Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:13

Sorek21 pisze:Mateusz Święcicki na twitterze

Vanja mówił nam z @fkapica, że Sergej chce iść tylko do Juve. Więc dawać ten transfer! #MilinkovicSavic
Niestety nie ma żadnych szans na ten transfer w tym sezonie. Mówił to zarówno Lotito jak i agent piłkarza.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:14

Sorek21 pisze:Mateusz Święcicki na twitterze

Vanja mówił nam z @fkapica, że Sergej chce iść tylko do Juve. Więc dawać ten transfer! #MilinkovicSavic
O tym akurat mówili już na antenie Eleven gdy odwiedzili Vanję. Bramkarz Torino wyznał im, że brata nie interesuje w przyszłości gra w żadnej Premier League, a w Italii tylko Juventus. Fajnie by było gdyby Sergej postanowił przeprowadzić się do Turynu i przypilnować młodszego, niegrzecznego brata. Transakcja jednak będzie cholernie trudna do przeprowadzenia w tym okienku, skoro on podpisał nowy kontrakt, będziemy musieli płacić jak za Bernardeschiego, ale Lazio nie stać obecnie by odrzucać takie oferty.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:15

Mnie martwi najbardziej obsada prawej pomocy. Mamy tam De Sciglio i Lichtsteinera. Żaden z nich nie gwarantuje wysokiego poziomu niestety, pewnie taka obsada już zostanie więc to będzie nasza najsłabsza pozycja w tym sezonie.

Były jakieś ploty o Krychowiaku. Jeśli udałoby się go wyrwać do 10mln to ja bym brał. Oczywiście na ławkę, gorszy od Sturaro nie będzie, a kto wie może by się odbudował w Juve.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:16

Śmiałbym się jak #### gdyby Schick odrzucił zaloty interu i jeszcze przeszedł do Juve. To byłoby totalne upokorzenie gorszych z Mediolanu, upokarzaniem z kolei dla Juve byłoby oddanie Barcelonie Dybali czy sprzedanie Cuadrado. Stara Dama chce być silna to musi mieć koty w pierwszej jedenastce i równie wartościowych zmienników
Wojtek pisze:Były jakieś ploty o Krychowiaku. Jeśli udałoby się go wyrwać do 10mln to ja bym brał. Oczywiście na ławkę, gorszy od Sturaro nie będzie, a kto wie może by się odbudował w Juve.
Wróżenie z fusów nic nie warte. Równie dobrze ja mogę napisać, że warto zostawić Sturaro, bo .... Szkoda pieniędzy na takie eksperymenty. Albo się bierze dobry towar, albo kibluje z Leminą czy inną Cegłą


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:42

Ależ dzisiaj smakuje to zimne piwko, czując pod stopami zimna trawkę :)


Pany, jeszcze do was to nie dochodzi ale spokojnie doleci.. Bernarderschi,Dybala,Costa i Higuain to jest sztos. A za nimi mega kreatywny Pjanic i pociąg Sandro :D . A na ławce piłkarze klasy Cuadrado,Mandzukicia,Marchisio,Benatii. Chociaż chwila to jeszcze nie koniec transferów. To będzie sztos, coś czego nie widziałem od sezonu 93/94 , czyli od mojego pierwszego sezonu z Juve. Baggio,Moller,Vialli,Ravanelli, młody Del Piero. SZTOS. Brakuje tylko do tanga takiego Dino Baggio na DM.


Spokojnie.... już za moment dojdzie do was to. No i Higuain będzie karmiony jak troll Makiavel w temacie o Moracie. O RYM :prochno:



ps Matic w ManUTD za 56 baniek. 9 mln rocznie pensja - dailytelegraph.

jeśli to prawda to nie mam pytań. MU to jest NAJGŁUPYSZY KLUB NA ŚWIECIE od 5 lat. Zaraz za nim Inter. Podium uzupełnia Arsenal ex aequo xz Liverpoolem.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:59

Cabrini_idol pisze:Ależ dzisiaj smakuje to zimne piwko, czując pod stopami zimna trawkę :)


Pany, jeszcze do was to nie dochodzi ale spokojnie doleci.. Bernarderschi,Dybala,Costa i Higuain to jest sztos. A za nimi mega kreatywny Pjanic i pociąg Sandro :D . A na ławce piłkarze klasy Cuadrado,Mandzukicia,Marchisio,Benatii. Chociaż chwila to jeszcze nie koniec transferów. To będzie sztos, coś czego nie widziałem od sezonu 93/94 , czyli od mojego pierwszego sezonu z Juve. Baggio,Moller,Vialli,Ravanelli, młody Del Piero. SZTOS. Brakuje tylko do tanga takiego Dino Baggio na DM.


