Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 21:50

Jeśli to prawda, że gówniarz chce odejść, to droga wolna. To nie Del Piero, czy Buffon żebym rozpaczał. Gorzej, że zezol i spółka, pewnie puszczą Sandro za pół ceny, aby ponownie podtrzymać "świetne relacje"z jakimś pseudoklubem.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 21:55

Co Wy tak tego Spinazzolę lansujecie? Z De Sciglio była straszna krytyka jak pamiętam a ma bogatsze doświadczenie w wielkiej piłce. Nie wiadomo czy On w ogóle udźwignie tą koszulkę to zluzujcie z tym pierwszym składem. SANDRO MUSI ZOSTAĆ. Zaproponować mu nowy kontrakt trzeba i dać mu zaufanie. A jeśli angielskie kluby będą się o niego bić i odejdzie za dobrą sumę to niestety też musimy się wykosztować na następcę.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 22:26

Nie chcę wsadzać kija w mrowisko ale Spinazzola w Juve to żart, takie leszcze powinny trzymać się z dala od tego klubu.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 23:19

MRN pisze:Nie chcę wsadzać kija w mrowisko ale Spinazzola w Juve to żart, takie leszcze powinny trzymać się z dala od tego klubu.
Żebyś się nie zdziwił we wrześniu, jak Spinazzola będzie śmigał w naszej koszulce ;) Z jakim skutkiem? Nie wiem. Jeśli nasi spece oceniają go pozytywnie, to pewnie z dobrym dla nas. Zresztą Marotta już chyba nawet potwierdził w jakimś wywiadzie, że po sezonie Spinazzola wraca do nas.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 23:45

Wiem, tego się obawiam i jak zwykle ufam naszemu zarządowi bo mają nosa. Mam jednak nadzieję, że to będzie zmiennik lub karta przetargowa za kogoś innego.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 08:35

MRN pisze:Wiem, tego się obawiam i jak zwykle ufam naszemu zarządowi bo mają nosa.
Jeśli ufasz naszemu zarządowi bo mają nosa to czego się obawiasz?


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 08:51

Sandro w tym sezonie jest ogórkiem. Mattia i Kwadwo grają pewniej w tym sezonie, więc obok Lichego jest najgorszym bocznym obrońcą naszej drużyny. To trwa już blisko pół roku! Najsłabszy zawodnik na najgorzej obsadzonych pozycjach!

Nie ma co trzymać zawodnika który głową jest już gdzie indziej. Sanchez, Auba, Dembele etc, ich przykłady pokazują jasno że źle to wpływa na drużynę, i nie ma co trzymać zawodnika na siłę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 09:30

Nazywanie Sandro ogórkiem to przesada ale faktem jest, że Asa prezentuje się lepiej w tym sezonie bo o ile Asa ma pojedyncze słabe mecze to Sandro ma pojedyncze dobre mecze. Ma jakieś tam muchy w nosie i ewidentnie coś mu nie gra skoro nawet nie jest chętny na nowy kontrakt ( o ile doniesienia maja pokrycie w rzeczywistości). Jeżeli tak to wydoić jakiegoś leszcza, zapakować i wysłać bo Brazylijczyce nigdy nie będą utożsamiać się z tym klubem.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 11:21

MRN pisze:Nazywanie Sandro ogórkiem to przesada ale faktem jest, że Asa prezentuje się lepiej w tym sezonie bo o ile Asa ma pojedyncze słabe mecze to Sandro ma pojedyncze dobre mecze. Ma jakieś tam muchy w nosie i ewidentnie coś mu nie gra skoro nawet nie jest chętny na nowy kontrakt ( o ile doniesienia maja pokrycie w rzeczywistości). Jeżeli tak to wydoić jakiegoś leszcza, zapakować i wysłać bo Brazylijczyce nigdy nie będą utożsamiać się z tym klubem.
Problem z Asą jest taki, że niewiele daje nam w akcjach ofensywnych, bo w destrukcji w tym sezonie radzi sobie lepiej niż Sandro. Jednak Brazylijczyk wielokrotnie pokazywał już, że jest kompletnym bocznym obrońcą ze światowej czołówki, więc prędzej czy później znów zacznie grać na dobrym poziomie. Natomiast odnośnie "wydojenia jakiegoś leszcza", to może i sprzedając Sandro dostalibyśmy niezłe pieniądze (powiedzmy 55-60 mln €, chociaż wielu powie, że przy obecnym rynku, to nie tak wiele), tylko kogo ściągniemy w jego miejsce? Jak już ktoś wcześniej pisał, o ile na prawą stronę byłoby w kim wybierać (np. Sidibe), to znalezienie solidnego lewego defensora może być trudne. Jeszcze rok temu dostępni byli Kolasinac, Rodriguez czy choćby Kolarov, a teraz przeglądając transfermarkt z ciekawszych opcji w oczy rzuca się chyba tylko José Gayá (https://www.transfermarkt.pl/detailsuch ... he/7779866).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 11:32

@dimebag11

Niemal pełna zgoda, przy czym ja nie wierzę w to, że cena za Sandro mogłaby przekroczyć 50 mln. euro. To jest zawodnik światowej klasy, nie pojawiały się do tej pory doniesienia, jakoby był kolejnym szatniowym sabotażystą jak Dani Alves czy Aubameyang. Mam nadzieję, że wróci do formy i klub zrobi wszystko, żeby go zatrzymać, bo jeśli odejdzie, to dopiero zrobi się problem. Sandro - Spinazzola, to powinna być lewa flanka na przyszły sezon.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 11:35

dimebag11 pisze: Jednak Brazylijczyk wielokrotnie pokazywał już, że jest kompletnym bocznym obrońcą ze światowej czołówki, więc prędzej czy później znów zacznie grać na dobrym poziomie. Natomiast odnośnie "wydojenia jakiegoś leszcza", to może i sprzedając Sandro dostalibyśmy niezłe pieniądze (powiedzmy 55-60 mln €, chociaż wielu powie, że przy obecnym rynku, to nie tak wiele), tylko kogo ściągniemy w jego miejsce? Jak już ktoś wcześniej pisał, o ile na prawą stronę byłoby w kim wybierać (np. Sidibe), to znalezienie solidnego lewego defensora może być trudne. Jeszcze rok temu dostępni byli Kolasinac, Rodriguez czy choćby Kolarov, a teraz przeglądając transfermarkt z ciekawszych opcji w oczy rzuca się chyba tylko José Gayá (https://www.transfermarkt.pl/detailsuch ... he/7779866).
No i dlatego MUSIMY go zostawić, bo lepszego na rynku nie ma.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 11:53

@Piotr Juvefan @B@rt
Też jestem za tym, by Sandro został w Juve jak najdłużej, bo nikogo lepszego raczej nie znajdziemy, a dostępne na rynku opcje, to jednak wielka niewiadoma. Tylko, że nasz Zarząd zawsze wychodził z założenia, że z niewolnika nie ma pracownika i jeśli ktoś prosi o transfer, to przeważnie się na to zgadzamy. Dodatkowo Marotta w jednym z wywiadów potwierdził, że Brazylijczyk ma jakieś problemy osobiste, więc może chcieć zmienić otoczenie i wtedy nic nie będziemy mogli zrobić, bo póki co, to Sandro nie przedłużył umowy z Juventusem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 14:36

Tylko co mają problemy osobiste do gry w Juve? Mafia go ściga? Rozumiem tłumaczenie jego formy tymi problemami, ale nie chęć zmiany klubu.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 15:25

@DonPatch
Tak sobie polemizuję, a w życiu dzieją się różne rzeczy. Ponoć Dani Alves za jeden z powodów odejścia z Juve wymienił trudności ze znalezieniem pracy w Turynie dla jego partnerki (która bodajże jest modelką). Możliwe, że i żona bądź dzieciaki Alexa Sandro mają jakieś problemy związane z życiem we Włoszech. Pewnie otoczenie piłkarza łącznie z naszym sztabem wiedzą o co się rozchodzi, ale ze względu na poszanowanie prywatności Marotta mówi jedynie ogólnikowo o kłopotach Brazylijczyka.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 21:31

dimebag11 pisze:Ponoć Dani Alves za jeden z powodów odejścia z Juve wymienił trudności ze znalezieniem pracy w Turynie dla jego partnerki (która bodajże jest modelką)
Dobra modelka na brak pracy nie będzie narzekać nawet mieszkając w Rzeszowie. Bardziej prawdopodobne, że po prostu nudziło jej się w Turynie, który na tle tak rozrywkowych miast jak Barcelona albo Paryż jest dość prowincjonalny.


Zablokowany