Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:21

LukaszG / DLuGi pisze:Chciałbym go w Juve, strasznie podobała mi się jego gra w Romie.
Lewy obrońca? Znaczy się, że Sandro papa jednak. Ktoś go oglądał i może coś więcej powiedzieć?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:51

Ja tam jestem już pogodzony z odejściem Sandro po tym sezonie, aczkolwiek byłem przekonany, że Brazylijczyk ma z nami kontrakt tylko do lipca 2019 roku i to ostatni moment, by na nim zarobić (a w rzeczywistości umowa jest o rok dłuższa). Powodem odejścia jest albo wałkowane w mediach kłopoty rodzinne i chęć przenosin poza Italię bądź też standardowy ruch Juve, czyli częściowe sfinansowanie mercato sprzedażą jakiegoś gracza. Digne zna już Serie A, bo był na wypożyczeniu w Romie i z tego co pamiętam, to prezentował się przyzwoicie. Niemniej jednak w Barcelonie występuje dość rzadko i ponoć największy zarzut w jego kierunku, to kiepska gra w ofensywie. Za kwotę 16-17 mln € można ryzykować, bo jest stosunkowo młody i ciągle jego kariera może nabrać rozpędu (a CV już ma dość zacne PSG, Roma, Barcelona).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 18:58

jackop pisze:Przypominam, że przy chęci odpalenia Marchisio i Ruganiego pozostaje:
- w Serie A 21 miejsc dla nie-wychowanków + Spinazzola
- w LM 20 miejsc dla nie-wychowanków + Spinazzola
Ale Rugani też nie jest naszym wychowankiem.

I w Lidze Mistrzów jest 21 miejsc dla nie-wychowanków.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:09

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
jackop pisze:Przypominam, że przy chęci odpalenia Marchisio i Ruganiego pozostaje:
- w Serie A 21 miejsc dla nie-wychowanków + Spinazzola
- w LM 20 miejsc dla nie-wychowanków + Spinazzola
Ale Rugani też nie jest naszym wychowankiem.

I w Lidze Mistrzów jest 21 miejsc dla nie-wychowanków.
Rugani nie jest liczony? Już się gubię, ale jakby faktycznie nie był, to zastanowiłbym się nad wymianą Rugani - Skriniar.
Brakuje nam obrońcy profesora, takim jakim był Barza w szczycie formy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:14

GdS 13 mln + bonusy za Darmiana dajemy.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:18

W LM Rugani nie jest traktowany jak nasz wychowanek, ale w Serie A jest a i tam nam się już robi niebezpiecznie i jeśli dajmy na to faktycznie Marchisio odejdzie a Rugani zostanie sprzedany to kadra 21+2 (Spinazzola i trzeci bramkarz) przy naszej ilości kontuzji wygląda wręcz wyśmienicie :facepalm2:

De Sciglio, Darmian, Digne i Spinazzola. Jedynie ten ostatni coś potrafi wnieść z przodu. Ależ nam się szykują boki obrony na następny sezon :lol:
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 19:22 przez RICTOR, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:21

Profesor pisze:Rugani nie jest liczony? Już się gubię, ale jakby faktycznie nie był, to zastanowiłbym się nad wymianą Rugani - Skriniar.
Nie nie jest i szczerze mówiąc nie wiem czy Spinazzola byłby liczony.

Wymiana taka? Sądzisz że Inter by na to poszedł bo my chcemy? Czy sprzedać jego i kupić Słowaka - sądzę że musielibyśmy drugie tyle dołożyć do Skriniara, ile byśmy za Ruganiego wzięli. :think:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:25

Spinazzola na zasadach LM na pewno nie liczy się jako nasz wychowanek. Obecnie pełnoprawnych wychowanków mamy dwóch, Marchisio i Pinsoglio. Jak Claudio odejdzie bo będzie chciał więcej grać to się nieźle Marotta z Paraticim będą miotać żeby tą kadrę jakoś skompletować.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:28

Polecam prześledzić i prowadzić dalszą dyskusję w temacie: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... sc&start=0

Ktoś ma czas i zna włoski, może znaleźć i przetłumaczyć najnowsze przepisy.

Darmian? :lol:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Profesor pisze:Rugani nie jest liczony? Już się gubię, ale jakby faktycznie nie był, to zastanowiłbym się nad wymianą Rugani - Skriniar.
Nie nie jest i szczerze mówiąc nie wiem czy Spinazzola byłby liczony.

Wymiana taka? Sądzisz że Inter by na to poszedł bo my chcemy? Czy sprzedać jego i kupić Słowaka - sądzę że musielibyśmy drugie tyle dołożyć do Skriniara, ile byśmy za Ruganiego wzięli. :think:
Raczej chodziło mi o sprzedaż Ruganiego i kupno z dołożeniem do Słowaka.
Patrzymy na boki obrony a ten środek obrony wygląda coraz słabiej, może faktycznie Caldara będzie lepszym rozwiązaniem od Ruganiego.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:54

Profesor pisze: Raczej chodziło mi o sprzedaż Ruganiego i kupno z dołożeniem do Słowaka.
Patrzymy na boki obrony a ten środek obrony wygląda coraz słabiej, może faktycznie Caldara będzie lepszym rozwiązaniem od Ruganiego.
Wielu forumowiczów kupuje już Interu Cancelo (w to jeszcze jestem w stanie uwierzyć, bo jeśli nie awansują do LM, to mogą mieć problemy z zapłaceniem za niego Valencii i wtedy moglibyśmy wkroczyć do gry), a teraz Skriniara. Przypomnijcie mi może kiedy ostatni raz przeprowadziliśmy jakiś transfer z Interem, bo poprzednia próba jakichkolwiek negocjacji i wymiana Vucinić-Guarin, została zerwana przez władze ekipy z Mediolanu.
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 19:56 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:55

Później był jeszcze Hernanes.

Ale tak na poważnie to na Skriniara nie ma szans. Zresztą, duże wydatki nas czekają zupełnie gdzie indziej niż środek obrony.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 19:57

dimebag11 pisze:
Profesor pisze: Raczej chodziło mi o sprzedaż Ruganiego i kupno z dołożeniem do Słowaka.
Patrzymy na boki obrony a ten środek obrony wygląda coraz słabiej, może faktycznie Caldara będzie lepszym rozwiązaniem od Ruganiego.
Wielu forumowiczów kupuje już Interu Cancelo (w to jeszcze jestem w stanie uwierzyć, bo jeśli nie awansują do LM, to mogą mieć problemy z zapłaceniem za niego Valencii i wtedy moglibyśmy wkroczyć do gry), a teraz Skriniara. Przypomnijcie mi może kiedy ostatni raz przeprowadziliśmy jakiś transfer z Interem, bo ostatnia próba jakichkolwiek negocjacji i wymiana Vucinić-Guarin, została zerwana przez władze ekipy z Mediolanu.
Dlatego Savic też będzie ciężką opcją bo tak samo jest z Lazio :)

Pewnie będąc zmuszonym do sprzedaży, zwłaszcza przez brak LM najpierw poszukają chętnych poza Włochami co nie znaczy że nie można próbować.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:07

@RICTOR
Zapomniałem o Hernanesie, ale jego wykupem zrobiliśmy dla Interu przysługę, bo Brazylijczyk nawet w połowie nie nawiązywał do tego co pokazywał za czasów Lazio, a nam palił się grunt i potrzebowaliśmy pomocnika.
Niemniej jednak jeśli rzeczywiście chcemy kolejnego środkowego obrońcę oprócz Caldary i przykładowo zamierzamy sprzedać w lecie Ruganiego, to dlaczego nie możemy wyciągnąć darmowego de Vrija?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 20:16

dimebag11 pisze:Digne zna już Serie A, bo był na wypożyczeniu w Romie i z tego co pamiętam, to prezentował się przyzwoicie. Niemniej jednak w Barcelonie występuje dość rzadko i ponoć największy zarzut w jego kierunku, to kiepska gra w ofensywie. Za kwotę 16-17 mln € można ryzykować, bo jest stosunkowo młody i ciągle jego kariera może nabrać rozpędu (a CV już ma dość zacne PSG, Roma, Barcelona).
Było brać na rezerwowego za Evrę po tym jak Roma nie zdecydowała się go wykupić. Z resztą podjąłem temat 2 lata temu i wywiązała się krótka dyskusja: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=8355
jackop pisze:
jackop pisze:Tylko jakaś bajeczna oferta z Chin mogłaby przekonać Wujka Pata do nie przedłużenia kontraktu, w co wątpię. Szkoda, bo do głowy przyszło mi ciekawe nazwisko jako alternatywa - mianowicie Luca Digne. Obecnie wypożyczony do Romy z PSG, zna ligę, młody, posiada doświadczenie międzynarodowe i prezentuje wystarczający poziom, by zostać zmiennikiem Sandro. Przy tendencji Maksa do rotowania wahadłami, zgarnąłby wystarczającą ilość minut.
Na transfer do Barcy wystarczyło. Zobaczymy na ile zdoła odciążyć Albę.
AdiJuve pisze:Digne? Nie widzę sensu, trzeba by rzucić min. 15 baniek a to nie jest wcale gracz lepszy od Evry[...]
Cabrini_idol pisze:ps jaki Digne ? koleś jest cienki jak sik pająka.
Cabrini_idol pisze:Proszę Cie nie żartujmy z Digne, on już pokazał w kilku ( w większości) meczach jaki z niego wafel.
Szikit pisze:Nie bardzo rozumiem pomysł jackopa z tą lewą flanką. Chcemy zapłacić 10mln tylko po to, żeby zamiast 34latka grającego jako tako, mieć w składzie 22latka, który gra słabo. Rewelacyjna inwestycja.
Vincitore pisze:Wolę Francuza, który jest dobrze ustawiony, skoczny i potrafi nieźle czytać grę, od jakiegoś kasztana pokroju Digne.
Kucharius1 pisze:[...]Digne w dobrej formie było statnio z 3 lata temu.
Po dwóch niezbyt owocnych latach w Barcelonie miałby być naszym pierwszym wyborem? Słabo. Zarzuty w sprawie jego słabej ofensywnej gry jak najbardziej uzasadnione.
RICTOR pisze:De Sciglio, Darmian, Digne i Spinazzola. Jedynie ten ostatni coś potrafi wnieść z przodu. Ależ nam się szykują boki obrony na następny sezon :lol:
Allegri zaciera ręce :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany