Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 16:08

jackop pisze:
deszczowy pisze:Piszę o tym w kontekście naszego zainteresowania nim.
Ale co piszesz, bo się zgubiłem? :prochno:
O tym, czy potencjalnie mogłaby zajść sytuacja, gdzie tracimy Igłę, a pojawia się Martial i Morata.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 16:20

Morata podstawową dziewiątką w miejscy Igły? Mówimy nadal o Juventusie?

W przypadku Higuaina kluczowa jest osoba trenera.
Jeśli Max zostanie to sprzedanie Gonzalo można uznać za dobry ruch. Na pewno zrzucił u nas parę kilo, mocno poprawił się w testach fizycznych i dzięki temu daje zespołowi więcej w fazie defensywnej ale przy okazji stracił kompletnie czucie piłki. Warto go sprzedać choćby dla dobra futbolu, żeby nie patrzeć jak taki zawodnik męczy się w turyńskim obozie pracy. ;)


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 17:30

Poprostu pisze:Potrafi zrobić różnice ale w SA którą, każdy uważa za przeciętną.
Każdy ? Tzn, kto bo na temat SA to tylko wybredni narzekają. Prawda jest taka, że ta przeciętna Serie A jest 3 ligą w Europie z 0,8 pkt straty do angielskiej...co Wy z tą przeciętną czy nie daj Boże słabą ligą włoską ? Nie żyjcie stereotypami jak golfiarze i passatowcy w tedeiku w stosunku do aut francuskich ;)


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 17:46

Czy ktoś oglądający holenderską ligę jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym Ariasie? Wygląda, że jest mocno na radarze, bo sporo źródeł potwierdza spotkanie.

Gdzieś mignęło, że chyba był wybrany jako najlepszy gracz ligi, ale nie wiem.

Na tt ktoś dał taki opis: Reliable, hard working, defensive RB. He's become more versatile and attack-minded with time but there's nothing flashy about him.

Hm, lepsza wersja Darmiana?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 19:12

A jaki jest stopień zaawansowania rozmów o pozyskaniu go?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 19:22

deszczowy pisze:A jaki jest stopień zaawansowania rozmów o pozyskaniu go?
Duży. Dzisiaj nie zostało osiągnięte porozumienie ale za 10 dni kolejne spotkanie.
Ktoś go w ogóle ogarnia?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:01

MRN pisze:
Poprostu pisze:Potrafi zrobić różnice ale w SA którą, każdy uważa za przeciętną.
Każdy ? Tzn, kto bo na temat SA to tylko wybredni narzekają. Prawda jest taka, że ta przeciętna Serie A jest 3 ligą w Europie z 0,8 pkt straty do angielskiej...co Wy z tą przeciętną czy nie daj Boże słabą ligą włoską ? Nie żyjcie stereotypami jak golfiarze i passatowcy w tedeiku w stosunku do aut francuskich ;)
Patrząc na to w jakim stylu my tą ligę wygramy, to jest ona wręcz marna :C Niemniej jednak kocham ją :P


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:16

LukaszG / DLuGi pisze:
MRN pisze:
Poprostu pisze:Potrafi zrobić różnice ale w SA którą, każdy uważa za przeciętną.
Każdy ? Tzn, kto bo na temat SA to tylko wybredni narzekają. Prawda jest taka, że ta przeciętna Serie A jest 3 ligą w Europie z 0,8 pkt straty do angielskiej...co Wy z tą przeciętną czy nie daj Boże słabą ligą włoską ? Nie żyjcie stereotypami jak golfiarze i passatowcy w tedeiku w stosunku do aut francuskich ;)
Patrząc na to w jakim stylu my tą ligę wygramy, to jest ona wręcz marna :C Niemniej jednak kocham ją :P
Na pierwszy rzut oka tak, bo kolejne mistrzostwo z rzędu, ale...
popatrzcie na różnice między pierwszym i drugim miejscem w poszczególnych ligach:
Anglia 97 vs 78 (po 37 meczach)
Hiszpania 90 vs 75 (po 36 meczach)
Niemcy 84 vs 60 (po 33 meczach)
Francja 92 vs 75 (po 36 meczach)
Włochy 91 vs 85 (po 36 meczach)

tylko we Włoszech ktoś dotrzymał tempa mistrzowi (i na własne życzenie wyłożył się na finiszu)

do tematu szkoda byłoby Perina na ławce trzymać, szkoda bo zapowiadał się na bardzo dobrego bramkarza a u nas mógłby się mocno przykurzyć przy Wojtku.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:27

W naszej lidze nie ma takiej różnicy, bo my nigdy nie graliśmy na 100%. Ot kopaliśmy sobie piłeczkę, żeby zdobyć 3pkt i na koniec wstawić puchar do gabloty.

Jak dla mnie ściąganie Perina jest chorym pomysłem, bo tak jak wspomniałeś ławka dla niego to średni pomysł. Bardzo jestem ciekaw jak nasi włodarze ogarną temat drużyn rezerw i tym samym ciekawych transferów młodych chłopaków.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:34

A co wy sie karierą Perina martwicie. Wole mieć dwóch dobrych bramkarzy niz jednego. Jak chce to niech przychodzi.


FORZA JUVE!!!
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:50

LukaszG / DLuGi pisze:W naszej lidze nie ma takiej różnicy, bo my nigdy nie graliśmy na 100%. Ot kopaliśmy sobie piłeczkę, żeby zdobyć 3pkt i na koniec wstawić puchar do gabloty.
Ja pierdykam, na wszystko się znajdzie jakieś wyjaśnienie, choćby najgłupsze.

Nie ma znaczenia że strzelamy w tym sezonie więcej goli i dobrze punktujemy a i tak druga drużyna jest tylko 6 punktów za nami. Po prostu i tak ta Serie A jest prze słaba... blablabla

Jak wygrywaliśmy z przewagą 18 punktów jak City Czy Barca to ..... hmm, w sumie nie wiem jaki wniosek wyciągnąć :)


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 20:55

dawid91 pisze:A co wy sie karierą Perina martwicie. Wole mieć dwóch dobrych bramkarzy niz jednego. Jak chce to niech przychodzi.
:ok:
A jeżeli jeszcze zastąpimy Igłe i Mario Martialem i Moratą to odmłodzimy atak i niech się dzieje ;) Arias i Perin mają rok do końca kontraktu więc Marotta style- coś ugra.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 21:01

PlanetJuve pisze: A jeżeli jeszcze zastąpimy Igłe i Mario Martialem i Moratą to odmłodzimy atak i niech się dzieje ;) Arias i Perin mają rok do końca dontraktu więc Marotta style- coś ugra.
Wiele razy sam na Moratę narzekałem, wiele razy go chwaliłem. Kurde. Nie oglądam PL nie wiem jak on sobie tam radził. Ale tak samo wielokrotnie zdarzało się narzekać na Igłę. Fakt, że Igła zaczyna wschodzić na falę znoszącą, a Morata wkracza w najlepszy piłkarsko wiek. Może...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 21:15

Morata nie nadaje się na granie jako typowa 9 w taktyce z jednym napastnikiem. Brakuje mu do tego skutecznosci, cwaniactwa i chyba tez instynktu. Za to idealnie nadaje sie jako lewoskrzydłowy, wbiegający w pole karne i pelniacy role falszywej 9. Ma do tego wszystko, wzrost, szybkosc, technike i umiejetnosc gry 1 na 1. I nasz zarzad tez chyba widzi to w ten sposob.

Morata nie bedzie nastepca Higuaina ale Mandzukicia.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 21:21

Atak Morata - Igła - Dybala... no no no.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany