichy, Buffon, Sturaro, Khedira, Asamoah, Igła więc i w pensjach jest w miarę porządek.
Icar wcale by nie miał mniejszej pensji od Igły.
OK jasne ale chodziło mi o fakt że ma to jakiś sens ale w Icara nie wierzę wcale w Juve


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 20:03

Przy dziurach w pomocy, transfer kolejnego napastnika mija się z celem. Raz, gruby powiedział, że 110 tylko non-Italy, dwa - za kogo? Gdzie? Za Higuaina? 90 baniek dwa lata temu?


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 20:16

Jeżeli weźmiemy Cana i Pellegriniego to żadnych innych transferów do pomocy nie będzie. Pewnie odejdzie Sturaro i Khedira.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2556
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 20:20

Virgil pisze:Jeżeli weźmiemy Cana i Pellegriniego to żadnych innych transferów do pomocy nie będzie. Pewnie odejdzie Sturaro i Khedira.
Prędzej spodziewałbym się odejścia Sturaro (tylko kto go weźmie) i Marchisio .


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany