Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 15:30

Pytanie do tych userów, którzy orientują się w tych włoskich forach - ciągle pojawiają się jakieś newsy o odejściu Marchisio...czy są jakieś źródła bliższe tego całego środowiska Juve które coś więcej na ten temat mówią?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 15:32

Wojtek pisze:Asamoah odchodzi
Z tego co ostatnio pojawiało się w mediach mają mu zaproponować nową umowę. W przypadku kiedy odejdzie Sandro to sam Asa być może będzie chciał pozostać.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 15:46

MRN pisze:
Wojtek pisze:Asamoah odchodzi
Z tego co ostatnio pojawiało się w mediach mają mu zaproponować nową umowę. W przypadku kiedy odejdzie Sandro to sam Asa być może będzie chciał pozostać.
Dzisiaj Tuttosport podało, że Asamoah zdecydował się nie przedłużać z nami umowy. Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 15:55

Poulinho pisze:Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.
No ja nie wiem :think: w końcu plotki były takie, że Sandro był niezadowolony z pobytu a Juve też zaczynało być tym faktem zirytowane, więc nie zdziwiłbym się, gdyby z naszych boków obrony ostał się jedynie De Sciglio. Wiemy, że wraca Spinazzola i to w zasadzie gwarantuje nam rezerwy. Póki nie będzie Sandro z nami 1 września, póty wszystko będzie możliwe.

W międzyczasie Agresti pisze, że domykamy Pellegriego. 10 mln za deal + 10 mln bonusów, Caligara od nas i zostaje w Genoi do 2019 roku. Nie wiem, czy w deal nie jest wmieszany, czy też ma być Sturaro, ponieważ Genoa chciała od nas młodego Urugwajczyka, ale on ma zostać u nas a ewentualnie Stefano może pójść w wypożyczenie.

Srsly, musimy mocno wierzyć w chłopaka, że idziemy na takie ustępstwa, czyt. hajsy + gracz + jeszcze pobyt tam. Oby nie skończył jak żowinek.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:02

Poulinho pisze: Dzisiaj Tuttosport podało, że Asamoah zdecydował się nie przedłużać z nami umowy. Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.
No, nie dalej jak dziś Manchester Evening coś tam podało, że Sandro to ich główny cel, jak Shaw nie przekona Mou( a na to bym nie liczył :)) . Wiadomo , że Mou trzyma kontakty ze scoutami Porto i wiadomo, że ma od nich info z pierwszej ręki. Ofc nie mówię, że Sandro odejdzie do MU, czy tez ogólnie odejdzie, ale na brak plot bym nie liczył ;).


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:05

Osgiliath pisze:
Poulinho pisze:Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.
No ja nie wiem :think: w końcu plotki były takie, że Sandro był niezadowolony z pobytu a Juve też zaczynało być tym faktem zirytowane, więc nie zdziwiłbym się, gdyby z naszych boków obrony ostał się jedynie De Sciglio. Wiemy, że wraca Spinazzola i to w zasadzie gwarantuje nam rezerwy. Póki nie będzie Sandro z nami 1 września, póty wszystko będzie możliwe.

W międzyczasie Agresti pisze, że domykamy Pellegriego. 10 mln za deal + 10 mln bonusów, Caligara od nas i zostaje w Genoi do 2019 roku. Nie wiem, czy w deal nie jest wmieszany, czy też ma być Sturaro, ponieważ Genoa chciała od nas młodego Urugwajczyka, ale on ma zostać u nas a ewentualnie Stefano może pójść w wypożyczenie.

Srsly, musimy mocno wierzyć w chłopaka, że idziemy na takie ustępstwa, czyt. hajsy + gracz + jeszcze pobyt tam. Oby nie skończył jak żowinek.
Tak, a w zeszłe lato był plotki (a raczej słowa Marotty), że Sandro chętnie u nas został i nawet nie zastanawiał się nad transferem. Naprawę zwolenników teorii o sprzedaży Sandro nie zastanawia fakt, że najbardziej na niego napalona Chelsea domyka właśnie transfer młodego Emersona (mając teoretycznie w kadrze dwóch innych graczy mogących grać na LO)?

Dwa inne kluby podobnież zainteresowane Sandro na lewą stronę obrony narzekać też nie mogą, bo Kurzawa w PSG i Mendy w City na ławce raczej chętnie nie będą przesiadywać.

Zresztą Sandro już raz odrzucił zaloty City, a Guardiola raczej nie powinien być jakimś specjalnym magnesem, bo wątpię że zagrzeje miejsce w Manchesterze ;)

Akurat jeśli faktycznie tak ma wyglądać ws Pellegriego to nie widzę nic dziwnego, chłopak i tak poszedłby na wypożyczenie, a Sturaro pewnie pozbędziemy się z pocałowaniem ręki.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:06

Poulinho pisze:
MRN pisze:
Wojtek pisze:Asamoah odchodzi
Z tego co ostatnio pojawiało się w mediach mają mu zaproponować nową umowę. W przypadku kiedy odejdzie Sandro to sam Asa być może będzie chciał pozostać.
Dzisiaj Tuttosport podało, że Asamoah zdecydował się nie przedłużać z nami umowy. Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.
Mam nadzieje,że Sandro zostanie. Spinazzole traktuje jedynie jako zmiennika. A porządnego obrońcę musimy kupić na prawą stronę a nie na obie.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:13

szymken pisze:
Poulinho pisze: Dzisiaj Tuttosport podało, że Asamoah zdecydował się nie przedłużać z nami umowy. Czyli plotki o odejściu Sandro nareszcie znikną.
No, nie dalej jak dziś Manchester Evening coś tam podało, że Sandro to ich główny cel, jak Shaw nie przekona Mou( a na to bym nie liczył :)) . Wiadomo , że Mou trzyma kontakty ze scoutami Porto i wiadomo, że ma od nich info z pierwszej ręki. Ofc nie mówię, że Sandro odejdzie do MU, czy tez ogólnie odejdzie, ale na brak plot bym nie liczył ;).
A Rai Sport mówi o chęci sprowadzenia Ghoulama ;) komu wierzyć?

