Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:20

Trochę się zgadzam z realbs ale ale Mbappe to piłkarz z tą mega iskrą, iskra która mają piłkarze rodzący się raz na 10 lat.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:29

realbs pisze:po prostu stwierdziłem, że już na tę chwilę Francuz jest zawodnikiem lepszym od Keity, a co dopiero za cztery lata.
Nom. Może nadal być w tym samym miejscu albo być toksyczny jak Balotelli.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:31

Push3k pisze:
realbs pisze:po prostu stwierdziłem, że już na tę chwilę Francuz jest zawodnikiem lepszym od Keity, a co dopiero za cztery lata.
Nom. Może nadal być w tym samym miejscu albo być toksyczny jak Balotelli.

Balotelli zawsze był <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Kylian taki nie jest. Jedyne co może powstrzymać Francuza przed zostaniem najlepszym napastnikiem na świecie to kontuzje, i zły dobór przyszłych klubów.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:40

Na tym forum nadinterpretuje się czasem pewne skróty myślowe. Oczywiście, że Keita nie jest na poziomie występów Mbappe w ostatnim sezonie. Ma jednak spory potencjał, podobnie się porusza. Byłby znakomitym wzmocnieniem. Nigdzie nie napisałem, że to zawodnik na poziomie gracza Monaco, ale tak to jest, jak ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ale w tym konkretnym przypadku mnie to nie dziwi.

Marotta może kombinować, ale się wcale Atalancie nie dziwię. I w tym, i w przypadku Caldary. Dlaczego mieliby się WYRAŹNIE osłabiać, skoro umowa jest umową? Marotta mógł nie wysyłać ich na wypożyczenie i tyle. Dostali też Orsoliniego, ale co z tego.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:40

realbs pisze:
Push3k pisze:
realbs pisze:po prostu stwierdziłem, że już na tę chwilę Francuz jest zawodnikiem lepszym od Keity, a co dopiero za cztery lata.
Nom. Może nadal być w tym samym miejscu albo być toksyczny jak Balotelli.
Balotelli zawsze był <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Kylian taki nie jest. Jedyne co może powstrzymać Francuza przed zostaniem najlepszym napastnikiem na świecie to kontuzje, i zły dobór przyszłych klubów.
Wiesz Barwuah nie zgłupiał od razu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:47

Nie wiem czemu debatujecie o Mbappe, monaco czuje pieniadz i juz chce 160-200mln a Kylian chce tylko do Realu


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:59

CavAllano pisze:Na tym forum nadinterpretuje się czasem pewne skróty myślowe. Oczywiście, że Keita nie jest na poziomie występów Mbappe w ostatnim sezonie. Ma jednak spory potencjał, podobnie się porusza. Byłby znakomitym wzmocnieniem. Nigdzie nie napisałem, że to zawodnik na poziomie gracza Monaco, ale tak to jest, jak ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ale w tym konkretnym przypadku mnie to nie dziwi.
Kolego, napisałeś, że Keita to mniej medialna wersja Mbappe. Nigdzie nie wyjaśniłeś, że chodzi Ci o styl poruszania się po boisku czy coś, po prostu stwierdziłeś, że to mniej medialny zawodnik. Ten skrót myślowy jedyne co wyjaśnia, to że Senegalczyk nie jest tak popularny jak Francuz, więc przestań gadać głupoty, i mnie obrażać, bo nie masz racji.


up. Balo zawsze był bambusem. Gość już w primaverze Interu odwalał głupoty, a jego talent bardziej niż rozum, zastopowały kontuzje.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:12

Paratici był na Goodison, gdzie Everton podejmował Sevillę żeby oglądać N'Zonziegi.

Pls, wpłaćcie już tą klauzulę, bo czas leci... :pray:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:19

Mbappe jest po jednym świetnym (jak na swój wiek) sezonie. Faktycznie to co zaprezentował może sugerować, że będzie kiedyś jednyn z najlpeszych lub najlepszym piłkarzem globu. Jednak to jeden sezon. Jeśli Kylian dobrze pokieruje swoją jeszcze młodzieżową karierą to za sezon dwa będzie zapewne najbardziej medialnym graczem. Jednak to jeszcze nie jest jego czas na Real czy Juventus jako podstawowego zawodnika. Mimo wszystko. Z ogromną przyjemnością zobaczyłbym go w naszej koszulce, jednak bądźmy szczerzy nie grałby w pierwszym składzie;) w Realu, Barcelonie, City czy PSG też nie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:23

Osgiliath pisze:Paratici był na Goodison, gdzie Everton podejmował Sevillę żeby oglądać N'Zonziegi.

Pls, wpłaćcie już tą klauzulę, bo czas leci... :pray:
Ale po co mamy to robić teraz? Jeśli mamy z nim pewnego rodzaju porozumienie to możemy sobie czekać i przycisnąć Sevillę do ściany w samej końcówce mercato (albo zejdziecie z żądań, albo aktywujemy klauzulę nie pozostawiając wam marginesu na pozyskanie następcy). Zawsze też może być tak, że jest traktowany jako opcja B i w przypadku braku szans na opcję A odpalimy alternatywę. Ale to takie luźne przemyślenia.

Ktoś wrzucał na forum statystyki N'Zonziego i naprawdę imponująco to wyglądało. Ktoś, kto zamiatał pod dywan Kroosa, Rakiticia itd. w pierwszej części sezonu musi mieć umiejętności. Na pewno bardziej pasowałby nam do gry u boku Pjanicia niż Matuidi.


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:31

CavAllano pisze:
Osgiliath pisze:Paratici był na Goodison, gdzie Everton podejmował Sevillę żeby oglądać N'Zonziegi.

Pls, wpłaćcie już tą klauzulę, bo czas leci... :pray:
Ale po co mamy to robić teraz? Jeśli mamy z nim pewnego rodzaju porozumienie to możemy sobie czekać i przycisnąć Sevillę do ściany w samej końcówce mercato (albo zejdziecie z żądań, albo aktywujemy klauzulę nie pozostawiając wam marginesu na pozyskanie następcy).
i wtedy oni postawieni pod ścianą, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powiedzą, to dajcie nam te 20 mln tylko wpłaćcie dzisiaj? :roll:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:35

Wtedy dostają swoje 40 mln 31 sierpnia i zostają z dziurą w środku pola wielości krateru na półwyspie Jukatan.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:39

pavel88 pisze: i wtedy oni postawieni pod ścianą, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powiedzą, to dajcie nam te 20 mln tylko wpłaćcie dzisiaj? :roll:
20 nie, ale może udałoby się coś z tej klauzuli jeszcze urwać. Mamy o co grać. Zwłaszcza, że pisało się o tym, że gość chce do nas.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 21:19

Swoją drogą Verratti przedłuży po raz 4 swój kontrakt z PSG. 12 mln netto za rok gry. Cóż, taki trochę więzień PSG. No ale doi ich co roku renegocjujac kontrakt, poprzez flirty z innymi drużynami, do których się przyznał. Np powiedział , że miał kontakt z Barcelona no ale .. 12 mln netto stawia go już dosyć wysoko w top zarabiających w Europie. Po co ma odchodzić z PSG jak co roku podwyżka.


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 22:04

Łudziłem sie ze go wyciągniemy moze nawet w tym roku, ale to było optymistyczne myślenie delikatnie to ujmując :roll: W każdym razie widać ze ambicje sportowe to rzecz drugorzędna dla zawodników Psg gdzie na czele rzecz jasna stoi Neymar. Jeżeli przyjdzie Nzonzi, Cancelo i Balde a sprzedamy Cuadrado, Lichego i Rincona to bede bardzo ukontentowany. Za Francuzem nie byłem ale on faktycznie jest wielkim bykiem i mysle ze jeśli przyjdzie to zapewni spokoj Pjanicowi. Do tego para rezerwowa Marchisio Bentancur bo na Khedire patrzeć nie mogę. Sturaro jako opcja na czarna godzinę no chyba ze pozbędziemy sie Włocha z czego rownież bym sie cieszył.


Zablokowany