Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 17:16

wasky77 pisze:Lepiej by nam zaproponował Verattiego :D
Ale Raiola ewidentnie zrobił sobie z United swój klub/poligon doświadczalny. :smile: Taki transfer wydaje się być nawet bardziej prawdopodobny od kierunku hiszpańskiego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 17:56

Mnie się w ogóle nie uśmiecha współpraca z Raiolą, który powinien mieć w Juve status persona non grata. Ostatnio jak widać kiepsko z nim idą te interesy naszemu zarządowi. Raiola nas dyma bez umiaru.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 18:53

A ja poproszę zawsze od Raioli. W futbolu już praktycznie każdy jest najemnikiem, a Raiola ma ich dobrych piłkarsko i odchodzą w większości przepłaceni. Do zawodników przestałem się przywiązywać po Calciopoli - jeden z niewielu atutów tamtej afery.

Liczę, że Gruby zrekompensuje się kiedyś za fiasko z Matuidim. Wiem, że to nie jego wina, ale Paratici ostro się na niego wpienił.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 19:01

Tylko czym/kim miałby to Mino zrekompensować według Ciebie? Tak patrzę na jego "stajnię" https://www.transfermarkt.pl/mino-raiol ... erater/282 i nie ma w niej "szaleństwa" :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 19:11

Vincitore pisze:Liczę, że Gruby zrekompensuje się kiedyś za fiasko z Matuidim.
Kiedyś ale kiedy i kim ? Za Matuidiego dziękujemy a nawet gruby jest bez szans w konfrontacji z arabami z PSG. Czy Raiola jest bez winy ? Za dużo naobiecywał podobno a skoro Paratici ostro mu pojechał to znaczy, że nie jest do końca bez winy.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 19:44

Jakieś info na temat Bernardeschiego się pojawiło? Z tego co wiem, to miał zawitać dziś do Turynu aby jutro przejść testy medyczne.

Co z Maticem? United go bierze? :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 21:09

Niezwykle ciężko w tej chwili wskazać kogoś na środek pola, kto byłby nas w stanie wzmocnić i był w naszym zasięgu. Przy tak dużych inwestycjach w atak trudno mi sobie wyobrazić, że sypiemy jeszcze raz jakiś duży pieniądz, więc może lepiej, żeby ten rok przejechać na Pjanicu, Markizie Khedirze i Sturaro + Betancur (mam pozytywne wrażenie po wczorajszym meczu), a za rok zobaczyć jaka jest sytuacja na rynku i atakować po jakiegoś topa wykładajac lwią część budżetu.

Teraz najważniejsze jest PO, bo to jest nasza zdecydowanie najsłabsza pozycja.

BTW ciekawa po kogo zaraz uderzy Real, na razie tylko sprzedają, czyżby jednak Mbappe?


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 21:12

LukaszG / DLuGi pisze:Jakieś info na temat Bernardeschiego się pojawiło? Z tego co wiem, to miał zawitać dziś do Turynu aby jutro przejść testy medyczne.
Obrazek

:prochno:



Kurde ten Emre Can...jakiś taki nijaki ten transfer mi się wydaje, niby kurde potencjał jest, niby mlody...ale jakoś nie czuje by był to gość na miare podstawowej 11stki takiego klubu jak Juve, przynajmniej nie na ten moment


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 21:26

LukaszG / DLuGi pisze:Jakieś info na temat Bernardeschiego się pojawiło? Z tego co wiem, to miał zawitać dziś do Turynu aby jutro przejść testy medyczne.

Co z Maticem? United go bierze? :think:
Ludzie chcecie dyskutować na poziomie, ale chyba Wam się w domu nudzi, wchodzę do tematu po kilku godzinach, same posty o niczym, a to, że najlepiej brać Verattiego, a to, że ten jest kibicem tego klubu, a tamten tamtego. Wszystko okej, chyba czas zrobić selekcję kto może pisać w tym temacie albo założyć osobno dla bajkopisarzy.

Co do pytań, kto gdzie i jak. Zamiast pytać, warto poświęcić czas i sprawdzić newsy z dzisiaj i wczoraj. Co do Maticia nie wiem po co pada to pytanie, jeśli w naszych kręgach zainteresowań nie jest, bo nas go na niego nie stać.

Ale o Bernie dzisiaj było

http://www.solojuve.com/?option=com_con ... temid=1403


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 21:50

Wymieniłem przed chwilą kilka zdań z kolegą, kibicem Liverpoolu.
Stwierdził on, że Cana nie dostaniemy, ba powiedział nawet, że te 40 mln za niego to promocja.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 22:06

Na pozycje SP/DM nie powinno byc zadnych kompromisow.
wloski pisze:
Ludzie chcecie dyskutować na poziomie, ale chyba Wam się w domu nudzi, wchodzę do tematu po kilku godzinach, same posty o niczym, a to, że najlepiej brać Verattiego, a to, że ten jest kibicem tego klubu, a tamten tamtego. Wszystko okej, chyba czas zrobić selekcję kto może pisać w tym temacie albo założyć osobno dla bajkopisarzy.
:shock: Kazdy wchodzi tu po to zeby sie popodniecac ewentualnymi transferami. Nie moge :prochno: To jak nie chcesz zadnych "wypocin" i podniecania sie potencjalnymi transferami czytac, to wchodzisz na glowna i tam masz najpowazniejsze, czy oficjalne informacje.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2017, 22:17 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 2 razy.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 22:13

Tylko Liverpool daje jakieś kosmiczne pieniądze za Keite więc a pewnie będa chcieli kogoś odpalić po drugie mniej miejsca dla Cana.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 22:21

Jesli ta szalona oferta jest prawda to Niemcy jej nie odrzuca, a jednoczesnie powinno to zwolnic Cana, ktory zdaniem niektorych zrodel powiedzial nam "tak". Jesli to jest takie marzenie Paraticiego to wie co robi.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 22:34

Klopp niby powiedział, że wierzy , że Can się dogada ostatecznie w sprawie kontraktu i zostanie, ale wiadome jak to bywa.


Były drobne ploteczki( jakieś Portugalskie zdaje się źródła) o Williamie Carvalho jakiś czas temu i z tego co go kojarzę , może by warto było. Tylko klauzula 45 mln... No bieda z tymi DMami.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 23:27

Can mnie nie przekonuje, Paratici również się może mylić. Ale nie oceniam bo to oni są specjalistami, nie ja. Po prostu kiedy bym nie oglądał Cana to wypadał słabo, ociężale. Dla mnie osobiście 40 mln za niego to słabo. Wolałbym zainwestować to w PO porządnego a za rok uderzyć po konkretne nazwisko do ŚP. Can nim nie jest wg mnie. No ale jak przyjdzie to będę kibicował mu, żeby grał na poziomie Juve a nie Liverpoolu bo z całym szacunkiem do The Reds, ale to 2 półka europejska.


Berna ma dołączyć w środę do kolegów. Debiut pewnie dopiero z Romą w niedziele za tydzień bo z PSG gramy ze środy na czwartek.

Alves spotka się z kolegami niedawnymi :prochno: . A tak apropo PSG, to wyglądają komicznie przy Emerym.


Obrazek
Zablokowany