Zresztą Mourinho w przyszłym roku może dalej prowadzić Czerwone Diabły jak i równie dobrze może ich nie prowadzić, a United będzie musiało zwolnić z transferami (a szczególnie z tygodniówkami).

Żeby nie być źle zrozumianym, wcale nie twierdzę, że odejście Sandro jest niemożliwe. Dla mnie jednak jest mocno nierealne i łączy się go trochę na siłę z coraz to nowymi klubami (co chwilę Chelsea, City, PSG, United).

Mocno przypomina mi to zeszłoroczną sytuację z Dybalą dopóki dopóty nie przedłużył umowy (spadek formy, spekulacje transferowe, ławeczka od czasu do czasu, "problemy rodzinne") i mam nadzieję, że skończy się to tak samo. Nowym sowitym kontraktem w marcu/kwietniu.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2018, 16:17 przez Poulinho, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:16

Znaczy wiesz... jak zaświecą mu w oczy kasą, której nie będziemy w stanie przebić, to możemy sobie chcieć. Skończy się z Aubameyangiem - fochami, dziwnymi akcjami i obrażonym na cały świat piłkarzem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 16:45

Nie nastawiałbym się na pozostanie Sandro...mam nadzieję, że zostanie z nami ale jak miałbym podać nazwiska, które na pewno odejdą to on będzie na pierwszym miejscu.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 17:04

MRN pisze:Nie nastawiałbym się na pozostanie Sandro...mam nadzieję, że zostanie z nami ale jak miałbym podać nazwiska, które na pewno odejdą to on będzie na pierwszym miejscu.
Ja mam kilka innych typów do odejścia przed Sandro ;)

1. Buffon
2. Howedes
3. Asamoah
4. Lichtsteiner
5. Khedira
6. Sturaro
7. Cuadrado
8. Allegri

I jak dla mnie są to 100% typy (no może Cuadrado i Allegri tak na 95%).

Oczywiście istnieje możliwość, że zrobimy istną rewolucję w składzie, jednak raczej tak nie działamy, a przecież nie można wykluczyć jeszcze innych odejść (Mandzukic, Barzagli czy Matiudi). Takie odejścia plus jednoczesna sprzedaż Sandro i Dybali to konieczność przemeblowania nie części składu, a niemalże połowy podstawy zespołu. Jak dla mnie mission impossible. Dodać jeszcze trzeba kilka już pewnych transferów (Pjaca, Caldara, Spinazzola, Mandragora czy Kean)

Plus odnośnie sprzedaży przesłanki, które wymieniłem wcześniej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 17:34

Allegri, Cuadrado ? Eee, chyba nie bo dlaczego ? Poza tym podałeś tych oczywistych, którzy od dawna są na wylocie i nie stanowią trzonu poza Gigim naturalnie i Khedirą choć nie jestem przekonany, że Sami odejdzie.


Obrazek
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 20:41

deszczowy pisze:Znaczy wiesz... jak zaświecą mu w oczy kasą, której nie będziemy w stanie przebić, to możemy sobie chcieć. Skończy się z Aubameyangiem - fochami, dziwnymi akcjami i obrażonym na cały świat piłkarzem.
Potwierdzone info? To jakaś reguła, że każdy zawodnik chcący zmienić klub będzie odwalał takie akcje? Nie porównuj ułożonego zawodnika, grającego w poważnym klubie do tego pajaca z BVB. :angry: :angry:

Ciekawe w czym leży problem z Sandro? Chyba nie chodzi tylko o pieniądze, bo w innym przypadku zamiast Juve wybrałby w 2015 roku City.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 21:28

Budujmy już tę obronę na lata:

Spinazzola [24] - Rugani [23] - Caldara [23] - De Sciglio [25]
Szczęsny [27]

W zasadzie w przyszłym sezonie już nawet 3/4 z nich może być graczami pierwszego składu: Szczęsny, De Sciglio, Spinazzola, a i być może Caldara, jeśli Chiellini/Benatia znów zaczną łapać kontuzje.

Taki blok złożony z samych Włochów i Wojtka pewnie nie prędko zacząłby nam się kruszyć z powodu transferów. Na kilka lat byłby spokój.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2018, 21:47

Jakoś jestem w stanie uwierzyć, że Rugani z Calderą stworzą kiedyś topową parę środkowych obrońców w Juve, mam za to gigantyczny problem, aby zaakceptować w dłuższym horyzoncie czasowym Spinę i MDS jako naszych bocznych obrońców. Pamiętajmy, że aby rywalizować w Europie musimy mieć na każdej pozycji topowych zawodników, a obecnie boczni obrońcy pełnią niezwykle ważną rolę w taktyce szczególnie w ofensywie.

Jako rezerwowi to ok, byliby idealni, ale do pierwszego składu potrzeba nam chyba kogoś mocniejszego.


Zablokowany