Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:29

Berna wg. Di Marzio jest już nasz co już jest oczywiście w temacie z informacjami. Jeśli potwierdzą się warunki czyli 40 mln + 10% od przyszłej sprzedaży to jak dla mnie bardzo dobry deal/


Juve per sempre sara...!!!!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:29

Jeżeli rzeczywiście mamy tego Berne za 40mln + 10% z następnego transferu, to świetnie to Marotta rozegrał :hellyes:
Gdybyśmy się tak nie targowali, to kluby sukcesywnie podnosiłyby ceny widząc, jak lekko wydajemy hajsy. Trzeba wziąć to pod uwagę.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:40

Warunki świetne, lepsze niż te prognozowane przez media, to się niezbyt często zdarza.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:41

Ten transfer cieszy mnie najbardziej :hellyes: ale jeszcze poczekajmy, roznie to bywa (Schick :roll: ).


#AllegriOut
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:42

DonPatch pisze:Jeżeli rzeczywiście mamy tego Berne za 40mln + 10% z następnego transferu, to świetnie to Marotta rozegrał :hellyes:
Gdybyśmy się tak nie targowali, to kluby sukcesywnie podnosiłyby ceny widząc, jak lekko wydajemy hajsy. Trzeba wziąć to pod uwagę.
Dokładnie, dlatego nie rozumiem tych którzy jeszcze tydzień temu płakali jakie to my mamy złe okienko i że już na pewno nikogo dobrego nie kupimy... bla bla bla... A tu niespodzianka 3 konkretne transfery w jednym tygodniu.

Po za tym wygląda na to, że w nadchodzącym sezonie zobaczymy inny Juventus. Ewidentnie przesuwamy suwak nastawienia w stronę opcji "attacking"


Juve per sempre sara...!!!!
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:43

Jak się negocjacje przeciągały to narzekanie, że telenowela, że dusigrosz.. a teraz spuszczanie się nad geniuszem negocjacyjnym :facepalm:

Czasem wystarczy trochę cierpliwości ludzie :)

Witamy na pokladzie w takim wypadku ! :juve: :koszulka: :cooler:


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:53

No to zostaje jeszcze ten SP I okienko całkiem calkiem. W PO nie wierzę po przyjściu de sciglio


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 13:59

fazzi pisze:No to zostaje jeszcze ten SP I okienko całkiem calkiem. W PO nie wierzę po przyjściu de sciglio
Najpierw to trzeba ze 2 ogórów opchnąć, żeby miejsce się zrobiło na nowego SP. Mnie tam trochę martwi ta prawa i środkowa obrona. Niby mamy 4 SO, ale dwóch z nich łapie kontuzje, trzeci to emeryt a czwarty młokos. No i mimo wszystko Lichy/MDS to nie są PO na miarę zwycięskiego Juventusu. Niemniej liczę, że Mattia odzyska radość gry (ponoć w Milanie miał stany depresyjne!) i jeszcze się rozwinie. W końcu jest - relatywnie - młodym piłkarzem.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:03

wloski pisze:Zaczepiłem dzisiaj Berne pod stadionem, zapytałem Fiorentina or Juve. Powiedział Juve :wink: .
Zostanę guru transferowym :prochno: , 21.06.2017 napisałem i tak też się stało. Ani chwili nie wątpiłem, że coś złego się wydarzy, no chyba... że Berna nie przejdzie testów.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:08

wloski pisze:
wloski pisze:Zaczepiłem dzisiaj Berne pod stadionem, zapytałem Fiorentina or Juve. Powiedział Juve :wink: .
Zostanę guru transferowym :prochno: , 21.06.2017 napisałem i tak też się stało. Ani chwili nie wątpiłem, że coś złego się wydarzy, no chyba... że Berna nie przejdzie testów.
Przegrałeś z JMercato ;)


Jaram się!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:10

http://www.football-italia.net/106111/a ... n%E2%80%99

Wyjaśnienie agenta Schicka. Także, Juventus zachował się normalnie, profesjonalnie.

Z tego wynika, że nie zrezygnowaliśmy z niego, czy jak ?


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:14

No to mamy mega mocne skrzydla i atak.
Czekam na silnego pomocnika.
Moze jeszcze Balde ?
Zaryzykowalbym wziecie Cancelo w rozliczeniu za Lemine. Nie wiadomo co bedzie prezentowal De Sciglio.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:17

Cabrini_idol pisze:http://www.football-italia.net/106111/a ... n%E2%80%99

Wyjaśnienie agenta Schicka. Także, Juventus zachował się normalnie, profesjonalnie.

Z tego wynika, że nie zrezygnowaliśmy z niego, czy jak ?
Czytając to stwierdzam , że temat jego transferu do nas jeszcze nie upadł...oby :pray:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:17

Cabrini_idol pisze:http://www.football-italia.net/106111/a ... n%E2%80%99

Wyjaśnienie agenta Schicka. Także, Juventus zachował się normalnie, profesjonalnie.

Z tego wynika, że nie zrezygnowaliśmy z niego, czy jak ?
Też się zastanawiam, bo Schick dalej na swoim fejsie ma nie zdjętą informację o testach w Juventusie. Dodatkowo dochodzi kwestia kontaktów z Interem, z doniesień prasowych wynika, że mocno przyspieszyli po komunikacie naszym i Sampdorii, ale po dogadaniu się z Ferrero wszystko stanęło w miejscu. Wątpię żebyśmy grali na wyczekanie Samdporii, może faktycznie mocno go chcemy, ale stan zdrowia nie jest taki jak powinien i czekamy z tym?

Ma ktoś informacje na temat dalszego istnienia jego klauzuli? Ferrero mówił, że nie obowiązuje, ale ile w tym prawdy?

Przedwczoraj (lub wczoraj) pojawił się komunikat Monaco, że nie życzy sobie kontaktów z Mbappe bez ustalenia warunków z nimi i wniesie skargę do UEFA. Może to oznaczać, że któryś klub bardzo mocno przyspieszył z tą sprawą, przynajmniej w aspekcie uzgodnienia kontraktu z Francuzem. Niemniej jeśli to nie są czcze pogróżki to dowiemy się kto interesuje się Mbappe na serio.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 14:22

Cabrini_idol pisze:http://www.football-italia.net/106111/a ... n%E2%80%99

Wyjaśnienie agenta Schicka. Także, Juventus zachował się normalnie, profesjonalnie.

Z tego wynika, że nie zrezygnowaliśmy z niego, czy jak ?
Z tego wynika, że ta "kompromitacja" Juventusu to żadna kompromitacja, tylko pełen profesjonalizm.

Schick najwyraźniej przejął się diagnozą i postanowił zrobić sobie 5 tygodni przerwy od treningów. Wygląda na to, że transfer został odwołany z inicjatywy... Czecha :co?:

To z kolei nakazywałoby sądzić, że - jeśli wszystko będzie ok - do tematu wrócimy... :think:


Co do Berny - czujecie te klepki (w różnych konfiguracjach) na linii Berna - Pjanić - Dybala - Costa - Higuain? Tak technicznych przodów to my dawno nie mieliśmy... :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany