Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:02

Matuidi jako zmiennik to jest dobra opcja (zwłaszcza jeśli potwierdzi się ta kwota 20 mln), przynajmniej nie zaniży drastycznie poziomu po wejściu jak w przypadku Leminy, Rincona czy Sturaro. Problem w tym, że większość nastawiała się na to, że przyjdzie Jakiś TOP do pomocy, który z miejsca wskoczy do pierwszego składu. Ja na to za bardzo nie liczyłem, więc nie będę za bardzo narzekał jeśli przyjdzie Matuidi, byłem na to przygotowany.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:05

Sposrod wszystkich szrotów proponowanych na DM, moja propozycja to Dendoncker...jako zmiennik Khediry, a po roku - dwóch do pierwszej jedynastki


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:07

MRN pisze:Ok ale idąc tym tokiem rozumowania to wolałbym Krychowiaka. Teraz bez formy ale w formie bardzo dobry grajek. Skoro ma być to zawodnik, którego celem nie jest podniesienie wartości sportowej a jedynie uzupełnienie ławki na której jest Lemina, Sturaro i Rincon ?
Czy możesz mi przytoczyć jakieś racjonalne argumenty, które wytłumaczą, dlaczego jesteś tak bardzo przeciwny Matuidiemu i dlaczego wolałbyś Krychowiaka? Dla mnie to niezrozumiałe. Francuz to podstawowy gracz PSG, reprezentant swojego kraju, choć starszy od Polaka, to o wiele bardziej uniwersalny, o wiele bardziej dynamiczny, o niebo lepszy technicznie, a dodatkowo nie ma za sobą rocznego kiblowania na ławie. Obstawi defensywną pomoc, pozycję box-to-box'a i od bidy będzie tysiąc razy lepszą alternatywą na skrzydło niż Sturaro. Nazywanie Matuidiego ogórem to czysta ignorancja albo złośliwość z Twojej strony. Dla mnie też Blaise nie jest wymarzonym kandydatem, ale za 20 milionów euro taka alternatywa do środa pola na następne dwa lata to wg mnie niezłe rozwiązanie.


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:09

Jak to wygląda kadrowo?
Zakładając, że sprzedany zostaje Lichtsteiner z Lemina, a przychodzi Matuidi i Cancelo - ktoś jeszcze MUSI w takiej sytuacji odejść, żeby się spięło ze zgłoszeniami kadrowymi?


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:12

Łoles pisze:
mzm pisze: Pomyślcie, że teraz na Crotone nie będziecie wychodzić Rinconem czy Leminą tylko właśnie Matuidim. :smile:
Ja wolałbym żeby na Crotone wychodził Bentancur niż Matuidi :smile:
Teraz może wolisz, jak nie kupicie Matuidiego, a Bentancur okaże się drugim Leminą, to będziesz błagał o Francuza. Poza tym to przecież zupełnie inni zawodnicy i jeden drugiemu miejsca w składzie raczej zabierał nie będzie.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:13

JBł pisze:Jak to wygląda kadrowo?
Zakładając, że sprzedany zostaje Lichtsteiner z Lemina, a przychodzi Matuidi i Cancelo - ktoś jeszcze MUSI w takiej sytuacji odejść, żeby się spięło ze zgłoszeniami kadrowymi?
Sturaro bylby do odpalenia jeszcze moim zdaniem

Dybala: Jeśli oferta naprawdę się pojawi, to klub mi ją pokaże i powiedzą mi czy wolą żebym został lub może odszedł. Najpierw wszystko zależy więc od nich, a dopiero potem ode mnie.

Co powiedziałbym gdyby pojawiła się oferta od Barcelony? Najpierw wszystko zależy od nich, a dopiero potem ode mnie.".


Podobno Antek Conte wraca z oferta 61mln funtow za AS


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:18

Powiem wam, że śmierdzi mi transferem Dybali do Barcy.

Nie wiem co zrobimy z tymi pieniędzmi, ale zakładam że on tam wyląduje.

Jeżeli Neymar odejdzie, a to prawdopodobne - dziś przerwał akcje marketingowa w Chinach ze względu na.. transfer issues.

Podobno Barca ma za to atakować Coutinho (moze dlatego ze dostali stanowcze NIE od Dybali?)

Z drugiej strony, jeżeli rzucą nam na stół 120 milionów to Beppe się nie oprze.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:20

Adrian27th pisze:Powiem wam, że śmierdzi mi transferem Dybali do Barcy.

Nie wiem co zrobimy z tymi pieniędzmi, ale zakładam że on tam wyląduje.

Jeżeli Neymar odejdzie, a to prawdopodobne - dziś przerwał akcje marketingowa w Chinach ze względu na.. transfer issues.

Podobno Barca ma za to atakować Coutinho (moze dlatego ze dostali stanowcze NIE od Dybali?)

Z drugiej strony, jeżeli rzucą nam na stół 120 milionów to Beppe się nie oprze.
Podobno Liverpool czujac petro miliony w Barcelonie zada 150mln za Coutinho, wiec ciekawy ile Marotta sobie krzyknie, nie mniej gdyby chcieli sprzedac Dybiego jest szansa troche kasy wiecej wynegocjowac
Nicram_93 pisze:Matuidi jako zmiennik to jest dobra opcja (zwłaszcza jeśli potwierdzi się ta kwota 20 mln), przynajmniej nie zaniży drastycznie poziomu po wejściu jak w przypadku Leminy, Rincona czy Sturaro. Problem w tym, że większość nastawiała się na to, że przyjdzie Jakiś TOP do pomocy, który z miejsca wskoczy do pierwszego składu. Ja na to za bardzo nie liczyłem, więc nie będę za bardzo narzekał jeśli przyjdzie Matuidi, byłem na to przygotowany.
Matuidi to dla mnie slaba opcja nawet jako zmiennika....bo nie jest typowym DM ale bardziej SP ( gra jak Khedira ) wiec no nie bardzo
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2017, 12:22 przez tomassi14, łącznie zmieniany 2 razy.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:22

Tak jak się nie oparł 70 mln za Sandro ;)?

Skończcie biadolić, zarówno Marotta jak i Dybala stwierdzili, że tematu transferu nie ma. Marotta powiedział, że nie sprzedajemy póki nie chcemy, a Dybala, że nie odchodzi póki klub tego nie będzie chciał. Co oczywiście powinno zamknąć temat, ale nie, po co. Lepiej przez 5 stron tematu zastanawiać się czy gdzieś tam nie ma ukrytego dna....


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:24

tomassi14 pisze:Dybala: Jeśli oferta naprawdę się pojawi, to klub mi ją pokaże i powiedzą mi czy wolą żebym został lub może odszedł. Najpierw wszystko zależy więc od nich, a dopiero potem ode mnie.

Co powiedziałbym gdyby pojawiła się oferta od Barcelony? Najpierw wszystko zależy od nich, a dopiero potem ode mnie.".
Powiedział Ci to przez telefon, czy osobiście? :think:

Naprawdę tak trudno podawać źródła tego typu rewelacji? :co?:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:26

wojczech7 pisze:
tomassi14 pisze:Dybala: Jeśli oferta naprawdę się pojawi, to klub mi ją pokaże i powiedzą mi czy wolą żebym został lub może odszedł. Najpierw wszystko zależy więc od nich, a dopiero potem ode mnie.

Co powiedziałbym gdyby pojawiła się oferta od Barcelony? Najpierw wszystko zależy od nich, a dopiero potem ode mnie.".
Powiedział Ci to przez telefon, czy osobiście? :think:

Naprawdę tak trudno podawać źródła tego typu rewelacji? :co?:
Przy piwku i fajce :dance:

w rozmowie z Mediaset Premium i Sky Sport Italia to powiedzial, przetlumaczony wywiad jest na solojuve.com


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:44

Najnowsze wieści są takie że Barca po odejściu Neymara zaatakuje M'Bappe.
Co do samego transferu brazola do Psg wydawał mi sięmało realny - patrząc na filmik stwierdzam że jest on już przesądzony

http://www.sportbible.com/news/football ... 1236875194


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:46

Adrian27th pisze:Powiem wam, że śmierdzi mi transferem Dybali do Barcy.

Nie wiem co zrobimy z tymi pieniędzmi, ale zakładam że on tam wyląduje.

Jeżeli Neymar odejdzie, a to prawdopodobne - dziś przerwał akcje marketingowa w Chinach ze względu na.. transfer issues.

Podobno Barca ma za to atakować Coutinho (moze dlatego ze dostali stanowcze NIE od Dybali?)

Z drugiej strony, jeżeli rzucą nam na stół 120 milionów to Beppe się nie oprze.
Moze dlatego ze beda szukali kogos na pozycje Neymara, a nie Messiego. Jesli Neymar odejdzie, to kupia Coutinho.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:47

JBł pisze:Jak to wygląda kadrowo?
Zakładając, że sprzedany zostaje Lichtsteiner z Lemina, a przychodzi Matuidi i Cancelo - ktoś jeszcze MUSI w takiej sytuacji odejść, żeby się spięło ze zgłoszeniami kadrowymi?
Rincon prędzej wyleci niż Sturaro, bo jest graczem mniej wszechstronnym, starszym, no i nie jest Włochem. :wink: Pytanie czy znajdą się chętni.

Co do Matuidiego, to pamiętam go jeszcze z czasów gry dla St. Etienne i wtedy bardzo go chciałem - ale wiadomo, że gość był wtedy o 6-7 lat młodszy, a i nasza kadra wyglądała inaczej. W ostatnim czasie już się nim nie interesowałem, ale jak piszecie - 20mln za solidnego gracza do rotacji, który gwarantuje zadowalający poziom w wieku 30 lat to nie jest obecnie jakaś wygórowana kwota. Na wymianie Lemina + Rincon --> Matuidi powinniśmy wyjść na plusie zarówno sportowo, jak i finansowo, więc ja byłbym na tak :ok:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:55

tomassi14 pisze:
Nicram_93 pisze:Matuidi jako zmiennik to jest dobra opcja (zwłaszcza jeśli potwierdzi się ta kwota 20 mln), przynajmniej nie zaniży drastycznie poziomu po wejściu jak w przypadku Leminy, Rincona czy Sturaro. Problem w tym, że większość nastawiała się na to, że przyjdzie Jakiś TOP do pomocy, który z miejsca wskoczy do pierwszego składu. Ja na to za bardzo nie liczyłem, więc nie będę za bardzo narzekał jeśli przyjdzie Matuidi, byłem na to przygotowany.
Matuidi to dla mnie slaba opcja nawet jako zmiennika....bo nie jest typowym DM ale bardziej SP ( gra jak Khedira ) wiec no nie bardzo
Tutaj pełna zgoda co do tego, że Matuidi nie jest DM-em, potrzebujemy bardziej kogoś o innej charakterystyce (jest to właśnie rzecz, która mnie również bardzo zastanawia, dlaczego akurat to zainteresowanie Matuidim), nie mniej jeśli znów jak rok temu ostatecznie nikt nie zawitałby do pomocy to wolę już chociaż tego Matuidiego. Allegri i spółka chyba wiedzą co robią i jakiego zawodnika potrzebują, mimo że my widzimy to trochę inaczej. Chyba, że to tylko taki wyskok Marotty w celu naprawienia błędu sprzed roku, bez większego przemyślenia, żeby potem nie było gadania, że już drugi rok z rzędu nie ściągnął nikogo do pomocy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany