Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 10:28

Alexinhio-10 pisze: Jezeli stracimy i Keite i Schicka to bedzie to jak plaskacz w twarz.
Dokładnie, powinniśmy spokojnie zasysać największe talenty, już nie twierdzę, że z całej ligi, bo wiadomo że Napoli czy Inter w życiu nam nikogo nie sprzedadzą, ale z mniejszych klubów.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 11:29

Prawda jest taka że transfer Schicka do nas może mu tylko karierę zatrzymać.Dwa mecze w pucharze Włoch i ewentualnie kilka w pierwszym składzie w lidze w kwietniu/maju. Juve nie stawia na młodych niestety.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 11:31

Alexinhio-10 pisze:
Robaku pisze:
Alexinhio-10 pisze: Cały czas mam wrażenie, że my nie mamy konkretnego planu na mercato, przynajmniej nie w 100%. Później wychodzą takie wspaniałości, jak Matuidi i Witsel w tamtym roku. Teraz "a może 433?". Dodatkowo dziwne ruchy ze Spinazzola, Schickiem, Keita plus brak PO. Sezon zweryfikuje.
to jest genialne. Okienko jest najbardziej płynną rzecza w piłce noznej. to sieć naczyń połączonych, tego nie idzie przewidzieć, to tak jak masz zarządzenie na kryzysie, coś tam umiesz cos wiesz z doświadczenia, cos mozesz przewidzieć, ale nigdy do końca nie wiesz jak kryzys będzie potęzny i jakie przyniesie ze sobą konsekwencje.
Tak jak wiadomo było ze Bonus odejdzie, tak mniemam,ze duzym surprisem było odejscie Alvesa. Ale tez Daniego rozumiem, pewnie PSG sypnelo mu tyle kasy, bo wiedziele, ze tylko on da im Neymara.
Nie skumales Robaczku. Wygrubiles jedno zdanie, a reszte zlales. Marotta wiedzial ze odejdzie Bonu, ze odejdzie Alves i o ile plotki o SO moga byc nie prawdziwe, o tyle PO potrzebujemy na gwalt. Dodatkowo podchody pod 433 i znow zmiana strategi.

Ja wiem ze okienko rzadzi sie swoimi prawami i czasami jeden transfer jest reakcja lanuchowa. Dodatkowo transfery pod koniec okienka, gdzie ktores z klubow musza ustapic i transfer dochodzi do skutku.

Mimo wszystko to wyglada jakby Marotta dzialal troche po omacku.

.
do jednego zdania się odniosles, a reszte zlałeś.
Wszystkie media donoszą - Dani to dla nas szok.
Pewnie by inaczej to wyglądało gdyby Dani został. Być może nawet byśmy olali Coste, a wzieli Berne/Keite ustawili ich razem z Alvesem wysoko - w zależnosci od przeciwnika a Danilo cisneli na PO.
Tylko imo odejscie Bonusa bylo pewne, co do reszty to prawa rynku. Jak widać obecnie bardziej walczymy o defensywnego uniwersala czyli Howedes od LO do PO przez SO niż o typowego "prawaka"


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 14:46

CavAllano pisze:- Prezydent Galatasaray Dursun Ozbek w wywiadzie dla Sporx.com odniósł się do zainteresowania Asą: Asamoah chce się do nas przenieść, ale musimy wyjaśnić sytuację z Juve.

- Poniższe info powinno radować nas wszystkich i oby miało odzwierciedlenie w faktycznych działaniach w kierunku pozyskania tego gracza.
Juventus postrzega rzekomo Pereirę za alternatywę numer 1 dla Spinazzoli (a wiemy, że szanse na Włocha raczej duże nie są przy nastawieniu Atalanty). Portugalczyk podoba się także w środowisku Tottenhamu, ale według dziennika O'Jogo Juventus jest gotów podjąć negocjacje z Porto. Koszt - 25 mln (w tym przypadku zdaje się mowa o klauzuli).
I ta nieugiętość Atalanty może nam w sumie wyjść na dobre, jeśli oczywiście oznaczać to będzie przyjście R. Pereiry. Wtedy sprzedajemy Asamoaha, MDS przesuwamy na lewą obronę, a na prawej mamy doświadczonego Lichego i młodego zdolnego prawego obrońcę :hellyes: Do tego za rok przyjdą do nas za darmo Spinazzola i Lirola i boki obrony będą obstawione na lata, jeśli oczywiście po drodze nic złego się nie wydarzy - czyt. sprzedaż A. Sandro.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 15:22

Pięknie Marchisio zaorał doniesienia łączące go z Milanem. I właśnie dlatego uważam, że tacy ludzie powinni być częścią tego klubu tak długo jak tylko zapragną.



Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 16:41

Vincitore pisze:Pięknie Marchisio zaorał doniesienia łączące go z Milanem. I właśnie dlatego uważam, że tacy ludzie powinni być częścią tego klubu tak długo jak tylko zapragną.

I to mi sie podoba! Nie dość że wychowanek, urodzony w Turynie, to i jeszcze pełną gębą Bianconero!