Spokojnie.... już za moment dojdzie do was to. No i Higuain będzie karmiony jak troll Makiavel w temacie o Moracie. O RYM :prochno:



ps Matic w ManUTD za 56 baniek. 9 mln rocznie pensja - dailytelegraph.

jeśli to prawda to nie mam pytań. MU to jest NAJGŁUPYSZY KLUB NA ŚWIECIE od 5 lat. Zaraz za nim Inter. Podium uzupełnia Arsenal ex aequo xz Liverpoolem.
Spokojnie, nie ma co się jeszcze cieszyć. Mercato trwa i jeszcze cały sierpień, a Marotta lubi też psikusa robić i już mnie nawet nie zdziwi jeśli odejdzie ktoś ( Dybala, Mandzukic). Jasne, to by było piękne wreszcie mieć wypakowaną kadrę wartościowymi zmiennikami, ale no właśnie... czasem nasz guru lubi coś "spieprzyć".

Co do pomocnika, to czuję w kościach, że to będzie Milinkovic Savic.
Co do obrony, kurde nie widzi mi się ta prawa strona :doh:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 21:03

Mati1990 pisze:
Cabrini_idol pisze:Ależ dzisiaj smakuje to zimne piwko, czując pod stopami zimna trawkę :)


Pany, jeszcze do was to nie dochodzi ale spokojnie doleci.. Bernarderschi,Dybala,Costa i Higuain to jest sztos. A za nimi mega kreatywny Pjanic i pociąg Sandro :D . A na ławce piłkarze klasy Cuadrado,Mandzukicia,Marchisio,Benatii. Chociaż chwila to jeszcze nie koniec transferów. To będzie sztos, coś czego nie widziałem od sezonu 93/94 , czyli od mojego pierwszego sezonu z Juve. Baggio,Moller,Vialli,Ravanelli, młody Del Piero. SZTOS. Brakuje tylko do tanga takiego Dino Baggio na DM.


Spokojnie.... już za moment dojdzie do was to. No i Higuain będzie karmiony jak troll Makiavel w temacie o Moracie. O RYM :prochno:



ps Matic w ManUTD za 56 baniek. 9 mln rocznie pensja - dailytelegraph.

jeśli to prawda to nie mam pytań. MU to jest NAJGŁUPYSZY KLUB NA ŚWIECIE od 5 lat. Zaraz za nim Inter. Podium uzupełnia Arsenal ex aequo xz Liverpoolem.
Spokojnie, nie ma co się jeszcze cieszyć. Mercato trwa i jeszcze cały sierpień, a Marotta lubi też psikusa robić i już mnie nawet nie zdziwi jeśli odejdzie ktoś ( Dybala, Mandzukic). Jasne, to by było piękne wreszcie mieć wypakowaną kadrę wartościowymi zmiennikami, ale no właśnie... czasem nasz guru lubi coś "spieprzyć".

Co do pomocnika, to czuję w kościach, że to będzie Milinkovic Savic.
Co do obrony, kurde nie widzi mi się ta prawa strona :doh:
Też zaczynam się obawiać, zwłaszcza o Dybalę, mając na uwadze ten cyrk, który się teraz odstawia z Neymarem w roli głównej. Z drugiej strony utrata dwóch podstawowych zawodników w jedno okno to byłaby już gruba przesada. Za wszelką cenę trzeba zatrzymać La Joya przynajmniej na jeszcze jeden sezon.
Co do Milinkovicia-Savicia, to byłbym za. Problem w tym, że my się nie mogliśmy dogadać z Lotito w sprawie Keity, któremu za rok kończy się kontrakt, to co będzie z Serbem, który dopiero go przedłużył :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 21:05

Dybala to inna pozycja niż Neymar, więc nie wiem o co się martwicie. Jakby Barca szukała następcy Messiego albo fałszywej "9" to bym się zaczął martwić, ale nie teraz :).


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 21:45

Ja mam nadzieję, że dokonamy jeszcze 2 konkretnych transferów.

1. Jakiś kozak do środka pola.
2. Ktoś na PO bo jakoś sobie nie widzę tego MDS grającego w pierwszym składzie

Lichego się pozbyć, on i tak już nic tej drużynie nie da.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 21:51

MDS jeszcze was przekona do siebie ;)


Wierzę w niego. Od teraz to piłkarz Juve i będę go dopingował tak jak każdego innego piłkarza naszego klubu.


Obrazek
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 21:53

Cabrini_idol pisze:MDS jeszcze was przekona do siebie ;)


Wierzę w niego. Od teraz to piłkarz Juve i będę go dopingował tak jak każdego innego piłkarza naszego klubu.
Też w niego wierzę, z tym, że pewnie będzie potrzebował trochę czasu żeby wskoczyć na poziom Juve. Dlatego jestem zdania, że przydałby nam się ktoś jeszcze na tę pozycję.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 22:16

Cabrini_idol pisze:MDS jeszcze was przekona do siebie ;)


Wierzę w niego. Od teraz to piłkarz Juve i będę go dopingował tak jak każdego innego piłkarza naszego klubu.
Najlepsze jest, że dopiero po sparingu dowiemy się gdzie MDS jest widziany przez Allegriego, bo gdy się okaże że na LO tzn. że albo Asa na wylocie albo jest przesunięty do pomocy, a na wylocie Rincon z Leminą. Co by oznaczało, że może przyjść Cancelo. Jednak uważam, że DS jest przymierzany na PO. Asamoah bardzo dobrze sobie radził jako zastępca Alexa Sandro, a tym, którym się wydaje, że na każdej pozycji będziemy mieli po dwóch kozaków to jest niemożliwe i takie rzeczy, że rezerwowym zostanie Marcelo to sobie FMa włączcie ;). Asa jako zastępca jest okej.


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 22:55

Vincitore pisze:
Sorek21 pisze:Mateusz Święcicki na twitterze

Vanja mówił nam z @fkapica, że Sergej chce iść tylko do Juve. Więc dawać ten transfer! #MilinkovicSavic
Transakcja jednak będzie cholernie trudna do przeprowadzenia w tym okienku, skoro on podpisał nowy kontrakt, będziemy musieli płacić jak za Bernardeschiego, ale Lazio nie stać obecnie by odrzucać takie oferty.
Dwa lata temu otrzymaliśmy od Manchesteru United ofertę 50 mln za Felipe Andersona, którą potwierdził Tare, a że jesteśmy notowani na giełdzie, to nasze dyrektorstwo nie może sobie takich ofert wymyślać. Stąd też wnioskuję, że stać nas na bycie asertywnym wobec takich kwot (tym bardziej, że dojdą nam pieniądze z EL), czy faktycznie tak zrobimy to już inna sprawa.

Natomiast dzisiaj Lotito powiedział, że nie będzie kolejnego casusu Pandeva, co w skrócie znaczy, że piłkarze chcący zmienić barwy odejdą, a to generalnie jest zgodne z tym co widywaliśmy w ostatnim czasie - vide Candreva, Hernanes, czy jeszcze wcześniej Lichtsteiner.

Odnośnie Keity dowiedzieliśmy się tego samego co wcześniej przedstawił Tare - wpłynęły tylko oferty z zagranicy, więc jestem zdania, że w przypadku braku prolongaty w najbliższych dniach (prezydent jest w Auronzo razem z drużyną) Keita zostanie wytransferowany jeszcze w okienku letnim.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 23:06

Gdyby Manchester zaoferowal 50 za Andersona to juz dawno by tam byl ;-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 23:26

Jak rzekł Cabrini sączący zimne piwko nasz atak zamiecie całą ligę pod dywan :smile:
Berna i Costa to wg mnie dwa mega kocury.
Dawac tu jeszcze tego Milinkowica-Savica czy jak go zwą i close :bravo:


ga
Zablokowany