Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:40

Medzeer pisze:TS: Bernardeschi chce wyłącznie do Juve, pomimo, że CFC może zaoferować mu bardziej lukreatywny kontrakt. Co ważne, nastąpił przełom w kontaktach Agnelliego z Della Valle i transfer naprawdę jest blisko. 40 MLN + Rincon i mamy młodego Włocha.
Może on zwyczajnie nie chce opuszczać Włoch, a nie że jest super napalony na Juve. Jednak u siebie to u siebie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:45

Jestem po 5-dniowym rozbracie z internetem. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi w kilku żołnierskich zdaniach streścić, jak obecnie wg doniesień wygląda sytuacja Bonucciego, Sandro, Donnarummy, Douglasa Costy, Bernardeschiego, Keity i Leminy?

Będę bardzo wdzięczny, bo postów przez ten czas naleciało tyle, że trudno to ogarnąć :)


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:54

Pumex, bez przełomów, wszyscy na stand-by. :rotfl:


calma calma
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:59

Bonucci zostaje, Allegri powiedział, że to przyszły lider Juve.

Sandro 50/50. Sky twierdzi, że Sandro chce odejśc. CFC ma zabulić 70 mln.
Zas inne gazety i dziennikarze twierdza, że Sandro przedłuży kontrakt i dostanie 5-5,5mln podwyżki a Marotta odrzuca kasę od CFC.

Donnarumma
raczej poza Milanem. Napisał raz na insta czy tam twittwerze, że ktoś mu się wkradł na konto i pisał bzdury. Potwierdził tylko, że Raiola ,,wczoraj, dzisiaj, jutro'' - czyli nie zwolni grubasa ( jak insynuowały media. Ale podobno po Euro, kiedy wróci do IT Milan ma spróbować jeszcze raz przedłużyć kontrakt Gigiemu.

Costa- tutaj stoi od kilku dni sprawa w miejscu. Bayern podobno chce 50 mln, my chcemy dać 40 mln ze względu, że mamy porozumienie z Brazylijczykiem. Inni twierdzą, że Bayern po prostu musi znaleźć najpierw zastępstwo dla Costy.

Bernarderschi - tutaj jesteśmy już coraz bliżej. Podobno są (normalne) rozmowy z bracmi DV. Poza tym bracia wystosowali pismo oficjalne, że Fiora jest na sprzedaż. Czy to pomoże w transferze Włocha ? Nie wiem. Wg mnie tak.

Keita- tutaj bez zmian, Lolito zaproponował usługi piłkarza Napoli, ale ten ma to w dupie i chce tylko do Juve, czym rozwścieczył Lolito.


Lemina- Watford,Valencia i OL. To są opcję. Cena 15 mln -20 mln. Czyli na razie bez zmian.

Ale jednego już zakontraktowaliśmy. Myślę, że będzie z niego kocur :

https://pbs.twimg.com/media/DDUH7FyXYAAJNaL.jpg
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2017, 11:06 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 10:59

Poulinho pisze:Jak dla mnie wyciągasz trochę zbyt szybko wnioski ;)
Możliwe, że masz rację ale przekazuję informację, które wyczytałem. Wszystkiego nie wiemy a jeżeli chodzi o interpretację danego doniesienia to każdy robi na swój sposób ;)

A na marginesie to dalej prowadzona jest dyskusja w wątku przeznaczonym na info :facepalm:
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2017, 11:02 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:00

pumex pisze:Jestem po 5-dniowym rozbracie z internetem. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi w kilku żołnierskich zdaniach streścić, jak obecnie wg doniesień wygląda sytuacja Bonucciego, Sandro, Donnarummy, Douglasa Costy, Bernardeschiego, Keity i Leminy?

Będę bardzo wdzięczny, bo postów przez ten czas naleciało tyle, że trudno to ogarnąć :)
Bonnucci - nic w ostatnich dniach się nie pojawiło. Kwestia konfliktu i ewentualnego transferu ucichła, a Allegri stwierdził, że Leo zostaje.

Sandro - co chwilę pojawiają się sprzeczne informacje dotyczącego tego czy chce zostać czy nie. Sky wczoraj podało, że jest już praktycznie w Chelsea (koszt 60-70 mln EUR). Inne źródła tego nie potwierdzają. Marotta stwierdził, że otrzymaliśmy ofertę za Alexa w wysokości 60 mln EUR ale ją odrzuciliśmy.

Donnaruma - nic o nas w kontekście plotek, aktualnie trwa walka z Twitterami, Instagramami i Facebookami, bo podobno ktoś się włamał Gigiemu i wrzucił posta, że wznawia rozmowy z Milanem.

Costa - są dwie wersje, jedna jest taka, że już porozumieliśmy się z Bayernem na kwotę 40 mln i czekamy aż znajdą zastępstwo, druga, że Bayern oczekuje 50 mln i ani centa mniej.

Bernardeschi - Fiorentina została wystawiona na sprzedaż i tak naprawdę nie wiadomo co dalej, jednak podobno Federico chce do nas i domkniemy ten transfer wcześniej czy później. Koszt ok 40-50 mln (w zależności od wersji bonusy lub Rincon)

Keita - też sprawa trochę wyhamowała, według plotek Lotito podobno mięknie ostatnia kwota jaka się pojawiła to bodajże 15 mln + Sturaro, jednak konkretów brak.

Lemina - cały czas przewija się kwota 20 mln, zainteresowane klub angielskie i Valencia.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:02

pumex pisze:Jestem po 5-dniowym rozbracie z internetem. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi w kilku żołnierskich zdaniach streścić, jak obecnie wg doniesień wygląda sytuacja Bonucciego, Sandro, Donnarummy, Douglasa Costy, Bernardeschiego, Keity i Leminy?

Będę bardzo wdzięczny, bo postów przez ten czas naleciało tyle, że trudno to ogarnąć :)
Na temat Bonucciego po jednym dniu robienia sensacji cisza. Żadnej informacji. Przez chwilę mignęło jedynie o tym, że Czelsi chce ich obu, ale Marotta kazał im wybrać jednego :rotfl:
Sandro - nie wiadomo. Na pewno Anglicy mocno go chcą, a my chcemy przedłużyć z nim umowę, ale bierzemy pod uwagę sprzedaż. Wszystkie doniesienia wyglądają tak, jakby dziennikarze nie wiedzieli niczego i strzelali ślepakami.
Donnarumie bliżej do pozostania w Milanie. Mają jeszcze negocjować. Na nasz temat cisza. Ale Szczęsny teraz jest znakiem zapytania, bo są inni chętni.
Costa - Bayern chce za dużo, albo wszystko jest dograne i czeka na następce w Bayernie, żeby negocjacje poszły dalej. Zależy od źródła ;)
Bernardeschi blisko Juventusu, tym bardziej że Viola poszła pod młotek.
Keita dalej 'Forza Juve' mimo kolejnych ofert. Z naszej strony cisza na temat wyższej oferty.
Lemina - nic ciekawego, nadal wszyscy go chcą za 20 baniek, nadal siedzi u nas.

Generalnie to okienko jak żadne inne śmierdzi ślepakami. Codziennie inne info, każdy dziennikarz ma swoją wersję, nikt nic nie wie.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:17

Cabrini_idol pisze:
Ale jednego już zakontraktowaliśmy. Myślę, że będzie z niego kocur :

https://pbs.twimg.com/media/DDUH7FyXYAAJNaL.jpg
kto to?


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:24

Na przeróbce Hazard, na oryginale był Orsolini :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:27

Poulinho pisze:Na przeróbce Hazard, na oryginale był Orsolini :)
Uściślając, to Caldara ;)

Zgrzała mnie wczoraj strasznie ta przeróbka z Alexem Sandro, ale całe szczęście tylko na minutę, gdy okazało się, że to fake.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:29

Info, że Lichy chce zostać, bardzo dobre, szczególnie w obliczu odejścia Daniego. Szwajcar mnie często irytuje, ale swoją zadziornością, charakterem, potrafi wywrzeć na arbitrze niezłą presję, a rywala sprowokować. Potrzeba nam takich walczaków a nie miękkich frytek.


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:29

matt16 pisze:Berna będzie transferem na lata.
Też tak myślę, przed EUR21 zawsze myślałem, że to Domenico ma większe umiejętności od Berny, ale ten turniej przekonał mnie, że Federico jest lepszym i bardziej wszechstronnym piłkarzem. Wierzę, że udowodni to u nas. Wierzę również, że Roma po ściągnięciu Berardiego, będzie miała tylko kolejny problem.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:36

Łooooooo. Będzie grał z 9, bo tak ma na koszulce? :smile:

To by jedno znaczyło, Igła idzie pod młotek :facepalm:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:38

Dziękuję serdecznie, Panowie :)

Czyli okazało się, że przez 5 dni urlopu niemal nic się nie zmieniło. Media codziennie odgrzewają wczorajsze kotlety, jedynie zmieniając jakieś nieistotne szczegóły. Zastanawiam się tylko kim ewentualnie moglibyśmy zastąpić Alexa Sandro :think: Szybka konkluzja - nikim. Przed momentem wyhaczyłem powiązane z nami nazwiska: Clichy, De Scuglio, Darmian. Eee... serio? :facepalm2: 70 milionów € to duża kasa, myślę że adekwatna do wartości 26-letniego topowego lewego obrońcy, tylko problem jak zwykle pojawia się w momencie, gdy uświadomimy sobie, że w meczu na szczycie nie położymy na murawie walizki z 70-cioma milionami euro i nie załata ona dziury na lewej flance. Trzeba by kogoś za te pieniądze sprowadzić, a sensownych kandydatów brak. Jest jeszcze kwestia tego, że tak z roku na rok, łasząc się na kasę, za moment zostaniemy z raptem 2-3 piłkarzami, którzy grają u nas dłużej niż 2 lata. To chyba nie jest dobry pomysł, nie?


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:41

Paredes byłby fajną opacją, cieszę się, że nasi się nim intererere. O Marchisio najprawdopodobniej należy już zapomnieć. Każdy będzie tęsknił za księciem ale osobiście nie liczę, że wróci do prawdziwej dyspozycji.


Matuidi zamiast N'zoziego w przypadku odpuszczenia Tolisso to czysty kretynizm ze strony Beppe.


Zablokowany