Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:35

Mati1990 pisze:Ładne wałki muszą w tym okienku być, skoro Marotta wypowiada się, że złożył ofertę za Keitę, a dziś na tuttojuve czytałem wypowiedź Lotito, że Juve nie złożyło żadnej oferty :prochno: Coś nasz guru transferowy kombinuje i przy czyms skrobie i to pewnie "wybuchnie" z nienacka, tylko pytanie kiedy i co :lol:
to jest taka taktyka, podchody, podstępy, knucie :afraid: i cholera wie co jeszcze


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:49

Tak przy okazji Berna wybrał 33 na koszulce :shock:


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:50

tomassi14 pisze:Podobno Antek Conte wraca z oferta 61mln funtow za AS
Niech ####, zwłaszcza, że za 3 tygodnie początek sezonu.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:18

The number 10 deserves respect and must be won. I hope to be able to deserve it in time.
Ogólnie jakoś nie mam parcia na "10", ale pytanie - czy to klub nie dał Bernie 10, czy on sam z niej zrezygnował :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:36

gucio_juve pisze:
The number 10 deserves respect and must be won. I hope to be able to deserve it in time.
Ogólnie jakoś nie mam parcia na "10", ale pytanie - czy to klub nie dał Bernie 10, czy on sam z niej zrezygnował :think:
Może i jedno, i drugie.

Po co robimy ten myk z obrońcami? :whistle:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:42

Ten Del Fabro to chyba jako 5-ty obrońca, takie zabezpieczenie, gdyby cała trójka: Barzagli, Benatia i Chiellini była jednocześnie kontuzjowana.

Matuidi wydaje się już kwestią godzin.

Ponoć w przyszłym tygodniu Neymar ma zostać ogłoszony zawodnikiem PSG. Francuzi są gotowi wpłacić klauzulę, która wynosi 220 mln euro (20 mln może być z Matuidiego :prochno: ). No ale skoro nas stać na zapłacenie 90 mln klauzuli za 29-letniego Higuaina, to dlaczego szejków miałoby nie stać na wyłożenie 220 mln za 25-letniego Neymara? Był ich katem przez kilka lat w LM, więc wkurzyli się i wykładają kasę na stół, żeby mieć go u siebie. Brazylijczyk miał dziś pobić się na treningu z kolegą, uciec z treningu i odjechać z piskiem opon.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:47

Już sam fakt, że PSG daje nam Matuidiego może świadczyć o tym, że transfer Neymara wydaje się być przesądzony, jeszcze ta jego kłótnia dzisiaj.
Dwa durnie - Alves i Neymar z jednej gliny są ulepieni i palą za sobą mosty.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:49

– Nie chcę kupować zawodnika za 150 czy 200 milionów euro. Nie chcę dołączać do takiego szaleństwa. To coś, co całkowicie odrzucamy w Bayernie. Przez to nie możemy obierać za cel wygrania Ligi Mistrzów dopóki to szaleństwo będzie panować na rynku transferowym. Naszym celem na teraz jest zostawanie mistrzem Niemiec i jak najdalsze zachodzenie w Pucharze Niemiec. Do tego gra w Lidze Mistrzów. Jesteśmy tam wśród 3-4 najlepszych ekip i każda z nich może wygrać te rozgrywki. Zastanawiam się, czy kibice w długim okresie zaakceptują taką sytuację. Menadżerowie też powinni zastanowić się na ile to wszystko jest rozsądne.

– Neymar? Dla mnie ten ruch PSG to oznaka słabości. Jeśli muszę wydać mnóstwo pieniędzy, by być może niczego nie osiągnąć, to sygnał, że dotychczas nie pracowałem za dobrze. Ja nie mogę być zainteresowany czymś takim. Najdroższy transfer niekoniecznie jest najlepszy. My musimy znaleźć swoje miejsce w tym basenie pełnym rekinów.
Ciekawa opinia Uliego. Nie chcę tutaj pisać, że zgadzam się w 100%, choćby ze względu na naszą politykę transferową, ale warto chwilę się zastanowić, dokąd transfery i kwoty za piłkarzy zmierzają.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:57

Crunny pisze:Ten Del Fabro to chyba jako 5-ty obrońca, takie zabezpieczenie, gdyby cała trójka: Barzagli, Benatia i Chiellini była jednocześnie kontuzjowana.

Matuidi wydaje się już kwestią godzin.

Ponoć w przyszłym tygodniu Neymar ma zostać ogłoszony zawodnikiem PSG. Francuzi są gotowi wpłacić klauzulę, która wynosi 220 mln euro (20 mln może być z Matuidiego :prochno: ). No ale skoro nas stać na zapłacenie 90 mln klauzuli za 29-letniego Higuaina, to dlaczego szejków miałoby nie stać na wyłożenie 220 mln za 25-letniego Neymara? Był ich katem przez kilka lat w LM, więc wkurzyli się i wykładają kasę na stół, żeby mieć go u siebie. Brazylijczyk miał dziś pobić się na treningu z kolegą, uciec z treningu i odjechać z piskiem opon.
Jeszcze nie wiadomo czy wplaca klauzule, bo w takim przypadku beda musieli zaplacic podatek we francji...kombinuja zeby zaplacic mniej albo wiecej, proboja sie dogadac z barcelona np sa gotowi oddac verattiego a gdzies czytalem ze Messi sobie zazyczyl Di Marie

„To nieprawda. Oni umyślnie rozprowadzają takie informacje. Nie zbliżyli się nawet do 15 mln!” - powiedział Lotitio

Źródło: football-italia.net

Wg transfery.info Roma z Mochim zloyli ostatnia oferte za Mahreza, w przypadku fiasku beda brali inne opcje, moga wrocic do Cuadrado co by moglo zwiastowac wymiane na Manolasa
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2017, 21:04 przez tomassi14, łącznie zmieniany 2 razy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:59

gucio_juve pisze:
– Nie chcę kupować zawodnika za 150 czy 200 milionów euro. Nie chcę dołączać do takiego szaleństwa. To coś, co całkowicie odrzucamy w Bayernie. Przez to nie możemy obierać za cel wygrania Ligi Mistrzów dopóki to szaleństwo będzie panować na rynku transferowym. Naszym celem na teraz jest zostawanie mistrzem Niemiec i jak najdalsze zachodzenie w Pucharze Niemiec. Do tego gra w Lidze Mistrzów. Jesteśmy tam wśród 3-4 najlepszych ekip i każda z nich może wygrać te rozgrywki. Zastanawiam się, czy kibice w długim okresie zaakceptują taką sytuację. Menadżerowie też powinni zastanowić się na ile to wszystko jest rozsądne.

– Neymar? Dla mnie ten ruch PSG to oznaka słabości. Jeśli muszę wydać mnóstwo pieniędzy, by być może niczego nie osiągnąć, to sygnał, że dotychczas nie pracowałem za dobrze. Ja nie mogę być zainteresowany czymś takim. Najdroższy transfer niekoniecznie jest najlepszy. My musimy znaleźć swoje miejsce w tym basenie pełnym rekinów.
Ciekawa opinia Uliego. Nie chcę tutaj pisać, że zgadzam się w 100%, choćby ze względu na naszą politykę transferową, ale warto chwilę się zastanowić, dokąd transfery i kwoty za piłkarzy zmierzają.
Świetnie powiedziane. Prawda jest taka, że Bayern i Juventus są kapitalnie zarządzane. PSG jest jednym z największych frajerów w historii LM, wydaje kupę kasy od dawna, a tak naprawdę nie znaczy w tych rozgrywkach nic. Swoją drogą niezły będą tam mieli kocioł - Neymar gwiazdeczka, Alves, będzie się działo. :snackgy: Spory problem ma z kolei Barcelona, bo ten gracz ciągnął ich w dużym stopniu za uszy, a mimo sporych środków ciężko im będzie wyciągnąć topów na tym etapie okienka.

Wiadomo coś z Cancelo? Ponoć Marotta widział się wczoraj z jego agentem?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 21:04

Mrozzi, gdzieś widziałem tabelkę ostatnich 10 lat i to nie PSG ale MC wydał najwięcej na rynku piłkarskim.

W zasadzie kalifat z MC i PSG to po jednym ojcu. Obydwa kluby to żenada. Zbudowane na ropie. Wiadomo każdy z wielkim klubów ma wsparcie finansowe, choćby Juve i Exor a kiedy po prostu Fiata. No ale 100 lat temu pieniądze były drugorzędne, liczył się pomysł, ambicje. Historia sama się tworzyła.

PSG,MC to sztuczne twory, wyhodowane na ropie w ciągu 2-3 lat. I to właśnie one zniszczyły dosłownie rynek. No bo jak można zapłacić za piłkarza więcej niż 60-70 mln a co dopiero 220 melonów. To jest chore. I ma coraz mniej związanego z piłką nożną.


Obrazek
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 21:18

Ja się nie zgadzam z tym, że PSG czy MC zniszczyły piłkę jeżeli chodzi o kasę. Fakt, sporo napędziły to wszystko, ale bez nich PL zrobiłaby to samo. Zbyt duże dysproporcje pomiędzy krajowymi ligami - to zniszczyło piłkę. Najbiendniejszy klub z ligi angielskiej a tyle hajsu z praw do transmisji, że u nas to są żarty. Stąd przeciętniaki chodzą po 40+ milionów. Dodajcie do tego zwykłą inflację. Kiedyś było taniej... Kiedyś wszystko było taniej.
Tak czy inaczej PSG czy MC sporo namieszały w rynku transferowym, ale równie dobrze miesza teraz Milan nie patrząc na nic, byle tylko narobić wzmocnień. Każdy swoją miarą.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 21:55

Nowa kompilacja z Matuidim:

Ma parę ładnych bramek w karierze. W obecnych czasach 20 mln to promocja. Szkoda jedynie, że nie jest o te 10 cm wyższy i 2 lata młodszy ;)


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 22:26

Crunny pisze:Nowa kompilacja z Matuidim:

Ma parę ładnych bramek w karierze. W obecnych czasach 20 mln to promocja. Szkoda jedynie, że nie jest o te 10 cm wyższy i 2 lata młodszy ;)
Ja na tej kompilacji nie widze jego zdolnosci obronnych jako DM, typowy boczny ofensywny pomocnik przy 4-3-3


pem43

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 22:44

CavAllano pisze:
gucio_juve pisze:
– Nie chcę kupować zawodnika za 150 czy 200 milionów euro. Nie chcę dołączać do takiego szaleństwa. To coś, co całkowicie odrzucamy w Bayernie. Przez to nie możemy obierać za cel wygrania Ligi Mistrzów dopóki to szaleństwo będzie panować na rynku transferowym. Naszym celem na teraz jest zostawanie mistrzem Niemiec i jak najdalsze zachodzenie w Pucharze Niemiec. Do tego gra w Lidze Mistrzów. Jesteśmy tam wśród 3-4 najlepszych ekip i każda z nich może wygrać te rozgrywki. Zastanawiam się, czy kibice w długim okresie zaakceptują taką sytuację. Menadżerowie też powinni zastanowić się na ile to wszystko jest rozsądne.

– Neymar? Dla mnie ten ruch PSG to oznaka słabości. Jeśli muszę wydać mnóstwo pieniędzy, by być może niczego nie osiągnąć, to sygnał, że dotychczas nie pracowałem za dobrze. Ja nie mogę być zainteresowany czymś takim. Najdroższy transfer niekoniecznie jest najlepszy. My musimy znaleźć swoje miejsce w tym basenie pełnym rekinów.
Ciekawa opinia Uliego. Nie chcę tutaj pisać, że zgadzam się w 100%, choćby ze względu na naszą politykę transferową, ale warto chwilę się zastanowić, dokąd transfery i kwoty za piłkarzy zmierzają.
Świetnie powiedziane. Prawda jest taka, że Bayern i Juventus są kapitalnie zarządzane. PSG jest jednym z największych frajerów w historii LM, wydaje kupę kasy od dawna, a tak naprawdę nie znaczy w tych rozgrywkach nic.
Tutaj się zgadzam, chociaż polityka transferowa Bayernu wygląda trochę inaczej od tej Juventusu. Jednak wyłożenie 90 milionów na klauzulę za Higuaina też było trochę szalone . Chociaż oczywiście takie są teraz realia i te pieniądze w futbolu są chore. No a co do Bayernu, oni mają ciekawą tę politykę transferową, zespół zaliczający się do ścisłego topu, a ich najdroższy transfer to Tolisso za coś ponad 40 milionów. Ciekaw jestem jak by to wyglądało, gdyby Lewemu nie skończył się kontrakt i musieliby go kupić.

Co do Matuidiego - nie jest to wymarzone wzmocnienie, ale bardzo solidne i moim zdaniem na plus.


Zablokowany