Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 12:21

@tomassi 14, nie przesadzaj. Piszesz jakbyś śledził pierwsze mercato w wykonaniu Marotty.
Milan klepnął Leo w dwa dni a my przy okazji nawet mds nie załatwiliśmy

Serio? To, że samo info wypłynęło na dwa dni przed transferem nie znaczy, że sprawa się tygodniami nie ciągnęła, skoro decyzja o pozbyciu się Bonusa została podjęta po finale LM. I już parę razy pojawiała się informacja, że transfer Bonucciego i potencjalny MDS nie są od siebie zależne. Jest wielce prawdopodobne, że De Sciglio jest alternatywą alternatyw a Beppe po cichu negocjuje innego PO.

Berna? Ano ciągnie się temat, ale nikt nie wie o co się rozchodzi. Czy to 5 mln bonusów, czy Sturaro plus frytki do tego czy coś innego jeszcze nie kombinują.

Co do Bayernu - Juve jest we Włoszech chyba jeszcze bardziej znienawidzone niż Bayern w Bundeslidze i jest u nas jakaś dziwna moda na klauzule Anty-Juve i sztuczne podbijanie ceny, byle tylko nikogo do nas nie puścić. Jak to moja babcia mawiała - "Zes*** się a nie daj się!"

Sanches? Ten z Bayernu? Sory, ale on jest cienki jak cztery litery zaskrońca.
Co się za kulisami z Caldarą dzieje też nie wiemy. Jako 5. ŚO nie ma sensu go ściągać, niech się jeszcze ogrywa w Atalancie. (Swoją droga martwi mnie kwestia ŚO i mam nadzieję, że nie będziemy ściągać jakiegoś Manolasa czy innego Papasthopoulosa żeby Rugani dalej na ławie siedział... Lepiej jakiegoś dziadka na 5. wypożyczyć).

Owszem, z naszej perspektywy wygląda to tak, że Marotta się ociąga z transferami, zrobił się niezły młyn przy Bonusie i wesołym Brazolu, ale jestem przekonany, że media praktycznie nic nie wiedzą co się dzieje i jak już bywało rok-dwa lata temu nagle pójdzie znikąd info, 2 dni i zawodnik, o którym prawie nic wcześniej nie było, będzie klepnięty.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 12:47

zobaczymy, narazie wyniki bronia zarząd aczkolwiek trzeba przyznac ze w seriea do tej pory nie mielismy godnego przeciwnika...ani zadnej konkurencji


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:13

Gówno prawda. Zobacz sobie na historię okienek w Europie. Zobacz ile świetnych transferów przeprowadza się w sierpniu, ba i pod koniec okienka.
Apeluję o spokój.
Ja akurat w przypadku Marotty wolę, jak transfery te najważniejsze robi do końca lipca. Zdaje się, że tak większość transferów była dokonana. Sandro to chyba wyjątek, bo tak to raczej czerwiec/lipiec. Im bliżej połowy sierpnia , tym zaczynało sie robić dziwnie niespokojnie. I potem Hernanesy, Matuidi niewypał itd.

Jestem spokojny, ale wolę żeby Beppe w sierpniu się męczył ze sprzedażami, a nie kupnem.

Dawać tego Bernardeschiego i Wojtka.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:32

Nasz najnowszy nabytek w stylu ZUS-su

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... tus-hq.php


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:33

szymken pisze:
Gówno prawda. Zobacz sobie na historię okienek w Europie. Zobacz ile świetnych transferów przeprowadza się w sierpniu, ba i pod koniec okienka.
Apeluję o spokój.
Ja akurat w przypadku Marotty wolę, jak transfery te najważniejsze robi do końca lipca. Zdaje się, że tak większość transferów była dokonana. Sandro to chyba wyjątek, bo tak to raczej czerwiec/lipiec. Im bliżej połowy sierpnia , tym zaczynało sie robić dziwnie niespokojnie. I potem Hernanesy, Matuidi niewypał itd.

Jestem spokojny, ale wolę żeby Beppe w sierpniu się męczył ze sprzedażami, a nie kupnem.

