Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 21:19

Ja tam się powtórzę.

Allegrii nie został by gdyby nie miał zapewnionego transferu pokroju Igły.

Nie zadowoli go Can i inni.

Po mojemu to obiecany mu został:

Can, Top pomocnik, pozostanie Sandro, Darmian, odpalenie Sturaro i innych ogórków, Pjaca, Caldara i Spina + Buonaventura xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 22:11

Adrian27th pisze:Ja tam się powtórzę.

Allegrii nie został by gdyby nie miał zapewnionego transferu pokroju Igły.

Nie zadowoli go Can i inni.
A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 22:24

Rozumiem plotki, fantazja ale ktoś powie coś ?
Aczkolwiek to stary film.

https://www.youtube.com/watch?v=U_NQMP88yXY


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 22:35

Naszym "topem" w tym okienku będzie Can. Nie spodziewałbym się wielkich nazwisk. SMS to utopia, dla nas jego cena to 150 mln Euro, dla innych klubów 100 - polityka Lotittttto.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 22:53

Ja mam wrażenie, że jednak dłubiemy przy jakimś MS/Verrattim/Pogbie. Rabiot/Praet/Pellegrini wyglądają mi jedynie na zabezpieczania. I nawet te zabezpieczenia nie wyglądają jakoś źle, gdyby nie dało się ściągnąć topa, to nasze alternatywy są fajnymi prospektami.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 23:02

Calciomercato coś tam coś tam, że Vidal chce do Juve ;) no i deale Darmiana i Perina mają być domknięte za kilka dni.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 23:40

mzm pisze:
Adrian27th pisze:Ja tam się powtórzę.

Allegrii nie został by gdyby nie miał zapewnionego transferu pokroju Igły.

Nie zadowoli go Can i inni.
A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
I który teraz zażyczył sobie sprowadzenia Bonaventury oraz zatrzymania Mandżukicia. Dodam jeszcze, że jest to człowiek, którego ciągle chwali się za to, że wykręca świetne wyniki pomimo osłabiania mu drużyny co roku poprzez sprzedawanie podstawowych piłkarzy. Także może i Max sobie czegoś zażyczył, bo i dlaczego nie? Ale co z tego ostatecznie wyjdzie, to się okaże. W każdym razie nie nastawiałbym się na to, że obejrzymy latem jakiś koncert życzeń Allegriego . Chyba że za taki uznać wspomnianego Bonaventurę.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 02:04

mzm pisze:A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
Zupełnie nie rozumiem tej całej nagonki na De Sciglio.

Poza meczem o Superpuchar, gdzie zaliczył falstart spisywał się tak, że nie widziałem żadnego spadku jakości. Gdy grał i był zdrowy byłem z niego zadowolony lub nawet bardzo zadowolony.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 07:56

Don Paolo pisze:
mzm pisze:A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
Zupełnie nie rozumiem tej całej nagonki na De Sciglio.

Poza meczem o Superpuchar, gdzie zaliczył falstart spisywał się tak, że nie widziałem żadnego spadku jakości. Gdy grał i był zdrowy byłem z niego zadowolony lub nawet bardzo zadowolony.
Tez sadze, ze jak De Sciglio grał to momentami fajnie to wygladało ;). To nie był zły transfer za takie pieniadze.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 07:57

piterjuve pisze:Naszym "topem" w tym okienku będzie Can. Nie spodziewałbym się wielkich nazwisk. SMS to utopia, dla nas jego cena to 150 mln Euro, dla innych klubów 100 - polityka Lotittttto.
Jeśli uważasz, że Lotito przyjąłby ofertę 100 mln za SMS z zagranicy, gdyby miał na stole 110 od Juventusu, to wybacz, ale mało wiesz o życiu... ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 08:04

jakku1 pisze:
Don Paolo pisze:
mzm pisze:A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
Zupełnie nie rozumiem tej całej nagonki na De Sciglio.

Poza meczem o Superpuchar, gdzie zaliczył falstart spisywał się tak, że nie widziałem żadnego spadku jakości. Gdy grał i był zdrowy byłem z niego zadowolony lub nawet bardzo zadowolony.
Tez sadze, ze jak De Sciglio grał to momentami fajnie to wygladało ;). To nie był zły transfer za takie pieniadze.
Dokładnie, gość potrzebuje tylko trochę więcej minut, a niestety kontuzje mu to uniemożliwiają. Howedes to to nie jest, ale zdrowie też się go za bardzo nie trzyma. Jeśli gra - nawet po kontuzji to prezentuje się bardzo ciekawie. Lubię gościa.
A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
No i w tym roku chce przy sobie drugiego syna (po De Sciglio) - Bonaventure :prochno:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 08:26

Hubson pisze:
A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
No i w tym roku chce przy sobie drugiego syna (po De Sciglio) - Bonaventure :prochno:
Jakby taki Bonaventura zastąpił w kadrze Sturaro, byłoby to bardzo poważne wzmocnienie.

Włoch prochu nie wymyśli, ale to ten typ piłkarza, który zawsze gra na przyzwoitym poziomie, a czasem da coś ekstra. Taka lepsza wersja Giaccheriniego. Do rotacji jak znalazł.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 08:49

wojczech7 pisze:
Hubson pisze:
A ja tam się tylko nieśmiało wtrącę, przypominając, że piszesz o człowieku, na którego życzenie rok temu sprowadziliście De Sciglio.
No i w tym roku chce przy sobie drugiego syna (po De Sciglio) - Bonaventure :prochno:
Jakby taki Bonaventura zastąpił w kadrze Sturaro, byłoby to bardzo poważne wzmocnienie.

Włoch prochu nie wymyśli, ale to ten typ piłkarza, który zawsze gra na przyzwoitym poziomie, a czasem da coś ekstra. Taka lepsza wersja Giaccheriniego. Do rotacji jak znalazł.
Ale ja nie mówię że nie :D Jeśli Sturato pójdzie w rozliczeniu za Perina + nasza dopłata a w jego miejsce do rotacji Bonaventura, to taki deal biorę z pocałowaniem ręki, z tym że wtedy Marchisio znów będzie zakopany w rezerwach rezerw i będzie "n-tym" wyborem trenera :(


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 09:44

Szwedzi dzisiaj piszą, że staramy się o Emila Forsberga.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 10:11

Powiem tak, co do Vidala to jeśli udałoby się go wyciągnąć za rozsądne pieniądze, max do 30 mln, to byłbym za, przecież kogoś takiego nam właśnie w pomocy potrzeba. Wiem, że ma swoje lata, ale dalej gra na przyzwoitym poziomie. Wolę SMS, ale nie wierzę, że uda się go ściągnąć. A Vidal kto wie? To już nie jest jakieś wielkie science-fiction jak Savić, Pogba czy Veratti.

Co do Chiesy, to fajny chłopak i w innych okolicznościach można by się poważnie nim interesować, ale nie w tym okienku. 60 mln? :think: My potrzebujemy solidnych wzmocnień na inne pozycje (środek pomocy i boki obrony).

Do Darmiana nic nie mam, gdyby miał być rezerwowym. Na ławkę solidny zawodnik, podobnie jak Mattia. Tylko, że my potrzebujemy gościa do pierwszego składu jeśli chcemy na poważnie tej LM.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany