Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 23:23

Lichy swoim najnowszym postem na facebooku chce chyba dobitnie pokazać, że nigdzie się nie wybiera. Zdjęcie z treningu, z podpisem:

A tough training to keep on course for victory in the JUVENTUS jersey also this year! #FinoAllaFine #ForzaJuve

Jak widać jedynym "pogrubionym" słowem jest tutaj JUVENTUS. Tyle.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 23:36

Teraz nam brakuje rzeźnika defensywy, przy tych skrzydłach. Matuidi byłby ok, N'Zonzi także. Mamy kim grać z przodu czas na obronę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 23:56




Cuadrado trenuje z bocznymi obrońcami? :whistle:


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 00:07

Cabrini_idol pisze:


Cuadrado trenuje z bocznymi obrońcami? :whistle:
Pisałem o tym, że jak nie pozyskamy Cancelo, to nie zdziwię się, jakby Cuadrado był testowany na prawej obronie. W końcu w Fiorentinie często grał jako prawy wingback w 3-5-2. Na murującego rywala z dna tabeli skrzydła A.Sandro-D.Costa i Cuadrado-Bernardeschi, a w środku Pjanic-Dybala-Higuain :D


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 00:14

Szanuję Stefana bardzo, nie mógłbym powiedzieć mu żeby już sobie poszedł ale jeśli zablokuje Cancelo to będzie bardzo przykro. ::/:


calma calma
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 00:19

Ktoś nazwał Matuidiego ogórem to przypominam ,że rok temu został najlepszym piłkarzem we Francji. :whistle:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 00:24

Matuidi do 4-3-3 WIELKIE TAK, do 4231 Zdecydowane nie. Nic więcej nie trzeba pisać w tej dyskusji.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 00:37

Poprostu pisze:Matuidi do 4-3-3 WIELKIE TAK, do 4231 Zdecydowane nie. Nic więcej nie trzeba pisać w tej dyskusji.
Matic idzie do ManU, Can zostaje w Liverpoolu, Nainggolan w Romie, a rok młodszy N'Zonzi ma klauzulę 40 mln. Przy tych okolicznościach Matuidi za 20 mln jako opcja na 3 lata wydaje się :ok:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 01:45

Cabrini_idol pisze:


Cuadrado trenuje z bocznymi obrońcami? :whistle:
a Costa jest szykowany na środek obrony?

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59FFCA52


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 11:01

Chyba jestem tutaj jedyną osobą, która od samego początku uważa Matuidiego za dobrego kandydata. Jego największym minusem jest wiek, mógłby być też trochę tańszy, ale w tym okienku praktycznie wszyscy słono płacą za zawodników więc jest to do przełknięcia. Poza tym, w moim odczuciu, jest to klasowy pomocnik. Najlepszy, kiedy może skupiać się na defensywie, rzadko tracący piłkę, ale potrafiący też zaskoczyć obronę rywala.

Bardziej zaczyna martwić mnie prawa obrona. De Sciglio to zawodnik, którego widziałem w naszych barwach, ale on zwyczajnie nie ma papierów na pierwszy skład i powinien pełnić rolę rezerwowego na obu flankach. To odpowiednia rola dla niego. Jeśli nie odejdzie od nas Lichtsteiner to i tak mam nadzieję, że sprowadzimy kogoś na prawą stronę. Zawodnicy pokroju właśnie De Sciglio, Lichtsteinera, czy Asamoaha nie powinni blokować ruchów, które przeprowadzamy z myślą o pierwszym składzie.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 11:15

Arbuzini pisze:Chyba jestem tutaj jedyną osobą, która od samego początku uważa Matuidiego za dobrego kandydata. Jego największym minusem jest wiek, mógłby być też trochę tańszy, ale w tym okienku praktycznie wszyscy słono płacą za zawodników więc jest to do przełknięcia. Poza tym, w moim odczuciu, jest to klasowy pomocnik. Najlepszy, kiedy może skupiać się na defensywie, rzadko tracący piłkę, ale potrafiący też zaskoczyć obronę rywala.
Nie jesteś jedyny, Arbuz ;)

Matuidi jest mobilny, wybiegany, zadziorny, waleczny, a i w ofensywie potrafi coś zrobić. Nie jest to przecież gracz planowany na pierwszy skład, tylko alternatywa dla Khediry i w moim odczuciu sprawdzi się w takiej roli o wiele lepiej, niż Can. 20 mln za doświadczonego DM na wysokim europejskim poziomie to drobne, jestem na tak.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 11:16

Arbuzini pisze:Chyba jestem tutaj jedyną osobą, która od samego początku uważa Matuidiego za dobrego kandydata
Nie, nie jesteś, ale o Francuzie powiedziano wystarczająco dużo i nie ma sensu kolejny raz wyliczać jego mocne i słabe strony. Co jakiś czas zerkam na forum, czy pojawił się jakiś news czy ciekawy wpis, ale rzygam, kiedy widzę, że od trzech stron wałkowany jest jeden temat, jeszcze wcale niepewny. Pomoc Pjanić, Marchisio, Bentancur, Kedira, Matuidi, (Sturaro) to solidna linia pomocy na nadchodzący sezon. #### Leminę z Turynu :mad2:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 12:04

Matuidi to dobra opcja, a teraz gdy PSG jest trochę pod ścianą w związku planowanym transferem Neya i moglibyśmy go mieć za max 20 mln, to tym bardziej :hellyes: A przypomnę jeszcze, że w zeszłym roku Francuzi chcieli za niego więcej niż zapłaciliśmy za Pjanicia :whistle:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 13:05

Problem z Matuidim na tym forum jest taki, że niektórzy naiwnie wierzą w jakąś bombę do środka i gość jego pokroju nie jest zadowalający (a jeszcze rok temu była żałoba, że szejk zablokował transakcję). Jak dla mnie Pjanić przy supporcie jednego z pary Khedira/Marchisio to środek nie wymagający znaczących wzmocnień tylko uzupełnienia - Matuidi jako trzeci/czwarty w hierarchii jest moim zdaniem super opcją i nie powinniśmy wybrzydzać, to ciągle bardzo dobry gracz.

Jeżeli o mnie chodzi - MatuiSi. Topa do środka będziemy potrzebować gdy odejdzie Khedira, teraz potrzebujemy uzupełnienia, wyobraźcie sobie, że Matuidi przyjdzie na "pozycję w zespole" Leminy bądź Sturaro, to zrobi wam się lepiej na sercu - skok jakościowy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 13:11

Vincitore pisze:wyobraźcie sobie, że Matuidi przyjdzie na "pozycję w zespole" Leminy bądź Sturaro, to zrobi wam się lepiej na sercu - skok jakościowy.
Ja mam szczerą nadzieję, że wygra sportową rywalizację z Samim. Nam potrzeba więcej biegania i agresji w środku pola.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany