Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 13:05

realbs pisze:Tak ciężko wrzucić te zdania do translatora?
Po pierwsze nie potrzebuje translatora bo angielski znam od 9 roku życia ale to jest forum polskie. Dla mnie znajomość podstaw angielskiego to podstawa ale sam wrzucam doniesienia po polsku.
Alexinhio-10 pisze:Ale to nie o to chodzi. Tak jak kolega napisal to nie strona angielska. Gdybym chcial czytac newsy, czy posty po angielsku to na takie strony bym wchodzil. Proste
:ok:

Bardzo często jestem w Świeradowie Zdrój gdyż mam blisko a tam w niektórych knajpach nawet menu polskiego nie ma, czy ja mam zafajdany obowiązek znać niemiecki ?

No i taka uwaga - do szkoły podstawowej uczęszczałem w latach 1992-97 a wtedy uczono nas rosyjskiego ;)
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2017, 13:41 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 13:26

To Emre Can bije na głowę zarówno Matuidiego jak i N'Zonziego. Do tego wiek 23 lata. Ten kto twierdzi, że to ogór nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Ja wiem, bo oglądałem bardzo dużo meczy Liverpoolu. Dawać go do Juve! Zresztą Paratici wie dlaczego chce go sprowadzić do Juve


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 13:40

adryjan pisze:To Emre Can bije na głowę zarówno Matuidiego jak i N'Zonziego. Do tego wiek 23 lata. Ten kto twierdzi, że to ogór nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.
Wiek to jedyna jego zaleta.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:07

Ktoś, kto tak deprecjonuje Cana ma albo marne pojęcie o piłce, albo w ogóle go nie ogląda.

N'Zonzi taki plus, że teoretycznie nie musimy się dogadywać z Sevillą. Może czekamy z tą opcją do samego końca.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:17

Największym problemem moim zdaniem jest brak jakości w środku pola. Mamy bardzo dobrego Pjanica i to by było na tyle... Khedira już młodszy czyli lepszy nie będzie, a topem już nie jest. Wynalazki typu Rincon, Lemina trzeba jak najszybciej pogonić.

Emre Can- na pewno byłby wzmocnieniem. Silny, niezły technicznie i co ważne młody. Max by go na pewno podciągnął z taktyki. Jak dla mnie transfer na tak, tylko że na pewno nie będzie topem od zaraz.

Inna kwestia to taka że na rynku szału nie ma jeśli chodzi o porządnego, silnego pomocnika... Luka po Pogbie nadal nie będzie załatana...


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:29

adryjan pisze:To jest moje zdanie, każdy może mieć inne więc mówiąc wprost zluzuj gacie i się odwal
Każdy może mieć inne? Ciekawe:
adryjan pisze:Ten kto twierdzi, że to ogór nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.
To Ty jako pierwszy się ustosunkowałeś do innego podejścia, więc?
CavAllano pisze:albo w ogóle go nie ogląda
Musisz uwierzyć, że nie mam w zwyczaju wypowiadać się o zawodnikach, których nie miałem możliwości oglądania w wielu meczach.

Miałem napisać kilka zdań więcej na temat Niemca, lecz fala argumentów spadająca na moją osobę pod tytułem Can taki dobry jest przerażająca więc nie będę się porywał z motyką na słońce i tym postem skończę tą dyskusje na temat tego zawodnika.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:30

Emre Can bije na głowę zarówno Matuidiego jak i N'Zonziego
moze nie bije ale jest równie dobry a z czasem moze ich pobic bo ma swietna technike przeglad pola i jest młody to lepiej zapłacic 35 -40 za młodego niz starego .
fcl nie chce słyszeć o odejściu, chyba ze saM ZAWODNIK CHCE WIECEJ ZARABIAC WTEDY JEST SZANSA
JA JESZCZE POWALCZYŁ BYM O ZAWODNIKÓW LAZIO


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:44

Can nie jest marzeniem, mowiac delikatnie, ale na pewno ma wiecej do zaoferowania niz Matuidi. Transfer jednego z tego zacnego grona chyba nikogo by nie satysfakcjonowal, ale jesli juz mamy tylko takie nazwiska do wyboru to bierzmy Cana albo N'Zonziego.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 14:48

Co do czepialstwa o doniesienia w języku angielskim - chyba jesteście trochę rozpieszczeni. Ktoś za was odwala robotę i gromadzi wszystko w jednym miejscu, a wam jeszcze mało. Rozumiem, że to forum polskie, ale jak wam to nie pasuje to może poproście lub spytajcie o pisanie polskich tłumaczeń, a nie wyjeżdżajcie z pretensjami jakby wam się to należało. Brzmi to jakbyście płacili abonament za te info.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 15:01

Ja też wrzucam ale po polsku, skoro dla niektórych cwaniaków to podstawy angielskiego to bez translatora piszą polskimi słowami, proste ? Skopiować to ja sam potrafię z każdego źródła. Ale skoro już to robię to robię do końca. Widziałeś aby na juventuz.com albo na VS ktoś wrzucał po polsku :lol:
Tutaj już krążą wszystkie języki - angielski, ostatnio nawet francuski, no litości.
Jeżeli ktoś wrzuca po angielsku i problem dla niego przetłumaczyć to może sobie darować - wystarczy zapodać link, nawet po arabsku.


Obrazek
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 16:04

Problem z tymi potencjalnymi zawodnikami do srodka widze taki, ze moim zdaniem żaden z nich Nzonzi/Can/Matiudi/(nawet Matic) nie wygra walki o pierwszy skład z Khedira.
Kupimy sa gościa do rotacji, oby nie za 40 baniek. Jeśli już trzeba wybrać z tej trojki to oczywiście, ze Cana bo jest jakas szansa, ze się rozwinie. Pozostala dwojka za 2 lata się zawinie.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 16:49

jakku1 pisze:4. Jest oferta za Lemine z Valencii, opiewająca na około 15m - chcemy niby 20 baniek za chłopaka, ale sprawa jest tutaj rozwojowa jesli chodzi o propozycje Hiszpanow.
Największe piłkarskie ciapajdło od czasów Martineza. W mediach piszą, że bije się o niego kilka klubów i kończy się jedynie na doniesieniach dziennikarzy. Ni to pomocnik, ni to skrzydłowy, ni rozgrywający, ni odbierający. Jego kariera zakończy się w spektakularny sposób gdzieś w Grecji, w zapomnianym przez wszystkich klubie ze środka tabeli.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 16:50

adryjan pisze: Ten kto twierdzi, że to ogór nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Ja wiem, bo oglądałem bardzo dużo meczy Liverpoolu.
:lol: :lol:



Can to ogór. ;)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 16:54

A na temat tego zdania są podzielone. Nasz dyrektor sportowy Paratici bardzo go ceni.

Raiola ponoć zaproponował Verrattiego Mourinho. Może z Maticiem jeszcze nie wszystko pozamiatane :think:


wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 16:57

Lepiej by nam zaproponował Verattiego :D


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
Zablokowany