Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:31

Wg tego co czytam o Schicku to Juve:
1. Zachowało się w pełni profesjonalnie i nie ma mowy o tym, że z powodów leżących po stronie Juve nie doszło do transferu;
2. Nie ma też mowy o tym, żebyśmy się wycofali z tego transferu :think:

Agent mówi, że Schick miał bardzo czyerpujący sezon jak na 21 latka (co z resztą wylicza w ilości rozegranych meczów), do tego miał anginę i być może to spowodowało wystąpienie jakichś rzeczy, no ale mówi, że Juve chciało iść dalej z dealem. Być może to sam Schick się przestraszył i poszedł na urlop?

Przecież gdybyśmy odwołali faktycznie deal z Sampą nie wierzę, byśmy wtedy nie uderzyli po Keitę. To zwlekanie albo ma przyczynę w tym, że chcemy Czecha, no ale jak wróci z urlopu i wtedy przejdzie medicale albo nigdy faktycznie nie chcieliśmy Keity i przez spasowanie z Czechem jesteśmy 30 mln do przodu a do składu wskakuje Kean.

Poza tym, inter już fapał do niego i od tego czasu już dawno byłby ich graczem a tu mają tylko porozumienie z ferrero. Coś tam nasz Beppe dłubie...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:33

Cabrini_idol pisze:http://www.football-italia.net/106111/a ... n%E2%80%99

Wyjaśnienie agenta Schicka. Także, Juventus zachował się normalnie, profesjonalnie.

Z tego wynika, że nie zrezygnowaliśmy z niego, czy jak ?
Może nie wszystko jeszcze stracone :pray: :pray: :pray:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:37

Osgiliath pisze:Wg tego co czytam o Schicku to Juve:
1. Zachowało się w pełni profesjonalnie i nie ma mowy o tym, że z powodów leżących po stronie Juve nie doszło do transferu;
2. Nie ma też mowy o tym, żebyśmy się wycofali z tego transferu :think:

Agent mówi, że Schick miał bardzo czyerpujący sezon jak na 21 latka (co z resztą wylicza w ilości rozegranych meczów), do tego miał anginę i być może to spowodowało wystąpienie jakichś rzeczy, no ale mówi, że Juve chciało iść dalej z dealem. Być może to sam Schick się przestraszył i poszedł na urlop?

Przecież gdybyśmy odwołali faktycznie deal z Sampą nie wierzę, byśmy wtedy nie uderzyli po Keitę. To zwlekanie albo ma przyczynę w tym, że chcemy Czecha, no ale jak wróci z urlopu i wtedy przejdzie medicale albo nigdy faktycznie nie chcieliśmy Keity i przez spasowanie z Czechem jesteśmy 30 mln do przodu a do składu wskakuje Kean.

Poza tym, inter już fapał do niego i od tego czasu już dawno byłby ich graczem a tu mają tylko porozumienie z ferrero. Coś tam nasz Beppe dłubie...
Ta cała sprawa śmierdzi :think: Wydaje mi się, że potajemnie mają jakiś układ i doszli do porozumienia, że Schick odpocznie i zrobi na nowo testy. gdyby miało całkowicie to upaść, to Marotta by się wypowiedział na ten temat i gwałtownie ruszylibyśmy chyba po Keitę :think:

Zresztą już pierun jeden wie, co tam się wyprawia w głowach naszych guru transferowych. Oni mają swoje koncepcję.

Bernardeschi, nie wiem dlaczego, ale talentem przypomina mi młodego Cassano. Oby był tym strzałem w 10tkę :ok:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:40

Jak dla mnie Schick nie wyklucza Keity ;) i chyba faktycznie przyspieszyliśmy w sprawie Senegalczyka, gdyż on też podobno miał już porozumienie, jakżeby nie z kim innym jak z Interem, a sprawa stoi w miejscu od 4 dni ;) choć może Marotta planował, że załatwimy go w przyszłym okienku, a ten rok przeczeka w Lazio, ale ze względu na zainteresowanie Interu postanowił działać.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:45

No to czeka nas jeszcze zakup jeszcze jednego OP/napastnika, może prawego obrońce i środkowego pomocnika oraz jakaś wielka sprzedaż tradycyjnie w połowie sierpnia Dybala/ Sandro plus Cuadrado.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:46

Z jednej strony juz sie ciesze na przyjście Berny,ale z drugiej bede pewny przyjscia tylko jak zobacze fote jego i Marotty z podpisaniem konraktu:). Ale w koncu kupujemy zawodnikow pod nasz taktyke,w koncu sie skoncza eksperyemty z Mandzu na skrzydle,Lemina za Dybale(sic!) i nawet Cuadrado ma skrzydle to srednio wygladało,nie mowiac juz o Alvesie:). Jeszcze ochroniarz dla Pjanica i jednak ktos na LO by sie przydał:). Bo ofensywa jest ok,do poklepania pila w przodzie wszyscy:)


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:55

Oj jaram się! To może być bardzo ładna, techniczna, szybka piłka jaką zagramy za niedługo. Nie ma Bonusa, więc dużo mniej długich piłek, rozgrywanie przeniesione co najmniej do Pjanica, więcej klepek i kreatywności z Costą i Berną. Technicznie zestaw Sandro - Pjanic - Costa - Dybala - Berna - Higuain wygląda bardzo, bardzo zacnie!

I do docelowej taktyki 4-2-3-1 raczej kogoś by jeszcze potrzeba, bo mamy 2.5 zawodnika na ławce póki co - Mandzukic, Cuadrado, Kean. Pjaca pewnie pod koniec roku będzie w miarę użyteczny. Chciałbym Keitę, ale nasi są najwyraźniej bardziej na Schicka napaleni i skoro transfer ostatecznie (chyba) jeszcze nie upadł, to może w sierpniu go zobaczymy? Albo Marotta chce odczekać jego odpoczynek i póki co zwleka z Keitą.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:59



Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:02

Bonucci tydzień przed meczem nie będzie mógł spać, bo się będzie stresował, że mu z nóg węzeł marynarski zrobią :prochno: jaką ja mam ogromną dzieję, że faktycznie któryś z nich założy mu parę siat, a najlepiej żeby to był Dybala.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:14

czyli dobrze prognozowałem, że Schick po urlopie i odpoczynku przejdzie kolejne testy medyczne z Juve.
:bravo: czyli pastuch ferrero czego się bulwersował? Jeśli przejdzie testy hajs dostanie a to znak, że Juve nie odpuściło gracza co mnie niezmiernie cieszy.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:14

Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick

Cabrini_idol pisze:https://pbs.twimg.com/media/DFQqTDGUAAANPBh.jpg

Dobranoc Serie A :prochno:
A jesli sie uda dodatkowo
Mandzukic
Pjaca Schick/ Keita Cuadrado
To nawet chinski pierdyliard euro nie pomoże chinskim klubom z Mediolanu :dance:
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2017, 15:20 przez kawek, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:18

kawek pisze:
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick

Czytaj posty wyżej. Agent Schicka zaprzeczył temu, że się wycofaliśmy z transferu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:19

kawek pisze:
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick
Nie da się ukryć, że jedną z wad Keity jest to, że w środku sezonu jechałby na Puchar Narodów Afryki. Jednakże ponoć ma się zmienić formuła tego turnieju i termin jego rozgrywania ma zostać przeniesiony na lato oraz zwiększy się ilość drużyn w nim grająca do 24. Nie pamiętam tylko czy już w najbliższej edycji zostaną wprowadzone te zmiany.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:21

kawek pisze:
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick
Jak wynika z wypowiedzi agenta Schicka, Czech faktycznie miał problem zdrowotny, ale do zaleczenia "przez czas". Juventus go chciał, ale Schick sam postanowił dać sobie czas do przemyślenia i odpoczynku. Może słusznie, bo gdyby już był z nami na zgrupowaniu to czasu do wypoczynku by nie miał. Zobaczymy, na razie Juventus i Sampdoria wydały komunikat o wycofaniu się z transakcji. Kolejne testy nic nie wykażą, bo już wiadomo jaki jest problem i Juventus zdaje sobie z niego sprawę. Zresztą nie jest to dla nas transfer być albo nie być, nie byłoby dziury w naszej formacji bez Schicka ;)

Schick według mnie nie wyklucza Keity, podobne pozycje ale nie te same. Keita może grać na skrzydle, jako podwieszony napastnik, albo też typowa 9, Schick może odgrywać rolę podwieszonego napastnika w stylu Dybali, ale także i typowego napastnika. Ja wiem, że nasz zespół już jest pełen ofensywnych graczy, ale chyba o to nam chodziło w tym okienku. Zresztą nie można wykluczyć np sprzedaży Cuadrado.

Jeżeli chodzi o Inter to z doniesień medialnych wynika, że porozumiał się z Sampdorią, ale nie z samym Schickiem, ze słów agenta wynika, że takie porozumienie na razie nie jest nawet brane pod uwagę, co oczywiście nie oznacza, że do niego nie dojdzie.


wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 15:21

dimebag11 pisze:
kawek pisze:
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.

New medicals for Schick at the end of August with Juventus - SKY


Nowe badania pod koniec sierpnia.
Nic już nie czaje w to mercato niby go odpuscilismy aby następnego dnia był już w interze teraz okazuje się że czekamy do końca okna na kolejne testy czyli racZej nie ruszymy z Keita
A co jeśli kolejne testy coś wykaza? Znowu będzie szukanie na ostatnia chwile zawodnika jak z Matuidim czy witselem
Sam nie wiem kto lepszy Keita czy Schick
Nie da się ukryć, że jedną z wad Keity jest to, że w środku sezonu jechałby na Puchar Narodów Afryki. Jednakże ponoć ma się zmienić formuła tego turnieju i termin jego rozgrywania ma zostać przeniesiony na lato oraz zwiększy się ilość drużyn w nim grająca do 24. Nie pamiętam tylko czy już w najbliższej edycji zostaną wprowadzone te zmiany.
Podobno przeniesiono Puchar Narodów Afryki na Czewiec - Lipiec :hellyes:


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
Zablokowany