Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:03

Ja bym tego SS stestował na prawej.

Ale jeśli Keita i Kevin in to imo Cuadrado out.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2017, 00:03 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:03

Di Marzio twierdzi, że od Galatasaray chcemy więcej pieniędzy niż póki co oferują (nie podał ile oferują) i wstrzymujemy się ze sprzedażą. Jednocześnie spytaliśmy Sassuolo o możliwość wcześniejszego powrotu Liroli, ale póki co się nie zgodzili. Atalanta nadal na nie w sprawie Spinazzoli, ale piłkarz ma podobno zrobić wszystko żeby wymusić powrót z wypożyczenia zanim okienko się zamknie (jak nie popieram olewania treningów tak trudno się dziwić Spinazzoli, który ma chyba jedyną szansę żeby spróbować zaistnieć w Juve bo za rok już może nie być dla niego miejsca).


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:06

RICTOR pisze:Hoewedes za 3,5 mln. + 11,5. Wypożyczenie z opcją wykupu. W środę badania. Info od GDM.
Na takich warunkach to nawet jakby nie wyszło to strata praktycznie żadna.
RICTOR pisze:Atalanta nadal na nie w sprawie Spinazzoli, ale piłkarz ma podobno zrobić wszystko żeby wymusić powrót z wypożyczenia zanim okienko się zamknie (jak nie popieram olewania treningów tak trudno się dziwić Spinazzoli, który ma chyba jedyną szansę żeby spróbować zaistnieć w Juve bo za rok już może nie być dla niego miejsca).
Spinazzola nic nie wskóra swoim zachowaniem, myślę że przezwycięży przymus wypełnienia raz zaakceptowanych warunków kontraktowych.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:09

Niby tak, ale z drugiej strony kluby faktycznie chyba się boją trzymania niezadowolonych piłkarzy na siłę i groźby zepsucia atmosfery w szatni. Dembele już w Barcie, Coutinho dalej prawdopodobny a początkowo ani Borussia ani Liverpool nie chciały słyszeć o sprzedaży.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:09

Myślę, że Bergamo nam go odpuszczą bo i tak chłopak nie gra, a zawsze jakas kasa wpadnie, ale trzeba robic te wypożyczenia roztropniej, po prostu z możliwością sćiągnięcia zawodnika co okienko.

Nie wiem jak z Mandragorą i Crotone, ale mam nadzieje, ze tam ogarneli, w ogole Rolando w 11 kolejki wedlug whoscored.com


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 00:15

RICTOR pisze:Niby tak, ale z drugiej strony kluby faktycznie chyba się boją trzymania niezadowolonych piłkarzy na siłę i groźby zepsucia atmosfery w szatni. Dembele już w Barcie, Coutinho dalej prawdopodobny a początkowo ani Borussia ani Liverpool nie chciały słyszeć o sprzedaży.
Mimo wszystko 105 mln, a zmarniałe 4 czy 5 nie ma takiego daru przekonywania ;) Do tego te antagonizmy klubów włoskich dają o sobie znać nawet przy zdawać się można neutralnych stosunkach co w przypadkach europejskich zdarza się niezwykle rzadko lub nawet wcale. Pamiętajmy, że oprócz Spinazzoli wymusić transfer do Turynu chce również Keita, tam kwota transferu o wiele wyższa, a i tak działacze Lazio nie wyrażają chęci jej akceptacji i są w stanie zdaje się pogodzić ze stratą zawodnika za rok za darmo, mimo że Senegalczyk jest konsekwentny i wytrwały w swoim postanowieniu odrzucając inne oferty, a sytuacja trawa już prawie dwa miesiące.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 01:43

Po Schicku, nie smak cholerny pozostanie, zwlaszcza jak odpali na dobre i stanie sie mega grajkiem a mi wtedy bedzie się przypominać, że facet był juz przecież u nas na testach medycznych i paradował w naszej treningówce...

Obrazek

:placze:


/
Howedes natomiast dogadany juz prawie z nami, a Inter sciąga Mustafiego z Arsenalu...szczerze to mnie bardziej by ten Mustafi przekonywał niż Howedes no ale co ja moge :prochno:


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 08:23

Zarząd wie co robi, jeśli faktycznie coś było z jego zdrowiem nie tak to nie ma co ryzykować. W większości jak nie we wszystkich przypadkach (jeśli się myle, niech ktoś mnie poprawi) Marotta miał nosa, wystarczy przypomnieć sobie jak odpuszczaliśmy Iturbe czy inne tuzy, ale wiadomo czas pokaże.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 08:52

Przestańcie płakać za tym Schickiem, jak chłopak odpali, to przecież wyciągnięcie go z Romy nie powinno być zbyt dużym problemem. Oni co roku muszą kogoś sprzedać, żeby nie naruszyć FFP, nie sądzę, żeby to się zmieniło w najbliższym czasie. Wiadomo, że tanio nie będzie, ale z Palottą idzie się dogadać.

