Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 17:29

Wojtek pisze:Jeśli wymienimy Dybale na Verrattiego to będzie tragedia jak dla mnie.
Co to za bujda? Dopiero było info, że odrzuciliśmy za Dybalę prawie 100 mln (a Barcelona musiała już wówczas wiedzieć, że Neymar może odejść).


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 17:45

CavAllano pisze:
Wojtek pisze:Jeśli wymienimy Dybale na Verrattiego to będzie tragedia jak dla mnie.
Co to za bujda? Dopiero było info, że odrzuciliśmy za Dybalę prawie 100 mln (a Barcelona musiała już wówczas wiedzieć, że Neymar może odejść).
Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem pozbywania się piłkarzy po jednym słabszym sezonie. Jak twierdzę, że pierwszy sezon Polaczka w Juve był świetny i ciągnął naszą grę jak tylko mógł tak trzeba przyznać, że jak na jego możliwości miniony sezon to słabizna. Nie musiał już ciągnąć gry (Pjanic) ani strzelać (Igła). Zresztą trzeba sobie zawsze zdać sprawę z jednej rzeczy - nie ma ludzi niezastąpionych. Jak dla mnie gdyby odszedł Dybala to kto inny zająłby jego miejsce.
Ciągle liczę po cichu na to, że ten pechowy Pjaca odpali :pray:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:18

Na boisku Dybala jest do zastąpienia, to na pewno, marketingowo to byłby strzał w stopę. Paulo nie odejdzie, nie po to dostał taki sowity kontrakt ;) w ogóle zastanawiam się czy Barcelona po utracie Neymara nie wypadnie z europejskiego TOP4. Messi jest coraz starszy co już było widać w tym sezonie, o Inieście nie wspominając, ich pomoc i obrona aktualnie woła o natychmiastową dawkę świeżej krwi. Do tego dochodzi nowy trener, który jak na razie jest wielką niewiadomą. Tak naprawdę nie mają jak uzupełnić składu, Coutinho odpada, Dybala również, Veratti to już w ogóle aktualnie fantasmagorie. Rynek im się powoli zamyka. Tak naprawdę musza liczyć na dwa nowe nabytki Semedo i Deulofeu.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:26

Barcelona już się skończyła i moim zdaniem nadchodzą dla niej bardzo chude lata. Zespół ten ciągnie jedynie atak. Karzeł sam tego wózka nie pociągnie. Można powiedzieć, że ich era i tak trwała długo bo ponad 10 lat, ale wszystko się kiedyś kończy. Iniesta mimo iż genialny to wiek robi swoje, Andre Gomes to żart, Rakitic z chęcią by odszedł gdyby Barca nie chciała za niego 50 mln...transfery których dokonują...przemilczę.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:50

JuveeeeAle, też wrzucił na VS, że nie odpuściliśmy wcale Schicka i dopóki będzie szansa to nie zrezygnujemy. Marotta osobiście powiedział mu, że bardzo wierzą w chłopaka.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:07

RICTOR pisze:JuveeeeAle, też wrzucił na VS, że nie odpuściliśmy wcale Schicka i dopóki będzie szansa to nie zrezygnujemy. Marotta osobiście powiedział mu, że bardzo wierzą w chłopaka.
Zawodnik świetny, ale nie uwierzę, że jest to tylko podparte wiarą w chłopaka. Pewnie jak nasi jeszcze raz zignorują Nedveda to ten chyba zacznie po kolei ich mordować. Sam osobiście liczę na młodego Czecha.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:15

Ktoś się orientuje czy Federico będzie mógł po testach dołączyć do drużyny w USA, czy jednak będzie trenował w Vinovo?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:16

realbs pisze:Ktoś się orientuje czy Federico będzie mógł po testach dołączyć do drużyny w USA, czy jednak będzie trenował w Vinovo?
Było info, że miałby dołączyć do reszty razem z Ruganim, ale nie wiem czy faktycznie tak będzie. Ale generalnie sytuacja, gdy nowy nabytek dołącza do drużyny na turnee później nie jest chyba nadzwyczajna. ;)


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:18

vitoo pisze:
realbs pisze:Ktoś się orientuje czy Federico będzie mógł po testach dołączyć do drużyny w USA, czy jednak będzie trenował w Vinovo?
Było info, że miałby dołączyć do reszty razem z Ruganim, ale nie wiem czy faktycznie tak będzie. Ale generalnie sytuacja, gdy nowy nabytek dołącza do drużyny na turnee później nie jest chyba nadzwyczajna. ;)
Też mi się tak wydaje, ale nie wiem na jakiej zasadzie działa ten cały turniej. Niby towarzyski, ale piłkarze byli na niego powoływani, więc nie wiem czy będzie możliwość dołączenia.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:22

Ciekawostka ze strony Milanu o De Sciglio, który ewidentnie był szykowany na następcę Stefana. Gdyby Alves nie zrobił chlewu, dzisiaj MDS byłby jego zmiennikiem.
[15:55]: Giovanni Branchini, agent Mattii De Sciglio o kulisach transferu do Juventusu: "To operacja, która była już dograna w lipcu zeszłego roku, kiedy Juventus porozumiał się z ówczesny dyrektorem generalnym Adriano Gallianim na temat wypożyczenie z prawem wykupu. Negocjacje już trwały. Nie wiem, czy rozmyślił się wtedy sam Galliani, czy transfer zablokował pan Fassone, ale nie doszedł on wtedy do skutku. Taka to była historia. Potem nie było kontaktów, ale klub oraz trener wciąż myśleli o Mattii. Już w styczniu 2016 roku De Sciglio oznajmił, że nie przedłuży więcej kontraktu z Milanem. Oznajmiliśmy to wcześniej, aby zarząd mógł się przygotować. Myśleliśmy, że piłkarz odejdzie dużo wcześniej przed końcem umowy. Decyzja została podjęta niezależnie od tego, kto zostałby nowym właścicielem klubu i niezależnie od ewentualnych propozycji nowego kontraktu. Dla chłopaka, który był w klubie 16 lat, nadszedł czas, by odejść. Relacje z Milanem zawsze były serdeczne i poprawne. Juventus odezwał się znowu w poniedziałek w zeszłym tygodniu, czyli jakieś 10 dni temu. W negocjacjach od razu przeszliśmy do konkretów i znaleźliśmy rozwiązanie".


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:24

Matić chyba nam odpada także na placu boju pozostają Can i Matuidi. No i wygląda na to, że z tym Gimenezem my być może tak na poważnie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:46

RICTOR pisze:JuveeeeAle, też wrzucił na VS, że nie odpuściliśmy wcale Schicka i dopóki będzie szansa to nie zrezygnujemy. Marotta osobiście powiedział mu, że bardzo wierzą w chłopaka.
To teraz mamy wytłumaczenie, dlaczego jak gdyby nigdy nic po rzekomym upadku transferu chłopinka poszła sobie na ryby. :smile: Keita też kot, ale kogoś takiego jak Schick dawno w piłce nie było - świetna technika przy takich warunkach fizycznych. Na myśl to mi tylko chyba przychodzi Ibra.
realbs pisze:Ktoś się orientuje czy Federico będzie mógł po testach dołączyć do drużyny w USA, czy jednak będzie trenował w Vinovo?
Ma dołączyć z Ruganim, właściwie wszystkie media o tym piszą. Berna i tak by przecież odpoczywał po turnieju, podobnie jak Daniele.
Vincitore pisze:Ciekawostka ze strony Milanu o De Sciglio, który ewidentnie był szykowany na następcę Stefana. Gdyby Alves nie zrobił chlewu, dzisiaj MDS byłby jego zmiennikiem.
Właśnie, w takim razie bądźmy czujni, bo nie postrzegaliśmy widocznie chłopaka za zawodnika podstawy. Może wpadnie jeszcze ktoś dobry i wtedy, w swoim stylu, Marotta rozwiąże kontrakt ze Stephanem. ;)

Przód mamy cholernie mocny, do tego ta ławka. :ok: Swoją drogą kapitalne warunki pozyskania Berny, jeśli się oczywiście potwierdzą. Ten chłopak jest Włochem i w tym przypadku jest szansa, że Viola już tych 10% nie powącha. Co do środka niby odpada Matić, ale Paratici rzekomo tak napalony na Cana, że hej. Nie ma się co dziwić, że Chelsea zmiękła rura, skoro United rzekomo daje za Maticia 50 mln funtów...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:50

Mateusz Święcicki na twitterze

Vanja mówił nam z @fkapica, że Sergej chce iść tylko do Juve. Więc dawać ten transfer! #MilinkovicSavic


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 19:50

Vincitore pisze:DI MARZIO: BERNARDESCHI W JUVENTUSIE!
Więc stało się to o czym pisało się od tylu tygodni. Przychodzi do nas nadzieja włoskiej piłki i chociaż mnie sam zawodnik nie przekonuje to bardzo chętnie przekonam się do jego umiejętności, które dane mi będzie (mam nadzieje) widzieć w Turynie. Swoją drogą w ostatnich dniach znacznie odmłodziliśmy ten skład. 23 letni Bernardeschi, 24 De Sciglio i młody jak na bramkarza Szczęsny. Wygląda to bardzo ciekawie, zobaczymy jak szybki będzie rozwój tych zawodników (szczególnie dwóch pierwszych).

Pytanie do ludzi, którym informacja mogła gdzieś mignąć pośród newsów. Wiadomo na jakie zarobki będą mogli liczyć De Sciglio i Bernardeschi?
Poprostu pisze:Odnośnie dzisiejszych słów agenta Schicka.
Archiwum X. Czyli tak na prawdę do końca nie wiadomo czy ta sprawa jest zamknięta czy jeszcze możemy coś zadziałać odnośnie Czecha. Szok.


gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:09

Berna 4 mln za rok


ga
Zablokowany