Dawać tego Bernardeschiego i Wojtka.
Tak, ale ściągaliśmy te szroty pojedyncze już po wykonaniu transferów ważnych w czerwcu/lipcu. Tym razem widocznie nasz atak na rynek nastapi teraz pod koniec lipca/początek sierpnia. (choć osobiście stawiam, że dwóch zawodników już mam dogadanych dawno - Berne i Szczesnego). Nie ma szans na wynalazki typu Hernanes. Choć z całym szacunkiem Matuidi to o WIELE lepszy piłkarz od Hernanesa.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:44

Wszyscy się spinają, że Milan już ma x transferów, a my nie. No i co z tego? Pamiętacie przedsezonowe transakcje za Del Neriego? Bodajże 11 nowych zawodników (ofc nie ma co porównywać ich piłkarsko do obecnych wzmocnień Milanu). Dążę do tego, że Montella choćby chciał, zanim wszystko mu zatrybi - zajmie to dużo czasu i Milan może skończyć jak my wtedy. Szczególnie, że sporo piłkarzy ściągnęli spoza Włoch, a każdy wie jakie Calcio jest specyficzne i nie każdy sobie tu poradzi. Wolę jednak nasz model prowadzenia drużyny. Z resztą, jesteśmy na innym etapie niż cała liga, wyprzedziliśmy piłkarskie Włochy o kilka lat i my nie potrzebujemy przebudowy, a uzupełnień, które utwierdzą naszą "budowlę" na mocnych fundamentach, a nie pozostawią ją na tym samym poziomie. Nie jest łatwo ściągnąć takich piłkarzy. Easy, guys. Marotta i Paratici znają się na tym lepiej niż my. Zdrowia! :hellyes:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:44

Okazuje się, że doktor Rigo z naszego sztabu medycznego, który stwierdził u Schicka lekką arytmię serca, nie specjalizuje się w kardiologii, a ortopedii. Sampdoria z tego kpi. Powiedzieć, że ta sprawa cuchnie, to nic nie powiedzieć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:48

Że niby co ? Mamy już taki układ z zawodnikiem, że teraz możemy na nowo negocjować cenę z Sampą ? Słabe to, takie nie Juventusowe.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:52

Cabrini_idol pisze:Że niby co ? Mamy już taki układ z zawodnikiem, że teraz możemy na nowo negocjować cenę z Sampą ? Słabe to, takie nie Juventusowe.
Deadline klauzuli Schicka minął, Ferrero mówi, że jeśli go nie weźmiemy na ustalonych warunkach, to ma 4 chętnych, którzy wyłożą lekką ręką 40m.

Podobno sam Schick już ma dość tego cyrku i zaczyna powoli kręcić nosem. Ja nie wiem o co tu chodzi, ale ewidentnie to wygląda na naszą próbę wykręcenia się z tego transferu bez negatywnej atmosfery wokół naszego klubu.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 13:56

Ale dlaczego mieliby to zrobić. Zmienili zdanie co do talentu Schicka czy jaki ...

Jak myślisz ?


Obrazek
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 14:03

A może Juve się rozmyśliło bo chce zaoszczędzić środki na transfer absolutnego TOPA! :rotfl: :rotfl:


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 14:03

Marottcie jednak się odwidziało kupowanie młodego Czecha i musiał na szybko ogarnąć jak bez przypałowo się z tego wycofać i wpadł na pomysł, żeby ortopeda stwierdził wadę serca i już. Marotta Geniusz :D

Odnosząc się jeszcze do kilku postów dot. ceny Monalasa, to nie wiem skąd te podśmiechujki z jego ceny. Takie mamy czasy, że młody wyróżniający się zawodnik ma swoją cene a Monolas pokazał że jest bdb stoperem i ma potencjał żeby stać się jednym z lepszych na tej pozycji. To że my nie potrafimy sprzedawać i oddajemy lekką rękę topa za śmieszne 40 baniek nie znaczy że każdy ma robić na frajerka i instytucje charytatywną. Cena za Monalasa jak najbardziej na miejscu, a sam zawodnik interesujący i byłby mega wzmocnieniem.

Dotychczasowe poczynania Juventusu na rynku transferowym można opisać emotką: :rotfl: :facepalm:


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 14:04

Moze idą po mbappe [polzartem]

A czy nie oferujemy wymiany cuadrado za manolasa ?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 14:09

A może to jest powodem :

Juventus are ready to offer €70m to sign Real Madrid star Toni Kroos. [Mundo Deportivo]

:whistle:

Kto wie jakie kontakty mamy z Realem, i jakie odbyły się rozmowy przed i po finale LM.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 14:10

Nieciekawie wygląda ta sytuacja z Schickiem, ciekawe na ile poważne są te jego problemy zdrowotne. Jeśli wycofamy się z tego transferu to Sampa się pewnie obrazi i w najbliższym czasie możemy zapomnieć o jakichkolwiek interesach z nimi. Trudna sytuacja :think: . Szkoda chłopaka, wszystko wydawało się już ustalone, a teraz nie wiadomo jak się to skończy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany