Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 16:15

Przecież Kroos ma nowy kontrakt od tamtego roku. Do 2022 chyba nawet i chyba 20 mln brutto , choć tu nie wiem .
http://www.foxsports.com/soccer/story/t ... 022-101216

W życiu go nie puszczą. Dla Zizou gość jest nietykalny. Please.

Mundo to Katalońska prasa.

Martwi Schick bo miałem go juz za naszego i cieszyłem się , a tu jakieś problemy. Mam nadzieję, że się to dobrze potoczy.

Manolas :facepalm: Monchi nas wyciśnie jak cytrynę, a co gorsza Rugani znów tylko w Coppa i jakieś pojedyncze mecze?
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2017, 16:22 przez szymken, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 16:16

MRN pisze:Dobra, zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo inter na bank a my znowu kiedyś będziemy biadolić jak z Verrattim czy Icardim.Nie wiem co oni kombinują ale odechciewa mi się czytać o transferach,VS i takie tam. Pewnie nadal będę to robił ale to jest chore.
Dobra. Zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo Inter, a my nie będziemy biadolić, bo okaże się takim samym talentem jak Iturbe. 30 mln €, to jednak spora gotówka, nawet jak na Juventus, więc jeśli zarząd ma jakieś wątpliwości w sprawie sprowadzenia Schicka, to znaczy, że są ku temu podstawy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 16:41

Wracając do transferu Bonucciego:

Bonucci €15m LESS than Kyle Walker?! AC Milan making steal of the century at €42m

Zestawienie statystyk Walkera i Bonucciego czyli generalnie o tym jak oddaliśmy Leo na promocji - abstrahując od tego czy chciałby iść np do PL za większe pieniądze...

goal.com


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 16:48

dimebag11 pisze:
MRN pisze:Dobra, zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo inter na bank a my znowu kiedyś będziemy biadolić jak z Verrattim czy Icardim.Nie wiem co oni kombinują ale odechciewa mi się czytać o transferach,VS i takie tam. Pewnie nadal będę to robił ale to jest chore.
Dobra. Zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo Inter, a my nie będziemy biadolić, bo okaże się takim samym talentem jak Iturbe. 30 mln €, to jednak spora gotówka, nawet jak na Juventus, więc jeśli zarząd ma jakieś wątpliwości w sprawie sprowadzenia Schicka, to znaczy, że są ku temu podstawy.
Albo będziemy biadolić jak po Verrattim, bo gościu ma papiery na bycie nieprzecietnym.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jarek88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2012
Posty: 69
Rejestracja: 06 maja 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:05

Jeśli te doniesienia są prawdziwe (Schick, Keita), to moim zdaniem 'kręcimy' jakieś grube nazwisko na... skrzydło. Choć wcześniej uważałem, że Costa + jeszcze ktoś (np. Bernardeschi) to będzie wszystko.
Co chyba bardzo prawdopodobne nadchodzący sezon zaczniemy w ustawieniu 4-2-3-1 i to determinuje nasze transfery. Pjanić + Khedira to będzie podstawowy duet. Marchisio + nowy nabytek za rozsądne pieniądze - zmiennicy. Wątpię w 'petardę' na DM. Tym bardziej np. Kroosa.
Odnośnie Bernardeschi'ego to szykujemy go jako zastępcę Dybali w 18/19.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:10

fazzi pisze:
dimebag11 pisze:
MRN pisze:Dobra, zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo inter na bank a my znowu kiedyś będziemy biadolić jak z Verrattim czy Icardim.Nie wiem co oni kombinują ale odechciewa mi się czytać o transferach,VS i takie tam. Pewnie nadal będę to robił ale to jest chore.
Dobra. Zrezygnują z Schicka, podbierze go Milan albo Inter, a my nie będziemy biadolić, bo okaże się takim samym talentem jak Iturbe. 30 mln €, to jednak spora gotówka, nawet jak na Juventus, więc jeśli zarząd ma jakieś wątpliwości w sprawie sprowadzenia Schicka, to znaczy, że są ku temu podstawy.
Albo będziemy biadolić jak po Verrattim, bo gościu ma papiery na bycie nieprzecietnym.
Dokładnie. Zarząd Juve robi dużo dobrego, ale nie jest nieomylny. My, kibice, żyjemy oczywiście tym, co dostarczają nam media, więc jeśli chodzi i zdrowie piłkarza to faktycznie dylemat Marotty jest spory i zrozumiały. Sprawa jednak śmierdzi, więc jeśli okaże się, że ze zdrowiem Schicka wszystko jest w porządku a my, mając go w garści, go wypuścimy, to będę bardzo rozczarowany. I coś mi się zdaje, że możemy później żałować Czecha tak jak Verrattiego.

No i inna sprawa, o której już wspominał pumex. Mamy pod nosem dwóch młodych piłkarzy, którzy mają szansę w niedalekiej przyszłości osiągnąć poziom topowy. Schick i Keita to idealni zmiennicy w tym momencie, jednego mieliśmy w garści, wyciągnięcie drugiego też nie należy do skomplikowanych transakcji. Okoliczności są wręcz wymarzone. Oczyma wyobraźni już widzę jak zamiast Czecha lub Keity w ostatnim tygodniu sierpnia podpisujemy kontrakt z jakimś podstarzałym średniakiem, który nic nie wniesie do zespołu. Pewnie, ktoś może powiedzieć, że na Schicku i Balde świat się nie kończy. Ja wtedy poproszę o wskazanie mi innego perspektywicznego atakującego, którego będzie można wyciągnąć bez problemu za normalne pieniądze i który może być faktycznie wartością dodatnią dla zespołu. :think:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:19

Kompletnie nie chcę sobie wyobrażać wyjściowej jedenastki z De Sciglio na prawej stronie, ale mam nadzieję, że ostatecznie będzie tak jak Agresti przypuszczał, tzn. że MDS przychodzi w miejsce nie Alvesa a Stefana.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:27

Wiem, że tu głosy są, że sprzedajmy tanio a kupujemy drogo.


Powiedzcie mi czy 11-12 mln euro za Szczęsnego to nie grabież. Jaka jest jego wartość na prawdę ? Wg mnie 30 mln euro. Wiem, że on jest tu niedoceniany, ale przez ostatnie 2 lata zrobił MEGA krok do przodu jeśli chodzi o umiejętności. Teraz szlif charakteru w Juve i może to być nasz bramkarz nr 1 na 5-6 lat.

Dając mu 4 mln euro na kontrakcie, pokazujemy, że liczymy na niego ( wiem wiem rok do końca kontraktu itd itd, mimo to) Poza tym kontrakt na 5 lat. Czyli na długo.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:30

Dziwne to okienko transferowe. Póki co osłabiliśmy środek i prawą stronę obrony (Leo i Dani) oraz wzmocniliśmy lewą stronę ofensywy (Douglas). Cała reszta to takie pitolenie..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:31

realbs pisze:Martwi mnie ten Cancelo. Gość musi być koszmarny skoro nawet Montoya go wygryzł z pierwszego składu Valencii. Montoya, który w Interze nie zagrał nawet minuty...
Martwi Cię Cancelo? No to na prawej będzie śmiał De Sciglio :prochno:

A tak na poważnie, to De Sciglio będzie za Lichtsteinera, ale Lichtsteinera odpalimy dopiero wtedy, gdy będziemy mieli pewnego Cancelo lub plan B, czyli Darmiana.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:32

Cabrini_idol pisze:Wiem, że tu głosy są, że sprzedajmy tanio a kupujemy drogo.


Powiedzcie mi czy 11-12 mln euro za Szczęsnego to nie grabież. Jaka jest jego wartość na prawdę ? Wg mnie 30 mln euro. Wiem, że on jest tu niedoceniany, ale przez ostatnie 2 lata zrobił MEGA krok do przodu jeśli chodzi o umiejętności. Teraz szlif charakteru w Juve i może to być nasz bramkarz nr 1 na 5-6 lat.
Ogólnie nasza polityka transferowa jest doskonała. Udowadnia to postęp sportowy i finansowy jaki poczyniliśmy.

Niestety sensem życia niektórych tutaj jest wejście na forum żeby sobie ponarzekać. Powód do narzekania zawsze się znajdzie - Polak potrafi


Juve per sempre sara...!!!!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:34

Podobno Szczęsny już w drodze do Turynu podpisać kontrakt.

Coraz więcej tez źródeł podaje, że De Sciglio jest nasz. Kwota 12 mln euro.
Wg mnie to dobry ruch, jeśli jest to kandydat na wejście z ławki ;)


A Ci co marudzą na te 2 transfery, radzę na to spojrzeć na to tak:

NETO<Szczęsny
Lichtsteiner <MDS.

I widać progres.


editL

La Stampa i GDS też potwierdzają, Szczęsny i De Sciglio w drodze do Juve.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2017, 17:56 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 17:56

Cabrini_idol pisze:Podobno Szczęsny już w drodze do Turynu podpisać kontrakt.

Coraz więcej tez źródeł podaje, że De Sciglio jest nasz. Kwota 12 mln euro.
Wg mnie to dobry ruch, jeśli jest to kandydat na wejście z ławki ;)


A Ci co marudzą na te 2 transfery, radzę na to spojrzeć na to tak:

NETO<Szczęsny
Lichtsteiner <MDS.

I widać progres.
Szczęsny to owszem ale De Sciglio jest naprawdę słaby, gość jedzie ciągle na łatce talentu i tego,że szybko wskoczył do składu Milanu, coś jak Sorensen w Juve. Jedyna zaleta to fakt,że może grać po obu bokach, sportowo to żaden skok jakosciowy a nawet powiedziałbym,że obecnie Lichy i tak jest lepszy. Szczerze to wolałbym tam nawet Barze od De Sciglio w ataku podobny poziom czyli żaden z tym, że w defensywie różnica klas.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 18:04

Ponoć w rozliczeniu za Pasquato Legia wysłała nam jakiegoś 17-letniego Chorwata, który już trenuje z primavera. W pracy byłem jak to czytałem, więc nie pamiętam nazwiska, ale jak coś to Cabrini wszystko wyszuka ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 18:06

Vanquish pisze:Ponoć w rozliczeniu za Pasquato Legia wysłała nam jakiegoś 17-letniego Chorwata, który już trenuje z primavera. W pracy byłem jak to czytałem, więc nie pamiętam nazwiska.
Sandro Kulenović. Pewnie pisze jego nazwisko pierwszy i ostatni raz.


Obrazek
Zablokowany