Mnie zastanawia co innego. Czy my nie mamy kasy na piłkarzy, że cały czas wypożyczamy czy chodzi wyłącznie o zabezpieczenie na wypadek, gdyby dany zawodni nie wypalił, a pieniądze na jego ewentualny zakup są zabezpieczone w budżecie? Poza Berną nie przeprowadziliśmy żadnej większej transakcji, do tego trochę zarobiliśmy na sprzedażach, więc nasze okno transferowe znów wyjdzie prawie na 0.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 09:27

panlider pisze: Mnie zastanawia co innego. Czy my nie mamy kasy na piłkarzy, że cały czas wypożyczamy czy chodzi wyłącznie o zabezpieczenie na wypadek, gdyby dany zawodni nie wypalił, a pieniądze na jego ewentualny zakup są zabezpieczone w budżecie? Poza Berną nie przeprowadziliśmy żadnej większej transakcji, do tego trochę zarobiliśmy na sprzedażach, więc nasze okno transferowe znów wyjdzie prawie na 0.
Nie znam konkretnych sum, ale prawdopodobnie chodzi o odkładanie płatności na następny sezon by trzymać się w ramach FFP. Higuain został kupiony, ale płatność chyba rozłożona na raty. W tym roku przypadałaby kolejna nie mała rata i tak z innymi piłkarzami. Dlatego tak to pewnie wygląda.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 09:47

silhouette pisze:Po Schicku, nie smak cholerny pozostanie, zwlaszcza jak odpali na dobre i stanie sie mega grajkiem a mi wtedy bedzie się przypominać, że facet był juz przecież u nas na testach medycznych i paradował w naszej treningówce...

Obrazek

:placze:


/
Howedes natomiast dogadany juz prawie z nami, a Inter sciąga Mustafiego z Arsenalu...szczerze to mnie bardziej by ten Mustafi przekonywał niż Howedes no ale co ja moge :prochno:
Dziwi mnie ten dziwny hype na Shicka, podobnie jak na Cancelo, mam wrażenie, że zadziałała tu psychologia tłumu, jeden napisał, drugi i poszło jak domino. Chłopak jak narazie ma jeden niezły sezon, i problemy zdrowotne, czy to ryzyko warte 40 mln ? niech kazdy sobie odpowie sam.


Juve, storia di un grande amore
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 09:57

GDM wczoraj pisał, że Roma noe będzie Schickowi badała.serca :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 10:20

silhouette pisze: Howedes natomiast dogadany juz prawie z nami, a Inter sciąga Mustafiego z Arsenalu...szczerze to mnie bardziej by ten Mustafi przekonywał niż Howedes no ale co ja moge :prochno:
Znasz tych zawodników czy po prostu ten "nasz" Ci z aparycji nie podchodzi? :smile: Höwedes jest lepszym zawodnikiem. Zdecydowanie.
Poprostu pisze:GDM wczoraj pisał, że Roma noe będzie Schickowi badała.serca :think:
Wszystko w temacie. Robią z niego najdroższy transfer w historii klubu, płacą dużo więcej niż my mieliśmy, do tego oczekują chyba zbawcy. Trochę dla mnie niezrozumiały transfer, jeśli chodzi o ten klub.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 10:20

mibor pisze:
silhouette pisze:Po Schicku, nie smak cholerny pozostanie, zwlaszcza jak odpali na dobre i stanie sie mega grajkiem a mi wtedy bedzie się przypominać, że facet był juz przecież u nas na testach medycznych i paradował w naszej treningówce...

Obrazek

:placze:


/
Howedes natomiast dogadany juz prawie z nami, a Inter sciąga Mustafiego z Arsenalu...szczerze to mnie bardziej by ten Mustafi przekonywał niż Howedes no ale co ja moge :prochno:
Dziwi mnie ten dziwny hype na Shicka, podobnie jak na Cancelo, mam wrażenie, że zadziałała tu psychologia tłumu, jeden napisał, drugi i poszło jak domino. Chłopak jak narazie ma jeden niezły sezon, i problemy zdrowotne, czy to ryzyko warte 40 mln ? niech kazdy sobie odpowie sam.
Psychologia tłumu? :ahsisi:

Gracze młodzi, bardzo efektowni i na pozycje, które wymagają wzmocnienia, więc ciężko, żeby ludzie ich nie chcieli. Psychologia tłumu to mogła zadziałać w kontekście kogoś mniej znanego, jak np. Bentancur. Podejrzewam, że sporo osób widziało w akcji Schicka i Cancelo i miało już wcześniej wyrobione jakieś zdanie na ich temat. Ja uważam, że Schick to perła, a Cancelo to jedynie jedna z najlepszych dostępnych opcji na prawą obronę. Zdecydowanie wolałbym w roli Keana i De Sciglio oglądać Schicka i Cancelo, no ale widocznie nie stać nas na wszystkich.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 10:21

Nic już się raczej nie wydarzy. Co najwyżej Lotito na koniec wymięknie i odda Keitę na naszych warunkach, choć również i w to wątpię. O żadnych transferach typu Strootman czy Emre Can nie ma mowy. Strzelam, że dołączy ten Howedes i zakończymy letnią karuzelę.


Obrazek
Zablokowany