I jak pięknisie? Skoro Keita, Schick odpadają to ktoś jeszcze do nas dołączy? Ten Strootman to nie byłby zły wybór ALE troszkę przepych przy formacji 4-2-3-1. Ciekawi mnie to co Allegri szykuje na ten sezon, czy na boisku zobaczymy w pierwszym składzie zarówno Dybale, Coste i Berne? :whistle:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 16:46

Simi pisze:I jak pięknisie? Skoro Keita, Schick odpadają to ktoś jeszcze do nas dołączy? Ten Strootman to nie byłby zły wybór ALE troszkę przepych przy formacji 4-2-3-1. Ciekawi mnie to co Allegri szykuje na ten sezon, czy na boisku zobaczymy w pierwszym składzie zarówno Dybale, Coste i Berne? :whistle:
Na początku sezonu Allegri mówił o 4-2-3-1 i 4-3-3. Myślę, że w zależności od rywala będziemy rotować taktyką (na słabszego bardziej ofensywnie, na trudnego bardziej wyważenie). Wobec tego potrzeba nam skrzydłowych i środkowych (no i prawego obrońcy). Tych pierwszych już mamy, środkowych niby też, ale jakby miał przyjść jakiś Strootman za Sturaro to chyba nikt się nie obrazi ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 17:06

deszczowy pisze:Dominik Mucha z "PS" pisze na TT, że Schick najprawdopodobniej trafi do... Romy. Miał to rzekomo potwierdzić prezydent Sampy.

KLIK
Nieaktualne. Najnowsze info z godzin popołudniowych jest takie, że Roma się od gracza oddala, tymczasem do gry włączyło się Napoli + bliżej pozyskania Czecha ma być Inter. O Juve ciszej. Jego agent zapewnia, że w ciągu kilku dni będą mieć pewność (co nie dziwi, bo mercato się kończy, ale raczej na pewno napastnik zmieni teraz klub).


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 17:09

- Poniższe info powinno radować nas wszystkich i oby miało odzwierciedlenie w faktycznych działaniach w kierunku pozyskania tego gracza.
Juventus postrzega rzekomo Pereirę za alternatywę numer 1 dla Spinazzoli (a wiemy, że szanse na Włocha raczej duże nie są przy nastawieniu Atalanty). Portugalczyk podoba się także w środowisku Tottenhamu, ale według dziennika O'Jogo Juventus jest gotów podjąć negocjacje z Porto. Koszt - 25 mln (w tym przypadku zdaje się mowa o klauzuli).

Cieszyłem się, dopóki mój wzrok nie dotarł do źródła :/


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 17:57

Asamoah na razie nie odchodzi do Galatasaray bo faktycznie nie mamy gotowego zastępstwa, ale też dlatego, że Turasy nie oferują wcale takiej kasy jaką podaje się w mediach (Agresti specjalnie jak o tym pisał przywoływał przykład Melo, którego tylko wypożyczali kilka lat).

Btw. Francesco Ceccotti (jeden z administratorów VS) też potwierdza, że poważnie próbujemy ściągnąć Strootmana (oczywiście to nie znaczy, że Roma się zgodzi go oddać).


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:09

Ktoś w ogóle kojarzy tego Rogerio co go wypożyczamy do Sassuolo?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:40

Ja go tam kojarzę bo pamiętam nawet jak sam wrzucałem zdjęcie kiedy przechodził badania lekarskie u nas ze dwa lata temu. Lewy obrońca, który ostatnio chyba w primce biegał. No, ale to tyle.

Agresti pisze na VS, że jesteśmy gotowi zainwestować duże pieniądze, ale tylko na Strootmana. Czy się uda czy nie, nie wiadomo. Ahaa, i zaprzeczył tym newsom o Ricardo Pereirze niestety.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:41

RICTOR pisze: Btw. Francesco Ceccotti (jeden z administratorów VS) też potwierdza, że poważnie próbujemy ściągnąć Strootmana (oczywiście to nie znaczy, że Roma się zgodzi go oddać).
Dzisiaj pojawiło się info, że oficjalnie poinformowaliśmy Romę o możliwości dołączenia karty Cuadrado do oferty za niego. Może to mieć znaczenie, bo jest to jedno z głównych nazwisk ich listy życzeń na skrzydło.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:50

RICTOR pisze:
Agresti pisze na VS, że jesteśmy gotowi zainwestować duże pieniądze, ale tylko na Strootmana. Czy się uda czy nie, nie wiadomo. Ahaa, i zaprzeczył tym newsom o Ricardo Pereirze niestety.

Skoro mamy te pieniądze i nam zależy na nim to wpłacać klauzule i ie przepychać się z Romą. Ciężko mi uwierzyć w deal z Cuadrado.


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:53

Poprostu pisze:
RICTOR pisze:
Agresti pisze na VS, że jesteśmy gotowi zainwestować duże pieniądze, ale tylko na Strootmana. Czy się uda czy nie, nie wiadomo. Ahaa, i zaprzeczył tym newsom o Ricardo Pereirze niestety.

Skoro mamy te pieniądze i nam zależy na nim to wpłacać klauzule i ie przepychać się z Romą. Ciężko mi uwierzyć w deal z Cuadrado.
problem w tym, że ta klauzula była ważna tylko do 1 sierpnia, na dzień dzisiejszy nie obowiązuje


Zablokowany