Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:06

Astarot pisze:
Virgil pisze:(...) bo z Matuidim mamy pomoc kompletną i pewnie to celowy zabieg, gdyż nie chcieliśmy pewnie szukać TOPA do pomocy mając Khedirę, Marchisio tylko uzupełnienia (...)
To Blastois nie jest TOPem? Fakt, że właśnie strzeliła mu 30 jednak w mojej ocenie to najbardziej niedoceniany środkowy pomocnik na świecie. Nam po odejściu Vidala kogoś takiego było trzeba - dominatora środka pola. Jedyne obiekcje można mieć właśnie do jego wieku, bo Matuidi swoją grę opiera na walorach czysto fizycznych tj. dynamice i sile, jednak jak człowiek popatrzy na to jaką formę prezentował 33 letni Alves ....
Człowiek który wykręca 90% skutecznych podań nie opiera się na walorach fizycznych, a po prostu je ma. Blaise jest kompletnym pomocnikiem. Max takich lubi - dobrze i skutecznie podający.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:12

Vieira też przychodził w podobnym wieku a 4 sezony w Itali rozegrał na bardzo dobrym poziomie (mimo jakichś tam kontuzji) Więc na to samo możemy liczyć w wykonaniu naszego nowego francuskiego pomocnika. Cały świat patrzy jak wyciągamy Blaise'a za 20 mln i nie może wyjść z podziwu, że wyciągamy TOPA za takie małe pieniądze gdy Barcelona płaci 40 mln za Paulinho, który właściwie nic nie wygrał a grał dobrze ponad 4 lata temu! Nie wiem czemu niektórzy tutaj nie uważają Matuidiego za piłkarza gotowego na pierwszą jedenastkę w naszej drużynie.
towalski pisze:Dlaczego PSG pozbywa się Topa za 20 baniek?
Bo ten chce odejść?
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2017, 10:14 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:13

Dlaczego PSG pozbywa się Topa za 20 baniek?


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:17

dr.DeV pisze:Vieira też przychodził w podobnym wieku a 4 sezony w Itali rozegrał na bardzo dobrym poziomie (mimo jakichś tam kontuzji) Więc na to samo możemy liczyć w wykonaniu naszego nowego francuskiego pomocnika. Cały świat patrzy jak wyciągamy Blaise'a za 20 mln i nie może wyjść z podziwu, że wyciągamy TOPA za takie małe pieniądze gdy Barcelona płaci 40 mln za Paulinho, który właściwie nic nie wygrał a grał dobrze ponad 4 lata temu! Nie wiem czemu niektórzy tutaj nie uważają Matuidiego za piłkarza gotowego na pierwszą jedenastkę w naszej drużynie.
:hellyes:
Ale Marotta przeciez do niczego się nie nadaje... a nasz nowy nabytek nie jest tak medialny wiec w oczach wielu nie jest TOPEM... czasami ciezko dojśc jakimi kategoriami kieruja sie userzy tutaj. W Obecnych czasach gdzie ceny za byle grajka sa z d.... kwota jaka zaplaciło Juve to naprawde swietny deal zrozumcie to..., choc chwila co by Marotta nie zrobil to i tak jest beznadziejny a mercato 2/10....


Juve, storia di un grande amore
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:22

dr.DeV pisze:Vieira też przychodził w podobnym wieku a 4 sezony w Itali rozegrał na bardzo dobrym poziomie (mimo jakichś tam kontuzji) Więc na to samo możemy liczyć w wykonaniu naszego nowego francuskiego pomocnika. Cały świat patrzy jak wyciągamy Blaise'a za 20 mln i nie może wyjść z podziwu, że wyciągamy TOPA za takie małe pieniądze gdy Barcelona płaci 40 mln za Paulinho, który właściwie nic nie wygrał a grał dobrze ponad 4 lata temu! Nie wiem czemu niektórzy tutaj nie uważają Matuidiego za piłkarza gotowego na pierwszą jedenastkę w naszej drużynie.
Jak dla mnie to Vieira byl cieniem samego siebie z Arsenalu. Cale zycie w jednej druzynie i srednio odnalazl sie w innym srodowisku. Inna sprawa ze trafil na betona Capello.

Co do Matuidiego, fajny transfer. Khedira musi poczuc jakas presje, bo to co odwala w ostatnich miesiacach to jest dramat. Troche ruchu panie zolwiu...
Mamy w srodku mocna czworke, Bentancura i Sturaro, wiec mozna realnie myslec o trojce w srodku. Byc moze tego potrzeba, nasze 4-2-3-1 z Mandzukiciem jako nie-wiadomo-kto juz nikogo nie zaskakuje.

Osobiscie obstawiam cos w rodzaju choinki 4-3-2-1. Trzeba wspomoc tyly. Odpuszczamy Keite, a w 'dwojce' dowolny zestaw z Dybala-Costa-Berna. Paulo potrzebuje tam troche wsparcia, to nie jest jakis bog-playmaker.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2017, 10:23 przez Garreat, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:22

@mibor, rozumiem, że dla Ciebie forum jest monotematyczne - wciąż na "nie" - stąd Ty postanowiłeś być jeszcze bardziej monotematyczny, tak dla przekąsu?

Sprzedam Ci newsa: jeśli uważasz to forum za miejsce o niezbyt wysokim poziomie, to swoimi do bólu nudnymi, powtarzalnymi i przewidywalnymi postami, nic niewnoszącymi do dyskusji, raczej ciągniesz to forum na dół, niż je ratujesz.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:25

pumex pisze:@mibor, rozumiem, że dla Ciebie forum jest monotematyczne - wciąż na "nie" - stąd Ty postanowiłeś być jeszcze bardziej monotematyczny, tak dla przekąsu?

Sprzedam Ci newsa: jeśli uważasz to forum za miejsce o niezbyt wysokim poziomie, to swoimi do bólu nudnymi, powtarzalnymi i przewidywalnymi postami, nic niewnoszącymi do dyskusji, raczej ciągniesz to forum na dół, niż je ratujesz.
Upodabniam się min. do Ciebie, ty wiecznie narzekasz, ja wiecznie o jednym, wytykasz mi to ,a sam jesteś mega monotematyczny swym narzekaniem, czy to nie hipokryzja ?


Juve, storia di un grande amore
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 10:51

Garreat pisze:Jak dla mnie to Vieira byl cieniem samego siebie z Arsenalu. Cale zycie w jednej druzynie i srednio odnalazl sie w innym srodowisku. Inna sprawa ze trafil na betona Capello.
Ale Vieira miał u nas nieco inne zadania niż w Arsenalu. Sam pamiętam wywiad z tamtego czasu, w którym przyznał, że w Juve czarną robotę za niego odwalał Emerson, a on dzięki temu mógł pozwolić sobie na więcej pracy do przodu. Znaczy - gość przecież nie był nigdy typowym przecinakiem w stylu "skoś i oddaj do najbliższego" jak Rino Gattuso, ale piłkarzem o wiele... inteligentniejszym jeśli chodzi o rozegranie. Być może to właśnie ta zmiana charakterystyki gry wpłynęła na Twój odbiór Patricka. Jednocześnie przyznaję, że po Calciopoli zupełnie się mu nie przyglądałem, ale wspomniałeś o Capello, więc spodziewam się, że również miałeś na myśli jego grę dla Juve :wink:

Ja się cieszę z przyjścia Blaise'a (zwłaszcza za takie pieniądze) i mam nadzieję na jego szybką aklimatyzację :ok:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 11:09

Obstawiam jednak ze po zakontraktowaniu Spinazzoli uderzymy po Darmiana, ManUTD troche nakupowal w tym okienku I jeszcze nikogo nie sprzedali. Moze uda sie go wyciagnac. Cancelo mnie nie przekonuje, przede wszystkim jesli chodzi o gre obronna.
Fajnie jakby udalo sie jeszcze w ostatnim dniu okienka pogonic Lichego I wziac Balde.
W styczniu de Vrij po promocji ? Czemu nie.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 11:32

Przemo90 pisze:Obstawiam jednak ze po zakontraktowaniu Spinazzoli uderzymy po Darmiana, ManUTD troche nakupowal w tym okienku I jeszcze nikogo nie sprzedali. Moze uda sie go wyciagnac. Cancelo mnie nie przekonuje, przede wszystkim jesli chodzi o gre obronna.
Fajnie jakby udalo sie jeszcze w ostatnim dniu okienka pogonic Lichego I wziac Balde.
W styczniu de Vrij po promocji ? Czemu nie.
gdyby w życiu było jak Fm może by się udało, ale tak niestety pięknie nie będzie.


Co do Cancelo to widzę, że panuje tu nastrój sinusoidalny :D
Tak naprawdę nie wiem skąd taki nagły hype na niego ?
co do MDS to dla mnie osobiscie wielka niewiadoma, może pod ręka Maxa się ogarnie i wejdzie na poziom wyżej, albo będzie drugim Asztonem Kuczerem Juve... Darmian imo był by fajną opcja na prawa stronę ale chyba już za póxno by go wziąć. Z całą sympatią dla Stefana chyba czas ze sceny zejść, bo chłop od 2 polowy poprzedniego sezony zalicza zjazd po równi pochyłej... dziś 17 i uważam, że na PO już raczej nie ściągniemy nikogo konkretnego, a scenariusz ze Spinaczem na prawej moze być coraz bardziej prawdopodobny.


Juve, storia di un grande amore
Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 11:39

mibor pisze:
Przemo90 pisze: Co do Cancelo to widzę, że panuje tu nastrój sinusoidalny :D
Tak naprawdę nie wiem skąd taki nagły hype na niego ?
Ma dobrą kartę w Fifie17 :smile:


Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 11:55

Dybala 4ever pisze:To będzie skandal jak tych dwóch parodystów rodem z Akademii Policyjnej będzie stanowić o sile prawej flanki defensywy.
To trochę smutne, że jakiś czesiek z pierdziszewa wypowiada się w taki sposób o tak uznanym zawodniku Juventusu, jakim bez wątpienia jest Lichtsteiner. Może i Szwajcar obniżył loty, ale to nie powód, żeby go obrażać.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 12:08

Bandiera_Rossa pisze:
Dybala 4ever pisze:To będzie skandal jak tych dwóch parodystów rodem z Akademii Policyjnej będzie stanowić o sile prawej flanki defensywy.
To trochę smutne, że jakiś czesiek z pierdziszewa wypowiada się w taki sposób o tak uznanym zawodniku Juventusu, jakim bez wątpienia jest Lichtsteiner. Może i Szwajcar obniżył loty, ale to nie powód, żeby go obrażać.
Nazwał rzeczy po imieniu, bo tego co odwala Lichy od przeszło pół roku inaczej niż parodią nazwać się nie da.
Oczywiście należy mu się szacunek, ale powinien sobie dać spokój i poszukać nowego klubu, a nie blokować nam transfer sensownego prawego obrońcy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 12:25

panlider@
Po prostu ja nie liczyłem jeszcze Keity jak to zrobił Rictor dlatego zostały mi 2 miejsca wolne a nie 1. Po przyjściu Spinazzoli i Keity, może przyjść jeszcze spokojnie PO, co do LM to przecież rok temu i tak nie zgłoszono Lichego i jakoś sam wielkich problemów nie stwarzał tylko po prostu robił swoje.
RICTOR pisze:Ergo, mało prawdopodobe żebyśmy kupili kogoś porządnego na PO bez pożegnania się ze Stefanem bo zbyt dużo kasy by się marnowało nie mogąc pomóc w Europie. Mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.
Dalej mnie to nie przekonuje, bo jakby przyszli Spinazzola,Keita i PO a odszedł tylko Asa to na LM nie zgłoszono by pewnie Lichego,Sturaro i Pjacy, więc gdzie tu widzisz jakieś wielkie miliony nie mogące pomóc w Europie, jak byliby to gracze głębokiej rezerwy i w tym jeden,który pewnie i tak z racji kontuzji nie byłby dostępny na większość gier w LM.
Mi się wydaje,że po prostu zarząd miał plan by ściągnąć De Sciglio i tak to zostawić i chyba niestety im to odpowiada nawet w momencie gdy Allegri pokazuje im dobitnie,ze potrzeba PO wystawiając na tej pozycji Barzagliego.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 12:25

LGDS napisała, że Schick nie przeszedł do nas, bo Max zmienił swoją strategię/taktykę. Problemy zdrowotne nie były decydującym czynnikiem.

Trochę się to kupy nie trzyma. Max zmienił strategię po tym, jak młody miał u nas pierwszą część testów medycznych? :smile:


Zablokowany